vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2015 - ČD Btn 753

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Btn 753

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
26.9.2015 789      Ústí nad Labem západ 12:47, Kolín 14:39
* 1120      Ostrava střed (17:49) - Ostrava-Svinov (18:04-18:09) - Opava východ (18:29-18:33) - Krnov (19:03)
* 1121      Krnov (7:07) - Opava východ (7:37-7:45) - Ostrava-Svinov (8:06)
* 1122      Ostrava střed (15:49) - Ostrava-Svinov (16:04-16:09) - Opava východ (16:29-16:33) - Krnov (17:03-17:09) - Bruntál (17:35-17:36) - Olomouc hl. n. (18:52)
10.8.2015 1122      Ostrava střed (15:49) - Ostrava-Svinov (16:04-16:09) - Opava východ (16:29-16:33) - Krnov (17:03-17:09) - Bruntál (17:35-17:36) - Olomouc hl. n. (18:52)
* 1123      Olomouc hl. n. (7:07) - Bruntál (8:26-8:32) - Krnov (8:57-9:07) - Opava východ (9:37-9:45) - Ostrava-Svinov (10:06)
14.12.2015 1123      Olomouc hl. n. (7:07) - Bruntál (8:26-8:32) - Krnov (8:57-9:07) - Opava východ (9:37-9:45) - Ostrava-Svinov (10:06)
* 1124      Ostrava střed (13:49) - Ostrava-Svinov (14:04-14:09) - Opava východ (14:29-14:33) - Krnov (15:03-15:09) - Bruntál (15:35-15:36) - Olomouc hl. n. (16:52)
* 1125      Krnov (11:07) - Opava východ (11:37-11:45) - Ostrava-Svinov (12:06-12:10) - Ostrava střed (12:23)
19.8.2015 1125      Krnov (11:07) - Opava východ (11:37-11:45) - Ostrava-Svinov (12:06-12:10) - Ostrava střed (12:23)
* 1126      Ostrava-Svinov (12:09) - Opava východ (12:29-12:33) - Krnov (13:03-13:09) - Bruntál (13:35-13:36) - Olomouc hl. n. (14:52)
* 1127      Olomouc hl. n. (11:07) - Bruntál (12:26-12:32) - Krnov (12:57-13:07) - Opava východ (13:37-13:45) - Ostrava-Svinov (14:06-14:10) - Ostrava střed (14:23)
10.8.2015 1127      Olomouc hl. n. (11:07) - Bruntál (12:26-12:32) - Krnov (12:57-13:07) - Opava východ (13:37-13:45) - Ostrava-Svinov (14:06-14:10) - Ostrava střed (14:23)
* 1128      Ostrava-Svinov (10:09) - Opava východ (10:29-10:33) - Krnov (11:03)
* 1129      Olomouc hl. n. (13:07) - Bruntál (14:26-14:32) - Krnov (14:57-15:07) - Opava východ (15:37-15:45) - Ostrava-Svinov (16:06-16:10) - Ostrava střed (16:23)
20.6.2015 1129      Olomouc hl. n. (13:07) - Bruntál (14:26-14:32) - Krnov (14:57-15:07) - Opava východ (15:37-15:45) - Ostrava-Svinov (16:06-16:10) - Ostrava střed (16:23)
* 1130      Ostrava-Svinov (8:09) - Opava východ (8:29-8:33) - Krnov (9:03-9:09) - Bruntál (9:35-9:36) - Olomouc hl. n. (10:52)
* 1131      Olomouc hl. n. (15:07) - Bruntál (16:26-16:32) - Krnov (16:57-17:07) - Opava východ (17:37-17:45) - Ostrava-Svinov (18:06)
20.6.2015 1131      Olomouc hl. n. (15:07) - Bruntál (16:26-16:32) - Krnov (16:57-17:07) - Opava východ (17:37-17:45) - Ostrava-Svinov (18:06)
* 1132      Ostrava-Svinov (6:09) - Opava východ (6:29-6:33) - Krnov (7:03-7:09) - Bruntál (7:35-7:36) - Olomouc hl. n. (8:52)
* 1133      Olomouc hl. n. (17:07) - Bruntál (18:26-18:32) - Krnov (18:57-19:07) - Opava východ (19:37-19:45) - Ostrava-Svinov (20:06)
* 1134      Krnov (5:09) - Bruntál (5:35-5:36) - Olomouc hl. n. (6:52)
