vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2016 - ČD B 249

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD B 249

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12.9.2016 rj 72   Bedřich Smetana   Graz Hbf 6:25, Wien Hbf 9:02-9:09, Břeclav 10:04-10:07, Brno hl.n. 10:36-10:38, Praha hl.n. 13:08
11.2.2016 D/Ex 101   Moravia   Bohumín 6:52, Přerov 7:49-7:52, Břeclav 8:48-8:56, Wien Hbf 9:51
20.1.2016 EIC/EC  14004 (116) / 116    Praha   Warszawa Wschodnia 5:28, Warszawa Centralna 5:35-5:40, Katowice 8:11-8:18, ... Ostrava hl.n. 10:13-10:15, Olomouc hl.n. 11:16-11:18, Praha hl.n. 13:39
17.8.2016 EC 116   Praha   Warszawa Wschodnia - Bohumín - Ostrava hl.n. - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
17.8.2016 EIC/EC  14004 (116) / 116    Praha   Warszawa Wschodnia 5:28, Warszawa Centralna 5:35-5:40, Katowice 8:11-8:18, ... Ostrava hl.n. 10:13-10:15, Olomouc hl.n. 11:16-11:18, Praha hl.n. 13:39
13.12.2015 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
3.4.2016 EC 117   Praha   PRAHA hl.n. (14:24) - Ostrava hl.n. (17:46-17:48) - WARSZAWA WSCHODNIA (22:37)
17.4.2016 Ex/EC 122   Fatra   Žilina 15:31, Púchov 16:18-16:20, Horní Lideč 16:43-16:46, Olomouc hl.n. 18:16-18:18, Praha hl.n. 20:39
30.10.2016 Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
3.1.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
24.1.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
31.1.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
17.4.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
1.5.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
15.1.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
24.3.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
5.4.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.4.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
3.6.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
21.3.2016 Ex 146   Landek   Žilina 14:21, Čadca 14:49-14:51, Bohumín 15:55-16:07, Ostrava hl.n. 16:13-16:15, Olomouc hl.n. 17:16-17:18, Praha hl.n. 19:39
28.3.2016 Ex 146   Landek   Žilina 14:21, Čadca 14:49-14:51, Bohumín 15:55-16:07, Ostrava hl.n. 16:13-16:15, Olomouc hl.n. 17:16-17:18, Praha hl.n. 19:39
13.2.2016 Ex 147   Landek   Praha hl.n. 8:24, Olomouc hl.n. 10:43-10:45, Ostrava hl.n. 11:46-11:48, Bohumín 11:55-12:02, Čadca 13:09-13:11, Žilina 13:38
28.3.2016 Ex 147   Landek   Praha hl.n. 8:24, Olomouc hl.n. 10:43-10:45, Ostrava hl.n. 11:46-11:48, Bohumín 11:55-12:02, Čadca 13:09-13:11, Žilina 13:38
13.12.2015 Ex 150   Petr Bezruč   Žilina 10:21, Čadca 10:48-10:50, Bohumín 11:55-12:07, Ostrava hl.n. 12:13-12:15, Olomouc hl.n. 13:16-13:18, Praha hl.n. 15:39
18.12.2015 Ex 150   Petr Bezruč   Žilina 10:21, Čadca 10:48-10:50, Bohumín 11:55-12:07, Ostrava hl.n. 12:13-12:15, Olomouc hl.n. 13:16-13:18, Praha hl.n. 15:39
15.1.2016 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
22.1.2016 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
