vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2006 - PKPC EP09

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* EC 40   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wschodnia 16.12, Warszawa Centralna 16.25, Poznań Gł. 19.19-19.22, ... Frankfurt (Oder) 21.13-21.16, Berlin Ostbf. 22.15, Berlin Zoo 22.33
* EC 41   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Zoo 6.37, Berlin Ostbf. 6.52, Frankfurt (Oder) 7.41-7.44, ... Poznań Gł. 9.32-9.35, Warszawa Centralna 12.25, Warszawa Wschodnia 12.37
* EC 44   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wschodnia 11.12, Warszawa Centralna 11.25, Poznań Gł. 14.14-19.22, ... Frankfurt (Oder) 16.13-16.16, Berlin Ostbf. 17.05, Berlin Zoo 17.20
* EC 45   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Zoo 12.37, Berlin Ostbf. 12.52, Frankfurt (Oder) 13.41-13.44, ... Poznań Gł. 15.32-15.35, Warszawa Centralna 18.25, Warszawa Wschodnia 18.37
* EC 46   Berlin-Warszawa-Express   Warszawa Wschodnia 7.13, Warszawa Centralna 7.25, Poznań Gł. 10.19-10.22, ... Frankfurt (Oder) 12.13-12.16, Berlin Ostbf. 13.05, Berlin Zoo 13.23
* EC 47   Berlin-Warszawa-Express   Berlin Zoo 16.37, Berlin Ostbf. 16.52, Frankfurt (Oder) 17.41-17.44, ... Poznań Gł. 19.32-19.35, Warszawa Centralna 22.25, Warszawa Wschodnia 22.37
* EC 102 / 41000 (102)   Polonia   Wien Südbf. (Ost) 14.33, Břeclav 15.33-15.58, Přerov 16.54-16.57, ... Katowice 19.25-19.30, Warszawa Centralna 22.08, Warszawa Wschodnia 22.18
* EC 14001 (103) / 103   Polonia   Warszawa Wsch. 5.48, Warszawa Centralna 6.00, Katowice 8.30-8.32, ... Přerov 11.10-11.12, Břeclav 12.08-12.23, Wien Südbf. (Ost) 13.28
* EC 104 / 41002 (104)   Sobieski   Wien Südbf. (Ost) 9.08, Břeclav 10.08-10.20, Přerov 11.16-11.18, ... Katowice 13.55-14.00, Warszawa Centralna 16.35, Warszawa Wschodnia 16.47
* EC 14003 (105) / 105   Sobieski   Warszawa Wschodnia 11.43, Warszawa Centralna 12.00, Katowice 14.30-14.32, ... Přerov 17.10-17.12, Břeclav 18.08-18.23, Wien Südbf. (Ost) 19.28
* EC 14005 (106) / 106   Praha   Warszawa Wsch. 7.48, Warszawa Centralna 8.00 Katowice 10.30-10.32, Petrovice u Karviné 11.50-11.58, ... Pardubice hl.n. 15.36-15:38, Kolín 16.00-16.01, Praha hl.n. 16.46
* EC 107 / 41004 (107)   Praha   Praha hl.n. 11.18, Kolín 11.57-11.58, Pardubice hl.n. 12.21-12.23, ... Katowice 16.57-17.00, Warszawa Centralna 19.38, Warszawa Wschodnia 19.53
* D/R/P 202 / 41012 (202)   Chopin   Wien Südbf. (Ost) 22.33, Břeclav 23.33-23.47, Staré Město u Uherského Hradiště 0,19-0,20, ... Katowice 3.55-4.00, Warszawa Centralna 6.45, Warszawa Wschodnia 7.06
