vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2014 » B11mnouz XB-FPS
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2014 - PKPIC B11mnouz XB-FPS

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B11mnouz XB-FPS

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
11.4.2014 EIC/EC 44   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 9.42, Poznan Gl. 12.25-12.28, Frankfurt/Oder 14.12-14.15, Berlin Hbf 15.16
23.4.2014 EIC/EC 44   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 9.42, Poznan Gl. 12.25-12.28, Frankfurt/Oder 14.12-14.15, Berlin Hbf 15.16
* EIC/EC 54   Berlin-Gdynia-Express   Gdynia Gl. 6.39, Gdansk Gl. 7.06-7.13, Bydgoszcz Gl. 8.45-8.48, Poznan Gl. 10.23-10.28, Frankfurt/Oder 12.12-12.15, Berlin Hbf 13.16
28.12.2013 EIC/EC 54   Berlin-Gdynia-Express   Gdynia Gl. 6.39, Gdansk Gl. 7.06-7.13, Bydgoszcz Gl. 8.45-8.48, Poznan Gl. 10.23-10.28, Frankfurt/Oder 12.12-12.15, Berlin Hbf 13.16
1.2.2014 EIC/EC 54   Berlin-Gdynia-Express   Gdynia Gl. 6.39, Gdansk Gl. 7.06-7.13, Bydgoszcz Gl. 8.45-8.48, Poznan Gl. 10.23-10.28, Frankfurt/Oder 12.12-12.15, Berlin Hbf 13.16
31.5.2014 EIC/EC 54   Berlin-Gdynia-Express   Gdynia Gl. 6.39, Gdansk Gl. 7.06-7.13, Bydgoszcz Gl. 8.45-8.48, Poznan Gl. 10.23-10.28, Frankfurt/Oder 12.12-12.15, Berlin Hbf 13.16
21.9.2014 EIC/EC 54   Berlin-Gdynia-Express   Gdynia Gl. 6.39, Gdansk Gl. 7.06-7.13, Bydgoszcz Gl. 8.45-8.48, Poznan Gl. 10.23-10.28, Frankfurt/Oder 12.12-12.15, Berlin Hbf 13.16
* EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
4.1.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
29.3.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
7.4.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
27.8.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
20.9.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
26.7.2014 EIC/EC 105   Sobieski   Warszawa Wsch. 12.07, Warszawa Centr. 12.15-12.20, Katowice 15.25-15.28, ... Wien Simmering 20.02-20.04, Wien Meidling 20.17-20.20, Wien Westbf 20.34
* EIC 1301   Kościuszko   Warszawa Wsch. 6:02, Warszawa Cent. 6:10-15, Kraków Gł. 9:15
* EIC 1303   Krakus   Warszawa Wsch. 16:02, Warszawa Cent. 16:10-15, Kraków Gł. 19:14
16.9.2014 EIC 1303   Krakus   Warszawa Wsch. 16:02, Warszawa Cent. 16:10-15, Kraków Gł. 19:14
17.10.2014 EIC 1303   Krakus   Warszawa Wsch. 16:02, Warszawa Cent. 16:10-15, Kraków Gł. 19:14
23.7.2014 EIC 1305   Sawa   Warszawa Wsch. 18:09, Warszawa Cent. 18:17-22, Kraków Gł. 21:33
9.8.2014 EIC 1305   Sawa   Warszawa Wsch. 18:09, Warszawa Cent. 18:17-22, Kraków Gł. 21:33
* EIC 1307   Maria Skłodowska-Curie   Warszawa Wsch. 12:02, Warszawa Cent. 12:10-15, Kraków Gł. 15:16
12.1.2014 EIC 1307   Maria Skłodowska-Curie   Warszawa Wsch. 12:02, Warszawa Cent. 12:10-15, Kraków Gł. 15:16
* EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 14:07, Warszawa Cent. 14:15-20, Kraków Gł. 17:47
8.1.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 13:22, Warszawa Cent. 13:30-35, Kraków Gł. 16:26
21.1.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 13:22, Warszawa Cent. 13:30-35, Kraków Gł. 16:26
7.2.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 13:22, Warszawa Cent. 13:30-35, Kraków Gł. 16:26
* EIC 1315   Helena Modrzejewska   Warszawa Wsch. 10:32, Warszawa Cent. 10:40-48, Kraków Gł. 14:19
* EIC 1335   Karłowicz   Warszawa Wsch. 10:12, Warszawa Cent. 10:20-25, Kraków Gł. 13:25-30, Chabówka 15:48-16:02, Zakopane 16:58
