vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2016 - PKPIC EP07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
* S/TLK 9 / 11016/11017 (9)   Polonez   Moskva Bel. 16:27, Minsk Pass. 0:46-1:16, Brest Centr. 4:40-6:54, ... Siedlce 7:32-7:34, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Warszawa Zach. 9:04
* TLK/S 11010/11011 (10) / 10   Polonez   Warszawa Zach. 18:40, Warszawa Cent. 18:45-18:53, Siedlce 20:28-20:30, ... Brest Centr. 1:39-3:48, Minsk 7:24-7:54, Moskva Bel. 16:20
13.1.2016 TLK/S 11010/11011 (10) / 10   Polonez   Warszawa Zach. 18:40, Warszawa Cent. 18:45-18:53, Siedlce 20:28-20:30, ... Brest Centr. 1:39-3:48, Minsk 7:24-7:54, Moskva Bel. 16:20
29.7.2016 TLK/S 11010/11011 (10) / 10   Polonez   Warszawa Zach. 18:40, Warszawa Cent. 18:45-18:53, Siedlce 20:28-20:30, ... Brest Centr. 1:39-3:48, Minsk 7:24-7:54, Moskva Bel. 16:20
9.1.2016 EC/EIC 43 / 71002 (43)      Berlin Hbf 9.37, Poznań Gł. 12.25-12.40, Warszawa Wsch. 15.36
* D/TLK 67 / 21010/21011 (67)   Kiev Express   Kiev Pass 16:25, Kowel 1:20-45, Dorohusk 4:11-5:27, ... Dęblin 7:44-45, Warszawa Cent. 9:12-15, Warszawa Zach. 9:20
* TLK/D 12010/12011 (68) / 68   Kiev Express   Warszawa Zach. 19:40, Warszawa Cent. 19:45-50, Dęblin 21:14-15, ... Dorohusk 23:30-0:10, Kowel 4:15-40, Kiev Pass 13:06
8.9.2016 TLK/D 12010/12011 (68) / 68   Kiev Express   Warszawa Zach. 19:40, Warszawa Cent. 19:45-50, Dęblin 21:14-15, ... Dorohusk 23:30-0:10, Kowel 4:15-40, Kiev Pass 13:06
28.11.2016 TLK/D 12010/12011 (68) / 68   Kiev Express   Warszawa Zach. 19:40, Warszawa Cent. 19:45-50, Dęblin 21:14-15, ... Dorohusk 23:30-0:10, Kowel 4:15-40, Kiev Pass 13:06
* S/EN 21 / 14012/14013 (404) / 404   Vltava   Moskva Bel. 7:46, Orsha C. 13:32-13:47, Minsk Pass. 16:10-16:25, ... Ostrava hl.n. 4:19-4:59, Olomouc hl.n. 5:55-5:57, Praha hl.n 8:28
* S/EN 21 / 14012/14013 (404) / 404   Vltava   Moskva Bel. 7:46, Orsha C. 13:32-13:47, Minsk Pass. 16:10-16:25, ... Bohumín 4:10-4:50, Olomouc hl.n. 5:55-5:57, Praha hl.n 8:28
9.12.2016 EN 406 / 41010/41011 (406)   Chopin   Wien Hbf 22.50, Břeclav 23.50-0.13, Přerov 1.03-1.05, ... Katowice 4.07-4.16, Warszawa Centr. 7.00-7.05, Warszawa Wsch. 7.28
* EN/D/EN/S 19 / 13013/13014/13015 / 408 / 41014/41015 (408) / 18      Nice Ville 21:47, Monaco-Monte Carlo 22:02-22:04, Ventimiglia 22:27-22:46, ... Minsk Pass. 12:14-12:30, Orsha C. 14:58-15:14, Moskva Bel. 22:30
* S/EN/D/EN 17 / 14014/14015 (409) / 409 / 13017/13018/13020 / 16      Moskva Bel. 11:18, Orsha C. 17:49-18:03, Minsk Pass. 20:20-20:35, ... Ventimiglia 7:25-7:51, Monaco-Monte Carlo 8:12-8:14, Nice Ville 8:34
* S/EN 23 / 17012/17013 (452) / 452      Moskva-Belorusskaja 22:15, Smolensk 2:50-2:55, Minsk-Pass.6:41-6:57, ... Karlsruhe Hbf. 3:04-3:33, Strasbourg 4:49-5:10, Paris Est 9:32
* EN/S 453 / 71012/71013 (453) / 24      Paris-Est 18:58, Strasbourg 23:10-23:25, Karlsruhe Hbf. 0:27-0:45, ... Minsk-Pass. 1:39-1:53, Smolensk 5:35-5:40, Moskva-Belorusskaja 10:10
30.1.2016 EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:44, Warszawa Cent. 8:50-55, Kraków Gł. 11:21-31, Zakopane 14:42
