vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2014 » A9mnouz 139A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2014 - PKPIC A9mnouz 139A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9mnouz 139A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
13.9.2014 EC/EIC 41   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Wannsee 6.12, Berlin Hbf 6.28-6.37, Frankfurt/Oder 7.42-7.45, Poznan Gl. 9.30-9.33, Warszawa Wsch. 12.28
3.7.2014 EIC/EC 42   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 14.42, Poznan Gl. 17.26-17.29, Frankfurt/Oder 19.12-19.15, Berlin Hbf 20.16
8.1.2014 EC/EIC 43   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Hbf 9.37, Frankfurt/Oder 10.42-10.45, Poznan Gl. 12.27-12.30, Warszawa Wsch. 15.28
20.9.2014 EC/EIC 43   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Hbf 9.37, Frankfurt/Oder 10.42-10.45, Poznan Gl. 12.27-12.30, Warszawa Wsch. 15.28
11.4.2014 EIC/EC 44   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 9.42, Poznan Gl. 12.25-12.28, Frankfurt/Oder 14.12-14.15, Berlin Hbf 15.16
23.4.2014 EIC/EC 44   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 9.42, Poznan Gl. 12.25-12.28, Frankfurt/Oder 14.12-14.15, Berlin Hbf 15.16
15.6.2014 EC/EIC 45   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Hbf 13.37, Frankfurt/Oder 14.42-14.45, Poznan Gl. 16.27-16.30, Warszawa Wsch. 19.33
26.9.2014 EIC/EC 46   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wsch. 5.42, Poznan Gl. 8.25-8.28, Frankfurt/Oder 10.12-10.15, Berlin Hbf 11.16
29.3.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
7.4.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
27.8.2014 EC/EIC 55   Berlin-Gdynia-Express   Berlin Hbf 15.37, Frankfurt/Oder 16.42-16.45, Poznan Gl. 18.27-18.30, Bydgoszcz Gl. 20.01-20.04, Gdansk Gl. 21.36-21.41, Gdynia Gl. 22.06
27.12.2013 EC/EIC 102   Polonia   Villach Hbf 9.14, Wien Meidling 13.27-13.31, Wien Simmering 13.43-13.45, ... Katowice 18.27-18.30, Warszawa Centr. 21.50-21.55, Warszawa Wsch. 22.03
10.1.2014 EC/EIC 104   Sobieski   Wien Meidling 7.41, Wien Simmering 7.53-7.54, Břeclav 8.53-9.10, ... Katowice 12.27-12.30, Warszawa Centr. 15.50-15.55, Warszawa Wsch. 16.03
14.7.2014 EC/EIC 104   Sobieski   Wien Meidling 7.41, Wien Simmering 7.53-7.54, Břeclav 8.53-9.10, ... Katowice 12.27-12.30, Warszawa Centr. 15.50-15.55, Warszawa Wsch. 16.03
3.10.2014 EC/EIC 104   Sobieski   Wien Meidling 7.41, Wien Simmering 7.53-7.54, Břeclav 8.53-9.10, ... Katowice 12.27-12.30, Warszawa Centr. 15.50-15.55, Warszawa Wsch. 16.03
8.1.2014 EIC/EC 105   Sobieski   Warszawa Wsch. 12.07, Warszawa Centr. 12.15-12.20, Katowice 15.25-15.28, ... Wien Simmering 20.02-20.04, Wien Meidling 20.17-20.20, Wien Westbf 20.34
18.1.2014 EIC/EC 105   Sobieski   Warszawa Wsch. 12.07, Warszawa Centr. 12.15-12.20, Katowice 15.25-15.28, ... Wien Simmering 20.02-20.04, Wien Meidling 20.17-20.20, Wien Westbf 20.34
* EIC 1303   Krakus   Warszawa Wsch. 16:02, Warszawa Cent. 16:10-15, Kraków Gł. 19:14
* EIC 1305   Sawa   Warszawa Wsch. 18:09, Warszawa Cent. 18:17-22, Kraków Gł. 21:33
29.12.2013 EIC 1305   Sawa   Warszawa Wsch. 17:17, Warszawa Cent. 17:25-30, Kraków Gł. 20:22
* EIC 1307   Maria Skłodowska-Curie   Warszawa Wsch. 12:02, Warszawa Cent. 12:10-15, Kraków Gł. 15:16
* EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 14:07, Warszawa Cent. 14:15-20, Kraków Gł. 17:47
2.8.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 14:07, Warszawa Cent. 14:15-20, Kraków Gł. 17:47
18.9.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 14:07, Warszawa Cent. 14:15-20, Kraków Gł. 17:47
