vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2009 -

Plánované řazení

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Os 7825      Svit 14:27, Poprad-Tatry 14:33-14:35, Spišská Nová Ves 15:04(5.8.2020)
Os 7806      Košice 11:12, Kysak 11:29-11:30, Margecany 11:52-11:53, ... Liptovský Mikuláš 14:30-14:32, Kraľovany 15:22-15:23, Žilina 16:07(5.8.2020)
Os 7807      Kraľovany 5:00, Liptovský Mikuláš 5:53-5:58, Poprad-Tatry 7:00-7:04, ... Margecany 8:20-8:22, Kysak 8:43-8:44, Košice 9:01(5.8.2020)
Os 9209      Kapušany pri Prešove 15:29, Demjata 15:41, Bardejov 16:21(5.8.2020)
Os 9111      Prešov 15:11, Kapušany pri Prešove 15:21-15:27, Hanušovce nad Topľou mesto 15:48, ... Vranov nad Topľou 16:23-16:24, Strážske 16:42-16:43, Humenné 16:54(5.8.2020)
Os 9104      Humenné 5:34, Strážske 5:43-5:44, Vranov nad Topľou 6:03-6:05, ... Hanušovce nad Topľou mesto 6:43, Kapušany pri Prešove 7:02-7:03, Prešov 7:14(5.8.2020)
Os 9423      Humenné 22:24, Stakčín 23:19(5.8.2020)
Os 9402      Stakčín 4:22, Humenné 5:13(5.8.2020)
Os 9131      Prešov 14:39, Kapušany pri Prešove 14:48-14:49, Hanušovce nad Topľou mesto 15:04, ... Vranov nad Topľou 15:27-15:28, Strážske 15:41-15:47, Humenné 15:55(5.8.2020)
Os 9130      Strážske 6:35, Vranov nad Topľou 6:48-6:49, Čierne nad Topľou 7:03, ... Hanušovce nad Topľou mesto 7:13, Kapušany pri Prešove 7:28-7:29, Prešov 7:38(5.8.2020)
Os 9404      Stakčín 5:22, Humenné 6:11(5.8.2020)
Os 9403      Humenné 4:24, Stakčín 5:18(5.8.2020)
Os 8904      Humenné 6:20, Strážske 6:31-6:37, Bánovce nad Ondavou 7:07-7:19, Trebišov 7:29-7:30, Košice 8:15(5.8.2020)
Os 7202      Füzesabony 10:02, Miskolc-Tiszai, Hidasnémeti 12:13-12:22, Košice 12:56(5.8.2020)
Os 7203      Košice 14:57, Hidasnémeti 15:33, Miskolc-Tiszai, Füzesabony 17:54(5.8.2020)
Os 8909      Košice 14:20, Trebišov 15:05-15:08, Bánovce nad Ondavou 15:18-15:29, Strážske 16:07-16:11, Humenné 16:22(31.3.2020)
Os 9337      Bánovce nad Ondavou 12:07, Vojany 12:31, Veľké Kapušany 12:41(31.3.2020)
Os 8906      Humenné 9:54, Strážske 10:04-10:05, Bánovce nad Ondavou 10:36-10:47, Trebišov 10:57-10:59, Košice 11:45(31.3.2020)
Zr 1510   Choč   Liptovský Hrádok 4:48, Liptovský Mikuláš 4:58-5:00, Ružomberok 5:19-5:21, ... Trenčín 7:38-7:40, Trnava 8:29-8:31, Bratislava hl. st. 9:23(31.3.2020)
1931   Bodva   Zvolen os. st. 9:36, Lučenec 10:21-10:23, Fiľakovo 10:35-10:36, ... Košice 12:57-13:05, Kysak 13:19-13:25, Prešov 13:48(31.3.2020)
ER 2537   Istropolitan   Bratislava hl. st. 17:50, Devínska Nová Ves 18:03-18:04, Marchegg 18:11-18:12, Wien Südbahnhof (Ostseite) 18:58(31.3.2020)
ER 2539      Bratislava hl. st. 19:00, Devínska Nová Ves 19:13-19:14, Marchegg 19:21-19:22, Wien Südbahnhof (Ostseite) 19:58(31.3.2020)
