vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2003 -

Plánované řazení

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
634   Transilvania   Cluj Napoca(22:42) - Războieni(23:50-0:10) - Braşov(3:48-4:00) - Ploieşti Vest(6:06-6:09) - Bucureşti Nord(7:29)(23.10.2020)
633   Transilvania   Bucureşti Nord(22:50) - Ploieşti Vest(0:05-0:07) - Braşov(2:10-2:22) - Războieni(5:57-6:09) - Cluj Napoca(7:20)(23.10.2020)
M728/725      Craiova(8:56) - Piatra Olt(9:35-9:38) - Râmnicu Vâlcea(10:43-10:44) - Podu Olt(12:15-12:23) - Braşov(14:31)(23.10.2020)
9543      Piteşti(15:42) - Slatina(17:42-17:45) - Piatra Olt(18:11)(23.10.2020)
9412/9401      Corabia(4:25) - Caracal(5:30-5:38) - Piatra Olt(6:19-6:37) - Slatina(7:02-7:05) - Piteşti(9:08)(23.10.2020)
9417      Caracal(20:42) - Corabia(21:48)(23.10.2020)
2072      Podu Olt(12:50) - Râmnicu Vâlcea(15:03-15:08) - Drăgăşani(16:34-16:36) - Piatra Olt(17:29-17:38) - Caracal(18:29)(23.10.2020)
2071      Piatra Olt(4:10) - Drăgăşani(5:01-5:09) - Râmnicu Vâlcea(6:46-6:49) - Podu Olt(9:11)(23.10.2020)
IC 563/562   Mihai Eminescu   Iaşi(5:36) - Bacău(7:32-7:37) - Focşani(8:56-8:58) - Buzău(9:45-9:47) - Ploieşti Sud(10:38-10:40) - Bucureşti Nord(11:53)(23.10.2020)
IC 561/564   Mihai Eminescu   Bucureşti Nord(16:35) - Ploieşti Sud(17:40-17:42) - Buzău(18:34-18:36) - Focşani(19:23-19:25) - Bacău(20:35-20:40) - Iaşi(22:32)(23.10.2020)
IC 532   Mihai Viteazu   Cluj Napoca(5:03) - Braşov(9:25-9:31) - Ploieşti Vest(11:24-11:26) - Bucureşti Nord(12:35)(23.10.2020)
IC 531   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(15:30) - Ploieşti Vest(16:35-16:36) - Braşov(18:28-18:34) - Cluj Napoca(22:56)(23.10.2020)
IC 522   Aurel Vlaicu   Arad(12:35) - Deva(14:34-14:36) - Alba Iulia(15:31) - Braşov - Ploieşti Vest - Bucureşti Nord(21:51)(23.10.2020)
IC 568      Iaşi(16:56) - Vaslui - Bucureşti Nord(22:49)(23.10.2020)
IC 566      Iaşi(5:40) - Vaslui - Bucureşti Nord(11:27)(23.10.2020)
IC 521   Aurel Vlaicu   Bucureşti Nord(11:00) - Ploieşti Vest - Braşov - Alba Iulia(17:21-17:22) - Deva(18:20-18:22) - Arad(20:19)(23.10.2020)
M898      Sibiu(17:57) - Podu Olt(18:22)(23.10.2020)
M897      Piteşti(22:30) - Slatina(23:43-23:46) - Piatra Olt(0:04-0:14) - Râmnicu Vâlcea(1:31-1:34) - Sibiu(3:38)(23.10.2020)
M862      Iaşi(15:55) - Vaslui(17:03-17:07) - Făurei(20:34-20:40) - Bucureşti Nord(23:05)(23.10.2020)
M861      Bucureşti Nord(9:20) - Făurei(10:34-10:36) - Vaslui(13:31-13:33) - Iaşi(14:49)(23.10.2020)
M893      Bucureşti Nord(17:03) - Piteşti(18:41)(23.10.2020)