* P/R/D 14011 (203) / 203   Chopin   Warszawa Wschodnia 21.03, Warszawa Centralna 21.20, Katowice 0.06-0.11, ... Staré Město u Uherského Hradiště 4.07-4.08, Břeclav 4.41-4.57, Wien Südbf. (Ost) 6.03
* EN 348   Jan Kiepura   Warszawa Wschodnia 18.18, Warszawa Centralna 18.26-18.35, Poznań Gł. 24.47-21.52, ... Köln Hbf. 6.17-6.27, Koblenz Hbf. 7.55-7.58, Frankfurt (Main) Hbf. 9.57
* EN 349   Jan Kiepura   Frankfurt (Main) Hbf. 17.40, Koblenz Hbf. 19.31-19.36, Köln Hbf. 21.21-21.29, ... Poznań Gł. 5.45-5.50, Warszawa Centralna 8.55-9.00, Warszawa Wschodnia 9.08
* IC 1301   Kościuszko   Warszawa Wschodnia 6.53, Warszawa Centralna 7.05, Kraków Gł. 9.59
* IC 1303   Krakus   Warszawa Wschodnia 15.53, Warszawa Centralna 16.05, Kraków Gł. 18.59
* IC 1307   Rejtan   Warszawa Wschodnia 9.48, Warszawa Centralna 7.05, Kraków Gł. 12.59
* Ex 1309   Pieniny   Warszawa Wschodnia 16.48, Warszawa Centralna 17.05, Kraków Gł. 20.00-20.10, Tarnów 21.11-21.18, Rzeszów 22.15
* Ex 1311/13411   Ernest Malinowski   Warszawa Wschodnia 15.53, Warszawa Centralna 6.05, Kraków Gł. 8.59-9.09, ... Nowy Sącz 11.49-11.51, Muszyna 12.54-13.04, Krynica 13.22
* Ex 1313/13413   Tatry   Warszawa Wschodnia 7.53, Warszawa Centralna 8.05, Kraków Gł. 10.59-11.09, ... Sucha Beskidzka 12.34-12.44, Chabówka 13.57-14.07, Zakopane 14.18
* Ex 1315   Matejko   Warszawa Wschodnia 14.53, Warszawa Centralna 15.05, Kraków Gł. 17.59-18.04, ... Sucha Beskidzka 19.37-19.50, Chabówka 20.33-20.43, Zakopane 21.31
* Ex 1317   Wyspiański   Warszawa Wschodnia 12.49, Warszawa Centralna 13.05, Kraków Gł. 15.59
* IC 1319   Mickiewicz   Warszawa Wschodnia 8.53, Warszawa Centralna 9.05, Kraków Gł. 11.59
* IC 1401   Ondraszek   Warszawa Wschodnia 15.58, Warszawa Centralna 16.10, Katowice 18.50-18.54, Bielsko Biała 20.00
* IC 1403   Górnik   Warszawa Wschodnia 14.58, Warszawa Centralna 15.10, Katowice 17.50-17.54, Gliwice 18.21
* IC 1405   Stanisław Wysocki   Warszawa Wschodnia 6.48, Warszawa Centralna 7.00, Katowice 9.40-9.44, Gliwice 10.11
* Ex 1411   Beskidy   Warszawa Wschodnia 9.58, Warszawa Centralna 10.10, Katowice 12.50-12.54, Bielsko Biała 14.00
* Ex 1413   Korfanty   Warszawa Wschodnia 13.58, Warszawa Centralna 14.10, Katowice 16.50
* Ex 1415   Skarbek   Warszawa Wschodnia 17.58, Warszawa Centralna 18.10, Katowice 20.50-20.54, Gliwice 21.11
* IC 1601   Odra   Warszawa Wschodnia 6.13, Warszawa Centralna 6.25, Poznań Gł. 9.20-9.27, Wrocław Gł. 11.29
* IC 1603   Fredro   Warszawa Wschodnia 16.03, Warszawa Centralna 16.15, Poznań Gł. 19.19-19.22, Wrocław Gł. 21.19
* IC 1605   Ślęźa   Warszawa Wschodnia 18.13, Warszawa Centralna 18.25, Poznań Gł. 21.17-21.20, Wrocław Gł. 23.25