1.7.2016 EC 270   Petrov   Budapest-Keleti 17.25, Štúrovo 18.46-18.49, Bratislava hl.st. 20.07-20.10, Kúty 20.47-20.49, Břeclav 21.01-21.07, Brno hl.n. 21.36
13.2.2016 EC 278   Danubius   Budapest-Keleti 9.25, Štúrovo 10.46-10.49, Bratislava hl.st. 12.07-12.10, ... Břeclav 13.01-13.07, Brno hl.n. 13.36-13.38, Praha hl.n. 16.08
1.7.2016 EC 281   Jan Jesenius   Praha hl.n. 15.52, Brno hl.n. 18.22-18.24, Břeclav 18.53-18.59, ... Bratislava hl.st. 19.50-19.53, Štúrovo 21.11-21.14, Budapest-Keleti 22.35
6.3.2016 Ex/ALX 350   Albert Einstein   Praha hl.n. 17:12, Plzeň hl.n. 18:48-19:00, Domažlice 19:45-19:46, ... Schwandorf 20:56-21:04, Regensburg Hbf 21:33-21:41, München Hbf 23:05
* ALX/Ex 351   Jan Hus   München Hbf 4:55, Regensburg Hbf 6:14-6:23, Schwandorf 6:49-7:05, ... Domažlice 8:09-8:10, Plzeň hl.n. 8:57-9:07, Praha hl.n. 10:41
* Ex/ALX 352   Jan Hus   Praha hl.n. 13:12, Plzeň hl.n. 14:48-15:00, Domažlice 15:45-15:46, ... Schwandorf 16:55-17:08, Regensburg Hbf 17:36-17:46, München Hbf 19:15
17.4.2016 Ex/ALX 352   Jan Hus   Praha hl.n. 13:12, Plzeň hl.n. 14:48-15:00, Domažlice 15:45-15:46, ... Schwandorf 16:55-17:08, Regensburg Hbf 17:36-17:46, München Hbf 19:15
17.4.2016 ALX/Ex 353   Albert Einstein   München Hbf 9:01, Regensburg Hbf 10:20-10:31, Schwandorf 10:59-11:07, ... Domažlice 12:09-12:10, Plzeň hl.n. 12:57-13:07, Praha hl.n. 14:41
3.3.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
4.3.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
5.3.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
6.3.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
12.3.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
16.4.2016 ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n. 16:57-17:07, Praha hl.n. 18:41
4.7.2016 EN/TLK  403 / 43010 (403)    Silesia   Bohumín 4:04, Zebrzydowice 4:23-4:24, Czechowice Dziedzice 4:49-4:50, Oświęcim 5:38-39, Kraków Gł. 7:28
19.7.2016 EN/TLK  403 / 43010 (403)    Silesia   Bohumín 4:04, Zebrzydowice 4:23-4:24, Czechowice Dziedzice 4:49-4:50, Oświęcim 5:38-39, Kraków Gł. 7:28
14.2.2016 EN 442   Bohemia   Humenné 19:46, Trebišov 20:33-20:45, Košice 21:32-22:08, ... Ostrava hl.n. 3:47-3:49, Olomouc hl.n. 5:04-5:16, Praha hl.n. 7:39
12.2.2016 EN 443   Bohemia   Praha hl.n. 23:09, Pardubice hl.n. 0:20-0:23, Ostrava hl.n. 2:58-3:00, ... Košice 8:39-9:01, Trebišov 9:45-9:47, Humenné 10:33
24.3.2016 CNL/EN 459   Canopus   (Zürich HB 19:42, Basel SBB 20:51-21:13, Frankfurt/Main Süd 0:51-0:54,) Leipzig Hbf 5:57, Dresden Hbf 7:06-7:08, Děčín hl.n. 7:53-7:56, Praha hl.n. 9:28
17.4.2016 SC 512   Pendolino   Bohumín (7:06) - Ostrava hl. n. (7:12-7:14) - Ostrava-Svinov (7:20-7:22) - ... - Mariánské Lázně (12:54-12:56) - Cheb (13:14-13:16) - Františkovy Lázně (13:23)
19.12.2015 IC 551   Zlínský expres   Praha hl.n. 19:24, Olomouc hl.n. 21:43-21:45, Přerov 21:57-22:01, Otrokovice 22:20-22:30, Zlín střed 22:43
* IC 553   Moravan   Praha hl. n. (0:01) - Praha-Libeň (0:07-0:08) - Kolín (0:38-0:39) - ... - Česká Třebová (1:50-1:51) - Olomouc hl. n. (2:32-2:34) - Přerov (2:47)
