vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2015 » Bdmtee 281
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2015 - ČD Bdmtee 281

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 281

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
3.5.2015 EIC/EC 110   Praha   Warszawa Wschodnia 9.28, Katowice 12.19-12.27, Bohumín 13.40-14.04, Olomouc hl.n. 15.14-15.16, Praha hl.n. 17.44
3.4.2015 EC/Ex 127   Vsacan   Praha hl.n. 15:19, Olomouc hl.n. 17:44-17:46, Horní Lideč 19:15-19:17, Žilina 20:22
26.4.2015 EC/Ex 155   Jan Perner   Praha hl.n. 16:19, Olomouc hl.n. 18:44-18:46, Ostrava hl.n. 19:52-19:54, ... Třinec 20:44-20:45, Čadca 21:09-21:11, Žilina 21:38
6.4.2015 Ex/EC 222   Detvan   Zvolen os. stanica 9:09, Žilina 11:06-11:38, Horní Lideč 12:43-12:45, Olomouc hl.n. 14:14-14:16, Praha hl.n. 16:44
8.3.2015 IC 550   Zlínský expres   Zlín střed 5:13, Otrokovice 5:25-5:38, Olomouc hl.n. 6:14-6:16, Praha hl.n. 8:44
26.4.2015 IC 561   Šohaj   Praha hl.n. 17:19, Olomouc hl.n. 19:44-19:46, Přerov 19:59-20:03, Staré Město u Uherského Hradiště 20:33-20:46, Veselí nad Moravou 21:11
19.9.2015 782      Kolín 19:14, Ústí nad Labem západ 21:08
15.5.2015 787      Ústí nad Labem západ 10:47, Kolín 12:39
* 817      Brno hl.n. 20.36, Břeclav 21.21-21.28, Hodonín 21.44
12.6.2015 851   Portáš   Praha hl.n. 16:51, Vsetín 21:13
30.1.2015 891   Hradišťan   Praha hl.n. 12:51, Pardubice hl.n. 14:01 - 14:06, Olomouc hl.n. 15:41-15:55, Staré Město u Uherského Hradiště 16:45-16:53, Luhačovice 17:38
25.9.2015 981   Lipnice   Praha hl.n. 11:59, Brno hl.n. 15:41
3.1.2015 1149      Tanvald (15:46) - Turnov (16:36-16:44) - Mladá Boleslav hl. n. (17:15-17:24) - Neratovice (17:56-18:00) - Praha hl. n. (18:34-18:36) - Praha-Vršovice (18:40)
5.9.2015 1149      Tanvald (15:46) - Turnov (16:36-16:44) - Mladá Boleslav hl. n. (17:15-17:24) - Neratovice (17:56-18:00) - Praha hl. n. (18:34-18:36) - Praha-Vršovice (18:40)
8.3.2015 1151      Tanvald (17:46) - Turnov (18:36-18:44) - Mladá Boleslav hl. n. (19:15-19:24) - Neratovice (19:56-20:00) - Praha hl. n. (20:34-20:37) - Praha-Vršovice (20:41)
19.4.2015 1151      Tanvald (17:46) - Turnov (18:36-18:44) - Mladá Boleslav hl. n. (19:15-19:24) - Neratovice (19:56-20:00) - Praha hl. n. (20:34-20:37) - Praha-Vršovice (20:41)
* 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
3.7.2015 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
2.10.2015 1264      Pardubice hl. n. (17:00) - Hradec Králové (17:22-17:25) - Jaroměř (17:39-17:42) - Stará Paka (18:30-18:31) - Turnov (19:18-19:21) - Liberec (19:58)
* 1266      Pardubice hl. n. (15:00) - Hradec Králové (15:22-15:25) - Jaroměř (15:39-15:42) - Stará Paka (16:30-16:31) - Turnov (17:18-17:21) - Liberec (17:58)
* 1269      Liberec (12:02) - Turnov (12:39-12:42) - Stará Paka (13:25-13:27) - Jaroměř (14:14-14:19) - Hradec Králové (14:34-14:38) - Pardubice hl. n. (15:00)
* 1270      Pardubice hl. n. (11:00) - Hradec Králové (11:22-11:25) - Jaroměř (11:39-11:42) - Stará Paka (12:30-12:31) - Turnov (13:18-13:21) - Liberec (13:58)
* 1271      Liberec (14:02) - Turnov (14:39-14:42) - Stará Paka (15:25-15:27) - Jaroměř (16:14-16:19) - Hradec Králové (16:34-16:38) - Pardubice hl. n. (17:00)
* 1273      Liberec (16:02) - Turnov (16:39-16:42) - Stará Paka (17:25-17:27) - Jaroměř (18:14-18:19) - Hradec Králové (18:34-18:38) - Pardubice hl. n. (19:00)
