vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2015 - PREG EN57

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* iR 191      Grodno 05:01, Kuźnica Białostocka 06:56, Sokółka 07:10, Białystok 07:48/07:53, Grajewo 08:57, Ełk 09:17
* iR 192      Ełk 04:28, Grajewo 04:47, Białystok 05:50/05:55, Sokółka 06:39, Kuźnica Białostocka 06:54, Grodno 08:43
* iR 193   Niemen   Grodno 10:23, Kuźnica Białostocka 12:26, Sokółka 12:41, ... Łapy 13:38, Szepietowo 13:57, Małkinia 14:28
* iR 196   Niemen   Małkinia 18:53, Łapy 19:45, Białystok 20:01/20:10, Sokółka 20:46, Kuźnica Białostocka 21:01 Grodno 22:44
* 10301      Szepietowo 04:22, Łapy 04:50, Białystok 05:17
* 10303      Szepietowo 05:22, Łapy 05:50, Białystok 06:17
* 10305      Szepietowo 06:22, Łapy 06:50, Białystok 07:17
* 10307      Szepietowo 07:32, Łapy 08:00, Białystok 08:27
* 10309      Szepietowo 14:35, Łapy 15:03, Białystok 15:30
* 10311      Szepietowo 16:55, Łapy 17:23, Białystok 17:50
* 10313      Szepietowo 18:00, Łapy 18:28, Białystok 18:55
* 10320      Białystok 06:25, Łapy 06:52, Szepietowo 07:20
* 10322      Białystok 12:30, Łapy 12:57, Szepietowo 13:25
* 10324      Białystok 14:45, Łapy 15:12, Szepietowo 15:40
* 10326      Białystok 15:45, Łapy 16:12, Szepietowo 16:40
* 10328      Białystok 16:45, Łapy 17:12, Szepietowo 17:40
* 10330      Białystok 18:45, Łapy 19:12, Szepietowo 19:40
* 10332      Białystok 21:18, Łapy 21:45, Szepietowo 22:13
* 10343      Białystok 13:57, Sokółka 14:40, Kuźnica Białostocka 14:57
* 10343      Białystok 17:13, Sokółka 17:56, Kuźnica Białostocka 18:18
* 10345      Białystok 16:18, Sokółka 17:08, Kuźnica Białostocka 17:26
* 10346      Kuźnica Białostocka 05:14, Sokółka 05:31, Białystok 06:14
* 10348      Kuźnica Białostocka 16:06, Sokółka 16:23, Białystok 17:06
* 15801      Białystok 10:53, Grajewo 12:10, Ełk 12:30
* 15803      Białystok 14:58, Grajewo 16:22, Ełk 16:43
* 15805      Białystok 17:13, Grajewo 18:30, Ełk 18:50
* iR 17104/5   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19-19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21-21, Poznań Gł. 21:34
* iR 17120/1   Warta   Warszawa Wsch. 17:48, Warszawa Cent. 17:55-18:00, Kutno 19:19, ... Września 20:46-56, Swarzędz 21:21, Poznań Główny 21:34
* 17503      Łódź Kal. 10:13, Pabianice 10:30-30, Zduńska Wola 11:07-08, ... Jarocin 13:38-39, Środa Wlkp. 14:07-08, Poznań Gł. 14:48
* 20313      Skarżysko-Kamienna 7:16, Suchedniów 7:25-26, Kiece 8:00
* 23501      Stalowa Wola Rozwadów 04:42, Stalowa Wola Centrum 04:46, Stalowa Wola 04:48, Stalowa Wola Południe 04:51, Przeworsk 06:28
* 23507      Stalowa Wola Rozwadów 14:29, Stalowa Wola Centrum 14:33, Stalowa Wola 14:35, Stalowa Wola Południe 14:38, Przeworsk 16:15
