vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2015 - PREG EN57

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
* iR 191      Grodno 05:01, Kuźnica Białostocka 06:56, Sokółka 07:10, Białystok 07:48/07:53, Grajewo 08:57, Ełk 09:17
* iR 192      Ełk 04:28, Grajewo 04:47, Białystok 05:50/05:55, Sokółka 06:39, Kuźnica Białostocka 06:54, Grodno 08:43
* iR 193   Niemen   Grodno 10:23, Kuźnica Białostocka 12:26, Sokółka 12:41, ... Łapy 13:38, Szepietowo 13:57, Małkinia 14:28
11.6.2015 iR 193   Niemen   Grodno 10:23, Kuźnica Białostocka 12:26, Sokółka 12:41, ... Łapy 13:38, Szepietowo 13:57, Małkinia 14:28
* iR 196   Niemen   Małkinia 18:53, Łapy 19:45, Białystok 20:01/20:10, Sokółka 20:46, Kuźnica Białostocka 21:01 Grodno 22:44
13.1.2015 R/Os 6284   Czarna Góra   Wrocław Główny 10:58, Strzelin 11:38/39, Kamieniec Ząbkowicki 12:09/09, Kłodzko Główne 12:38/39, Międzylesie 13:23/26, Lichkov 13:35
31.12.2014 Os/R 6285   Śnieżnik   Ústí nad Orlicí 12:45, Letohrad 13:05/07, Lichkov 13:33/37, Międzylesie 13:46/49, Kłodzko Główne 14:31
18.10.2015 Os/R 6285   Śnieżnik   Ústí nad Orlicí 12:45, Letohrad 13:05/07, Lichkov 13:33/37, Międzylesie 13:46/49, Kłodzko Główne 14:31
28.3.2015 Os/R 6287   Czarna Góra   Lichkov 15:41, Międzylesie 15:50/53, Kłodzko Główne 16:36/41, Kamieniec Ząbkowicki 17:06/06, Strzelin 17:45/46, Wrocław Główny 18:24
30.5.2015 Os/R 6287   Czarna Góra   Lichkov 15:41, Międzylesie 15:50/53, Kłodzko Główne 16:36/41, Kamieniec Ząbkowicki 17:06/06, Strzelin 17:45/46, Wrocław Główny 18:24
1.5.2015 iR 10133/2      Łódź Kaliska 6:56, Koluszki 07:28, Skierniewice 07:51, ... Warszawa Zachodnia 08:46, Warszawa Centralna 08:52, Warszawa Wschodnia 09:03
5.5.2015 iR 10139/8      Łódź Kaliska 14:11, Koluszki 14:44, Skierniewice 15:07, ... Warszawa Zachodnia 15:51, Warszawa Centralna 15:57, Warszawa Wschodnia 16:08
14.5.2015 iR 10141/0      Łódź Kaliska 16:24, Koluszki 16:54, Skierniewice 17:17, Warszawa Zachodnia 18:38, Warszawa Centralna 18:50, Warszawa Wschodnia 18:57
* 10301      Szepietowo 04:22, Łapy 04:50, Białystok 05:17
* 10303      Szepietowo 05:22, Łapy 05:50, Białystok 06:17
* 10305      Szepietowo 06:22, Łapy 06:50, Białystok 07:17
* 10307      Szepietowo 07:32, Łapy 08:00, Białystok 08:27
* 10309      Szepietowo 14:35, Łapy 15:03, Białystok 15:30
* 10311      Szepietowo 16:55, Łapy 17:23, Białystok 17:50
* 10313      Szepietowo 18:00, Łapy 18:28, Białystok 18:55
* 10320      Białystok 06:25, Łapy 06:52, Szepietowo 07:20
* 10322      Białystok 12:30, Łapy 12:57, Szepietowo 13:25
* 10324      Białystok 14:45, Łapy 15:12, Szepietowo 15:40
* 10326      Białystok 15:45, Łapy 16:12, Szepietowo 16:40
* 10328      Białystok 16:45, Łapy 17:12, Szepietowo 17:40
* 10330      Białystok 18:45, Łapy 19:12, Szepietowo 19:40
* 10332      Białystok 21:18, Łapy 21:45, Szepietowo 22:13
* 10343      Białystok 13:57, Sokółka 14:40, Kuźnica Białostocka 14:57
* 10343      Białystok 17:13, Sokółka 17:56, Kuźnica Białostocka 18:18
* 10345      Białystok 16:18, Sokółka 17:08, Kuźnica Białostocka 17:26
* 10346      Kuźnica Białostocka 05:14, Sokółka 05:31, Białystok 06:14
* 10348      Kuźnica Białostocka 16:06, Sokółka 16:23, Białystok 17:06
* 15801      Białystok 10:53, Grajewo 12:10, Ełk 12:30
* 15803      Białystok 14:58, Grajewo 16:22, Ełk 16:43
* 15805      Białystok 17:13, Grajewo 18:30, Ełk 18:50
4.7.2015 16533/2   Widawa   Łódź Kaliska 16:50, Pabianice 17:07, Zduńska Wola 17:45, ... Ostrów Wielkopolski 19:16, Oleśnica Rataje 20:24, Wrocław Główny 21:03
* iR 17104/5   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19-19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21-21, Poznań Gł. 21:34
* iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
26.12.2014 iR 17120/1   Warta   Warszawa Wschodnia 17:48, Warszawa Centralna 18:00, Warszawa Zachodnia 18:04, ... Września 20:56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
5.1.2015 iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
7.4.2015 iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
16.5.2015 iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
10.6.2015 iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
1.10.2015 17501      Łódź Kal. 7:42, Pabianice 7:56-57, Zduńska Wola 8:31-42, ... Jarocin 11:27-31, Środa Wlkp. 11:58-59, Poznań Gł. 12:38