30.1.2016 EIC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 6:54, Warszawa Cent. 7:00-25, Kraków Gł. 9:50-10:15, Sucha Beskidzka 11:46-12:00, Zakopane 13:36
* EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 7:29, Warszawa Cent. 7:35-45, Częstochowa 9:58-59, ... Wrocław Gł. 11:37-50, Wałbrzych Gł. 12:58-59, Jelenia Góra 13:41
19.12.2015 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 7:29, Warszawa Cent. 7:35-45, Częstochowa 9:58-59, ... Wrocław Gł. 11:37-50, Wałbrzych Gł. 12:58-59, Jelenia Góra 13:41
* EIC 1800/1801   Łokietek   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:08-09, ... Krzyż 10:37-38, Stargard Szcz. 11:27-29, Szczecin Gł. 12:02
25.1.2016 EIC 1800/1801   Łokietek   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:08-09, ... Krzyż 10:37-38, Stargard Szcz. 11:27-29, Szczecin Gł. 12:02
13.5.2016 EIC 1800/1801   Łokietek   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:08-09, ... Krzyż 10:37-38, Stargard Szcz. 11:27-29, Szczecin Gł. 12:02
1.10.2016 EIC 1800/1801   Łokietek   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:08-09, ... Krzyż 10:37-38, Stargard Szcz. 11:27-29, Szczecin Gł. 12:02
* EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:28-38, Krzyż 20:36-37, Stargard Szcz. 21:27-29, Szczecin Gł. 22:02
25.3.2016 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:28-38, Krzyż 20:36-37, Stargard Szcz. 21:27-29, Szczecin Gł. 22:02
* EIC 1804/1805   Mewa   Warszawa Wsch. 14:44, Warszawa Cent. 14:50-15:00, Kutno 16:04-05, ... Stargard Szcz. 19:30-32, Szczecin Gł. 20:03, Świnoujście 21:32
23.6.2016 EIC 1804/1805   Mewa   Warszawa Wsch. 14:44, Warszawa Cent. 14:50-15:00, Kutno 16:04-05, ... Stargard Szcz. 19:30-32, Szczecin Gł. 20:03, Świnoujście 21:32
* EIC 1806/1807   Sedina   Warszawa Wsch. 18:49, Warszawa Cent. 18:55-19:00, Poznań Gł. 21:25-35, Stargard Szcz. 23:20-21, Szczecin Gł. 23:54
25.3.2016 EIC 1806/1807   Sedina   Warszawa Wsch. 18:49, Warszawa Cent. 18:55-19:00, Poznań Gł. 21:25-35, Stargard Szcz. 23:20-21, Szczecin Gł. 23:54
* EIC 1852/1853   Błękitna Fala   Warszawa Wsch. 6:48, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:04-05, ... Stargard Szcz. 11:23-25, Szczecin Gł. 11:58-12:15, Świnoujście 13:39
21.8.2016 EIC 1852/1853   Błękitna Fala   Warszawa Wsch. 6:48, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:04-05, ... Stargard Szcz. 11:23-25, Szczecin Gł. 11:58-12:15, Świnoujście 13:39
* TLK 4520/4521   Kormoran   Katowice 14:19, Sosnowiec Gł. 14:27-28, Warszawa Cent. 16:55-17:25, Działdowo 19:17-18, Olsztyn Gł. 20:23
* IC 4801   Świętopełk   Katowice 10:45, Gliwice 11:10-12, Opole Gł. 12:03-05, ... Krzyż 16:38-40, Stargard Szcz. 17:34-36, Szczecin Gł. 18:10
9.1.2016 IC 4801   Świętopełk   Katowice 10:45, Gliwice 11:10-12, Opole Gł. 12:03-05, ... Krzyż 16:38-40, Stargard Szcz. 17:34-36, Szczecin Gł. 18:10
* IC 4803   Barnim   Katowice 7:18, Gliwice 7:43-45, Opole Gł. 8:39-41, ... Krzyż 12:45-46, Stargard Szcz. 13:41-43, Szczecin Gł. 14:16
24.12.2015 IC 4803   Barnim   Katowice 7:18, Gliwice 7:43-45, Opole Gł. 8:39-41, ... Krzyż 12:45-46, Stargard Szcz. 13:41-43, Szczecin Gł. 14:16