* IC 1607   Panorama   Warszawa Wschodnia 9.13, Warszawa Centralna 9.25, Poznań Gł. 12.17-12.20, Wrocław Gł. 14.25
* Ex 1613   Słowacki   Warszawa Wschodnia 14.13, Warszawa Centralna 14.25, Poznań Gł. 17.25-17.28, Wrocław Gł. 19.35
* IC 1701   Lech   Warszawa Wschodnia 15.13, Warszawa Centralna 15.25, Poznań Gł. 18.17
* IC 1803   Chrobry   Warszawa Wschodnia 16.44, Warszawa Centralna 16.55, Poznań Gł. 19.49-19.58, Szczecin Gł. 22.15
* IC 3100   Kościuszko   Kraków Gł. 14.50, Warszawa Centralna 17.45, Warszawa Wschodnia 18.02
* IC 3102   Krakus   Kraków Gł. 6.50, Warszawa Centralna 9.45, Warszawa Wschodnia 10.02
* IC 3106   Rejtan   Kraków Gł. 13.50, Warszawa Centralna 16.45, Warszawa Wschodnia 16.57
* Ex 3108   Pieniny   Rzeszów 5.27, Tarnów 6.24-6.36, Kraków Gł. 7.40-7.50, Warszawa Centralna 10.45, Warszawa Wschodnia 11.02
* Ex 3110/31410   Ernest Malinowski   Krynica 15.21, Muszyna 15.46-15.56, Nowy Sącz 16.58-17.00, ... Kraków Gł. 19.40-19.50, Warszawa Centralna 22.45, Warszawa Wschodnia 23.01
* Ex 3112/31412   Tatry   Zakopane 15.34, Chabówka 16.20-16.30, Sucha Beskidzka 17.05-17.15, ... Kraków Gł. 18.40-18.50, Warszawa Centralna 21.45, Warszawa Wschodnia 21.57
* Ex 3114   Matejko   Kraków Gł. 8.50, Warszawa Centralna 11.45, Warszawa Wschodnia 11.57
* Ex 3116   Wyspiański   Kraków Gł. 16.50, Warszawa Centralna 19.45, Warszawa Wschodnia 19.57
* IC 3118   Mickiewicz   Kraków Gł. 17.50, Warszawa Centralna 20.45, Warszawa Wschodnia 20.57
* IC 3501   Lajkonik   Kraków Gł. 5.50, Warszawa Centralna 8.45-8.50, Warszawa Wschodnia 9.02-9.05, ... Gdańsk Gł. 13.11-13.14, Sopot 13.29-13.30, Gdynia Gł. 13.41
* IC 3503   Norwid   Kraków Gł. 15.50, Warszawa Centralna 18.45-18.50, Warszawa Wschodnia 19.02-19.05, ... Gdańsk Gł. 23.09-23.12, Sopot 23.26-23.27, Gdynia Gł. 23.39
* IC 3507   Kaszub   Kraków Gł. 13.50, Warszawa Centralna 16.45-16.50, Warszawa Wschodnia 17.02-17.05, Gdańsk Gł. 20.59-21.02, Sopot 21.16-21.17, Gdynia Gł. 21.27
* Ex 3511   Małopolska   Przemyśl 6.23, Rzeszów 7.32-7.34, Tarnów 8.34-8.37, ... Gdańsk Gł. 17.16-17.19, Sopot 17.34-17.35, Gdynia Gł. 17.46
* Ex 3513   Sawa   Kraków Gł. 11.50, Warszawa Centralna 14.45-14.50, Warszawa Wschodnia 14.57-15.05, ... Gdańsk Gł. 19.13-19.16, Sopot 19.30-19.31, Gdynia Gł. 19.44
* IC 4100   Ondraszek   Bielsko Biała 5.52, Katowice 6.55-7.00, Warszawa Centralna 9.40, Warszawa Wschodnia 9.52
* IC 4102   Górnik   Gliwice 5.26, Katowice 5.55-6.00, Warszawa Centralna 8.40, Warszawa Wschodnia 8.52
* IC 4104   Stanisław Wysocki   Gliwice 11.26, Katowice 11.55-12.00, Warszawa Centralna 14.40, Warszawa Wschodnia 14.52