* Sp 1636      Brno hl.n. (8:11) - Žďár nad Sázavou (10:16)
* Sp 1637      Žďár nad Sázavou (15:40) - Brno hl.n. (17:51)
* Sp 1643   Hostýn   Brno hlavní nádraží 8:02, Kojetín 9:10-9:11, Kroměříž 9:21-9:22, ... Valašské Meziříčí 10:22-10:23, Veřovice 10:41-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:50
31.12.2014 Sp 1643   Hostýn   Brno hlavní nádraží 8:02, Kojetín 9:10-9:11, Kroměříž 9:21-9:22, ... Valašské Meziříčí 10:22-10:23, Veřovice 10:41-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:50
7.2.2015 Sp 1643   Hostýn   Brno hlavní nádraží 8:02, Kojetín 9:10-9:11, Kroměříž 9:21-9:22, ... Valašské Meziříčí 10:22-10:23, Veřovice 10:41-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:50
21.2.2015 Sp 1643   Hostýn   Brno hlavní nádraží 8:02, Kojetín 9:10-9:11, Kroměříž 9:21-9:22, ... Valašské Meziříčí 10:22-10:23, Veřovice 10:41-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:50
28.2.2015 Sp 1643   Hostýn   Brno hlavní nádraží 8:02, Kojetín 9:10-9:11, Kroměříž 9:21-9:22, ... Valašské Meziříčí 10:22-10:23, Veřovice 10:41-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:50
* Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm 18:33, Veřovice 18:43-18:44, Valašské Meziříčí 19:03-19:05, ... Kojetín 20:13-20:14, Nezamyslice 20:23-20:24, Brno hlavní nádraží 21:22
* Sp 1687      Ústí n.L.hl.n. (14:42) - Lovosice (14:57)
* Sp 1688      Lovosice (15:20) - Ústí nad Labem západ (15:36)
14.12.2014 Sp 1688      Lovosice (15:20) - Ústí nad Labem západ (15:36)
23.12.2014 Sp 1688      Lovosice (15:20) - Ústí nad Labem západ (15:36)
* Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46 - Most 14:31-14:32 - Chomutov 14:53-15:03 - Karlovy Vary 16:03-16:11 - Cheb 17:13
31.3.2015 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46 - Most 14:31-14:32 - Chomutov 14:53-15:03 - Karlovy Vary 16:03-16:11 - Cheb 17:13
* Sp 1695      Karlovy Vary 5:58 - Chomutov 6:58-7:00 - Most 7:20-7:21 - Ústí nad Labem hl.n. 8:08
* Sp 1696      Ústí nad Labem hl.n. 15:46 - Most 16:31-16:32 - Chomutov 16:53
23.3.2015 Sp 1720   Litava    Bojkovice 5.01, Uherský Brod 5.18-5.20, Kunovice 5.39-5.44, Veselí nad Moravou 5.59-6.01, Kyjov 6.27-6.28, Brno hl.n. 7.33
3.4.2015 Sp 1727   Javořina   Brno hl.n. 12.49, Kyjov 13.49-13.51, Veselí nad Moravou 14.13-14.15, ... Bojkovice 15.14-15.18, Bylnice 15.54-15.57, Vlárský průsmyk 16.03
13.8.2015 Sp 1775      Brno hl.n. 17.36, Břeclav 18.20-18.28, Hodonín 18.41
2.10.2015 Sp 1776      Hodonín 17.17, Břeclav 17.30-17.39, Brno hl.n. 18.24
* Sp 1825   Mikulovský expres   Brno hl.n. 16.30, Břeclav 17.12-17.16, Mikulov na Moravě 17.43
* Sp 1826   Mikulovsko-znojemský expres   Znojmo 23.03, Mikulov na Moravě 23.54-0.00, Břeclav 0.25-0.27, Brno hl.n. 1.23
* Sp 1827   Mikulovsko-znojemský expres   Brno hl.n. 9.30, Břeclav 10.28-10.30, Mikulov na Moravě 10.55-11.05, Znojmo 11.58
* Sp 1831   Jordán   Praha-hl.n. (8:24) - Tábor (10:21)
* Sp 1832   Želivka   Zruč nad Sázavou (16:01) - Čerčany (17:51 - 18:00) - Praha hl.n (18:41)
* Sp 1900   Rokytka   Kolín 5.20, Praha Masarykovo n. 6.18
* Sp 1901   Rokytka   Praha Masarykovo n. 16.21, Kolín 17.13
* Sp 1902   Labe   Kolín 6.21, Praha Masarykovo n. 7.18
* Sp 1903   Labe   Praha Masarykovo n. 17.06, Kolín 17.58