* 24909      Sędziszów 12:28, Kozłów 12:38-38, Olkusz 13:47-48, Katowice 15:11
* 24911      Kielce 14:38, Jędrzejów 15:19-20, Sędziszów 15:37-37, Kozłów 15:47-47, Olkusz 16:57-57, Katowice 18:27
* 32504      Przeworsk 07:00, Stalowa Wola Południe 08:38, Stalowa Wola 08:42, Stalowa Wola Centrum 08:44, Stalowa Wola Rozwadów 08:48
* 32510      Przeworsk 16:47, Stalowa Wola Południe 18:29, Stalowa Wola 18:32, Stalowa Wola Centrum 18:34, Stalowa Wola Rozwadów 18:38
* iR 34170/1   Giewont   Zakopane 14:38, Chabówka 15:27-38, Sucha Beskidzka 16:31-33, ... Sosnowiec Gł. 19:59-20:00, Zawiercie 20:26-27, Częstochowa 20:59
* iR 34172/3   Giewont   Zakopane 16:37, Chabówka 17:26-26, Sucha Beskidzka 18:19-21, ... Sosnowiec Gł. 21:29-31, Zawiercie 21:58-22:00, Częstochowa 22:34
* Os 40619      Częstochowa 11:33, Zawiercie 12:20/21, Dąbrowa Górnicza 12:48, ... Katowice 13:11/14, Zabrze 13:39, Gliwice 13:47
* Os 40623      Częstochowa 13:46, Zawiercie 14:29/30, Dąbrowa Górnicza 14:53, ... Katowice 15:16/22, Zabrze 15:47, Gliwice 15:54
* Os 40670      Gliwice 11:15, Zabrze 11:24, Katowice 11:48/53, ... Dąbrowa Górnicza 12:16, Zawiercie 12:41/42, Częstochowa 13:25
* Os 40740      Gliwice 13:39, Zabrze 13:49, Katowice 14:13/19, Sosnowiec Główny 14:27, Dąbrowa Górnicza 14:43, Zawiercie 15:10
* Os 40742      Gliwice 14:45, Zabrze 15:55, Katowice 15:19/29, Sosnowiec Główny 15:40, Dąbrowa Górnicza 15:52, Zawiercie 16:28
* Os 40866      Gliwice 22:06, Zabrze 22:16, Katowice 22:40
* 42902      Katowice 7:27, Olkusz 8:40-40, Kozłów 9:49-49, Sędziszów 9:59-59, Jędrzejów 10:15-16, Kielce 10:57
* 42904      Katowice 11:00, Olkusz 12:14-15, Kozłów 13:10-11, Sędziszów 13:20-21, Jędrzejów 13:37-38, Kielce 14:20
* iR 43170/1   Giewont   Częstochowa 5:58, Zawiercie 6:32-33, Sosnowiec Gł. 6:59-7:00, ... Sucha Beskidzka 9:55-59, Chabówka 10:43-46, Zakopane 11:54
* iR 43172/3   Giewont   Częstochowa 7:08, Zawiercie 7:41-42, Sosnowiec Gł. 8:07-08, ... Sucha Beskidzka 11:01-03, Chabówka 11:38-39, Zakopane 12:48
* Os 44322/3      Katowice 12:24, Mysłowice 12:39, Oświęcim 13:30/36, Czechowice-Dziedzice 14:27
* Os 44346      Katowice 18:44, Oświęcim 19:43/44, Czechowice-Dziedzice 20:35/45, Bielsko-Biała Główna 21:04
* Os 44366/7      Czechowice Dziedzice 11:37, Oświęcim 12:29/35, Mysłowice 13:19, Katowice 13:34 (Lubliniec 15:27)
* Os 44376/7      Czechowice-Dziedzice 14:37, Oświęcim 15:29/30, Mysłowice 16:15, Katowice 16:32
* Os 44613      Katowice 5:37, Chorzów Batory 5:47, Bytom 6:11, ... Tarnowskie Góry 6:46, Kalety 7:05, Lubliniec 7:25
* Os 44621      (Czechowice Dziedzice 11:37) Katowice 13:37, Chorzów Batory 13:48, Bytom 14:11, ... Tarnowskie Góry 14:47, Kalety 15:06, Lubliniec 15:27