31.12.2013 EIC 1335   Karłowicz   Warszawa Wsch. 10:12, Warszawa Cent. 10:20-25, Kraków Gł. 13:25-30, Chabówka 15:48-16:02, Zakopane 16:58
15.2.2014 EIC 1335   Karłowicz   Warszawa Wsch. 10:12, Warszawa Cent. 10:20-25, Kraków Gł. 13:25-30, Chabówka 15:48-16:02, Zakopane 16:58
4.1.2014 EIC 1401   Beskidy   Warszawa Wsch. 8:12, Warszawa Cent. 8:20-24, Zawiercie 10:44-45, Sosnowiec Gł. 11:13-14, Katowice 11:25-28, Bielsko Biała Gł. 12:27
23.12.2013 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
8.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
10.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
16.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
17.10.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:54-57, Sosnowiec Gł. 17:31-32, Katowice 17:41-44, Bielsko Biała Gł. 18:48
* EIC 1501   Neptun   Warszawa Wsch. 5:47, Warszawa Cent. 5:55-6:00, Kutno 7:08-10, ... Tczew 10:01-03, Gdańsk Gł. 10:31-37, Gdynia Gł. 11:07
21.6.2014 EIC 1503   Kaszub   Warszawa Wsch. 15:32, Warszawa Cent. 15:40-45, Kutno 16:55-56, ... Tczew 19:50-51, Gdańsk Gł. 20:22-29, Gdynia Gł. 20:57
* EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
22.12.2013 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
8.1.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
28.1.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
7.2.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
11.7.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
28.7.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
4.8.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
8.8.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
19.10.2014 EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
14.7.2014 EIC 1508   Warmia   Warszawa Wsch. 14:17, Olsztyn Gł. 17:00
15.7.2014 EIC 1508   Warmia   Warszawa Wsch. 14:17, Olsztyn Gł. 17:00
28.6.2014 EIC 1531   Jantar   Warszawa Wsch. 5:47, Warszawa Cent. 5:55-6:00, Kutno 7:08-09, ... Władysławowo 11:57-12:02, Jastarnia 12:32-33, Hel 12:52
29.6.2014 EIC 1531   Jantar   Warszawa Wsch. 5:47, Warszawa Cent. 5:55-6:00, Kutno 7:08-09, ... Władysławowo 11:57-12:02, Jastarnia 12:32-33, Hel 12:52
* EIC 1601   Panorama   Warszawa Wsch. 7:42, Warszawa Cent. 7:50-55, Poznań Gł. 10:28-31, Leszno 11:38-40, Wrocław Gł. 13:02
* EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
4.1.2014 EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
14.2.2014 EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
26.6.2014 EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
8.8.2014 EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
6.3.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
6.6.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
22.6.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
29.6.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
11.7.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
5.8.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
4.10.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
* EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
15.12.2013 EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
26.12.2013 EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
9.6.2014 EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
3.8.2014 EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
9.9.2014 EIC 1701   Lech   Warszawa Wsch. 16:17, Warszawa Cent. 16:25-30, Poznań Gł. 19:00-03, Zbąszynek 19:46-47, Zielona Góra 20:29
16.6.2014 EIC 1705   Słowacki   Warszawa Wsch. 13:42, Warszawa Cent. 13:50-55, Poznań Gł. 16:25