* Ex 4110   Beskidy   Bielsko Biała 14.52, Katowice 15.55-16.00, Warszawa Centralna 18.40, Warszawa Wschodnia 18.52
* Ex 4112   Korfanty   Katowice 18.00, Warszawa Centralna 20.40, Warszawa Wschodnia 20.52
* Ex 4114   Skarbek   Gliwice 9.26, Katowice 9.55-10.00, Warszawa Centralna 12.40, Warszawa Wschodnia 12.52
* IC 5300   Lajkonik   Gdynia Gł. 15.06, Sopot 15.15-15.16, Gdańsk Gł. 15.32-15.35, ... Warszawa Wschodnia 19.40-19.48, Warszawa Centralna 19.55-20.05, Kraków Gł. 22.59
* IC 5302   Norwid   Gdynia Gł. 7.06, Sopot 7.15-7.16, Gdańsk Gł. 7.32-7.35, ... Warszawa Wschodnia 11.40-11.48, Warszawa Centralna 11.55-12.05, Kraków Gł. 14.59
* IC 5306   Kaszub   Gdynia Gł. 5.23, Sopot 5.32-5.33, Gdańsk Gł. 5.47-5.50,Warszawa Wschodnia 9.40-9.48, Warszawa Centralna 9.55-10.05, Kraków Gł. 12.59
* Ex 5310   Małopolska   Gdynia Gł. 9.06, Sopot 9.15-9.16, Gdańsk Gł. 9.31-9.35, ... Tarnów 18.09-18.11, Rzeszów 18.41-18.44, Przemyśl 20.04
* Ex 5312   Sawa   Gdynia Gł. 13.06, Sopot 13.15-13.16, Gdańsk Gł. 13.31-13.35, ... Warszawa Wschodnia 17.45-17.53, Warszawa Centralna 18.00-18.05, Kraków Gł. 20.59
* Ex 5610   Opolanin   Gdynia Gł. 12.06, Sopot 12.15-12.16, Gdańsk Gł. 12.31-12.35, ... Warszawa Centralna 17.00-17.10, Katowice 19.50-19.54, Opole Gł. 21.24
* IC 6100   Odra   Wrocław Gł. 16.23, Poznań Gł. 18.22-18.40, Warszawa Centralna 21.25, Warszawa Wschodnia 21.37
* IC 6102   Fredro   Wrocław Gł. 5.00, Poznań Gł. 7.02-7.05, Warszawa Centralna 9.50, Warszawa Wschodnia 10.07
* IC 6104   Ślęźa   Wrocław Gł. 6.30, Poznań Gł. 8.32-8.35, Warszawa Centralna 11.25, Warszawa Wschodnia 11.37
* IC 6106   Panorama   Wrocław Gł. 14.30, Poznań Gł. 16.32-16.35, Warszawa Centralna 19.20, Warszawa Wschodnia 19.32
* Ex 6112   Słowacki   Wrocław Gł. 10.30, Poznań Gł. 12.32-12.36, Warszawa Centralna 15.35, Warszawa Wschodnia 15.47
* Ex 6511   Opolanin   Opole Gł. 6.25, Katowice 7.55-8.00, Warszawa Centralna 10.40-10.50 Warszawa Wschodnia 10.57-11.05, ... Gdańsk Gł. 15.14-15.17, Sopot 15.31-15.32, Gdynia Gł. 15.44
* IC 7100   Lech   Poznań Gł. 6.35, Warszawa Centralna 9.20, Warszawa Wschodnia 9.32
* IC 8102   Chrobry   Szczecin Gł. 5.36, Poznań Gł. 7.56-8.05, Warszawa Centralna 10.55, Warszawa Wschodnia 11.07
* TLK 13407   Kazimierz   Warszawa Wschodnia 20.53, Warszawa Centralna 21.05, Kraków Gł. 0.07
* Ex 13415   Witkacy   Warszawa Wschodnia 14.53, Warszawa Centralna 15.05, Kraków Gł. 17.59-18.04, ... Sucha Beskidzka 19.37-19.50, Chabówka 20.33-20.43, Zakopane 21.31
* Ex 13417   Jagiełło   Warszawa Wschodnia 18.53, Warszawa Centralna 19.05, Kraków Gł. 21.59
