vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2006 - PKPC EU07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPC EU07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* S/P 11   Ost-West-Express   Moskva Bel. 22.10, Smolensk 3.29, Minsk Pass. 7.03, Brest Centr. 10.56-13.20, Terespol 12.38-13.18, Warszawa Wschodnia 16.37
* P/S 12   Ost-West-Express   Warszawa Wschodnia 10.43, Terespol 13.25-13.55, Brest Centr. 15.41-17.42, Minsk Pass. 21.38, Smolensk 3.22, Moskva Bel. 9.20
* S/P 27   Balti   Vilnius 21.30, Kaunas 22.47, Sestokai 0.16-0.17, ... Warszawa Wschodnia 5.37, Warszawa Centralna 5.49, Warszawa Zachodnia 5.59
* P/S 28   Balti   Warszawa Zachnodnia 22.30, Warszawa Centralna 22.40, Warszawa Wschodnia 22.52, ... Sestokai 6.09-6.11, Kaunas 7.42, Vilnius 9.04
* P/S 35   Józef Chełmoński   Kraków Gł. 21.57, Tarnów 22.53-22.55, Rzeszów 23.50-23.52, ... Ternopol 7.16, Vinnica 11.01, Kiev Pass 13.53
* S/P 36   Józef Chełmoński   Kiev Pass 22.48, Vinnica 1.44, Ternopol 5.52, ... Rzeszów 11.28-11.29, Tarnów 12.27-12.28, Kraków Gł. 13.24
* S/P/D 67   Kiev-Express   Kiev Pass. 12.36, Kovel 21.26, Jagodin 0.30, ... Warszawa Wschodnia 5.28, Warszawa Centralna 5.41, Warszawa Zachodnia 5.50
* D/P/S 68   Kiev-Express   Warszawa Zachodnia 21.15, Warszawa Centralna 21.25, Warszawa Wschodnia 21.41, ... Jagodin 4.04-6.14, Kovel 7.45, Kiev Pass. 16.21
* P/R 34007 (200) / 200   Silesia   Kraków Gł. 22.41, Oświęcim 23.54-23.55, Petrovice u Karviné 1.07-2.15, ... Pardubice hl.n. 5.44-5.46, Kolín 6.11-6.13, Praha hl.n. 7.01
* R/P 201 / 43006 (201)   Silesia   Praha hl.n. 21.18, Kolín 22.00-22.02, Pardubic hl.n. 22.27-22.30, ... Petrovice u Karviné 2.03-3.10, Oświęcim 4.19-4.20, Kraków Gł. 5.44
* EC 204 / 43002 (204)   Sobieski   Petrovice u Karviné 13.00, Oświęcim 13.57-13.58, Kraków Gł. 15.15
* EC 34003 (205) / 205   Sobieski   Kraków Gł. 13.30, Oświęcim 14.32-14.33, Petrovice u Karviné 15.35
* S/P/R 21 / 208   Vltava   Moskva-Belorusskaja 23.40, Orša Centr. 5.33-5.48, Minsk Pass. 8.16-8.40, ... Pardubice hl.n. 4.21-4.23, Kolín 4.46-4.47, Praha hl.n. 5.28
* R/P/S 209 / 22   Vltava   Praha hl.n. 22.25, Kolín 23:08-23:11, Pardubice hl.n. 23.38-23.42, ... Minsk Pass. 20.34-20.50, Orša Centr. 23.18-23.33, Moskva-Belorusskaja 7.24
* IC 240   Wawel   Kraków Gł. 8.30, Katowice 9.46-9.49, Opole Gł. 11.19-11.21, ... Berlin Zoo 18.23-18.26, Hamburg Hbf. 21.07, Hamburg Altona 21.21
* IC 241   Wawel   Hamburg Altona 6.42, Hamburg Hbf. 7.05, Berlin Zoo 9.33-9.34, ... Opole Gł. 16.23-16.25, Katowice 17.52-17.55, Kraków Gł. 19.15