30.4.2016 IC 4803   Barnim   Katowice 7:18, Gliwice 7:43-45, Opole Gł. 8:39-41, ... Krzyż 12:45-46, Stargard Szcz. 13:41-43, Szczecin Gł. 14:16
2.7.2016 IC 4803   Barnim   Katowice 7:18, Gliwice 7:43-45, Opole Gł. 8:39-41, ... Krzyż 12:45-46, Stargard Szcz. 13:41-43, Szczecin Gł. 14:16
30.8.2016 IC 4803   Barnim   Katowice 7:18, Gliwice 7:43-45, Opole Gł. 8:39-41, ... Krzyż 12:45-46, Stargard Szcz. 13:41-43, Szczecin Gł. 14:16
* TLK 5420/5421   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:31, Działdowo 8:42-43, Warszawa Cent. 10:40-50, Sosnowiec Gł. 13:15-16 Katowice 13:25
23.1.2016 IC 5606/5607   Błyskawica   Gdynia Gł. 11:57, Gdańsk Gł. 12:21-24, Bydgoszcz Gł. 13:49-52, ... Leszno 16:43-45, Rawicz 17:05-06, Wrocław Gł. 17:49
* EIC 6150/6151   Śnieżka   Jelenia Góra 14:34, Wałbrzych Gł. 15:14-17, Wrocław Gł. 16:24-45, ... Częstochowa 18:23-24, Warszawa Cent. 20:27-33, Warszawa Wsch. 20:39
27.1.2016 EIC 6150/6151   Śnieżka   Jelenia Góra 14:34, Wałbrzych Gł. 15:14-17, Wrocław Gł. 16:24-45, ... Częstochowa 18:23-24, Warszawa Cent. 20:27-33, Warszawa Wsch. 20:39
13.2.2016 EIC 6150/6151   Śnieżka   Jelenia Góra 14:34, Wałbrzych Gł. 15:14-17, Wrocław Gł. 16:24-45, ... Częstochowa 18:23-24, Warszawa Cent. 20:27-33, Warszawa Wsch. 20:39
26.7.2016 IC 6508/6509   Mieszko   Wrocław Gł. 6:18, Rawicz 7:00-01, Leszno 7:23-28, ... Bydgoszcz Gł. 10:06-11, Gdańsk Gł. 11:39-45, Gdynia Gł. 12:09
27.1.2016 IC 7200/7201   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:50, Leszno 7:02-04, Rawicz 7:24-25, ... Kolbuszowa 15:13-14, Stalowa Wola Rozw. 16:10-11, Zamość 17:48
1.2.2016 IC 7200/7201   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:50, Leszno 7:02-04, Rawicz 7:24-25, ... Kolbuszowa 15:13-14, Stalowa Wola Rozw. 16:10-11, Zamość 17:48
* EIC 8100/8101   Łokietek   Szczecin Gł. 16:08, Stargard Szcz. 16:39-41, Krzyż 17:31-32, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:26
14.2.2016 EIC 8100/8101   Łokietek   Szczecin Gł. 16:08, Stargard Szcz. 16:39-41, Krzyż 17:31-32, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:26
25.9.2016 EIC 8100/8101   Łokietek   Szczecin Gł. 16:08, Stargard Szcz. 16:39-41, Krzyż 17:31-32, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:26
* EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 6:06, Stargard Szcz. 6:36-38, Krzyż 7:30-31, Poznań Gł. 8:30-44, Warszawa Cent. 11:19-25, Warszawa Wsch. 11:31
* EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:36, Szczecin Gł. 8:01-07, Stargard Szcz. 8:38-40, ... Kutno 12:09-10, Warszawa Cent. 13:20-30, Warszawa Wsch. 13:36
28.3.2016 EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:36, Szczecin Gł. 8:01-07, Stargard Szcz. 8:38-40, ... Kutno 12:09-10, Warszawa Cent. 13:20-30, Warszawa Wsch. 13:36
2.5.2016 EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:36, Szczecin Gł. 8:01-07, Stargard Szcz. 8:38-40, ... Kutno 12:09-10, Warszawa Cent. 13:20-30, Warszawa Wsch. 13:36
28.6.2016 EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:36, Szczecin Gł. 8:01-07, Stargard Szcz. 8:38-40, ... Kutno 12:09-10, Warszawa Cent. 13:20-30, Warszawa Wsch. 13:36