17.10.2014 EIC 1309   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 14:07, Warszawa Cent. 14:15-20, Kraków Gł. 17:47
6.9.2014 EIC 1313   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16
* EIC 1315   Helena Modrzejewska   Warszawa Wsch. 10:32, Warszawa Cent. 10:40-48, Kraków Gł. 14:19
6.1.2014 EIC 1323   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16-21, Chabówka 13:38-52, Zakopane 14:41
7.1.2014 EIC 1323   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16-21, Chabówka 13:38-52, Zakopane 14:41
14.1.2014 EIC 1323   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16-21, Chabówka 13:38-52, Zakopane 14:41
18.1.2014 EIC 1323   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16-21, Chabówka 13:38-52, Zakopane 14:41
26.1.2014 EIC 1323   Tatry   Warszawa Wsch. 8:02, Warszawa Cent. 8:10-18, Kraków Gł. 11:16-21, Chabówka 13:38-52, Zakopane 14:41
* EIC 1335   Karłowicz   Warszawa Wsch. 10:12, Warszawa Cent. 10:20-25, Kraków Gł. 13:25-30, Chabówka 15:48-16:02, Zakopane 16:58
31.12.2013 EIC 1335   Karłowicz   Warszawa Wsch. 10:12, Warszawa Cent. 10:20-25, Kraków Gł. 13:25-30, Chabówka 15:48-16:02, Zakopane 16:58
2.6.2014 EIC 1401   Beskidy   Warszawa Wsch. 8:17, Warszawa Cent. 8:25-30, Zawiercie 11:01-03, Sosnowiec Gł. 11:36-37, Katowice 11:46-49, Bielsko Biała Gł. 12:48
23.12.2013 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
8.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
10.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
16.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
28.1.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
3.2.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:43-44, Sosnowiec Gł. 17:13-14, Katowice 17:24-27, Bielsko Biała Gł. 18:26
7.9.2014 EIC 1405   Ondraszek   Warszawa Wsch. 14:02, Warszawa Cent. 14:10-15, Zawiercie 16:54-57, Sosnowiec Gł. 17:31-32, Katowice 17:41-44, Bielsko Biała Gł. 18:48
* EIC 1503   Kaszub   Warszawa Wsch. 15:32, Warszawa Cent. 15:40-45, Kutno 16:55-56, ... Tczew 19:50-51, Gdańsk Gł. 20:22-29, Gdynia Gł. 20:57
15.12.2013 EIC 1503   Kaszub   Warszawa Wsch. 15:32, Warszawa Cent. 15:40-45, Kutno 16:55-56, ... Tczew 19:50-51, Gdańsk Gł. 20:22-29, Gdynia Gł. 20:57
13.1.2014 EIC 1503   Kaszub   Warszawa Wsch. 15:32, Warszawa Cent. 15:40-45, Kutno 16:55-56, ... Tczew 19:50-51, Gdańsk Gł. 20:22-29, Gdynia Gł. 20:57
29.4.2014 EIC 1503   Kaszub   Warszawa Wsch. 15:32, Warszawa Cent. 15:40-45, Kutno 16:55-56, ... Tczew 19:50-51, Gdańsk Gł. 20:22-29, Gdynia Gł. 20:57
* EIC 1505   Artus   Warszawa Wsch. 13:47, Warszawa Cent. 13:55-14:00, Kutno 15:05-06, ... Tczew 17:59-18:00, Gdańsk Gł. 18:28-36, Gdynia Gł. 19:03
* EIC 1531   Jantar   Warszawa Wsch. 5:47, Warszawa Cent. 5:55-6:00, Kutno 7:08-09, ... Władysławowo 11:57-12:02, Jastarnia 12:32-33, Hel 12:52
14.2.2014 EIC 1603   Fredro   Warszawa Wsch. 15:42, Warszawa Cent. 15:50-55, Poznań Gł. 18:25-28, Leszno 19:35-36, Wrocław Gł. 20:52
* EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
15.12.2013 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
22.6.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
29.6.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
4.10.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
13.10.2014 EIC 1609   Górnik   Warszawa Wsch. 16:07, Warszawa Cent. 16:15-20, Zawiercie 18:45-46, ... Gliwice 20:00-01, Opole Gł. 21:16-17, Wrocław Gł. 22:01
11.4.2014 EIC 1703   Kiliński   Warszawa Wsch. 10:42, Warszawa Cent. 10:50-55, Poznań Gł. 13:25
* EIC 3102   Krakus   Kraków Gł. 6:22, Warszawa Cent. 9:25-30, Warszawa Wsch. 9:38
* EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
18.1.2014 EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
26.1.2014 EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
28.1.2014 EIC 3104   Sawa   Kraków Gł. 8:27, Warszawa Cent. 11:24-30, Warszawa Wsch. 11:38
* EIC 3108   Mickiewicz   Kraków Gł. 14:17, Warszawa Cent. 17:20-25, Warszawa Wsch. 17:33
* EIC 3114   Helena Modrzejewska   Kraków Gł. 18:24, Warszawa Cent. 21:20-30, Warszawa Wsch. 21:38
29.12.2013 EIC 3122   Tatry   Zakopane 17:05, Chabówka 17:51-18:05, Kraków Gł. 20:19-24, Warszawa Cent. 23:20-25, Warszawa Wsch. 23:33
30.12.2013 EIC 3122   Tatry   Zakopane 17:05, Chabówka 17:51-18:05, Kraków Gł. 20:19-24, Warszawa Cent. 23:20-25, Warszawa Wsch. 23:33
8.2.2014 EIC 3122   Tatry   Zakopane 17:05, Chabówka 17:51-18:05, Kraków Gł. 20:19-24, Warszawa Cent. 23:20-25, Warszawa Wsch. 23:33
* EIC 3134   Karłowicz   Zakopane 14:20, Chabówka 15:16-30, Kraków Gł. 18:12-24, Warszawa Cent. 21:20-30, Warszawa Wsch. 21:38
* EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
15.12.2013 EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
29.12.2013 EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
3.1.2014 EIC 3504   Norwid   Kraków Gł. 14:10, Warszawa Cent. 17:15-20, Malbork 21:19-23, Gdańsk Gł. 22:10-30, Gdynia Gł. 22:59
15.8.2014 EIC 4104   Ondraszek   Bielsko Biała Gł. 5:08, Katowice 6:05-08, Sosnowiec Gł. 6:18-19, Zawiercie 6:48-50, Warszawa Cent. 9:20-25, Warszawa Wsch. 9:33
22.1.2014 EIC 4409   Klimczok   Katowice 19:49, Bielsko Biała Gł. 20:46
5.8.2014 EIC 4409   Klimczok   Katowice 19:49, Bielsko Biała Gł. 20:46
* EIC 5102/3   Kaszub   Gdynia Gł. 4:15, Gdańsk Gł. 4:49-55, Tczew 5:23-24, ... Kutno 8:35-36, Warszawa Cent. 9:44-49, Warszawa Wsch. 9:57
* EIC 5104   Artus   Gdynia Gł. 5:51, Gdańsk Gł. 6:19-25, Tczew 6:51-54, ... Kutno 10:03-04, Warszawa Cent. 11:16-22, Warszawa Wsch. 11:30
* EIC 5130   Jantar   Hel 15:10, Jastarnia 15:28-29, Władysławowo 16:01-06, ... Kutno 21:20-21, Warszawa Cent. 22:30-35, Warszawa Wsch. 22:43
22.7.2014 EIC 5130   Jantar   Hel 15:10, Jastarnia 15:28-29, Władysławowo 16:01-06, ... Kutno 21:20-21, Warszawa Cent. 22:30-35, Warszawa Wsch. 22:43
27.7.2014 EIC 5130   Jantar   Hel 15:10, Jastarnia 15:28-29, Władysławowo 16:01-06, ... Kutno 21:20-21, Warszawa Cent. 22:30-35, Warszawa Wsch. 22:43
* EIC 5304   Norwid   Gdynia Gł. 6:45, Gdańsk Gł. 7:14-17, Tczew 7:44-45, Malbork 8:03-04, Warszawa Cent. 12:20-25, Kraków Gł. 15:27
7.9.2014 EIC 5304   Norwid   Gdynia Gł. 6:45, Gdańsk Gł. 7:14-17, Tczew 7:44-45, Malbork 8:03-04, Warszawa Cent. 12:20-25, Kraków Gł. 15:27
* EIC 6106   Odra   Wrocław Gł. 17:44, Opole Gł. 18:26-27, Gliwice 19:34-35, ... Zawiercie 20:52-53, Warszawa Cent. 23:20-25, Warszawa Wsch. 23:33
* EIC 6108   Górnik   Wrocław Gł. 5:33, Opole Gł. 6:14-15, Gliwice 7:22-23, ... Zawiercie 8:37-38, Warszawa Cent. 11:00-25, Warszawa Wsch. 11:33
29.12.2013 EIC 6108   Górnik   Wrocław Gł. 5:33, Opole Gł. 6:14-15, Gliwice 7:22-23, ... Zawiercie 8:37-38, Warszawa Cent. 11:00-25, Warszawa Wsch. 11:33
23.7.2014 EIC 6108   Górnik   Wrocław Gł. 5:33, Opole Gł. 6:14-15, Gliwice 7:22-23, ... Zawiercie 8:37-38, Warszawa Cent. 11:00-25, Warszawa Wsch. 11:33
* TLK 13101   Smok Wawelski   Warszawa Wsch. 4:37, Warszawa Cent. 4:45-50, Kraków Gł. 7:59
* TLK 13119   Smok Wawelski   Warszawa Wsch. 6:02, Warszawa Cent. 6:10-15, Kraków Gł. 9:40
30.12.2013 TLK 31100   Smok Wawelski   Kraków Gł. 20:03, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Wsch. 23:23
Strana: 1 2































273.88
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?