vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2003 - PKPC ET22

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPC ET22

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* Os 217      Wrocław Gł. 13:38 - Kąty Wrocławskie - Żarów - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 17:04
* Os 221      Wrocław Gł. 16:43 - Kąty Wrocławskie - Żarów - Jaworzyna Śląska - Świebodzice - Wałbrzych Gł. 18:35
* Os 228      Jelenia Góra 18:45 - Janowice Wielkie - Marciszów - ... - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 22:05
* Os 241      Wałbrzych Gł. 4:53 - Boguszów Gorce - Sędzisław - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 6:20
* Os 925      Skarżysko-Kamienna 6:35 - Wąchock - Starachowice - ... - Ćmielów - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów 9:27
* Os 930      Stalowa Wola Rozwadów 12:12 - Sandomierz - Ćmielów - ... - Starachowice - Wąchock - Skarżysko-Kamienna 15:18
* Os 1543      Kutno 14:49 - Kaliska Kujawskie - Włocławek - ... - Toruń Gł. - Solec Kujawski - Bydgoszcz Gł. 17:30
* Os 4027      Toruń Gł. 14:42 - Solec Kujawski - Bydgoszcz Gł. 15:34
* Os 12023      Łódź Fabryczna 13:25 - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno - Końskie - Stąporków - Skarżysko-Kamienna 17:05
* Os 12025      Łódź Fabryczna 19:05 - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno - Końskie - Stąporków - Skarżysko-Kamienna 22:30
* 12110/1      Warszawa Wsch. 18:56 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Radom - Szydłowiec - Skarżysko-Kamienna 21:44
* P/S  13301/2 / 107       Warszawa Zach. 8:05 - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - ... - Kotovsk - Rozdіlna - Odesa 10:17
* 14502/3   WIGRY   Suwałki 19:12 - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Katowice - Zabrze - Gliwice 5:10
* SDŁE 14909      Warszawa Szczęśliwice 21:05 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Sosnowiec Gł. - Katowice - Gliwice 3:38
* 20508      Bydgoszcz Gł. 23:17 - Inowrocław 23:51/0:18 (- Zakopane 11:48)
* 20509      (Zakopane 19:10 -) Inowrocław 5:13/5:38 - Bydgoszcz Gł. 6:27
* Os 21020      Skarżysko-Kamienna 5:12 - Stąporków - Końskie - Opoczno - Tomaszów Mazowiecki - Łódź Fabryczna 8:38
* Os 21022      Skarżysko-Kamienna 14:34 - Stąporków - Końskie - Opoczno - Tomaszów Mazowiecki - Łódź Fabryczna 17:55
* 21110/1      Skarżysko-Kamienna 5:16 - Szydłowiec - Radom - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 8:04
* Os/P  24520/1 / 24500/1       Zamość 23:06 - Zawada - Szczebrzeszyn - ... - Włoszczowa - Koniecpol - Częstochowa Stradom 7:29
* Os 30030      Olsztyn Gł. 10:34 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Wąbrzeźno - Kowalewo Pomorskie - Toruń Gł. 13:50
* Os 30120/1      Bydgoszcz Gł. 5:40 - Solec Kujawski - Toruń Gł. - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 9:23
* P/S  31302/3 / 108       Odesa 19:59 - Rozdіlna - Kotovsk - ... - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 21:20
* 34512/3      Przemyśl Gł. 14:31 - Przemyśl Zasanie - Jarosław - ... - Ruda Chebzie - Zabrze - Gliwice 20:26
* SDŁE 35908/9      Kraków Płaszów 14:54 - Kraków Gł. - Trzebinia - ... - Bydgoszcz Gł. 1:29/1:44 - Tczew - Gdynia Gł. 4:44
* 41502/3   WIGRY   Gliwice 20:51 - Zabrze - Katowice - ... - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 7:17
* SDŁE 41910      Gliwice 22:03 - Katowice - Sosnowiec Gł. - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Szczęśliwice 4:47
* P/Os  42500/1 / 42520/1       Częstochowa Stradom 20:38 - Koniecpol - Włoszczowa - ... - Szczebrzeszyn - Zawada - Zamość 5:21
* 48504/5      Katowice 17:19 - Zabrze - Gliwice - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście 6:48
* Os 51234      Toruń Gł. 11:19 - Aleksandrów Kujawski - Nieszawa Waganiec - Włocławek - Kaliska Kujawskie - Kutno 13:06
* SDŁE 53908/9      Gdynia Gł. 19:12 - Tczew - Bydgoszcz Gł. 22:01/22:16 - ... - Trzebinia - Kraków Gł. - Kraków Płaszów 9:41
* Os 58421      Bydgoszcz Gł. 4:58 - Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - Białośliwie - Piła Gł. 6:19
* Os 58425      Bydgoszcz Gł. 8:45 - Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - Białośliwie - Piła Gł. 10:10
* Os 58431      Bydgoszcz Gł. 15:43 - Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - ... - Trzcianka - Wieleń Północny - Krzyż 18:16
* Os 58433      Bydgoszcz Gł. 18:06 - Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - Białośliwie - Piła Gł. 19:31
* 67101   BÓBR   Wrocław Gł. 14:05 - Legnica - Rokitki - ... - Małomice - Żagań - Żary 17:04
* Os 67231      Kluczbork 5:30 - Byczyna - Kępno - Ostrzeszów - Ostrów Wlkp. 7:33
* Os 67233      Kluczbork 8:10 - Byczyna - Kępno - Ostrzeszów - Ostrów Wlkp. 10:15
* Os 67931      Wrocław Gł. 5:47 - Oborniki Śl. - Żmigród - ... - Puszczykowo - Luboń - Poznań Gł. 9:00
* 76100   BÓBR   Żary 5:34 - Żagań - Małomice - ... - Rokitki - Legnica - Wrocław Gł. 8:32
* Os 76230      Ostrów Wlkp. 5:58 - Ostrzeszów - Kępno - Byczyna - Kluczbork 7:25
* Os 76232      Ostrów Wlkp. 16:05 - Ostrzeszów - Kępno - Byczyna - Kluczbork 17:32
* Os 76934      Poznań Gł. 10:20 - Luboń - Puszczykowo - ... - Żmigród - Oborniki Śl. - Wrocław Gł. 13:10
4.5.2003 Os 76934      Poznań Gł. 10:20 - Luboń - Puszczykowo - ... - Żmigród - Oborniki Śl. - Wrocław Gł. 13:10
* Os_T O78130      Templin Gł. 15:40 - Mory - Twardowskie - ... - Podlesie - Miedunice - Gołdapia 18:07
* 84504/5      Świnoujście 15:47 - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - ... - Gliwice - Zabrze - Katowice 4:57
* Os 85420      Piła Gł. 4:55 - Białośliwie - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Gł. 6:20
* Os 85424      Piła Gł. 8:22 - Białośliwie - Wyrzysk Osiek - ... - Bydgoszcz Gł. - Solec Kujawski - Toruń Gł. 10:52
* Os 85426      Piła Gł. 12:05 - Białośliwie - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Gł. 13:28
* Os 85436      Krzyż 21:18 - Wieleń Północny - Trzcianka - ... - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Gł. 23:42
* Os 90120   CHOJNICZANIN   Chojnice 6:47 - Tuchola - Wierzchucin - ... - Nowa Wieś Wielka - Złotniki Kujawskie - Inowrocław 9:18
* Os 90121   CHOJNICZANIN   Inowrocław 12:25 - Złotniki Kujawskie - Nowa Wieś Wielka - ... - Wierzchucin - Tuchola - Chojnice 15:15
Strana: 1































77.6
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?