* EIC 1801   Bolesław Prus   Warszawa Wsch. 6:42, Warszawa Cent. 6:50-55, Kutno 8:02-03, ... Krzyż 10:34-35, Stargard Szcz. 11:25-26, Szczecin Gł. 11:56
* EIC 3100   Kościuszko   Kraków Gł. 16:22, Warszawa Cent. 19:20-30, Warszawa Wsch. 19:38
* EIC 3102   Krakus   Kraków Gł. 6:22, Warszawa Cent. 9:25-30, Warszawa Wsch. 9:38
* EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
28.1.2014 EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
23.7.2014 EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
* EIC 3108   Mickiewicz   Kraków Gł. 14:17, Warszawa Cent. 17:20-25, Warszawa Wsch. 17:33
* EIC 3114   Helena Modrzejewska   Kraków Gł. 18:24, Warszawa Cent. 21:20-30, Warszawa Wsch. 21:38
* EIC 3134   Karłowicz   Zakopane 14:20, Chabówka 15:16-30, Kraków Gł. 18:12-24, Warszawa Cent. 21:20-30, Warszawa Wsch. 21:38
16.2.2014 EIC 3134   Karłowicz   Zakopane 14:20, Chabówka 15:16-30, Kraków Gł. 18:12-24, Warszawa Cent. 21:20-30, Warszawa Wsch. 21:38
25.7.2014 EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
18.9.2014 EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
* EIC 3830   Fregata   Kraków Gł. 10:17, Warszawa Cent. 13:25-30, Iława Gł. 16:38-39, ... Słupsk 20:59-21:04, Koszalin 21:47-49, Kołobrzeg 22:32
14.7.2014 EIC 3830   Fregata   Kraków Gł. 10:17, Warszawa Cent. 13:25-30, Iława Gł. 16:38-39, ... Słupsk 20:59-21:04, Koszalin 21:47-49, Kołobrzeg 22:32
2.8.2014 EIC 3830   Fregata   Kraków Gł. 10:17, Warszawa Cent. 13:25-30, Iława Gł. 16:38-39, ... Słupsk 20:59-21:04, Koszalin 21:47-49, Kołobrzeg 22:32
9.8.2014 EIC 3830   Fregata   Kraków Gł. 10:17, Warszawa Cent. 13:25-30, Iława Gł. 16:38-39, ... Słupsk 20:59-21:04, Koszalin 21:47-49, Kołobrzeg 22:32
10.6.2014 EIC 4104   Ondraszek   Bielsko Biała Gł. 5:08, Katowice 6:05-08, Sosnowiec Gł. 6:18-19, Zawiercie 6:48-50, Warszawa Cent. 9:20-25, Warszawa Wsch. 9:33
15.8.2014 EIC 4104   Ondraszek   Bielsko Biała Gł. 5:08, Katowice 6:05-08, Sosnowiec Gł. 6:18-19, Zawiercie 6:48-50, Warszawa Cent. 9:20-25, Warszawa Wsch. 9:33
26.1.2014 EIC 5102/3   Kaszub   Gdynia Gł. 4:15, Gdańsk Gł. 4:49-55, Tczew 5:23-24, ... Kutno 8:35-36, Warszawa Cent. 9:44-49, Warszawa Wsch. 9:57
11.4.2014 EIC 5102/3   Kaszub   Gdynia Gł. 4:15, Gdańsk Gł. 4:49-55, Tczew 5:23-24, ... Kutno 8:35-36, Warszawa Cent. 9:44-49, Warszawa Wsch. 9:57
* EIC 5104   Artus   Gdynia Gł. 5:51, Gdańsk Gł. 6:19-25, Tczew 6:51-54, ... Kutno 10:03-04, Warszawa Cent. 11:16-22, Warszawa Wsch. 11:30
28.1.2014 EIC 5104   Artus   Gdynia Gł. 5:51, Gdańsk Gł. 6:19-25, Tczew 6:51-54, ... Kutno 10:03-04, Warszawa Cent. 11:16-22, Warszawa Wsch. 11:30
24.4.2014 EIC 5104   Artus   Gdynia Gł. 5:51, Gdańsk Gł. 6:19-25, Tczew 6:51-54, ... Kutno 10:03-04, Warszawa Cent. 11:16-22, Warszawa Wsch. 11:30
2.8.2014 EIC 5108   Warmia   Olsztyn Gł. 12:43, Warszawa Wsch. 15:27
* EIC 6100   Panorama   Wrocław Gł. 15:06, Leszno 16:28-29, Poznań Gł. 17:42-45, Warszawa Cent. 20:21-26, Warszawa Wsch. 20:34
* EIC 6102   Fredro   Wrocław Gł. 3:51, Leszno 5:12-13, Poznań Gł. 6:25-29, Warszawa Cent. 9:05-10, Warszawa Wsch. 9:18
26.1.2014 EIC 6102   Fredro   Wrocław Gł. 3:51, Leszno 5:12-13, Poznań Gł. 6:25-29, Warszawa Cent. 9:05-10, Warszawa Wsch. 9:18
* EIC 6106   Odra   Wrocław Gł. 17:44, Opole Gł. 18:26-27, Gliwice 19:34-35, ... Zawiercie 20:52-53, Warszawa Cent. 23:20-25, Warszawa Wsch. 23:33
Strana: 1 2































204.37
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?