* 17503      Łódź Kal. 10:13, Pabianice 10:30-30, Zduńska Wola 11:07-08, ... Jarocin 13:38-39, Środa Wlkp. 14:07-08, Poznań Gł. 14:48
14.12.2014 17503      Łódź Kal. 10:13, Pabianice 10:30-30, Zduńska Wola 11:07-08, ... Jarocin 13:38-39, Środa Wlkp. 14:07-08, Poznań Gł. 14:48
17.6.2015 17503      Łódź Kal. 10:13, Pabianice 10:30-30, Zduńska Wola 11:07-08, ... Jarocin 13:38-39, Środa Wlkp. 14:07-08, Poznań Gł. 14:48
14.2.2015 17505      Łódź Kal. 14:00, Pabianice 14:16-16, Zduńska Wola 14:52-53, ... Jarocin 17:22-23, Środa Wlkp. 17:51-52, Poznań Gł. 18:33
23.6.2015 17505      Łódź Kal. 14:00, Pabianice 14:16-16, Zduńska Wola 14:52-53, ... Jarocin 17:22-23, Środa Wlkp. 17:51-52, Poznań Gł. 18:33
* 20313      Skarżysko-Kamienna 7:16, Suchedniów 7:25-26, Kiece 8:00
25.4.2015 20313      Skarżysko-Kamienna 7:16, Suchedniów 7:25-26, Kiece 8:00
* 23501      Stalowa Wola Rozwadów 04:42, Stalowa Wola Centrum 04:46, Stalowa Wola 04:48, Stalowa Wola Południe 04:51, Przeworsk 06:28
* 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
18.2.2015 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
19.2.2015 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
20.2.2015 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
4.3.2015 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
5.3.2015 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
* 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
3.2.2015 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
24.3.2015 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
16.5.2015 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
23.5.2015 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
14.11.2015 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
* 24911      Kielce 14:38, Jędrzejów 15:19-20, Sędziszów 15:37-37, Kozłów 15:47-47, Olkusz 16:57-57, Katowice 18:27
12.4.2015 24911      Kielce 14:38, Jędrzejów 15:19-20, Sędziszów 15:37-37, Kozłów 15:47-47, Olkusz 16:57-57, Katowice 18:27
30.5.2015 24911      Kielce 14:38, Jędrzejów 15:19-20, Sędziszów 15:37-37, Kozłów 15:47-47, Olkusz 16:57-57, Katowice 18:27
5.9.2015 24911      Kielce 14:38, Jędrzejów 15:19-20, Sędziszów 15:37-37, Kozłów 15:47-47, Olkusz 16:57-57, Katowice 18:27
17.12.2014 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
18.12.2014 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
19.12.2014 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
21.12.2014 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
30.12.2014 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
2.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
3.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
5.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
7.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
9.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
11.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
13.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
15.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
17.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
19.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
21.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
23.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
27.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
29.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
31.1.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
2.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
4.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
7.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
9.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
11.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
12.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
14.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
16.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
22.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
24.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
28.2.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
2.3.2015 iR 26120/1   Bolko   Lublin 14:15, Radom 15:40-41, Skarżysko-Kamienna 16:09-13, ... Kędzierzyn-Koźle 20:19-20, Opole Gł. 21:06-27, Wrocław Główny 22:25
Strana: 1 2 3 4 5































307.27

Našli jste chybu?