M894      Piteşti(5:54) - Bucureşti Nord(7:35)(23.10.2020)
M892      Craiova(4:35) - Slatina(5:40-5:42) - Piteşti(7:02-7:12) - Bucureşti Nord(8:51)(23.10.2020)
M891      Bucureşti Nord(15:43) - Piteşti(17:21-17:31) - Slatina(18:48-18:51) - Craiova(19:58)(23.10.2020)
M727/726      Braşov(16:21) - Podu Olt(18:28-18:38) - Râmnicu Vâlcea(20:15-20:21) - Piatra Olt(21:42-21:55) - Craiova(22:38)(23.10.2020)
EC 84   Michelangelo   Roma Termini 07:54, Arezzo 09:19-09:21, Firenze Santa Maria Novella 09:56-10:05, ... Rosenheim 17:46-17:48, München Ost 18:17-18:19, München Hbf 18:28(22.9.2020)
ICS 19      Maribor 14:50, Pragersko 15:02-15:03, Celje 15:34-15:35, Zidani Most 15:53-15:54, Ljubljana 16:38.(8.5.2020)
ICS 13      Maribor 7:50, Celje 8:33-8:34, Ljubljana 9:35.(8.5.2020)
ICS 11      Maribor 5:50, Pragersko 6:02-6:03, Celje 6:34-6:35, Zidani Most 6:53-6:54, Ljubljana 7:38.(8.5.2020)
LP 3808      Maribor 14:25, Rače 14:39, Sikole 14:49, ... Ormož 15:31-15:37, Ljutomer Mesto 16:00, Murska Sobota 16:22.(7.5.2020)
RG 3808      Maribor 14:25, Rače 14:39, Sikole 14:49, ... Ormož 15:31-15:37, Ljutomer Mesto 16:00, Murska Sobota 16:22.(7.5.2020)
LP 22424      Ljubljana 21:55, Medvode 22:06, Škofja Loka 22:14, ... Bohinska Bistrica 23:39, Most na Soči 0:10, Nova Gorica 0:44(7.5.2020)
LP 22425      Nova Gorica 18:02, Most na Soči, Bohinska Bistrica, ... Lesce-Bled, Kranj, Ljubljana 21:28.(7.5.2020)
RG 1641      Murska Sobota 17:15, Ljutomer Mesto 17:36, Ormož 17:59-18:01, ... Trbovlje 20:20, Ljubljana Zalog 20:57, Ljubljana 21:06(7.5.2020)
RG 1615      Maribor 18:00, Pragersko 18:16-18:17, Poljčane 18:30, ... Trbovlje 19:38-19:39, Zagorje 19:44-19:45, Ljubljana 20:25(7.5.2020)
RG 1607      Atomske Toplice Hotel 18:25, Podčetrtek Toplice 18:27, Stranje 18:34, ... Zagorje 19:44-19:45, Litija 19:57-19:58, Ljubljana 20:25(7.5.2020)
RG 1606      Ljubljana 7:35, Litija 8:02, Zagorje 8:16, ... Stranje 9:26, Podčetrtek Toplice 9:33, Atomske Toplice Hotel 9:35(7.5.2020)
RG 603      Ljubljana 15:20, Grosuplje 15:43, Trebnje 16:22, Novo Mesto 16:39-16:40,Črnomelj 17:26, Metlika 17:42(7.5.2020)
RG 602      Metlika 5:02, Črnomelj 5:19, Novo Mesto 6:00-6:05, Trebnje 6:23-6:24, Grosuplje 7:03, Ljubljana 7:26(7.5.2020)
IC 519   Ptuj   Hodoš 4:20, Murska Sobota 4:48-4:50, Ljutomer Mesto 5:06-5:07, ... Laško 7:01-7:02, Zidani Most 7:17-7:18, Ljubljana 8.12(7.5.2020)
IC 518   Ptuj   Ljubljana 15:15, Zidani Most 16:07-16:08, Laško 16:22-16:23, ... Ljutomer Mesto 18:19-18:20, Murska Sobota 18:35, Hodoš(7.5.2020)