* S/P/D 13/246   Moskva-Express   Moskva Bel. 8.39, Smolensk 14.02-14.07, Orša Centr. 14.35-14.50, ... Rzepin 8.11-8.26, Frankfurt (Oder) 8.54-9.19, Berlin Lichtenberg 10.21
* D/P/S 247/14   Moskva-Express   Berlin Lichtenberg 13.41, Frankfurt (Oder) 14.40-15.01, Rzepin 15.24-15.39, ... Orša Centr. 11.57-12.24, Smolensk 14.47-14.52, Moskva Bel. 20.22
* P/R 76005 (250) / 250      Poznań Gł. 5.45, Wroclaw Gł. 8.00-8.17, Międzylesie 10.20-10.50, ... Hradec Králové hl.n. 12.58-13.11, Nymburk hl.n. 14.09-14.12, Praha hl.n. 15.01
* R/P 251 / 67004 (251)      Praha hl.n. 14.10, Nymburk hl.n. 14.55-14.57, Hradec Králové hl.n. 15.57-16.02, ... Międzylesie 17.58-18.20, Wroclaw Gł. 20.17-20.26, Poznaň Gł. 22.45
* G/R/P 336   Báthory   Budapest Keleti pu. 17.00, Győr 18.47-18.48, Rajka 19.35-19.50, ... Katowice 4.53-5.08, Warszawa Centralna 8.17, Warszawa Wschodnia 8.30
* P/R/G 337   Báthory   Warszawa Wschodnia 19.02, Warszawa Centralna 19.15, Katowice 22.30-22.45, ... Rajka 6.44-6.54, Győr 7.36-7.50, Budapest Keleti pu. 9.38
* S/P/D 29/344   Kashtan   Kyiv Pass. 8.32, Kovel 15.24-15.47, Jagodin 16.40-18.40, ... Rzepin 5.04-5.17, Frankfurt (Oder) 5.46-6.07, Berlin Lichtenberg 7.07
* D/P/S 345/30   Kashtan   Berlin Lichtenberg 21.48, Frankfurt (Oder) 22.51-23.17, Rzepin 23.42-23.54, ... Jagodin 12.32-14.32, Kovel 15.24-15.47, Kiev Pass. 22.51
* G/R/P 380   Cracovia   Budapest Keleti pu. 19.10, Hatvan 20.01-20.03, Miskolc Tiszai pu. 21.35-21.47, ... Plaveč 0.58-1.25, Muszyna 1.48-1.51, Kraków Gł. 5.45
* P/R/G 381   Cracovia   Kraków Gł. 22.30, Muszyna 2.25-2.35, Plaveč 2.55-3.23, ... Hidasnémeti 5.30-5.45, Miskolc Tiszai pu. 6.33-6.55, Budapest Keleti pu. 9.22
* S/P/D 69/1248      Saratov 13.41, Tambov 20.28-20.33, Michurinsk Uralski 21.49-22.19, ... Rzepin 8.11-8.26, Frankfurt (Oder) 8.54, Berlin Lichtenberg 10.21
* D/P/S 1249/70      Berlin Lichtenberg 13.41, Frankfurt (Oder) 15.01, Rzepin 15.24-15.39, ... Michurinsk Uralski 5.26-5.50, Tambov 7.02-7.07, Saratov 13.55
* Ex 1309   Pieniny   Warszawa Wschodnia 16.48, Warszawa Centralna 17.05, Kraków Gł. 20.00-20.10, Tarnów 21.11-21.18, Rzeszów 22.15
* Ex 1311/13411   Ernest Malinowski   Warszawa Wschodnia 15.53, Warszawa Centralna 6.05, Kraków Gł. 8.59-9.09, ... Nowy Sącz 11.49-11.51, Muszyna 12.54-13.04, Krynica 13.22
* Ex 1313/13413   Tatry   Warszawa Wschodnia 7.53, Warszawa Centralna 8.05, Kraków Gł. 10.59-11.09, ... Sucha Beskidzka 12.34-12.44, Chabówka 13.57-14.07, Zakopane 14.18