14.12.2015 IC 553   Moravan   Praha hl. n. (0:01) - Praha-Libeň (0:07-0:08) - Kolín (0:38-0:39) - ... - Česká Třebová (1:50-1:51) - Olomouc hl. n. (2:32-2:34) - Přerov (2:47)
4.12.2016 Ex 561   Šohaj   Praha hl.n. 17:24, Olomouc hl.n. 19:43-19:45, Přerov 19:57-20:01, Staré Město u Uherského Hradiště 20:33-20:45, Veselí nad Moravou 21:11
27.1.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
5.2.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
13.4.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
13.6.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
12.9.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
13.9.2016 Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:52, Brno hl.n. 7:22
12.1.2016 Ex 576   Brněnský drak   Brno hl.n. 6:08, Praha hl.n. 8:42
* 601      Kadaň-Prunéřov 4.54, Chomutov 5.02-5.04, Ústí nad Labem hl.n. 6.07-6.13, Praha Holešovice 7.18-7.19, Praha Masarykovo nádraží 7.28
* 602   Chomutovka   Praha hl.n. 19.27, Ústí nad Labem hl.n. 20.41-20.47, Chomutov 21.48
* 603   Chomutovka   Chomutov 6.04, Ústí nad Labem hl.n. 7.07-7.13, Praha hl.n. 8.28
23.2.2016 603   Chomutovka   Chomutov 6.04, Ústí nad Labem hl.n. 7.07-7.13, Praha hl.n. 8.28
* 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:27, Ústí nad Labem hl.n. 18:41-18:47, Kadaň-Prunéřov 19:59-20:00, Cheb 21:31
* 605   Krušnohor   Cheb 6:25, Kadaň-Prunéřov 7:54-7:55, Ústí nad Labem hl.n 9:07-9:13, Praha hl.n. 10:28
* 605   Krušnohor   Cheb 6.25, Karlovy Vary 7.11-7.13, Chomutov 8.04-8.05, Ústí nad Labem hl.n. 9.07-9.13, Praha hl.n. 10.28
* 606   Salubia   Praha hl.n. 15:27, Ústí nad Labem hl.n. 16:41-16:47, Cheb 19:29
* 606   Salubia   Praha hl.n. 15.27, Ústí nad Labem hl.n. 16.41-16.47, Chomutov 17.46-17.48, Karlovy Vary 18.40-18.42, Cheb 19.29
10.4.2016 606   Salubia   Praha hl.n. 15:27, Ústí nad Labem hl.n. 16:41-16:47, Cheb 19:29
11.6.2016 606   Salubia   Praha hl.n. 15:27, Ústí nad Labem hl.n. 16:41-16:47, Cheb 19:29
* 607   Salubia   Cheb 8:27, Ústí nad Labem hl.n 11:07-11:13, Praha hl.n. 12:28
* 607   Salubia   Cheb 8.27, Karlovy Vary 9.13-9.15, Chomutov 10.06-10.07, Ústí nad Labem hl.n. 11.07-11.13, Praha hl.n. 12.28
* 608   Bílina   Praha hl.n. 13:27, Ústí nad Labem hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
* 608   Bílina   Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29
3.2.2016 608   Bílina   Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29
25.2.2016 608   Bílina   Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29
10.3.2016 608   Bílina   Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29
29.7.2016 608   Bílina   Praha hl.n. 13:27, Ústí nad Labem hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
29.7.2016 608   Bílina   Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29
* 609   Bílina   Cheb 10:27, Ústí nad Labem hl.n 13:07-13:13, Praha hl.n. 14:28
28.6.2016 609   Bílina   Cheb 10:27, Ústí nad Labem hl.n 13:07-13:13, Praha hl.n. 14:28