MV 1473      Pula 18:00, Pazin, Lupoglav, ... Pivka, Postojna, Ljubljana 22:13.(7.5.2020)
9483      Slatina(19:45) - Piatra Olt(20:08)(29.4.2020)
9063/9064      (Corabia 15:55...) - Caracal(16:54-17:40) - Piatra Olt(18:22-18:35) - Slatina(19:05)(29.4.2020)
9416      Corabia(15:55) - Caracal(16:54-17:40) - (...Slatina 19:05)(29.4.2020)
9413/9404      Slatina(13:00) - Piatra Olt(13:23-13:25) - Caracal(14:08-14:18) - Corabia(15:24)(28.4.2020)
MV 1472      Ljubljana 6:48, Postojna, Pivka, ... Lupoglav, Pazin, Pula 10:51.(28.4.2020)
9061/9072      (Corabia 6:40...) - Caracal(7:46-8:36) - Piatra Olt(9:25-9:41) - Slatina(10:10)(27.4.2020)
9074      Corabia(6:40) - Caracal(7:46-8:36) - (...Slatina 10:10)(27.4.2020)
IC 513      Bucureşti Nord(16:43) - Giurgiu(18:01)(27.4.2020)
IC 511      Bucureşti Nord(7:24) - Giurgiu(8:44)(27.4.2020)
M2456      Călimăneşti(13:15) - Râmnicu Vâlcea(13:43)(27.4.2020)
M2457      Băbeni(7:15) - Râmnicu Vâlcea(7:56-7:59) - Călimăneşti(8:31)(27.4.2020)
IC 518      Târgovişte(21:50) - Bucureşti Nord(22:59)(27.4.2020)
IC 516      Târgovişte(12:50) - Bucureşti Nord(14:00)(27.4.2020)
IC 519      Bucureşti Nord(20:25) - Târgovişte(21:33)(27.4.2020)
IC 517      Bucureşti Nord(11:06) - Târgovişte(12:14)(27.4.2020)
IC 572      Galaţi(5:40) - Brăila(6:09-6:11) - Bucureşti Nord(9:10)(27.4.2020)
IC 571      Bucureşti Nord(15:04) - Brăila(17:50-17:52) - Galaţi(18:23)(27.4.2020)
IC 567      Bucureşti Nord(17:43) - Vaslui - Iaşi(23:30)(27.4.2020)
IC 565      Bucureşti Nord(5:00) - Vaslui - Iaşi(11:48)(27.4.2020)
2468/2469      Râmnicu Vâlcea(18:10) - Băbeni(18:55-19:25) - Alunu(20:47)(27.4.2020)
D/MV/B 415      Feldkirch 23:42, Innsbruck Hbf. 2:01, Schwarzach St. Veit 4:15-4:27, ... Zagreb Gl.Kol. 10:49-11:30, Vinkovci 14:20, Beograd 17:30.(26.4.2020)
B/MV/D 414      Beograd 10:30, Vinkovci 14:48, Zagreb Gl.Kol. 17:41-18;05, ... Schwarzach St. Veit 0:39-1:01, Innsbruck Hbf. 3:36, Feldkirch 6:10(26.4.2020)
IC 159   Croatia   Wien Südbf. 15:57, Bruck an der Mur 17:58-18:02, Graz Hbf. 18:6-18:41, ... Krško 21:38-21:39, Dobova 21:49-22:04, Zagreb Gl.Kol. 22:30(26.4.2020)
EC 315   Agram   Salzburg Hbf. 17.13, Bischofshofen 17.55-17.58, Schwarzach-St. Veit 18.12-18.15, ... Zidani most, Dobova 23.20-23.33, Zagreb Gl.K. 23.59(26.4.2020)
EC 315   Agram   Salzburg Hbf. 17.13, Bischofshofen 17.55-17.58, Schwarzach-St. Veit 18.12-18.15, ... Zidani most, Dobova 23.20-23.33, Zagreb Gl.K. 23.59(26.4.2020)