* IC 1511   Neptun   Warszawa Zachodnia 6.35, Warszawa Centralna 6.50, Warszawa Wschodnia 7.00, ... Gdańsk Gł. 11.07-11.10, Sopot 11.24-11.25, Gdynia Gł. 11.35
* TLK 1513   Kujawy   Warszawa Wschodnia 15.43, Warszawa Centralna 15.55, Kutno 17.25-17.26, Włocławek 18.02-18.03, Toruń Gł. 18.39-18.41, Bydgoszcz Gł. 19.28
* TLK 1515/18415   Posejdon   Warszawa Zachodnia 5.40, Warszawa Centralna 5.50, Warszawa Wschodnia 6.00, ... Słupsk 12.58-12.59, Koszalin 13.26-13.29, Kołobrzeg 14.19
* Ex 1517   Heweliusz   Warszawa Zachodnia 17.35, Warszawa Centralna 17.50, Warszawa Wschodnia 18.05, ... Gdańsk Gł. 22.15-22.18, Sopot 22.33-22.34, Gdynia Gł. 22.45
* TLK 1715   Starosta   Białystok 16.45, Warszawa Wschodnia 19.00-19.13, Warszawa Centralna 19.20-19.25, Poznań Gł. 22.58
* Ex 1811   Mewa   Warszawa Wschodnia 13.13, Warszawa Centralna 13.25, Poznań Gł. 16.26-16.35, Szczecin Gł. 18.56-19.00, Świnoujście 20.39
* Ex 1815   Słupia   Warszawa Zachodnia 15.35, Warszawa Centralna 15.50, Warszawa Wschodnia 16.00, ... Sopot 20.25-20.26, Gdynia Gł. 20.35-20.38, Słupsk 21.58
* TLK 1817   Pobrzeźe   Warszawa Zachodnia 11.35, Warszawa Centralna 11.50, Warszawa Wschodnia 12.00, ... Słupsk 18.27-18.35, Koszalin 19.33-19.43, Kołobrzeg 20.43
* Ex 2511   Nida   Kielce 6.50, Radom 7.55-7.56, Warszawa Zachodnia 9.29-9.30, ... Gdańsk Gł. 14.23-14.26, Sopot 14.41-14.42, Gdynia Gł. 14.54
* TLK 2811   Gałczyński   Lublin 7.45, Warszawa Wschodnia 10.05-10.13, Warszawa Centralna 10.20-10.25, Poznań Gł. 13.54-14.04, Szczecin Gł. 16.37
* Ex 3108   Pieniny   Rzeszów 5.27, Tarnów 6.24-6.36, Kraków Gł. 7.40-7.50, Warszawa Centralna 10.45, Warszawa Wschodnia 11.02
* Ex 3110/31410   Ernest Malinowski   Krynica 15.21, Muszyna 15.46-15.56, Nowy Sącz 16.58-17.00, ... Kraków Gł. 19.40-19.50, Warszawa Centralna 22.45, Warszawa Wschodnia 23.01
* Ex 3112/31412   Tatry   Zakopane 15.34, Chabówka 16.20-16.30, Sucha Beskidzka 17.05-17.15, ... Kraków Gł. 18.40-18.50, Warszawa Centralna 21.45, Warszawa Wschodnia 21.57
* Ex 3308   Pieniny   Nowy Sącz 4.47, Tarnów 6.20
* Ex 3309   Pieniny   Tarnów 21.27, Nowy Sącz 23.02
* IC 3501   Lajkonik   Kraków Gł. 5.50, Warszawa Centralna 8.45-8.50, Warszawa Wschodnia 9.02-9.05, ... Gdańsk Gł. 13.11-13.14, Sopot 13.29-13.30, Gdynia Gł. 13.41
* IC 3503   Norwid   Kraków Gł. 15.50, Warszawa Centralna 18.45-18.50, Warszawa Wschodnia 19.02-19.05, ... Gdańsk Gł. 23.09-23.12, Sopot 23.26-23.27, Gdynia Gł. 23.39
* IC 3507   Kaszub   Kraków Gł. 13.50, Warszawa Centralna 16.45-16.50, Warszawa Wschodnia 17.02-17.05, Gdańsk Gł. 20.59-21.02, Sopot 21.16-21.17, Gdynia Gł. 21.27