* EIC 8106/8107   Sedina   Szczecin Gł. 4:10, Stargard Szcz. 4:40-41, Poznań Gł. 6:28-40, Kutno 8:09-10, Warszawa Cent. 9:20-30, Warszawa Wsch. 9:36
* EIC 8152/8153   Błękitna Fala   Świnoujście 14:35, Szczecin Gł. 16:00-08, Stargard Szcz. 16:39-41, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:27
27.1.2016 IC 8310/8311   Sukiennice   Szczecin Gł. 13:03, Stargard Szcz. 13:32-34, Krzyż 14:23-24, ... Kutno 17:14-15, Łódź Widzew 18:32-35, Kraków Gł. 20:54
* IC 8400   Świętopełk   Szczecin Gł. 13:48, Stargard Szcz. 14:19-21, Krzyż 15:16-17, ... Opole Gł. 19:49-51, Gliwice 20:43-45, Katowice 21:09
13.5.2016 IC 8400   Świętopełk   Szczecin Gł. 13:48, Stargard Szcz. 14:19-21, Krzyż 15:16-17, ... Opole Gł. 19:49-51, Gliwice 20:43-45, Katowice 21:09
30.9.2016 IC 8400   Świętopełk   Szczecin Gł. 13:48, Stargard Szcz. 14:19-21, Krzyż 15:16-17, ... Opole Gł. 19:49-51, Gliwice 20:43-45, Katowice 21:09
* IC 8402   Barnim   Szczecin Gł. 9:50, Stargard Szcz. 10:21-23, Krzyż 11:21-22, ... Opole Gł. 15:38-43, Gliwice 16:34-36, Katowice 17:00
27.1.2016 IC 8402   Barnim   Szczecin Gł. 9:50, Stargard Szcz. 10:21-23, Krzyż 11:21-22, ... Opole Gł. 15:38-43, Gliwice 16:34-36, Katowice 17:00
18.8.2016 IC 8402   Barnim   Szczecin Gł. 9:50, Stargard Szcz. 10:21-23, Krzyż 11:21-22, ... Opole Gł. 15:38-43, Gliwice 16:34-36, Katowice 17:00
* IC 10100/10101   Mickiewicz   Warszawa Zach. 5:56, Warszawa Cent. 6:00-05, Małkinia 7:33-34, Białystok 8:33
* TLK 10108/10109   Wigry   Warszawa Zach. 14:46, Warszawa Cent. 14:50-15:05, Małkinia 16:33-34, Białystok 17:34-54, Suwałki 19:54
29.1.2016 TLK 10108/10109   Wigry   Warszawa Zach. 14:46, Warszawa Cent. 14:50-15:05, Małkinia 16:33-34, Białystok 17:34-54, Suwałki 19:54
* IC 10110/10111   Mickiewicz   Białystok 20:04, Małkinia 21:05-06, Warszawa Cent. 22:24-30, Warszawa Zach. 22:34
* TLK 10118/10119   Wigry   Suwałki 4:39, Białystok 6:32-7:00, Małkinia 8:00-01, Warszawa Cent. 9:20-25, Warszawa Zach. 9:29
* TLK 11100/11101   Skaryna   Warszawa Zach. 6:01, Warszawa Cent. 6:05-10, Siedlce 7:17-19, Terespol 8:43
* TLK 11102/11103   Podlasie   Warszawa Zach. 15:56, Warszawa Cent. 16:00-10, Siedlce 17:15-17, Terespol 18:40
24.1.2016 TLK 11102/11103   Podlasie   Warszawa Zach. 15:56, Warszawa Cent. 16:00-10, Siedlce 17:15-17, Terespol 18:40
* TLK 11104/11105   Kraszewski   Warszawa Zach. 13:11, Warszawa Cent. 13:15-25, Siedlce 14:32-34, Terespol 15:58
29.12.2015 TLK 11104/11105   Kraszewski   Warszawa Zach. 13:11, Warszawa Cent. 13:15-25, Siedlce 14:32-34, Terespol 15:58
20.2.2016 TLK 11104/11105   Kraszewski   Warszawa Zach. 13:11, Warszawa Cent. 13:15-25, Siedlce 14:32-34, Terespol 15:58
* TLK 11110/11111   Skaryna   Terespol 19:55, Siedlce 21:20-22, Warszawa Cent. 22:30-50, Warszawa Zach. 22:54
* TLK 11112/11113   Podlasie   Terespol 5:15, Siedlce 6:38-40, Warszawa Cent. 7:50-55, Warszawa Zach. 7:59
* TLK 11114/11115   Kraszewski   Terespol 9:13, Siedlce 10:36-38, Warszawa Cent. 11:45-55, Warszawa Zach. 11:59
22.1.2016 TLK 12100/12101   Nida   Warszawa Zach. 16:11, Warszawa Cent. 16:15-30, Dęblin 18:01-02, Radom 18:43-44, Kielce 19:47