ER 2541   Scholss Hof   Bratislava hl. st. 19:50, Devínska Nová Ves 20:03-20:04, Marchegg 20:11-20:14, Wien Südbahnhof (Ostseite) 20:58(31.3.2020)
ER 2545      Bratislava hl. st. 21:00, Devínska Nová Ves 21:13-21:14, Marchegg 21:21-21:22, Wien Südbahnhof (Ostseite) 21:58(31.3.2020)
ER 2547   Hummel   Bratislava hl. st. 21:50, Devínska Nová Ves 22:03-22:04, Marchegg 22:11-22:14, Wien Südbahnhof (Ostseite) 22:58(31.3.2020)
REX/R/R 5914      Bratislava-Petržalka 6:15, Kittsee 6:22-6:23, Bruck a.d.Leitha 6:50-6:53, ... Linz Hbf 11:05-11:07, Passau 12:20, Regensburg 14:12(31.3.2020)
R/R/REX 5927      Regensburg 14:34, Passau 17:17, Linz Hbf 18:41-18:53, ... Bruck a.d.Leitha 22:44-22:45, Kittsee 23:11-23:12, Bratislava-Petržalka 23:19(31.3.2020)
Os 7337      Banská Bystrica 22:32, Zvolen os. st. 23:04(3.12.2019)
Os 7337      Banská Bystrica 22:32, Zvolen os. st. 23:04(3.12.2019)
837   Levičan   Bratislava hl. st. 18:21, Nové Zámky 19:24-19:37, Levice 20:29-20:38, Zvolen os. st. 21:53-21:55, Banská Bystrica 22:21(3.12.2019)
837   Levičan   Bratislava hl. st. 18:21, Nové Zámky 19:24-19:37, Levice 20:29-20:38, Zvolen os. st. 21:53-21:55, Banská Bystrica 22:21(3.12.2019)
837   Levičan   Bratislava hl. st. 18:21, Nové Zámky 19:24-19:37, Levice 20:29-20:38, Zvolen os. st. 21:53-21:55, Banská Bystrica 22:21(3.12.2019)
837   Levičan   Bratislava hl. st. 18:21, Nové Zámky 19:24-19:37, Levice 20:29-20:38, Zvolen os. st. 21:53-21:55, Banská Bystrica 22:21(3.12.2019)
820   Levičan   Levice 5:35, Šurany 6:15-6:16, Galanta 6:48-6:50, Bratislava hl. st. 7:25(3.12.2019)
820   Levičan   Levice 5:35, Šurany 6:15-6:16, Galanta 6:48-6:50, Bratislava hl. st. 7:25(3.12.2019)
1512      Košice 17:07, Kysak 17:19-17:21, Poprad-Tatry 18:22-18:24, ... Trenčín 21:05-21:06, Trnava 21:54-21:55, Bratislava hl. st. 22:08(3.12.2019)
1513      Bratislava-Petržalka 16:45, Trnava 17:38-17:40, Trenčín 18:26-18:27, ... Poprad-Tatry 21:10-21:12, Kysak 22:09, Košice 22:22(3.12.2019)
702   Turiec   Martin 4:46, Žilina 5:19-5:25, Trenčín 6:33-6:35, Trnava 7:34-7:37, Bratislava hl. st. 8:09(3.12.2019)
801   Poľana   Bratislava hl. st. 23.42, Nové Zámky 0:45-1:02, Zvolen os. st. 3.04-3.16, Košice 6.48-7.03, Prešov 7.35(3.12.2019)
801   Poľana   Bratislava hl. st. 23.42, Nové Zámky 0:45-1:02, Zvolen os. st. 3.04-3.16, Košice 6.48-7.03, Prešov 7.35(3.12.2019)
Os 4560      Galanta 8:13, Trnava 8:39(3.12.2019)
Os 4558      Galanta 7:30, Trnava 7:56(3.12.2019)
Os 4556      Galanta 7:06, Trnava 7:32(3.12.2019)
Os 4556      Galanta 7:06, Trnava 7:32(3.12.2019)
Os 4552      Galanta 5:27, Trnava 5:53(3.12.2019)
Os 4552      Galanta 5:27, Trnava 5:53(3.12.2019)