* Os 44640      Lubliniec 5:04, Kalety 5:23, Tarnowskie Góry 5:42, ... Bytom 6:09, Chorzów Batory 6:26, Katowice 6:35
* Os 44640      Lubliniec 5:04, Kalety 5:23, Tarnowskie Góry 5:42, ... Bytom 6:09, Chorzów Batory 6:26, Katowice 6:35 (Oświęcim 7:47)
* Os 44642      Lubliniec 6:04, Kalety 6:24, Tarnowskie Góry 6:45, ... Bytom 7:09, Chorzów Batory 7:26, Katowice 7:35
* Os 44644      Lubliniec 6:58, Kalety 7:17, Tarnowskie Góry 7:38, ... Bytom 8:01, Chorzów Batory 8:18, Katowice 8:27 (Czechowice Dziedzice 10:44)
* Os 44646      Lubliniec 9:11, Kalety 9:32, Tarnowskie Góry 9:54, ... Bytom 10:17, Chorzów Batory 10:34, Katowice 10:43
* Os 44648      Lubliniec 12:03, Kalety 12:25, Tarnowskie Góry 12:46, ... Bytom 13:10, Chorzów Batory 13:27, Katowice 13:37
* Os 44652      Lubliniec 14:04, Kalety 14:25, Tarnowskie Góry 14:44
* Os 44654      Lubliniec 14:04, Kalety 14:25, Tarnowskie Góry 14:46, ... Bytom 15:10, Chorzów Batory 15:27, Katowice 15:36 (Oświęcim 16:46)
* Os 44656      Lubliniec 16:00, Kalety 16:21, Tarnowskie Góry 16:54, ... Bytom 17:09, Chorzów Batory 17:26, Katowice 17:35
* Os 44658      Lubliniec 18:12, Kalety 18:34, Tarnowskie Góry 19:07, ... Bytom 19:31, Chorzów Batory 19:48, Katowice 19:57
* Os 44664      Lubliniec 20:13, Kalety 20:33, Tarnowskie Góry 20:52
* Os 44821      Katowice 9:57, Czerwionka 10:46, Rybnik 11:04
* Os 44829      Katowice 13:24, Czerwionka 14:08, Rybnik 14:24/26, Racibórz 15:18
* Os 44831      Katowice 13:24, Czerwionka 14:08, Rybnik 14:24/26, Racibórz 15:18
* Os 44872      Racibórz 14:39, Rybnik 15:29/31, Czerwionka 15:50, Katowice 16:31
* iR 46121   Spodek   Katowice 6:35, Gliwice 7:03-04, Kędzierzyn-Koźle 7:34-40, Opole Gł. 9:37-38, Wrocław Gł. 9:26
* iR 46145   Spodek   Katowice 18:01, Gliwice 18:28-29, Kędzierzyn-Koźle 18:59-19:00, Opole Gł. 19:45-46, Wrocław Gł. 20:43
* Os 49342      Wisła Głębce 19:26, Skoczów 20:13/14, Pszczyna 21:09, Tychy 21:27, Katowice 21:47
* 51800      Ełk 05:44, Grajewo 06:03, Białystok 07:29
* 51802      Ełk 15:17, Grajewo 15:37, Białystok 16:54
* 51804      Ełk 19:36, Grajewo 19:56, Białystok 21:13
* iR 57120/1   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:15, Iława Gł. 18:09-10, Toruń Gł. 19:37-40, ... Mogilno 20:34-34, Gniezno 20:56-59, Poznań Gł. 21:34
* 57302/3      Inowrocław 5:33, Mogilno 5:55-56, Gniezno 6:20-21, Pobiedziska 6:41-42, Kobylnica 6:56-56, Poznań Gł. 7:11
* 57310/1      Bydgoszcz Gł. 5:52, Inowrocław 6:36-37, Mogilno 6:59-59, ... Pobiedziska 7:58-59, Kobylnica 8:13-13, Poznań Gł. 8:29
* 57321/0      Toruń Gł. 6:35, Inowrocław 7:16-22, Mogilno 7:44-44, ... Pobiedziska 8:31-32, Kobylnica 8:46-46, Poznań Gł. 9:03
