vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2014 - PREG EN57

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
* 191      Grodno 6:50, Kuźnica Białostocka 5:37-7:10, Sokółka 7:24-25, Białystok 8:00
* 192      Białystok 5:40, Sokółka 6:33-34, Kuźnica Białostocka 6:51-8:01, Grodno 10:48
* 193      Grodno 12:20, Kuźnica Białostocka 11:07-12:27, Sokółka 12:44-45, Białystok 13:22
* 194      Białystok 11:34, Sokółka 12:09-10, Kuźnica Białostocka 12:24-13:24, Grodno 16:11
* 195      Grodno 17:55, Kuźnica Białostocka 16:42-18:02, Sokółka 18:15-16, Białystok 18:51
* 196      Białystok 20:30, Sokółka 21:05-06, Kuźnica Białostocka 21:13-22:20, Grodno 1:07
* Sp/R 1919      Lichkov 19.20, Wrocław Gł. 21.37
* 10341      Białystok 13:45, Sokółka 14:28-29, Kuźnica Białostocka 14:46
* 10343      Białystok 16:13, Sokółka 17:04-05, Kuźnica Białostocka 17:22
* 10346      Kuźnica Białostocka 5:14, Sokółka 5:30-31, Białystok 6:14
* 10348      Kuźnica Białostocka 16:12, Sokółka 16:28-29, Białystok 17:12
* 10360      Kuźnica Białostocka 15:03, Sokółka 15:20
* 10363      Sokółka 15:35, Kuźnica Białostocka 15:53
* 10610      Radomsko 4:06, Piotrków Trybunalski 5:02-03, Koluszki 5:40-55, Łódź Chojny 6:25-26, Łódź Kaliska 6:35
* 10614      Radomsko 4:55, Piotrków Trybunalski 5:56-6:01, Łódź Widzew 6:49
* 10621      Łódź Kal. 6:30, Pabianice 6:48-48, Zduńska Wola 7:24-25, Sieradz 7:43
* 10625      Łódź Kal. 8:26, Pabianice 8:44-44, Zduńska Wola 9:20-21, Sieradz 9:39
31.12.2013 10625      Łódź Kal. 8:26, Pabianice 8:44-44, Zduńska Wola 9:20-21, Sieradz 9:39
* 10627      Łódź Kal. 12:20, Pabianice 12:37-37, Zduńska Wola 13:13-14, Sieradz 13:32
* 10629      Łódź Kal. 14:45, Pabianice 15:03-03, Zduńska Wola 15:39-40, Sieradz 15:58
* 10631      Łódź Kal. 15:27, Pabianice 15:45-45, Zduńska Wola 16:21-22, Sieradz 16:40
* 10633      Łódź Kal. 16:00, Pabianice 16:18-19, Zduńska Wola 16:56-57, Sieradz 17:14
* 10635      Łódź Kal. 16:25, Pabianice 16:43-43, Zduńska Wola 17:20-21, Sieradz 17:38
* 10637      Łódź Kal. 17:54, Pabianice 18:11-11, Zduńska Wola 18:48-49, Sieradz 19:06
* 10639      Łódź Kal. 20:04, Pabianice 20:21-21, Zduńska Wola 20:58-59, Sieradz 21:16
* 10641      Łódź Kal. 21:00, Pabianice 21:18-18, Zduńska Wola 21:54-55, Sieradz 22:13
* 10643      Łódź Kal. 22:55, Pabianice 23:13-13, Zduńska Wola 23:50-51, Sieradz 00:08
* 10646      Sieradz 4:07, Zduńska Wola 4:24-25, Pabianice 5:01-02, Łódź Kal. 5:20
* 10648      Sieradz 4:33, Zduńska Wola 4:50-51, Pabianice 5:27-28, Łódź Kal. 5:46
* 10650      Sieradz 5:04, Zduńska Wola 5:21-22, Pabianice 5:58-59, Łódź Kal. 6:17
* 10652      Sieradz 5:37, Zduńska Wola 5:54-55, Pabianice 6:31-32, Łódź Kal. 6:50
* 10654      Sieradz 6:38, Zduńska Wola 6:55-56, Pabianice 7:32-33, Łódź Kal. 7:51
* 10658      Sieradz 8:04, Zduńska Wola 8:21-22, Pabianice 8:58-59, Łódź Kal. 9:17
* 10660      Sieradz 11:37, Zduńska Wola 11:54-55, Pabianice 12:31-32, Łódź Kal. 12:50
* 10662      Sieradz 13:39, Zduńska Wola 13:56-57, Pabianice 14:33-34, Łódź Kal. 14:52