* Ex 3511   Małopolska   Przemyśl 6.23, Rzeszów 7.32-7.34, Tarnów 8.34-8.37, ... Gdańsk Gł. 17.16-17.19, Sopot 17.34-17.35, Gdynia Gł. 17.46
* Ex 3513   Sawa   Kraków Gł. 11.50, Warszawa Centralna 14.45-14.50, Warszawa Wschodnia 14.57-15.05, ... Gdańsk Gł. 19.13-19.16, Sopot 19.30-19.31, Gdynia Gł. 19.44
* TLK 3710/37410   Wielkopolanin   Zakopane 12.40, Chabówka 13.27-13.40, Sucha Beskidzka 14.25-14.35, ... Opole Gł. 19.03-19.04, Wrocław Gł. 20.07-20.10, Poznań Gł. 22.26
* TLK 3810/38410   Barbakan   Kraków Gł. 6.00, Katowice 7.20-7.23, Opole Gł. 8.58-8.59, ... Szczecin Gł. 14.47-14.52, Świnoujście 16.35-16.39, Świnoujście Port 16.41
* IC 5110   Neptun   Gdynia Gł. 17.06, Sopot 17.15-17.16, Gdańsk Gł. 17.31-17.35, ... Warszawa Wschodnia 21.41, Warszawa Centralna 21.50, Warszawa Zachodnia 22.00
* TLK 5112   Kujawy   Bydgoszcz Gł. 6.30, Toruń Gł. 7.23-7.25, Włocławek 8.02-8.03, Kutno 8.39-8.40, Warszawa Centralna 10.05, Warszawa Wschodnia 10.17
* TLK 5114/81414   Posejdon   Kołobrzeg 14.54, Koszalin 15.48-15.50, Słupsk 16.41-16.42, ... Warszawa Wschodnia 23.09, Warszawa Centralna 23.19, Warszawa Zachodnia 23.29
* TLK 5118   Wybrzeźe   Gdynia Gł. 4.22, Sopot 4.31-4.32, Gdańsk Gł. 4.47-4.50, ... Warszawa Wschodnia 9.11, Warszawa Centralna 9.24, Warszawa Zachodnia 9.35
* Ex 5210   Nida   Gdynia Gł. 10.06, Sopot 10.15-10.16, Gdańsk Gł. 10.31-10.35, ... Warszawa Centralna 15.10-15.15, Radom 17.00-17.01, Kielce 18.17
* IC 5300   Lajkonik   Gdynia Gł. 15.06, Sopot 15.15-15.16, Gdańsk Gł. 15.32-15.35, ... Warszawa Wschodnia 19.40-19.48, Warszawa Centralna 19.55-20.05, Kraków Gł. 22.59
* IC 5302   Norwid   Gdynia Gł. 7.06, Sopot 7.15-7.16, Gdańsk Gł. 7.32-7.35, ... Warszawa Wschodnia 11.40-11.48, Warszawa Centralna 11.55-12.05, Kraków Gł. 14.59
* IC 5306   Kaszub   Gdynia Gł. 5.23, Sopot 5.32-5.33, Gdańsk Gł. 5.47-5.50,Warszawa Wschodnia 9.40-9.48, Warszawa Centralna 9.55-10.05, Kraków Gł. 12.59
* Ex 5310   Małopolska   Gdynia Gł. 9.06, Sopot 9.15-9.16, Gdańsk Gł. 9.31-9.35, ... Tarnów 18.09-18.11, Rzeszów 18.41-18.44, Przemyśl 20.04
* Ex 5312   Sawa   Gdynia Gł. 13.06, Sopot 13.15-13.16, Gdańsk Gł. 13.31-13.35, ... Warszawa Wschodnia 17.45-17.53, Warszawa Centralna 18.00-18.05, Kraków Gł. 20.59
* Ex 5610   Opolanin   Gdynia Gł. 12.06, Sopot 12.15-12.16, Gdańsk Gł. 12.31-12.35, ... Warszawa Centralna 17.00-17.10, Katowice 19.50-19.54, Opole Gł. 21.24
* Ex 6511   Opolanin   Opole Gł. 6.25, Katowice 7.55-8.00, Warszawa Centralna 10.40-10.50 Warszawa Wschodnia 10.57-11.05, ... Gdańsk Gł. 15.14-15.17, Sopot 15.31-15.32, Gdynia Gł. 15.44