EC 314   Agram   Zagreb Gl.K. 9.45, Dobova 10.11-10.25, Zidani most, ... Schwarzach-St. Veit 15.44-15.46, Bischofshofen 16.00-16.02, Salzburg Hbf. 16.44(26.4.2020)
EC 314   Agram   Zagreb Gl.K. 9.45, Dobova 10.11-10.25, Zidani most, ... St Johann im Pongau 15;51, Bischofshofen 16.00-16.02, Salzburg Hbf. 16.44(26.4.2020)
IC 158   Croatia   Zagreb Gl.Kol. 7:30, Dobova 7:56-8:12, Krško 8:23-8:24, ... Graz Hbf. 11:24-11:26, Bruck an der Mur 12:00-12:02, Wien Südbf 14:02(25.4.2020)
EC 151   Emona   Wien Südbf 7:57, Bruck an der Mur 9:57-9:59, Graz Hbf. 10:33-10:35, ... Trbovlje 13:23-13:24, Zagorje 13:29-13:30, Ljubljana 14:10(25.4.2020)
EC 150   Emona   Ljubljana 15:45, Zagorje 16:23-16:24, Trbovlje 16:29-16:30, ... Graz Hbf.19:23-19:26, Bruck an der Mur 20:00-20:02, Wien Südbf 22:02(25.4.2020)
RG 605/1605      Maribor 3:50, Pragersko 4:06-4:07, Poljčane 4:20, ... Divača 8:09-8:10, Hrpelje-Kozina 8:22-8:23, Koper 8:50(15.2.2020)
RG 1604/604      Koper 20:08,Hrpelje-Kozina 20:43-20:44, Divača 20:57-20:58, Pivka 21:18-21:19, ... Poljčane 0:31, Pragersko 0:43-0:44, Maribor 0:59(15.2.2020)
IC 152   Pohorje   Koper 14:50, Hrpelje-Kozina 15:24-15:25, Divača 15:37-15:39, ... Spielfeld-Straß 20.22-20.38, Leibnitz 20:52, Graz Hbf. 21.16(15.2.2020)
IC 153   Pohorje   Graz Hbf. 5:35, Leibnitz 6:00, Spielfeld-Straß 6:09-6:21, ... Divača 10:59-11:00, Hrpelje-Kozina 11:12-11:13, Koper 11:50(15.2.2020)
B/MV 410   Olympus   Thessaloniki 8:04, Skopje 12:10, Niš 16:33-16:45, ... Zagorje 6:47-6:48, Litija 7:01-7:02, Ljubljana 7:28(15.2.2020)
MV/B 411   Olympus   Ljubljana 21:05, Zagorje 21:44-21:45, Trbovlje 21:50-21:51, ... Niš 11:28-11:40, Skopje 16:40, Thessaloniki 22:04(15.2.2020)
Ex/IC 245   Dráva   Venezia Santa Lucia 8.13, Venezia Mestre 8:23-8:25, S.Donà di Piave-Jesolo 8:47, ... Veszprém 20:44, Székesfehérvár 21:23, Budapest Deli pu. 22.23(15.2.2020)
IC/Ex 244   Dráva   Budapest Deli pu. 7.25, Székesfehérvár 8.24, Veszprém 9.00, ... S.Donà di Piave-Jesolo 21:12, Venezia Mestre 21:37-21:39, Venezia Santa Lucia 21.49(15.2.2020)
IC 211      Villach Hbf. 12:05, Rosenbach 12:28, Jesenice 12:41-12:55, ... Stara Pazova 22:20-22:21, Novi Beograd 22:47-22:48, Beograd 22:56.(15.2.2020)
IC 210      Beograd 6.00, Stara Pazova 6:44-6:45, Ruma 7:17-7:18, ... Jesenice 17:04-17:23, Rosenbach 17:35, Villach Hbf 17:58.(15.2.2020)
EC 213   Mimara   Villach Hbf. 15.56 ,Rosenbach 16:19, Jesenice 16.32-16.47, Lesce-Bled 16:59-17:00, ... Sevnica 18:57-18:58, Dobova 19.20-19.39, Zagreb Gl.K. 20.05(15.2.2020)