* 610   Karlex   Praha hl.n. 11.27, Ústí nad Labem hl.n. 12.41-12.47, Chomutov 13.46-13.48, Karlovy Vary 14.40-14.42, Cheb 15.29
25.1.2016 610   Karlex   Praha hl.n. 11.27, Ústí nad Labem hl.n. 12.41-12.47, Chomutov 13.46-13.48, Karlovy Vary 14.40-14.42, Cheb 15.29
26.2.2016 610   Karlex   Praha hl.n. 11.27, Ústí nad Labem hl.n. 12.41-12.47, Chomutov 13.46-13.48, Karlovy Vary 14.40-14.42, Cheb 15.29
* 611   Karlex   Cheb 12.27, Karlovy Vary 13.13-13.15, Chomutov 14.06-14.07, Ústí nad Labem hl.n. 15.07-15.13, Praha hl.n. 16.28
2.2.2016 611   Karlex   Cheb 12.27, Karlovy Vary 13.13-13.15, Chomutov 14.06-14.07, Ústí nad Labem hl.n. 15.07-15.13, Praha hl.n. 16.28
29.7.2016 611   Karlex   Cheb 12.27, Karlovy Vary 13.13-13.15, Chomutov 14.06-14.07, Ústí nad Labem hl.n. 15.07-15.13, Praha hl.n. 16.28
* 612   Svatava   Praha hl.n. 9.27, Ústí nad Labem hl.n. 10.41-10.47, Chomutov 11.46-11.48, Karlovy Vary 12.40-12.42, Cheb 13.29
27.12.2015 612   Svatava   Praha hl.n. 11.27, Ústí nad Labem hl.n. 12.41-12.47, Chomutov 13.46-13.48, Karlovy Vary 14.40-14.42, Cheb 15.29
* 613   Svatava   Cheb 14.27, Karlovy Vary 15.13-15.15, Chomutov 16.06-16.07, Ústí nad Labem hl.n. 17.07-17.13, Praha hl.n. 18.28
* 614   Ohře   Praha hl.n. 7.27, Ústí nad Labem hl.n. 8.41-8.47, Chomutov 9.46-9.48, Karlovy Vary 10.40-10.42, Cheb 11.29
26.8.2016 614   Ohře   Praha hl.n. 7.27, Ústí nad Labem hl.n. 8.41-8.47, Chomutov 9.46-9.48, Karlovy Vary 10.40-10.42, Cheb 11.29
* 615   Ohře   Cheb 16.27, Karlovy Vary 17.13-17.15, Chomutov 18.06-18.07, Ústí nad Labem hl.n. 19.07-19.13, Praha hl.n. 20.28
2.7.2016 615   Ohře   Cheb 16.27, Karlovy Vary 17.13-17.15, Chomutov 18.06-18.07, Ústí nad Labem hl.n. 19.07-19.13, Praha hl.n. 20.28
5.7.2016 615   Ohře   Cheb 16.27, Karlovy Vary 17.13-17.15, Chomutov 18.06-18.07, Ústí nad Labem hl.n. 19.07-19.13, Praha hl.n. 20.28
* 616   Větruše   Praha hl.n. 5.17, Kralupy nad Vltavou 5.47-5.48, Ústí nad Labem hl.n. 6.39-6.47, Chomutov 7.46-7.48, Karlovy Vary 8.40-8.42, Cheb 9.29
21.10.2016 616   Větruše   Praha hl.n. 5.17, Kralupy nad Vltavou 5.47-5.48, Ústí nad Labem hl.n. 6.39-6.47, Chomutov 7.46-7.48, Karlovy Vary 8.40-8.42, Cheb 9.29
* 617   Větruše   Cheb 18.27, Karlovy Vary 19.13-19.15, Chomutov 20.06-20.07, Ústí nad Labem hl.n. 21.07-21.13, Kralupy nad Vltavou 22.08-22.10, Praha hl.n. 22.39
23.1.2016 617   Větruše   Cheb 18.27, Karlovy Vary 19.13-19.15, Chomutov 20.06-20.07, Ústí nad Labem hl.n. 21.07-21.13, Kralupy nad Vltavou 22.08-22.10, Praha hl.n. 22.39
21.3.2016 617   Větruše   Cheb 18.27, Karlovy Vary 19.13-19.15, Chomutov 20.06-20.07, Ústí nad Labem hl.n. 21.07-21.13, Kralupy nad Vltavou 22.08-22.10, Praha hl.n. 22.39
* 624   Hejtman   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Č.Budějovice 9:48-10:05, Plzeň hl.n. 11:57
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11































291.62
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?