23.11.2015 Sp 1903   Labe   Praha Masarykovo n. 17.06, Kolín 17.58
* Sp 1971   Třebovka   Česká Třebová 4:45 , Svitavy 4:58 - 4:59 , Brno hl.n. 6:14
* Sp 1972   Peklák   Brno hl.n. 13:44 , Choceň 15:49
14.8.2015 Sp 1972   Peklák   Brno hl.n. 13:44 , Choceň 15:49
* Sp 1974   Sloupečník   Brno hl.n. 15:44 , Česká Třebová 17:15
24.7.2015 Sp 1974   Sloupečník   Brno hl.n. 15:44 , Česká Třebová 17:15
* Sp 1975   Sloupečník   Česká Třebová 6:43 , Svitavy 6:57 - 7:00 , Letovice 7:27 - 7:28 , Blansko 7:49 - 7:50 , Brno hl.n. 8:14
14.8.2015 Sp 1975   Sloupečník   Česká Třebová 6:43 , Svitavy 6:57 - 7:00 , Letovice 7:27 - 7:28 , Blansko 7:49 - 7:50 , Brno hl.n. 8:14
* Sp 1976   Svojanov   Brno hl.n. 17:44 , Česká Třebová 19:15
3.6.2015 Sp 1976   Svojanov   Brno hl.n. 17:44 , Česká Třebová 19:15
23.6.2015 Sp 1976   Svojanov   Brno hl.n. 17:44 , Česká Třebová 19:15
* Sp 1977   Svojanov   Česká Třebová 14:47 , Svitavy 14:59 - 15:01 , Letovice 15:30 - 15:32 , Blansko 15:51 - 15:52 , Brno hl.n. 16:14
18.12.2014 Sp 1977   Svojanov   Česká Třebová 14:47 , Svitavy 14:59 - 15:01 , Letovice 15:30 - 15:32 , Blansko 15:51 - 15:52 , Brno hl.n. 16:14
3.6.2015 Sp 1977   Svojanov   Česká Třebová 14:47 , Svitavy 14:59 - 15:01 , Letovice 15:30 - 15:32 , Blansko 15:51 - 15:52 , Brno hl.n. 16:14
* Os 3170      Frenštát pod Radhoštěm 11.30, Veřovice 11.40-11.43, Valašské Meziříčí 12.05
* Os 3177      Valašské Meziříčí 17.22, Veřovice 17.41-17.42, Frenštát pod Radhoštěm 17.52
* Os 3753      Šumperk (21:51) - Zábřeh na Moravě (22:08-22:09) - Červenka (22:27-22:28) - Olomouc hl. n. (22:49-23:07) - Přerov (23:27)
* Os 4001      Rájec-Jestřebí (5:07) - Brno hl.n. (5:45)
* Os 4002      Brno hl.n. (4:04) - Rájec-Jestřebí (4:40)
* Os 4003      Rájec-Jestřebí (6:08) - Brno hl.n. (6:44)
* Os 4004      Křenovice horní n. (4:23) - Rájec-Jestřebí (5:41)
* Os 4005      Rájec-Jestřebí (7:08) - Brno hl.n. (7:44)
* Os 4006      Brno hl.n. (6:14) - Rájec-Jestřebí (6:51)
* Os 4021      Brno hl.n. (3:06) - Křenovice horní n. (3:33)
2.3.2015 Os 4023      Brno hl.n. (4:35) - Sokolnice-Telnice (4:51)
* Os 4145      Brno hl.n. (13:49) - Nemotice (14:53)
* Os 4150      Nemotice (15:06) - Brno-Židenice (16:11)
* Os 4201      Břeclav (4:38) - Hranice na Moravě (6:40)
* Os 4202      Olomouc hl.n. (4:24) - Břeclav (6:24)
* Os 4204      Hranice na Moravě (6:52) - Břeclav (9:24)
14.6.2015 Os 4204      Hranice na Moravě (6:52) - Břeclav (9:24)
10.8.2015 Os 4204      Hranice na Moravě (6:52) - Břeclav (9:24)
* Os 4205      Břeclav (5:35) - Hranice na Moravě (7:46)
* Os 4209      Břeclav (20:35) - Olomouc hl.n. (22:57)
17.7.2015 Os 4209      Břeclav (20:35) - Olomouc hl.n. (22:57)
* Os 4210      Přerov (4:00) - Břeclav (5:24)
* Os 4212      Přerov (5:44) - Břeclav (7:24)
* Os 4213      Břeclav (6:35) - Přerov (8:19)
* Os 4214      Přerov (9:44) - Břeclav (11:24)
10.8.2015 Os 4214      Přerov (9:44) - Břeclav (11:24)
* Os 4215      Břeclav (8:35) - Přerov (10:19)
23.5.2015 Os 4215      Břeclav (8:35) - Přerov (10:19)
13.8.2015 Os 4215      Břeclav (8:35) - Přerov (10:19)
* Os 4216      Přerov (11:44) - Břeclav (13:24)
7.8.2015 Os 4216      Přerov (11:44) - Břeclav (13:24)
* Os 4217      Břeclav (10:35) - Přerov (12:19)
19.8.2015 Os 4217      Břeclav (10:35) - Přerov (12:19)
Strana: 1 2 3 4 5































298.71

Našli jste chybu?