* 1135      Olomouc hl. n. (19:07) - Bruntál (20:26-20:32) - Krnov (20:57)
7.1.2015 1164      Liberec (14:28) - Česká Lípa hl. n. (15:33-15:38) - Děčín hl. n. (16:14-16:16) - Ústí nad Labem hl. n. (16:32)
20.4.2015 1174      Česká Lípa hl. n. (6:10) - Děčín hl. n. (6:45-6:47) - Ústí nad Labem hl. n. (7:04)
* 1260      Pardubice hl. n. (21:00) - Hradec Králové (21:23-21:25) - Jaroměř (21:39-21:44) - Stará Paka (22:33-22:35) - Turnov (23:17-23:18) - Liberec (23:56)
* 1261      Liberec (4:00) - Turnov (4:38-4:39) - Stará Paka (5:24-5:25) - Jaroměř (6:14-6:18) - Hradec Králové (6:33-6:37) - Pardubice hl. n. (7:00)
* 1262      Pardubice hl. n. (19:00) - Hradec Králové (19:23-19:25) - Jaroměř (19:39-19:42) - Stará Paka (20:30-20:31) - Turnov (21:18-21:21) - Liberec (21:58)
* 1263      Liberec (6:02) - Turnov (6:39-6:42) - Stará Paka (7:25-7:27) - Jaroměř (8:14-8:19) - Hradec Králové (8:34-8:38) - Pardubice hl. n. (9:00)
* 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
3.7.2015 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
2.10.2015 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
* 1265      Liberec (8:02) - Turnov (8:39-8:42) - Stará Paka (9:25-9:27) - Jaroměř (10:14-10:19) - Hradec Králové (10:34-10:38) - Pardubice hl. n. (11:00)
25.7.2015 1265      Liberec (8:02) - Turnov (8:39-8:42) - Stará Paka (9:25-9:27) - Jaroměř (10:14-10:19) - Hradec Králové (10:34-10:38) - Pardubice hl. n. (11:00)
* 1266      Pardubice hl. n. (15:00) - Hradec Králové (15:22-15:25) - Jaroměř (15:39-15:42) - Stará Paka (16:30-16:31) - Turnov (17:18-17:21) - Liberec (17:58)
10.1.2015 1266      Pardubice hl. n. (15:00) - Hradec Králové (15:22-15:25) - Jaroměř (15:39-15:42) - Stará Paka (16:30-16:31) - Turnov (17:18-17:21) - Liberec (17:58)
23.10.2015 1266      Pardubice hl. n. (15:00) - Hradec Králové (15:22-15:25) - Jaroměř (15:39-15:42) - Stará Paka (16:30-16:31) - Turnov (17:18-17:21) - Liberec (17:58)
* 1267      Liberec (10:02) - Turnov (10:39-10:42) - Stará Paka (11:25-11:27) - Jaroměř (12:14-12:19) - Hradec Králové (12:34-12:38) - Pardubice hl. n. (13:00)
* 1268      Pardubice hl. n. (13:00) - Hradec Králové (13:22-13:25) - Jaroměř (13:39-13:42) - Stará Paka (14:30-14:31) - Turnov (15:18-15:21) - Liberec (15:58)
* 1269      Liberec (12:02) - Turnov (12:39-12:42) - Stará Paka (13:25-13:27) - Jaroměř (14:14-14:19) - Hradec Králové (14:34-14:38) - Pardubice hl. n. (15:00)
* 1270      Pardubice hl. n. (11:00) - Hradec Králové (11:22-11:25) - Jaroměř (11:39-11:42) - Stará Paka (12:30-12:31) - Turnov (13:18-13:21) - Liberec (13:58)
13.8.2015 1270      Pardubice hl. n. (11:00) - Hradec Králové (11:22-11:25) - Jaroměř (11:39-11:42) - Stará Paka (12:30-12:31) - Turnov (13:18-13:21) - Liberec (13:58)
26.9.2015 1270      Pardubice hl. n. (11:00) - Hradec Králové (11:22-11:25) - Jaroměř (11:39-11:42) - Stará Paka (12:30-12:31) - Turnov (13:18-13:21) - Liberec (13:58)
* 1271      Liberec (14:02) - Turnov (14:39-14:42) - Stará Paka (15:25-15:27) - Jaroměř (16:14-16:19) - Hradec Králové (16:34-16:38) - Pardubice hl. n. (17:00)