Zr 1906      Humenné 18:29, Bánovce nad Ondavou 18:59-19:10, Košice 20:11(3.12.2019)
Zr 1904      Humenné 15:36, Bánovce nad Ondavou 16:06-16:17, Košice 17:14(3.12.2019)
Zr 1902   Abov   Humenné 5:23, Bánovce nad Ondavou 5:56-6:06, Košice 7:07(3.12.2019)
Os 3041      Bratislava hl. st. 20:25, Trnava 21:16(2.12.2019)
Os 7834      Poprad-Tatry 12:01, Liptovský Mikuláš 13:00-13:02, Vrútky 14:15(2.12.2019)
Os 7800      Košice 5:07, Kysak 5:24-5:25, Margecany 5:46-5:48, Spišská Nová Ves 6:45-6:45, Poprad-Tatry 7:15(2.12.2019)
Os 7812      Košice 17:40, Kysak 17:57-17:58, Margecany 18:20-18:22, ... Poprad-Tatry 19:46-20:02, Liptovský Mikuláš 21:03-21:05, Ružomberok 21:31(2.12.2019)
Os 7813      Ružomberok 13:54, Liptovský Mikuláš 14:19-14:24, Poprad-Tatry 15:24-15:27, ... Margecany 16:43-16:44, Kysak 17:05-17:06, Košice 17:20(2.12.2019)
Os 6241      Fiľakovo 5:55, Jesenské 6:33-6:39, Rimavská Sobota 6:58(2.12.2019)
Os 6201      Zvolen os. st. 4:04, Lučenec 5:14-5:17, Fiľakovo 5:35(2.12.2019)
Os 2022      Bratislava hl. st. 18:51, Zohor 19:19-19:20, Kúty 19:59(2.12.2019)
Os 2022      Bratislava hl. st. 18:51, Zohor 19:19-19:20, Kúty 19:59(2.12.2019)
Os 2026      Bratislava hl. st. 21:29, Zohor 21:56-21:57, Kúty 22:36(2.12.2019)
Os 8726      Košice 23:10, Kysak 23:26-23:27, Prešov 23:53(30.11.2019)
Os 8773      Lipany 16:20, Prešov 17:00-17:11, Kysak 17:37-17:38, Košice 17:55(30.11.2019)
Os 8716      Košice 13:49, Kysak 14:06-14:09, Prešov 14:35-14:40, Lipany 15:23(30.11.2019)
Os 8763      Plaveč 4:28, Lipany 5:00-5:01, Prešov 5:41-5:43, Kysak 6:09-6:10, Košice 6:27(30.11.2019)
Os 8774      Košice 18:07, Kysak 18:24-18:25, Prešov 18:49-18:50, Lipany 19:29-19:30, Plaveč 20:02(30.11.2019)
933   Domica   Zvolen os. st. 15:40, Lučenec 16:26-16:28, Fiľakovo 16:40-16:42, Rožňava 18:06-18:07, Košice 19:07-19:29, Prešov 19:58(30.11.2019)
931   Ipeľ   Zvolen os. st. 5:57, Lučenec 6:46-6:50, Fiľakovo 7:02-7:03, Rožňava 8:23-8:24, Košice 9:18(30.11.2019)
932   Domica   Prešov 8:15, Košice 8:44-8:58, Rožňava 10:01-10:02, Fiľakovo 11:23-11:24, Lučenec 11:36-11:38, Zvolen os. st. 12:22(30.11.2019)
810   Horehronec   Košice 14.48, Margecany 15.17-5.25, Banská Bystrica 18.40-18.53, Bratislava hl. st. 22.20(30.11.2019)
810   Horehronec   Košice 14.48, Margecany 15.17-5.25, Banská Bystrica 18.40-18.53, Bratislava hl. st. 22.20(30.11.2019)
Os 4320      Komárno 4:17, Dunajská Streda 5:26-5:31, Bratislava hl. st. 6:33(30.11.2019)
Os 3027      Bratislava 14:15, Trnava 15:06-15:08, Nové Mesto nad Váhom 16:06(30.11.2019)
Os 3027      Bratislava 14:15, Trnava 15:06-15:08, Nové Mesto nad Váhom 16:06(30.11.2019)
Os 3006      Galanta 4:51, Trnava 5:18-5:22, Bratislava-Nové Mesto 6:11(30.11.2019)
