vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 1998 » B 2157_UVA
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1997/1998 - CFR B 2157_UVA

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR B 2157_UVA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* 2064/2067      Craiova(12:25) - Piatra Olt(13:27-13:39) - Râmnicu Vâlcea(15:50-15:56) - Podu Olt(18:12-18:13) - Sibiu(18:49)
* 2066/2061      Sibiu(2:49) - Podu Olt(3:21-3:22) - Râmnicu Vâlcea(5:41-5:51) - Piatra Olt(8:02-8:15) - Craiova(9:37)
* 2081      Craiova(5:45) - Filiaşi(6:31-6:35) - Târgu Jiu(8:26-8:44) - Meri(9:18-9:19) - Petroşani(10:04)
* 2084      Petroşani(12:30) - Meri(13:12-13:13) - Târgu Jiu(13:50-13:58) - Filiaşi(15:45-15:48) - Craiova(16:36)
* 2091      Craiova(8:20) - Filiaşi(9:14-9:29) - Târgu Jiu(11:15)
* 2092      Târgu Jiu(3:40) - Filiaşi(5:24-5:28) - Craiova(6:24)
* 2093      Târgu Jiu(13:44) - Pietrele Albe(15:02)
* 2094      Pietrele Albe(15:22) - Târgu Jiu(16:26-16:36) - Filiaşi(18:32-18:47) - Craiova(19:36)
* 2095      Craiova(19:45) - Filiaşi(20:33-20:35) - Târgu Jiu(22:16)
* 3084      Cluj Napoca(14:52) - Teiuş(17:14)
* 3082      Cluj Napoca(6:30) - Teiuş(8:36)
* 3083      Teiuş(5:09) - Cluj Napoca(7:23)
* 3087      Teiuş(10:53) - Cluj Napoca(13:16)
* 3089      Teiuş(19:45) - Cluj Napoca(21:53)
* 3612/3613      Cluj Napoca(12:02) - Teiuş(14:14-14:18) - Alba Iulia(14:43)
* 3614/3611      Alba Iulia(15:29) - Teiuş(15:57-16:03) - Cluj Napoca(18:19)
* 4051      Cluj Napoca(3:18) - Oradea(6:54.7:26) - Satu Mare(10:27)
* 4052      Satu Mare(16:04) - Oradea(18:56-19:11) - Cluj Napoca(22:43-22:55) - Teiuş(0:59)
* 4593      Miercurea Ciuc(10:05) - Ciceu(10:13)
* 4594      Ciceu14:19) - Miercurea Ciuc(14:27)
* 5011      Bucureşti Nord(14:55) - Ploieşti Sud(16:22-16:40) - Buzău(18:04-18:29) - Focşani(19:50-19:59) - Mărăşeşti(20:19)
* 5012      Mărăşeşti(4:14) - Focşani(4:35-4:38) - Buzău(6:08-6:20) - Ploieşti Sud(7:58-8:03) - Bucureşti Basarab(9:38)
* 5013      Bucureşti Basarab(16:45) - Ploieşti Sud(18:11-18:33) - Buzău(20:10-20:22) - Focşani(21:57-22:00) - Mărăşeşti(22:21)
* 5022      Buzău(3:53) - Ploieşti Sud(5:39-5:44) - Bucureşti Basarab(7:15)
* 5051      Ploieşti Sud(12:54) - Buzău(14:19-14:22) - Focşani(15:45-15:47) - Adjud(17:36-17:39) - Ghimeş(20:20)
* 5052      Ghimeş(3:00) - Adjud(5:23-5:38) - Focşani(6:34-6:37) - Buzău(7:57-8:02) - Ploieşti Sud(9:43)
* 5061      Ploieşti Sud(4:06) - Buzău(5:37-5:52) - Focşani(7:16-7:19) - Adjud(8:27)
* 5062      Adjud(18:10) - Focşani(19:08-19:11) - Buzău(20:45-21:00) - Ploieşti Sud(22:24)
* 5131      Mărăşeşti(3:40) - Adjud(4:15-4:21) - Comăneşti(5:57)
* 5205/5208      Comăneşti(7:28) - Ghimeş(8:14-8:16) - Ciceu(9:31-9:34) - Miercurea Ciuc(9:42)
* 5207/5206      Miercurea Ciuc(15:32) - Ciceu(15:40-15:48) - Ghimeş(17:09-17:39) - (...Buzău 22:44)
* 5302      (Miercurea Ciuc 15:32...) - Ghimeş(17:09-17:39) - Comăneşti(18:39-18:44) - Adjud(20:29-20:31) - Focşani(21:26-21:28) - Buzău(22:44)
* 9003      Bucureşti Basarab(16:35) - Roşiori Nord(18:50-18:59) - Craiova(21:16)
* 9004      Craiova(0:35) - Roşiori Nord(3:00-3:05) - Bucureşti Basarab(5:10)
* 9005      Piteşti(3:30) - Slatina(5:48-5:57) - Piatra Olt(6:27-6:37) - Craiova(7:50)
* 9006      Craiova(23:06) - Piatra Olt(0:10-0:14) - Slatina(0:33-0:35) - Piteşti(2:39)
* 9007      Bucureşti Basarab(14:40) - Goleşti(17:21-17:24) - Piteşti(17:33-17:49) - Slatina(19:49-19:52) - Piatra Olt(20:21-20:26) - Craiova(21:39)
* 9008      Craiova(14:16) - Piatra Olt(15:34-15:37) - Slatina(16:16-16:20) - Piteşti(18:49-19:10) - Goleşti(19:13-19:26) - Bucureşti Basarab(21:45)
Strana: 1



52.58
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?