* TLK 7114   Starosta   Poznań Gł. 5.35, Warszawa Centralna 9.15-9.20, Warszawa Wschodnia 9.27-9.35, Białystok 12.02
* TLK 7311/73411   Wielkopolanin   Poznań Gł. 6.00, Wrocław Gł. 8.12-8.15, Opole Gł. 9.08-9.09, ... Sucha Beskidzka 13.56-14.07, Chabówka 14.44-14.59, Zakopane 16.12
* IC 7801   Odra   Poznań Gł. 9.32, Szczecin Gł. 11.47
* Ex 8112   Mewa   Świnoujście Port 10.03, Świnoujście 10.05-10.08, Szczecin Gł. 11.57-12.02, Poznań Gł. 7.56-8.05, Warszawa Centralna 10.55, Warszawa Wschodnia 11.07
* Ex 8114   Słupia   Słupsk 4.48, Gdynia Gł. 6.02-6.05, Sopot 6.14-6.15, ... Warszawa Wschodnia 10.42, Warszawa Centralna 10.51, Warszawa Zachodnia 11.05
* TLK 8116   Pobrzeźe   Kołobrzeg 8.09, Koszalin 9.00-9.04, Słupsk 9.46-9.49, ... Warszawa Wschodnia 16.14, Warszawa Centralna 16.23, Warszawa Zachodnia 16.34
* TLK 8210   Gałczyński   Szczecin Gł. 7.48, Poznań Gł. 10.26-10.35, Warszawa Centralna 14.00-14.05, Warszawa Wschodnia 14.12-14.20, Lublin 16.40
* TLK 8311/83411   Barbakan   Świnoujście Port 12.00, Świnoujście 12.02-12.07, Szczecin Gł. 14.01-14.05, ... Opole Gł. 19.48-19.09, Katowice 21.24-21.26, Kraków Gł. 22.48
* IC 8700   Odra   Szczecin Gł. 16.00, Poznań Gł. 18.19
* Ex 12411   Nida   Warszawa Wschodnia 15.10, Lublin 17.20
* Ex 13401   Karłowicz   Warszawa Wschodnia 7.58, Warszawa Centralna 8.15, Kraków Gł. 11.34-11.37, ... Sucha Beskidzka 13.06-13.16, Chabówka 13.57-14.07, Zakopane 15.15
* Ex 13403   Morskie Oko   Warszawa Wschodnia 5.58, Warszawa Centralna 6.15, Kraków Gł. 9.34-9.37, ... Sucha Beskidzka 11.06-11.16, Chabówka 11.57-12.07, Zakopane 13.03
* Ex 13415   Witkacy   Warszawa Wschodnia 14.53, Warszawa Centralna 15.05, Kraków Gł. 17.59-18.04, ... Sucha Beskidzka 19.37-19.50, Chabówka 20.33-20.43, Zakopane 21.31
* Ex 15411   Jantar   Warszawa Zachodnia 7.40, Warszawa Centralna 7.50, Warszawa Wschodnia 8.00, ... Sopot 12.14-12.16, Gdynia Gł. 12.25-12.38, Hel 14.24
* TLK 17413   Kiliński   Warszawa Wschodnia 11.58, Warszawa Centralna 12.10, Poznań Gł. 15.41
* TLK 17701      Warszawa Wschodnia 22.43, Warszawa Centralna 22.55, Poznań Gł. 2.13
* Ex 21410   Nida   Lublin 7.37, Warszawa Wschodnia 9.48
* Ex 31400   Karłowicz   Zakopane 16.43, Chabówka 17.29-17.39, Sucha Beskidzka 18.13-18.23, ... Kraków Gł. 20.02-20.07, Warszawa Centralna 23.30, Warszawa Wschodnia 23.42
* Ex 31402   Morskie Oko   Zakopane 14.43, Chabówka 11.57-12.07, Sucha Beskidzka 11.06-11.16, ... Kraków Gł. 9.34-9.37, Warszawa Centralna 6.15, Warszawa Wschodnia 21.43