Os 8907      Košice 10:50, Trebišov 11:37-11:38, Bánovce nad Ondavou 11:49-12:00, Strážske 12:36-12:36, Humenné 12:49(29.11.2019)
Os 8905      Trebišov 6:59, Bánovce nad Ondavou 7:09-7:15, Strážske 7:47-7:48, Humenné 7:59(29.11.2019)
Os 8902      Humenné 4:53, Strážske 5:03-5:04, Bánovce nad Ondavou 5:36(29.11.2019)
Os 7801      Spišská Nová Ves 3:34, Margecany 4:18-4:19, Kysak 4:38-4:39, Košice 4:55(29.11.2019)
Os 7801      Spišská Nová Ves 3:34, Margecany 4:18-4:19, Kysak 4:38-4:39, Košice 4:55(29.11.2019)
614   Zemplín   Humenné 21.51, Bánovce nad Ondavou 22.26-22.37, Košice 23.35-0.02, Žilina 3.19-3.25, Bratislava hl.st. 6.08(29.11.2019)
Zr 1910      Košice 11:53, Kysak 12:08-12:09, Prešov 12:25(29.11.2019)
Zr 1905      Košice 18:36, Bánovce nad Ondavou 19:34-19:45, Humenné 20:20(29.11.2019)
Zr 1903      Košice 16:38, Bánovce nad Ondavou 17:36-17:46, Humenné 18:17(29.11.2019)
Os 8911      Trebišov 13:29, Bánovce nad Ondavou 13:41-13:42, Strážske 14:13-14:14, Humenné 14:26(29.11.2019)
Os 8908      Humenné 11:44, Strážske 11:55-11:56, Bánovce nad Ondavou 12:29-12:40, Trebišov 10:57-10:59, Košice 13:41(29.11.2019)
Os 8765      Lipany 6:45, Prešov 7:27-7:41, Kysak 8:07-8:08, Košice 8:25(29.11.2019)
Os 8765      Lipany 6:45, Prešov 7:27-7:41, Kysak 8:07-8:08, Košice 8:25(29.11.2019)
Os 8760      Prešov 5:48, Lipany 6:28(29.11.2019)
Os 8760      Prešov 5:48, Lipany 6:28(29.11.2019)
REX 1838      Mürzzuschlag 16.49, Wiener Neustadt 17.57-18.09, Bruck a.d.Leitha 19.27-19.28, Kittsee 19.44-19.45, Bratislava-Petržalka 19.52(29.11.2019)
800   Poľana   Prešov 22.31, Košice 23.04-23.30, Zvolen os. st. 3.07-3.23, Bratislava hl. st. 6.27(29.11.2019)
IC 511   Slovenka   Bratislava hl. st. 13.35, Žilina 15.41-15.44, Košice 18.32(29.11.2019)
Zr 1907      Košice 22:42, Bánovce nad Ondavou 23:37-23:48, Humenné 0:19(29.11.2019)
Zr 1907      Košice 22:42, Bánovce nad Ondavou 23:37-23:48, Humenné 0:19(29.11.2019)
Zr 1901   Abov   Košice 15:16, Bánovce nad Ondavou 16:12-16:23, Humenné 17:08(29.11.2019)
Os 9416      Stakčín 16:22, Humenné 17:15(29.11.2019)
Os 9413      Humenné 14:30, Stakčín 15:25(29.11.2019)
Os 9406      Stakčín 6:22, Humenné 7:14(29.11.2019)
Os 8830      Čierna nad TIsou 3:10, Slovenské Nové Mesto 3:46-3:47, Michaľany 3:59-4:00, Košice 4:50(28.11.2019)
Os 8815      Košice 20:32, Michaľany 21:24-21:25, Slovenské Nové Mesto 21:36-21:38, Čierna nad TIsou 22:15(28.11.2019)
EN 447   Jan Kiepura   Amsterdam C. 19.01, Utrecht C. 19.26-19.29 , Arnhem 20.05-20.08, ... Kutno 9.17-9.18, Warszawa C. 10.35-10.45, Warszawa Wsch. 10.52(26.9.2019)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































8.77
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?