vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2003 - PKPC EP07 HCP

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPC EP07 HCP

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* P_T P3      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx
* P_T P4      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx
* P_T P6      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx
* P_T P7      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx
* P/R 14006/7 / 200   SILESIA   Warszawa Wsch. 21:10 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n. 7:20
* R/P 201 / 41006/7   SILESIA   Praha hl.n. 21:12 - Praha-Libeň - Kolín - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 7:04
* S/P/R 21 / 14012/3 / 208   VLTAVA   Moskva-Belorusskaja 22:15 - Vjazma - Smolensk-centralnyj - ... - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - Praha hl.n. 6:03
* R/P/S 209 / 41012/3 / 22   VLTAVA   Praha hl.n. 22:18 - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - ... - Smolensk-centralnyj - Vjazma - Moskva-Belorusskaja 6:57
* Os 213      Wrocław Gł. 8:56 - Kąty Wrocławskie - Żarów - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 12:18
* Os 214      Wałbrzych Gł. 5:13 - Świebodzice - Jaworzyna Śląska - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 7:18
* Os 215      Wrocław Gł. 11:58 - Kąty Wrocławskie - Żarów - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 15:25
* Os 216      Jelenia Góra 5:23 - Janowice Wielkie - Marciszów - ... - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 8:45
* Os 220      Jelenia Góra 9:45 - Janowice Wielkie - Marciszów - ... - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 13:03
7.9.2003 Os 220      Jelenia Góra 9:45 - Janowice Wielkie - Marciszów - ... - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 13:03
* Os 224      Jelenia Góra 13:50 - Janowice Wielkie - Marciszów - ... - Żarów - Kąty Wrocławskie - Wrocław Gł. 17:14
* Os 225      Wrocław Gł. 20:08 - Kąty Wrocławskie - Żarów - Jaworzyna Śląska - Świebodzice - Wałbrzych Gł. 22:01
* Os 317a      Katowice 9:24 - Tychy - Pszczyna - ... - Goleszów - Ustroń - Wisła Głębce 11:29
* Os 321b      Katowice 18:45 - Tychy - Pszczyna - ... - Goleszów - Ustroń - Wisła Głębce 21:03
* Os 330      Wisła Głębce 4:44 - Ustroń - Goleszów - ... - Pszczyna - Tychy - Katowice 7:07
* Os 331      Poznań Gł. 3:58 - Buk - Opalenica - ... - Sulechów - Czerwieńsk - Zielona Góra 6:42
* Os 334      Wisła Głębce 13:57 - Ustroń - Goleszów - ... - Pszczyna - Tychy - Katowice 16:27
* Os 336      Zielona Góra 18:49 - Czerwieńsk - Sulechów - ... - Opalenica - Buk - Poznań Gł. 21:29
* R/P 390 / 68000/1   BEM   Bratislava hl.st. 21:44 - Malacky - Kúty 22:28/22:33 - ... - Stargard Szcz. - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 11:09
* P/R 86000/1 / 391   BEM   Szczecin Gł. 16:50 - Szczecin Dąbie - Stargard Szcz. - ... - Kúty - Malacky - Bratislava hl.st. 6:06
* Os 512      Węgliniec 3:58 - Bolesławiec - Chojnów - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 6:42
* Os 513      Wrocław Gł. 5:48 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 9:32
* Os 515      Wrocław Gł. 8:50 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 12:28
* Os 516      Zgorzelec 9:25 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 12:54
* Os 517      Wrocław Gł. 14:26 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 18:00
* Os 518      Zgorzelec 12:45 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 16:12
* Os 520      Zgorzelec 14:33 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 18:12
* Os 521      Wrocław Gł. 16:48 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 20:10
* Os 523      Wrocław Gł. 20:15 - Środa Śląska - Legnica - ... - Chojnów - Bolesławiec - Węgliniec 23:06