* 57322/3      Toruń Gł. 12:39, Inowrocław 13:19-20, Mogilno 13:42-42, Gniezno 14:07-08, Pobiedziska 14:27-27, Poznań Gł. 14:57
* 57332/3      Bydgoszcz Gł. 10:46, Inowrocław 11:32-41, Mogilno 12:03-11, Gniezno 12:35-38, Pobiedziska 12:57-58, Poznań Gł. 13:28
* iR 64120   Spodek   Wrocław Gł. 14:22, Opole Gł. 15:16-21, Kędzierzyn-Koźle 16:07-08, Gliwice 16:39-40, Katowice 17:08
* 67501      Kluczbork 6:00, Kępno 6:43-44, Ostrów Wlkp. 7:26-38, ... Jarocin 8:20-21, Środa Wlkp. 8:49-50, Poznań Gł. 9:30
* iR 71122/3   Warta   Poznań Gł. 13:44, Swarzędz 13:56-14:04, Września 14:28-29, ... Kutno 15:56-57, Warszawa Cent. 17:21-23, Warszawa Wsch. 17:30
* 71506      Poznań Gł. 16:50, Środa Wlkp. 17:31-31, Jarocin 18:02-03, ... Zduńska Wola 20:38-38, Pabianice 21:12-13, Łódź Kal. 21:30
* iR 75120/1   Drwęca   Poznań Gł. 8:26, Gniezno 9:02-07, Mogilno 9:29-29, ... Toruń Gł. 10:19-27, Iława Gł. 11:43-44, Olsztyn Gł. 12:37
* iR 75122/3   Drwęca   Poznań Gł. 12:02, Gniezno 12:37-40, Mogilno 13:00-01, ... Toruń Gł. 13:54-55, Iława Gł. 15:12-13, Olsztyn Gł. 16:06
* 75300/1      Poznań Gł. 5:53, Kobylnica 6:08-08, Pobiedziska 6:23-23, ... Mogilno 7:10-11, Inowrocław 7:34-41, Toruń Gł. 8:20
* 75302/3      Poznań Gł. 7:50, Kobylnica 8:05-05, Pobiedziska 8:20-20, ... Mogilno 9:08-09, Inowrocław 9:30-31, Bydgoszcz Gł. 10:12
* 75304/5      Poznań Gł. 10:28, Kobylnica 10:43-43, Pobiedziska 10:57-58, ... Mogilno 11:44-45, Inowrocław 12:06-07, Toruń Gł. 12:44
* 75310/1      Poznań Gł. 15:20, Kobylnica 15:35-35, Pobiedziska 15:50-50, Gniezno 16:11-12, Mogilno 16:38-39, Inowrocław 17:03
* 75312/3      Poznań Gł. 16:51, Kobylnica 17:05-06, Pobiedziska 17:20-20, ... Mogilno 18:07-08, Inowrocław 18:29-30, Toruń Gł. 19:09
* 75314/5      Poznań Gł. 17:40, Kobylnica 17:54-55, Pobiedziska 18:09-10, ... Mogilno 18:57-58, Inowrocław 19:19-33, Bydgoszcz Gł. 20:14
* 75316/7      Poznań Gł. 20:02, Kobylnica 20:17-17, Pobiedziska 20:32-32, ... Mogilno 21:20-21, Inowrocław 21:43-47, Toruń Gł. 22:28
* 75318/9      Poznań Gł. 13:50, Kobylnica 14:05-05, Pobiedziska 14:20-20, ... Mogilno 15:09-10, Inowrocław 15:32-43, Toruń Gł. 16:30
* 76500      Poznań Gł. 6:34, Środa Wlkp. 7:09-10, Jarocin 7:40-41, ... Ostrzeszów 8:50-51, Kępno 9:05-05, Kluczbork 9:46
* 76504      Poznań Gł. 14:46, Środa Wlkp. 15:22-22, Jarocin 15:52-53, ... Ostrów Wlkp. 16:36-41, Kępno 17:22-23, Kluczbork 18:04
* 77051/0      Leszno 4:26, Kościan 4:54-55, Czempiń 5:07-08, Poznań Gł. 5:49-6:00, Poznań Antoninek 6:11
* 77053/2      Leszno 5:44, Kościan 6:11-12, Czempiń 6:25-25, Poznań Gł. 7:06-12, Poznań Antoninek 7:23
* 77055/4      Leszno 6:48, Kościan 7:16-17, Czempiń 7:29-30, Poznań Gł. 8:10-13, Poznań Antoninek 8:24
Strana: 1 2































309.84

Našli jste chybu?