* Ex 31404   Morskie Oko   Zakopane 17.13, Chabówka 18.07-18.19, Sucha Beskidzka 18.53-19.03, ... Kraków Gł. 20.37-20.40, Warszawa Centralna 0.01, Warszawa Wschodnia 0.13
* Ex 31414   Witkacy   Zakopane 13.36, Chabówka 14.23-14.33, Sucha Beskidzka 15.07-15.17, ... Kraków Gł. 16.45-16.50, Warszawa Centralna 19.45, Warszawa Wschodnia 19.57
* TLK 35701      Zakopane 19.40, Chabówka 20.39-20.54, Sucha Beskidzka 21.29-21.40, ... Gdańsk Gł. 9.08-9.10, Sopot 9.24-9.25, Gdynia Gł. 9.35
* TLK 35703      Zakopane 18.49, Chabówka 19.42-19.53, Sucha Beskidzka 20.34-20.49, ... Gdańsk Gł. 9.33-9.36, Sopot 9.51-9.53, Gdynia Gł. 10.03
* TLK 38703      Kraków Gł. 19.08, Katowice 20.42-21.00, Warszawa Centralna 0.20-0.25, ... Słupsk 7.56-7.59, Koszalin 8.52-9.15, Kołobrzeg 10.07
* TLK 35705      Kraków Gł. 22.31, Katowice 0.03-0.20, Częstochowa 1.30-1.32, ... Gdańsk Gł. 9.33-9.36, Sopot 9.51-9.53, Gdynia Gł. 10.03
* Ex 38415   Szkuner   Kraków Gł. 8.50, Warszawa Centralna 11.45-11.50, Warszawa Wschodnia 11.57-12.05, ... Słupsk 18.03-18.05, Koszalin 18.49-18.51, Kołobrzeg 19.42
* TLK 38705      Kraków Gł. 20.05, Katowice 21.38-21.43, Opole Gł. 23.20-23.22, ... Poznań Gł. 2.55-3.45, Szczecin Gł. 6.35-6.40, Świnoujście 8.27
* TLK 38711      Zakopane 22.26, Chabówka 23.19-23.29, Sucha Beskidzka 0.04-0.14, ... Poznań Gł. 8.37-8.47, Szczecin Gł. 11.12-11.55, Świnoujście 12.56
* Ex 45411   Klimczok   Bielsko Biała 13.52, Katowice 14.55-15.00, Warszawa Centralna 17.45-17.50, ... Gdańsk Gł. 22.05-22.08, Sopot 22.21-22.22, Gdynia Gł. 22.33
* TLK 45413   Pojezierze   Gliwice 5.26, Katowice 5.55-6.00, Warszawa Centralna 8.40-8.55, ... Olsztyn Gł. 12.45-13.05, Kętrzyn 14.31-14.34, Ełk 16.00
* IC 51400   Neptun   Gdynia Gł. 16.06, Sopot 16.15-16.16, Gdańsk Gł. 16.31-16.35, ... Warszawa Wschodnia 20.44, Warszawa Centralna 20.54, Warszawa Zachodnia 21.00
* Ex 51410   Jantar   Hel 15.16, Gdynia Gł. 17.07-17.18, Sopot 17.27-17.29, ... Warszawa Wschodnia 21.47, Warszawa Centralna 21.57, Warszawa Zachodnia 22.07
* TLK 53700      Gdynia Gł. 19.55, Sopot 20.05-20.06, Gdańsk Gł. 20.44-20.46, ... Sucha Beskidzka 7.41-7.51, Chabówka 8.27-8.37, Zakopane 9.26
* TLK 53702      Gdynia Gł. 19.05, Sopot 19.15-19.16, Gdańsk Gł. 19.31-19.35, ... Sucha Beskidzka 8.02-8.12, Chabówka 8.48-8.58, Zakopane 9.52
* TLK 53704      Gdynia Gł. 19.05, Sopot 19.15-19.16, Gdańsk Gł. 19.31-19.35, ... Warszawa Centralna 0.22-0.30, Katowice 4.10-4.27, Kraków Gł. 5.59
Strana: 1 2































62.62
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?