22.2.2015 1271      Liberec (14:02) - Turnov (14:39-14:42) - Stará Paka (15:25-15:27) - Jaroměř (16:14-16:19) - Hradec Králové (16:34-16:38) - Pardubice hl. n. (17:00)
* 1272      Pardubice hl. n. (9:00) - Hradec Králové (9:23-9:25) - Jaroměř (9:39-9:42) - Stará Paka (10:30-10:31) - Turnov (11:18-11:21) - Liberec (11:58)
* 1273      Liberec (16:02) - Turnov (16:39-16:42) - Stará Paka (17:25-17:27) - Jaroměř (18:14-18:19) - Hradec Králové (18:34-18:38) - Pardubice hl. n. (19:00)
18.6.2015 1273      Liberec (16:02) - Turnov (16:39-16:42) - Stará Paka (17:25-17:27) - Jaroměř (18:14-18:19) - Hradec Králové (18:34-18:38) - Pardubice hl. n. (19:00)
* 1274      Pardubice hl. n. (7:00) - Hradec Králové (7:24-7:26) - Jaroměř (7:40-7:42) - Stará Paka (8:30-8:31) - Turnov (9:18-9:21) - Liberec (9:58)
17.11.2015 1274      Pardubice hl. n. (7:00) - Hradec Králové (7:24-7:26) - Jaroměř (7:40-7:42) - Stará Paka (8:30-8:31) - Turnov (9:18-9:21) - Liberec (9:58)
28.11.2015 1274      Pardubice hl. n. (7:00) - Hradec Králové (7:24-7:26) - Jaroměř (7:40-7:42) - Stará Paka (8:30-8:31) - Turnov (9:18-9:21) - Liberec (9:58)
* 1275      Liberec (18:02) - Turnov (18:39-18:42) - Stará Paka (19:25-19:27) - Jaroměř (20:14-20:20) - Hradec Králové (20:35-20:38) - Pardubice hl. n. (21:00)
7.8.2015 1275      Liberec (18:02) - Turnov (18:39-18:42) - Stará Paka (19:25-19:27) - Jaroměř (20:14-20:20) - Hradec Králové (20:35-20:38) - Pardubice hl. n. (21:00)
* 1276      Pardubice hl. n. (5:00) - Hradec Králové (5:23-5:26) - Jaroměř (5:40-5:42) - Stará Paka (6:30-6:31) - Turnov (7:17-7:21) - Liberec (7:58)
* 1277      Liberec (20:02) - Turnov (20:39-20:42) - Stará Paka (21:25-21:27) - Jaroměř (22:15-22:21) - Hradec Králové (22:38-22:41) - Pardubice hl. n. (23:11)
11.6.2015 1277      Liberec (20:02) - Turnov (20:39-20:42) - Stará Paka (21:25-21:27) - Jaroměř (22:15-22:21) - Hradec Králové (22:38-22:41) - Pardubice hl. n. (23:11)
2.10.2015 1277      Liberec (20:02) - Turnov (20:39-20:42) - Stará Paka (21:25-21:27) - Jaroměř (22:15-22:21) - Hradec Králové (22:38-22:41) - Pardubice hl. n. (23:11)
* 1401      Olomouc hl.n. (6:56) - Zábřeh na Moravě (7:28-7:31) - Hanušovice (8:00-8:03) - Jeseník (9:10)
1.2.2015 1401      Olomouc hl.n. (6:56) - Zábřeh na Moravě (7:28-7:31) - Hanušovice (8:00-8:03) - Jeseník (9:10)
* Sp 1630   Bradlo   Jeseník (4:53) - Hanušovice (5:53-5:55) - Šumperk (6:25-6:29) - Uničov (7:06-7:07) - Šternberk (7:20-7:21) - Olomouc hl. n. (7:34)
* Sp 1633   Bradlo   Olomouc hl. n. (16:29) - Šternberk (16:42-16:43) - Uničov (16:56-16:57) - Šumperk (17:33)
* Sp 1634      Jeseník (18:44) - Hanušovice (19:51-19:53) - Šumperk (20:27)
* Sp 1635      Šumperk (19:30) - Hanušovice (20:01-20:04) - Jeseník (21:08)
* Sp 1642      Ostrava hl.n. 8.15, Ostrava-Svinov 8.22-8.26, Ostrava-Vítkovice 8.34-8.36, ... Frýdek-Místek 8.58-9.00, Frýdlant nad Ostravicí 9.11-9.13, Frenštát pod Radhoštěm 9.32
* Sp 1660      Opava východ (6:19) - Krnov (6:55-7:08) - Głuchołazy (7:55-8:02) - Jeseník (8:42)
* Sp 1661      Lipová Lázně (5:14) - Jeseník (5:22-5:29) - Głuchołazy (6:05-6:12) - Krnov (7:00)