1.3.2014 10662      Sieradz 13:39, Zduńska Wola 13:56-57, Pabianice 14:33-34, Łódź Kal. 14:52
* 10664      Sieradz 14:39, Zduńska Wola 14:56-57, Pabianice 15:33-34, Łódź Kal. 15:52
* 10666      Sieradz 15:20, Zduńska Wola 15:37-38, Pabianice 16:14-15, Łódź Kal. 16:33
* 10668      Sieradz 19:09, Zduńska Wola 19:26-27, Pabianice 20:03-04, Łódź Kal. 20:22
* 10714      Łódź Kal. 5:54, Zgierz 6:09-10, Głowno 6:42-7:00, Łowicz Gł. 7:30
* 10716      Łódź Kal. 7:25, Zgierz 7:40-41, Głowno 8:10-16, Łowicz Gł. 8:46
* 10729      Łowicz Gł. 4:44, Głowno 5:20-20, Zgierz 5:51-52, Łódź Kal. 6:11
* 10731      Łowicz Gł. 5:47, Głowno 6:16-17, Zgierz 6:50-51, Łódź Kal. 7:10
* 10737      Łowicz Gł. 14:50, Głowno 15:20-20, Zgierz 15:51-52, Łódź Kal. 16:11
1.2.2014 10737      Łowicz Gł. 14:50, Głowno 15:20-20, Zgierz 15:51-52, Łódź Kal. 16:11
* 10807      Skierniewice 6:15, Łowicz Gł. 6:44-49, Żychlin 7:12-13, Kutno 7:30
* 10809      Skierniewice 7:08, Łowicz Gł. 7:37
* 10811      Skierniewice 9:36, Łowicz Gł. 10:05-06, Żychlin 10:28-28, Kutno 10:45
* 10817      Skierniewice 15:52, Łowicz Gł. 16:20-43, Żychlin 17:05-06, Kutno 17:22
* 10819      Skierniewice 16:33, Łowicz Gł. 17:02
* 10821      Skierniewice 17:59, Łowicz Gł. 18:27
* 10823      Łowicz Gł. 18:32, Żychlin 19:02-16, Kutno 19:32
* 10825      Skierniewice 20:00, Łowicz Gł. 20:30
* 10827      Skierniewice 21:30, Łowicz Gł. 22:00-01, Żychlin 22:23-23, Kutno 22:40
* 10828      Kutno 3:42, Żychlin 3:58-59, Łowicz Gł. 4:21-22, Skierniewice 4:52
* 10830      Łowicz Gł. 5:52, Skierniewice 6:22
* 10832      Łowicz Gł. 6:44, Skierniewice 7:13
* 10834      Kutno 6:52, Żychlin 7:08-09, Łowicz Gł. 7:31-40, Skierniewice 8:09
* 10840      Łowicz Gł. 15:35, Skierniewice 16:03
* 10842      Kutno 15:45, Żychlin 16:02-03, Łowicz Gł. 16:26-30, Skierniewice 16:59
* 10844      Kutno 17:04, Żychlin 17:20-21, Łowicz Gł. 17:44
* 10846      Łowicz Gł. 18:02, Skierniewice 18:30
* 10848      Łowicz Gł. 19:05, Skierniewice 19:33
* 10850      Kutno 19:42, Żychlin 19:59-59, Łowicz Gł. 20:22
* 10852      Kutno 5:43, Żychlin 6:00-00, Łowicz Gł. 6:23
* 10857      Skierniewice 14:51, Łowicz Gł. 15:20
* 10858      Łowicz Gł. 20:35, Skierniewice 21:04
* iR 11106   Żubr   Warszawa Zach. 8:25, Warszawa Cent. 8:30-35, Białystok 11:45
16.3.2014 iR 11114   Bug   Terespol 17:18, Biała Podlaska 17:52-53, Siedlce 19:00-01, Warszawa Cent. 20:20-25, Warszawa Zach. 20:29
* iR 11124   Żubr   Białystok 18:55, Warszwa Cent. 22:13-18, Warszawa Zach. 22:22
* 11353      Łowicz Gł. 4:41, Żychlin 5:03-04, Kutno 5:20
* 11354      Łódź Kal. 15:34, Zgierz 15:50-54, Głowno 16:24-24, Łowicz Gł. 16:54
* 11356      Łódź Kal. 16:26, Zgierz 16:42-43, Głowno 17:14-21, Łowicz Gł. 17:51
* 11359      Łowicz Gł. 16:40, Głowno 17:17-18, Zgierz 17:49-50, Łódź Kal. 18:09
2.2.2014 iR/R 12106   Cisy   Warszawa Zach. 13:40, Warszawa Cent. 13:45-50, Dęblin 15:19-20, Lublin 16:10-12, Chełm 17:25
7.2.2014 iR/R 12106   Cisy   Warszawa Zach. 13:40, Warszawa Cent. 13:45-50, Dęblin 15:19-20, Lublin 16:10-12, Chełm 17:25
28.7.2014 iR/R 12106   Cisy   Warszawa Zach. 13:40, Warszawa Cent. 13:45-50, Dęblin 15:19-20, Lublin 16:10-12, Chełm 17:25