* Os 524      Poznań Gł. 6:25 - Kórnik - Środa Wlkp. - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wlkp.8:29
* Os 524a      Zgorzelec 18:16 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 22:00
* Os 525      Kępno 5:04 - Ostrzeszów - Ostrów Wlkp. - ... - Środa Wlkp. - Kórnik - Poznań Gł. 9:01
* Os 532      Poznań Gł. 15:55 - Kórnik - Środa Wlkp. - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wlkp. 17:56
* Os 540      Ostrów Wlkp. 21:10 - Ostrzeszów - Kępno 21:58
* Os 617      Radom 6:20 - Szydłowiec - Skarżysko-Kamienna - Suchedniów - Kielce 8:03
* Os 632      Kielce 17:02 - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna 17:49
* Os 636a      Skarżysko-Kamienna 22:37 - Szydłowiec - Radom 23:23
* Os 712      Żywiec 3:45 - Bielsko-Biała Gł. - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - Tychy - Katowice 5:44
* Os 721a      Katowice 15:48 - Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 17:47
* Os 724a      Żywiec 20:43 - Bielsko-Biała Gł. - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - Tychy - Katowice 22:43
* Os 730b      Zwardoń 3:20 - Rajcza - Milówka - ... - Pszczyna - Tychy - Katowice 6:25
* Os 732      Poznań Gł. 15:20 - Luboń - Puszczykowo - ... - Czempiń - Kościan - Leszno 16:20
* Os 733b      Katowice 4:58 - Tychy - Pszczyna - ... - Milówka - Rajcza - Zwardoń 8:28
* Os 745      Leszno 5:44 - Kościan - Czempiń - ... - Puszczykowo - Luboń - Poznań Gł. 6:45
* IC 1500/1   KASZUB   Warszawa Zach. 16:35 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 21:13
* Os 1735      Łódź Kaliska 18:10 - Pabianice - Łask - ... - Środa Wlkp. - Kórnik - Poznań Gł. 23:34
* Os 2234      Szklarska Poręba Górna 10:23 - Piechowice - Jelenia Góra 11:20
* Os 2239      Jelenia Góra 15:27 - Piechowice - Szklarska Poręba Górna 16:24
* Ex 3510/1   MAŁOPOLSKA   Przemyśl Gł. 7:30 - Jarosław - Przeworsk - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 18:22
* Ex 3510/1   MAŁOPOLSKA   Rzeszów 8:38 - Dębica - Tarnów - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 18:22
* Ex 4510/1   KLIMCZOK   Bielsko-Biała Gł. 14:55 - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 23:23
* IC 5100/1   KASZUB   Gdynia Gł. 5:17 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 9:50
* Ex 5110/1   NEPTUN   Gdynia Gł. 18:17 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:59
* Ex 5310/1   MAŁOPOLSKA   Gdynia Gł. 9:17 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Przeworsk - Jarosław - Przemyśl Gł. 20:04
* Ex 5310/1   MAŁOPOLSKA   Gdynia Gł. 9:17 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Tarnów - Dębica - Rzeszów 18:52
* Ex 5612/3   PIAST   Gdynia Gł. 15:27 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Leszno - Wrocław Mikołajów - Wrocław Gł. 21:50
* Os 6131/0      Oleśnica 4:36 - Grabowno Wielkie - Twardogóra Sycowska - ... - Łask - Pabianice - Łódź Kaliska 8:52
* Ex 6512/3   PIAST   Wrocław Gł. 6:27 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 12:56
* Os 7011      Czechowice-Dziedzice 14:10 - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Milówka - Rajcza 15:51
* Os 7012      Zwardoń 11:30 - Rajcza - Milówka - Żywiec - Bielsko-Biała Gł. - Czechowice-Dziedzice 13:46
* Os 7021a      Bielsko-Biała Gł. 22:38 - Żywiec - Milówka - Rajcza - Zwardoń 0:26
* Os 7021a      Bielsko-Biała Gł. 22:38 - Żywiec 23:15
* Os 7025a      Bielsko-Biała Gł. 21:48 - Żywiec 22:25
* Os 7030a      Zwardoń 12:04 - Rajcza - Milówka - Żywiec 13:18
* Os 7032a      Rajcza 18:43 - Milówka - Żywiec 19:20
* Os 7713      Katowice 8:12 - Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 9:36
* Ex_T 8111/8110   POMORZANIN   Gołdapia 5:32 - Dobre Miasto - Templin Gł. - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:29