* Sp 1666      Krnov (19:08) - Głuchołazy (19:55-20:02) - Jeseník (20:42-20:45) - Lipová Lázně (20:54)
* Sp 1700      Jeseník (4:53) - Hanušovice (5:53-5:55) - Zábřeh na Moravě (6:27)
* Sp 1704      Jeseník (15:38) - Hanušovice (16:46-16:54) - Zábřeh na Moravě (17:23-17:29) - Olomouc hl. n. (18:04)
* Sp 1708      Jeseník (17:38) - Hanušovice (18:46-18:48) - Zábřeh na Moravě (19:18-19:29) - Olomouc hl. n. (20:04)
* Sp 1997      Děčín hl. n. (4:26) - Česká Lípa hl. n. (5:09-5:12) - Jablonné v Podještědí (5:43-5:44) - Liberec (6:24)
* Os 2870      Ostrava-Kunčice (6:53) - Ostrava-Svinov (7:05)
* Os 2871      Ostrava-Svinov (8:51) - Ostrava-Kunčice (9:03)
* Os 2872      Ostrava-Kunčice (9:53) - Ostrava-Svinov (10:05)
* Os 2875      Ostrava-Svinov (19:51) - Ostrava-Kunčice (20:03)
* Os 2876      Ostrava-Kunčice (20:53) - Ostrava-Svinov (21:05)
* Os 3155      Frýdlant nad Ostravicí 12.45, Frýdek-Místek 12.58-13.02, Ostrava-Kunčice 13.21-13.23, Ostrava hl.n. 13.35
* Os 3401      Opava východ (4:27) - Ostrava-Svinov (4:59 - 5:08) - Český Těšín (6:09)
* Os 3403      Opava východ (5:40) - Ostrava-Svinov (6:07 - 6:21) - Ostrava-Kunčice (6:33)
* Os 3430      Český Těšín (17:45) - Ostrava-Svinov (18:35-18:45) - Opava východ (19:18)
* Os 3442      Ostrava-Svinov (4:42) - Opava východ (5:18)
* Os 3443      Opava východ (3:15) - Ostrava-Svinov (3:50)
* Os 3445      Opava východ (5:27) - Ostrava-Svinov (6:02)
* Os 3446      Ostrava-Svinov (20:45) - Opava východ (21:18)
* Os 3448      Ostrava-Svinov (21:58) - Opava východ (22:35)
* Os 3460      Opava východ 4.25, Krnov 5.02
* Os 3502      Krnov (11:09) - Bruntál (11:35-11:37) - Moravský Beroun (12:11-12:12) - Olomouc hl. n. (12:54)
* Os 3504      Krnov (19:06) - Bruntál (19:31-19:32) - Moravský Beroun (20:01-20:05) - Olomouc hl. n. (20:56)
* Os 3505      Olomouc hl. n. (8:59) - Moravský Beroun (9:49-9:50) - Bruntál (8:26-8:32) - Krnov (10:57)
9.12.2015 Os 3602      Jeseník (5:27) - Lipová Lázně (5:35-5:38) - Hanušovice (6:39-6:42) - Ruda nad Moravou (6:59-7:00) - Šumperk (7:24)
* Os 3613      Šumperk (16:14) - Ruda nad Moravou (16:36) - Hanušovice (16:53-16:55) - Lipová Láně (17:51-17:54) - Jeseník (18:01)
* Os 3621      Uničov (4:41) - Šumperk (5:20)
* Os 3624      Šumperk (5:30) - Uničov (6:13-6:15) - Šternberk (6:29-6:30) - Olomouc hl. n. (6:47)
* Os 3625      Olomouc hl. n. (6:10) - Šternberk (6:30-6:31) - Uničov (6:53-6:55) - Šumperk (7:39)
* Os 3626      Šumperk (7:00) - Uničov (7:39-7:45) - Šternberk (8:06-8:09) - Olomouc hl. n. (8:28)
* Os 3628      Šumperk (7:52) - Uničov (8:30-8:35) - Šternberk (8:56-8:59) - Olomouc hl. n. (9:18)
* Os 3629      Olomouc hl. n. (9:37) - Šternberk (9:57-9:58) - Uničov (10:19-10:21) - Šumperk (10:59)
* Os 3631      Olomouc hl. n. (11:37) - Šternberk (11:57-11:58) - Uničov (12:19-12:30) - Šumperk (13:11)
* Os 3632      Šumperk (11:50) - Uničov (12:33-12:35) - Šternberk (12:56-12:59) - Olomouc hl. n. (13:18)
* Os 3636      Šumperk (13:48) - Uničov (14:26-14:28) - Šternberk (14:49-14:52) - Olomouc hl. n. (15:11)
Strana: 1 2































322.45

Našli jste chybu?