* TLK 12102/12103   Bystrzyca   Warszawa Zach. 16:41, Warszawa Cent. 16:45-50, Dęblin 18:13-14, Lublin 19:03
* TLK 12104/12105   Czartoryski   Warszawa Zach. 7:41, Warszawa Cent. 7:45-50, Dęblin 9:24-25, Lublin 10:17
* TLK 13104/13105   Banach   Warszawa Zach. 14:19, Warszawa Cent. 14:23-26, Dęblin 16:08-09, ... Sandomierz 19:19-20, Stalowa Wola Rozwad. 19:48-49, Przemyśl Gł. 22:06
* TLK 13108/13109   Boy-Żeleński   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-45, Dęblin 7:23-25, Lublin 8:15-35, Tarnobrzeg 10:09-14, Rzeszów Gł. 11:04
7.12.2016 TLK 13108/13109   Boy-Żeleński   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-45, Dęblin 7:23-25, Lublin 8:15-35, Tarnobrzeg 10:09-14, Rzeszów Gł. 11:04
16.1.2016 IC 13112/13113   Korczak   Białystok 8:01, Małkinia 9:00-01, Warszawa Cent. 10:20-30, Skierniewice 11:10-11, Koluszki 11:30-31, Kraków Gł. 13:52
22.1.2016 TLK 13200/13201   Luna   Warszawa Zach. 20:45, Warszawa Cent. 20:50-21:10, Dęblin 22:36-37, ... Sucha Beskidzka 4:17-31, Chabówka 5:10-24, Zakopane 6:17
* TLK 13250/13251   Jupiter   Warszawa Zach. 21:46, Warszawa Cent. 21:51-22:00, Dęblin 23:32-33, ... Sucha Beskidzka 5:23-37, Chabówka 6:24-42, Zakopane 7:34
* TLK 14100/14101   Oleńka   Warszawa Wsch. 6:24, Warszawa Cent. 6:30-35, Skierniewice 7:19-23, ... Częstochowa 9:06-09, Sosnowiec Gł. 10:07-08, Katowice 10:16
* TLK 14108/14109   Ondraszek   Białystok 13:34, Małkinia 14:35-36, Warszawa Cent. 15:54-16:30, ... Katowice 20:31-41, Tychy 20:57-58, Bielsko Biała Gł. 21:39
* TLK 14150/14151   Wisła   Warszawa Wsch. 6:24, Warszawa Cent. 6:30-35, Skierniewice 7:19-23, ... Katowice 10:16-19, Tychy 10:35-36, Wisła Głębce 12:22
* TLK 15102/15103   Noteć   Warszawa Wsch. 14:03, Warszawa Cent. 14:10-15, Kutno 15:35-37, Toruń Gł. 16:55-57, Bydgoszcz Gł. 17:37
* TLK 15104/15105   Biebrza   Białystok 13:24, Ełk 14:42-54, Olsztyn Gł. 17:12-28, ... Tczew 19:29-30, Gdańsk Gł. 19:52-55, Gdynia Gł. 20:19
* TLK 15104/15105   Biebrza   Białystok 13:24, Ełk 14:42-54, Olsztyn Gł. 17:12-28, ... Tczew 19:29-30, Gdańsk Gł. 19:52-55, Gdynia Gł. 20:19
* TLK 15106/15107   Wojciechowski   Warszawa Zach. 6:31, Warszawa Cent. 6:36-55, Działdowo 8:57-58, ... Tczew 10:34-35, Gdańsk Gł. 11:04-07, Gdynia Gł. 11:32
* TLK 15108/15109   Rataj   Warszawa Zach. 18:30, Warszawa Cent. 18:35-58, Działdowo 20:57-58, ... Tczew 22:36-39, Gdańsk Gł. 23:02-14, Gdynia Gł. 23:39
13.1.2016 TLK 15108/15109   Rataj   Warszawa Zach. 18:30, Warszawa Cent. 18:35-58, Działdowo 20:57-58, ... Tczew 22:36-39, Gdańsk Gł. 23:02-14, Gdynia Gł. 23:39
* TLK 15112/15113   Przybyszewski   Warszawa Wsch. 17:14, Warszawa Cent. 17:20-25, Kutno 18:47-49, Inowrocław 20:14-22, Bydgoszcz Gł. 20:53
* TLK 15114/15115   Bzura   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-25, Kutno 16:54-56, Toruń Gł. 18:18-25, Bydgoszcz Gł. 19:05
* TLK 15156/15157   Delfin   Warszawa Zach. 6:45, Warszawa Cent. 6:50-55, Działdowo 8:57-58, ... Gdynia Gł. 11:24-36, Lębork 12:26-46, Łeba 13:34
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8































314.26
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?