* 12102/3   ROZTOCZE   Warszawa Zach. 6:04 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Rejowiec 9:30/9:40 - Chełm Miasto - Chełm 9:57
* 13101   REYMONT   Łódź Fabryczna 6:43 - Łódź Widzew - Tomaszów Mazowiecki - ... - Miechów - Kraków Gł. - Kraków Płaszów 10:22
* P/S 13301/2 / 107      Warszawa Zach. 8:05 - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - ... - Kotovsk - Rozdіlna - Odesa 10:17
* 13502/3      Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Nowy Targ - Poronin - Zakopane 5:52
* 14101   SOŁA   Łódź Fabryczna 6:05 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - ... - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 10:53
* 15104/5      Łódź Kaliska 5:48 - Łódź Żabieniec - Zgierz - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. 12:19
* P/Os 15104/5 / 15525      Łódź Kaliska 5:48 - Łódź Żabieniec - Zgierz - ... - Jastarnia - Jurata - Hel 14:53
* 15104/5      Łódź Kaliska 5:48 - Łódź Żabieniec - Zgierz - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 12:19
* P/Os 15104/5 / 15525      Łódź Kaliska 5:48 - Łódź Żabieniec - Zgierz - ... - Jastarnia - Jurata - Hel 14:53
* 15118/9   NIEMEN   Białystok 16:13 - Łapy - Szepietowo - ... - Bydgoszcz Wschód - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Gł. 22:17
* Os 15121      Białystok 7:47 - Knyszyn - Mońki - Goniądz - Grajewo - Ełk 9:32
* Os 15123      Białystok 15:34 - Knyszyn - Mońki - Goniądz - Grajewo - Ełk 17:26
* Os 15125      Białystok 18:18 - Knyszyn - Mońki - Goniądz - Grajewo - Ełk 20:05
* Os 15127      Białystok 20:58 - Knyszyn - Mońki - Goniądz - Grajewo - Ełk 22:37
* Os 15728/9      Warszawa Zach. 20:25 - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. - ... - Nidzica - Olsztynek - Olsztyn Gł. 0:19
* Os 15843/2      Białystok 14:19 - Knyszyn - Mońki - ... - Czerwonka - Barczewo - Olsztyn Gł. 20:08
* 16102/3   WROCŁAWIANIN   Warszawa Wsch. 11:22 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Oleśnica Rataje - Wrocław Nadodrze - Wrocław Gł. 17:27
* SDŁE 16908/9      Białystok 17:28 - Łapy - Małkinia - ... - Ostrów Wlkp. - Wrocław Nadodrze - Wrocław Gł. 4:55
* P_T P18101/18100   GAŁCZYŃSKI   Warszawa Wsch. 9:15 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Dobre Miasto - Miedunice - Gołdapia 15:20
* 18106/7   WŁÓKNIARZ   Łódź Kaliska 5:31 - Pabianice - Zduńska Wola - ... - Stargard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 13:03
* 18108/9   GAŁCZYŃSKI   Warszawa Wsch. 9:56 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Stargard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 16:31
* 18206/7      Terespol 18:43 - Małaszewicze - Biała Podlaska - ... - Stargard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 5:23
* 18500/1      Warszawa Zach. 21:39 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 6:41
* 18502/3      Warszawa Wsch. 23:21 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Białogard - Karlino - Kołobrzeg 7:50
* NEx 18700/1   NOCNY EXPRESS   Warszawa Wsch. 23:01 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. 2:45/3:10 - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście 8:23
* 21104/5   ROZTOCZE   Chełm 18:24 - Chełm Miasto - Rejowiec 18:41/18:59 - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:33
* 22104/5   TUWIM   Warszawa Wsch. 11:01 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 13:01
* 22112/3   TELIMENA   Warszawa Wsch. 19:01 - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 21:01
* 26200/1      Lublin 21:58 - Nałęczów - Puławy Miasto - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 10:56
Strana: 1 2 3































117.74
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?