6.6.2014 12304   Polesie   Terespol 6:47, Biała Podlaska 7:29-29, Międzyrzec Podl. 7:56-57, ... Rejowiec 12:07-07, Chełm 12:24-31, Dorohusk 12:53
* 12313      Koluszki 21:18, Tomaszów Mazowiecki 21:45-49, Drzewica 22:30
* 12509      Koluszki 15:45, Tomaszów Mazowiecki 16:12-13, Dęba Opoczyńska 16:38, Drzewica 16:52-53, Przysucha 17:12-13, Radom 18:02
* 14301      Radomsko 4:20, Częstochowa Os. 5:05
11.7.2014 14311      Koluszki 5:55, Piotrków Trybunalski 6:37-45, Radomsko 7:52-53, Częstochowa Os. 8:37
* 14315      Koluszki 7:07, Piotrków Trybunalski 7:50-58, Radomsko 9:21-22, Częstochowa Os. 10:06
* 14319      Łódź Kaliska 8:57, Łódź Chojny 9:07-08, Koluszki 9:49-10:14, Piotrków Trybunalski 10:56-57, Radomsko 12:19-21, Częstochowa Os. 13:08
14.3.2014 14319      Łódź Kaliska 8:57, Łódź Chojny 9:07-08, Koluszki 9:49-10:14, Piotrków Trybunalski 10:56-57, Radomsko 12:19-21, Częstochowa Os. 13:08
* 14323      Koluszki 13:18, Piotrków Trybunalski 14:00-01, Radomsko 14:53-54, Częstochowa Os, 15:38
* 14327      Łódź Kaliska 15:48, Łódź Chojny 15:59-16:00, Koluszki 16:24-57, Piotrków Trybunalski 17:52-53, Radomsko 18:49-57, Częstochowa Os. 19:43
* 14329      Łódź Kaliska 17:00, Łódź Chojny 17:10-11, Koluszki 17:37-47, Piotrków Trybunalski 18:29-30, Radomsko 19:33-47, Częstochowa Os. 20:31
* 14331      Koluszki 19:20, Piotrków Trybunalski 20:02-03, Radomsko 20:55-56, Częstochowa Os. 21:40
* 14333      Łódź Kaliska 8:20, Łódź Chojny 8:29, Łódź Widzew 8:40-41, ... Piotrków Trybunalski 9:56-10:18, Radomsko 11:06-07, Częstochowa Osobowa 11:50
14.7.2014 14333      Łódź Kaliska 8:20, Łódź Chojny 8:29, Łódź Widzew 8:40-41, ... Piotrków Trybunalski 9:56-10:18, Radomsko 11:06-07, Częstochowa Osobowa 11:50
* iR/R 15102   Lazur   Łódź Kal. 6:23, Zgierz 6:39-46, Kutno 7:49-51, ... Gdańsk Gł. 12:22-26, Sopot 12:41-42, Gdynia Gł. 12:51
5.7.2014 iR/R 15102   Lazur   Łódź Kal. 6:23, Zgierz 6:39-46, Kutno 7:49-51, ... Gdańsk Gł. 12:22-26, Sopot 12:41-42, Gdynia Gł. 12:51
22.7.2014 iR/R 15102   Lazur   Łódź Kal. 6:23, Zgierz 6:39-46, Kutno 7:49-51, ... Gdańsk Gł. 12:22-26, Sopot 12:41-42, Gdynia Gł. 12:51
* R/Os 15120   Nysa   Wrocław Główny 6:12, Strzelin 7:18-19, Kamieniec Ząbkowicki 7:48-49, ... Międzylesie 9:01-03, Lichkov 9:12-13, Letohrad 9:41
* Os/R 15121   Nysa   Letohrad 10:05, Lichkov 10:30-41, Międzylesie 10:49-50, Kłodzko Główne 11:33
* R/Os 15122   Orlice   Kłodzko Główne 12:05, Międzylesie 12:50-51, Lichkov 12:59-13:01, Letohrad 13:29-43, Usti nad Orlici 14:06
* Os/R 15123   Czarna Góra   Lichkov 17:45, Międzylesie 17:54-18:02, Kłodzko Główne 18:53-58, Kamieniec Ząbkowicki 19:21-22, Strzelin 19:57-58, Wrocław Główny 21:01
* R/Os 15124   Czarna Góra   Wrocław Główny 12:21, Strzelin 13:27, Kamieniec Ząbkowicki 13:58, Kłodzko Główne 14:27-30, Międzylesie 15:17-31, Lichkov 15:40
* 15313      Białystok 17:40, Grajewo 19:06, Ełk 19:26
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































194.12
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?