EC 212   Mimara   Zagreb Gl.K. 7.55, Dobova 8.21-8.34, Sevnica 8:55-8:56, ... Jesenice 11.05-11.21, Rosenbach 11:33, Villach Hbf. 11.56(15.2.2020)
EC 113   Mimara   München Hbf 11:26, Salzburg Hbf 12:54-13:13, Golling-Abtenau 13:33-13:35, ... Pörtschach am Wörthersee 16:09-16:10, Krumpendorf 16:15-16:16, Klagenfurt Hbf 16:22(15.2.2020)
EC 112   Mimara   Klagenfurt Hbf 11:26, Krumpendorf 11:32-11:33, Pörtschach am Wörthersee 11:39-11:40, ... Golling-Abtenau 14:21-14:22, Salzburg Hbf 14:48-15:04, München Hbf 16:35(15.2.2020)
412   Nikola Tesla   Beograd 15:30, Stara Pazova 16:14-16:15, Ruma 16:46-16:48, ... Dugo Selo 22:17-22:18, Sesvete 22:24-22:25, Zagreb Glavni Kolod. 22:38.(14.2.2020)
413   Nikola Tesla   Zagreb Glavni Kolod. 6:05, Dugo Selo 6:22-6:23, Ivanic Grad 6:34-6:35, ... Stara Pazova 11:35-11:36, Novi Beograd 12:03-12:04, Beograd 12:12(14.2.2020)
Ex/MV/B/G 241   Venezia Express   Venezia Santa Lucia 21.19, Venezia Mestre 21:29-21:31, S.Donà di Piave-Jesolo 21:51-21:52, ... Fonyód 9.00, Siofok 9;47, Budapest Keleti pu. 11.38(14.2.2020)
G/B/MV/Ex 240   Venezia Express   Budapest Keleti pu. 17.15, Siofok 19:08, Fonyód 19:58, ... Portogruaro-Caorle 8:20-8:22, S.Donà di Piave-Jesolo 8:38-8:40, Venezia Mestre 9:06-9:08,Venezia Santa Lucia 9:18(14.2.2020)
772      Praha Masarykovo n. 13.26, Děčín hl.n. 15.25(26.9.2019)
773      Děčín hl.n. 5.29, Praha Masarykovo n. 7.28(26.9.2019)
750   Orlice   Týniště nad Orlicí 5.33, Hradec Králové hl.n. 5.54-6.03, Praha hl.n. 7.46-8.05, Plzeň hl.n. 9.51-9.57, Cheb 11.30-11.59, Františkovy Lázně 12.18(26.9.2019)
742      Pardubice hl.n. 18.38, Hradec Králové hl.n. 18.57-19.07, Starkoč 19.46-19.49, Václavice 19.55-19.57, Náchod 20.04-20.07, Meziměstí 20.51(26.9.2019)
710      Praha Masarykovo n. 6.22, Kralupy nad Vltavou 6.54-6.57, Louny střed 8.28-8.29, Most 9.05-9.06, Chomutov 9.30(25.9.2019)
601      Praha-Smíchov 13.46, Praha hl.n. 13.53-14.03, Olomouc hl.n. 17.29-17.33, Ostrava-Vítkovice 18.51-18.53, Český Těšín 19.29(25.9.2019)
600      Český Těšín 5.40, Ostrava-Vítkovice 6.18-6.20, Olomouc hl.n. 7.41-7.45, Praha hl.n. 11.09-11.14, Praha-Smíchov 11.21(25.9.2019)
P_T P7      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx(2.5.2019)
P_T P6      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx(2.5.2019)
P_T P4      Gołdapia xx - Gołdapia Przemysłowa - Miedunice - ... - Brzecław Gł. - Wielgoszcz Gł. - Szklarska Wyręba xx(2.5.2019)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































11.91
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?