* Ex 13419   Kossak   Warszawa Wschodnia 10.48, Warszawa Centralna 11.05, Kraków Gł. 13.59
* Ex 14411   Wisła   Warszawa Wschodnia 6.48, Warszawa Centralna 7.00, Katowice 9.40-9.44, Wisła Głębce 12.05
* TLK 14413   Karlik   Warszawa Wschodnia 18.00, Warszawa Centralna 18.10, Katowice 20.50-20.54, Gliwice 21.21
* IC 18401   Blękitna Fala   Warszawa Wschodnia 6.13, Warszawa Centralna 6.25, Poznań Gł. 9.20-9.32, Szczecin Gł. 11.29-11.55, Świnoujście 13.37-13.40, Świnoujście Port 13.43
* TLK 31406   Kazimierz   Kraków Gł. 4.50, Warszawa Centralna 8.13, Warszawa Wschodnia 8.26
* Ex 31414   Witkacy   Zakopane 13.36, Chabówka 14.23-14.33, Sucha Beskidzka 15.07-15.17, ... Kraków Gł. 16.45-16.50, Warszawa Centralna 19.45, Warszawa Wschodnia 19.57
* Ex 31416   Jagiełło   Kraków Gł. 10.50, Warszawa Centralna 13.45, Warszawa Wschodnia 13.57
* Ex 31418   Kossak   Kraków Gł. 12.50, Warszawa Centralna 15.45, Warszawa Wschodnia 16.02
* Ex 38415   Szkuner   Kraków Gł. 8.50, Warszawa Centralna 11.45-11.50, Warszawa Wschodnia 11.57-12.05, ... Słupsk 18.03-18.05, Koszalin 18.49-18.51, Kołobrzeg 19.42
* Ex 41410   Wisła   Wisła Głębce 13.37, Katowice 15.55-16.00, Warszawa Centralna 18.40, Warszawa Wschodnia 18.52
* TLK 41412   Karlik   Gliwice 5.26, Katowice 5.55-6.00, Warszawa Centralna 8.40, Warszawa Wschodnia 8.52
* Ex 41414   Pilsko   Bielsko Biała 16.52, Katowice 17.55-18.00, Warszawa Centralna 20.40, Warszawa Wschodnia 20.52
* Ex 45411   Klimczok   Bielsko Biała 13.52, Katowice 14.55-15.00, Warszawa Centralna 17.45-17.50, ... Gdańsk Gł. 22.05-22.08, Sopot 22.21-22.22, Gdynia Gł. 22.33
* TLK 45413   Pojezierze   Gliwice 5.26, Katowice 5.55-6.00, Warszawa Centralna 8.40-8.55, ... Olsztyn Gł. 12.45-13.05, Kętrzyn 14.31-14.34, Ełk 16.00
* Ex 54410   Klimczok   Gdynia Gł. 8.06, Sopot 8.15-8.16, Gdańsk Gł. 8.31-8.35, ... Warszawa Centralna 13.01-13.10, Katowice 15.50-15.54, Bielsko Biała 17.00
* TLK 54412   Pojezierze   Ełk 11.09, Kętrzyn 12.35-12.36, Olsztyn Gł. 14.01-14.03, ... Warszawa Centralna 18.07-18.10, Katowice 20.50-20.54, Gliwice 21.21
* IC 81400   Blękitna Fala   Świnoujście Port 14.06, Świnoujście 14.08-14.13, Szczecin Gł. 16.03-16.08, Poznań Gł. 19.32-18.42, Warszawa Centralna 21.36, Warszawa Wschodnia 21.48
* IC 81400   Blękitna Fala   Szczecin Gł. 16.08, Poznań Gł. 19.32-18.42, Warszawa Centralna 21.36, Warszawa Wschodnia 21.48
* Ex 83414   Szkuner   Kołobrzeg 11.10, Koszalin 11.58-12.04, Słupsk 12.48-12.50, ... Warszawa Wschodnia 18.45-18.53, Warszawa Centralna 19.01-19.05, Kraków Gł. 22.00
Strana: 1































94.68
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?