vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1996/1997 - CFR WIT

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
* 260   Bucureşti   Bucureşti Nord(21:15) - Craiova(23:27-23:35) - Balota(0:41-0:46) - ... - Timişoara Nord(4:41-5:02) - Stamora Moraviţa(5:55-6:15) - Beograd(9:23)
* 261   Bucureşti   Beograd(19:35) - Vrsac(22:34-23:25) - Stamora Moraviţa(0:45-1:05) - ... - Drobeta Turnu Severin(5:29-5:36) - Craiova(7:18-7:33) - Bucureşti Nord(9:50)
* R/G 304   Claudiopolis   Târgu Mureş(13:42) - Războieni(14:38-14:48) - Cluj Napoca(15:56-16:09) - ... - Episcopia Bhor(18:38-19:03) - Biharkeresztes(18:15-18:40) - Budapest Nyugati(22:18)
* G/R 305   Claudiopolis   Budapest Nyugati(12:10) - Biharkeresztes(15:32-15:55) - Episcopia Bhor(17:07-17:32) - ... - Cluj Napoca(20:17-20:29) - Războieni(21:37-21:52) - Târgu Mureş(22:50)
* R/G 362   Partium   Oradea(15:15) - Episcopia Bihor(15:23-16:05) - Biharkeresztes(16:17-) - Budapest Nyugati
* G/R 363   Partium   Budapest Nyugati - Biharkeresztes(-10:50) - Episcopia Bihor(11:02-11:42) - Oradea(11:50)
* IC 366   Banat   Bucureşti Nord(10:42) - Craiova(13:08-13:11) - Drobeta Turnu Severin(14:52-14:54) - ... - Stamora Moraviţa(19:20-19:40) - Vrsac(19:00-19:45) - Beograd(22:15)
* IC 367   Banat   Beograd(7:00) - Vrsac(9:32-10:10) - Stamora Moraviţa(11:30-11:50) - ... - Drobeta Turnu Severin(16:06-16:09) - Craiova(17:48-17:53) - Bucureşti Nord(20:10)
* R/G/R 380   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(19.45) - Ploiești Vest(20:26-20:28) - Brașov(22:20-22:40) - ... - Deva(3:30-3:33) - Curtici(5.40-6.00) - Warszawa Wschodnia(21.54)
* R/G/R 381   Carpați   Warszawa Wschodnia(6:10) - Muszyna(12:49-12:52) - Plavec(13:10-13:42) - ... - Braşov(7:15-7:29) - Ploieşti Vest(9:16-9:18) - Bucureşti Nord Gr.A(10.00)
* R/G 406   Corona   Brașov(17:52) - Sfântu Gheorghe(18:17-18:20) - Miercurea Ciuc(19:19-19:23) - ... - Episcopia Bihor(3:03-3:45) - Biharkeresztes(2:57-3:40) - Budapest Nyugati(7:33)
* G/R 407   Corona   Budapest Keleti - Episcopia Bihor(22:07-22:45) - Oradea(22:53-22:56)- Cluj Napoca(1:36-1:48) - ... - Miercurea Ciuc(6:47-6:50) - Sfântu Gheorghe(7:49-7:52) - Brașov(8:16)
* 481   Bucureşti - Sofia   București Nord(7:50) - Giurgiu Nord(9:15-9:30) - Ruse(9:50-10:20) - Sofija(16:53)
* 482   Bucureşti - Sofia   Sofija (8:28) - Ruse(14:40-15:10) - Giurgiu Nord(15:34-15:40) - București Nord(17:11)
* 483   Bucureşti - Sofia   Bucureşti Nord(19:55) - Giurgiu Nord(21:20-21:41) - Ruse(22:05-23:10) - Sofija(5:45)
* 484   Bucureşti - Sofia   Sofija(22:40) - Ruse(5:50-6:35) - Giurgiu Nord(6:59-7:05) - Bucureşti Nord(8:40)
* 498   Bucureşti - Istanbul   (Istanbul...) - Ruse(-10:55) - Giurgiu Nord(11:15-11:38) - Bucureşti Nord(13:10)
* 499   Bucureşti - Istanbul   Bucureşti Nord(12:55) - Giurgiu Nord(14:24) - Ruse(15:00-) - (...Istanbul 6:15)
* IC 582/583      Constanța(15:20) - București Nord(17:33-17:56) - Ploiești Vest(18:34-18:36) - Brașov(20:26-20:38) - Sibiu(22:41)
* IC 584/581      Sibiu(3:49) - Brașov(6:06-6:14) - Ploiești Vest(7:58-8:00) - București Nord(8:40-9:00) - Constanța(11:10)
* 631      Bucureşti Nord(13:00) - Ploieşti Vest(13:50-13:52) - Braşov(15:54-16:04) - Cluj Napoca(20:50-21:07) - Oradea(23:33)
* 632      Oradea(11:50) - Cluj Napoca(14:29-14:41) - Braşov(19:20-19:30) - Ploieşti Vest(21:25-21:28) - Bucureşti Nord(22:10)
* 661      Bucureşti Nord(12:02) - Ploieşti Sud(12:43-12:46) - Buzău(13:35-13:38) - ... - Bârlad(16:06-16:08) - Vaslui(16:44-16:46) - Iaşi(17:53)
* 662      Iaşi(15:05) - Vaslui(16:08-16:11) - Bârlad(16:50-16:52) - ... - Buzău(19:25-19:28) - Ploieşti Sud(20:16-20:20) - Bucureşti Nord(21:00)
* 663      Bucureşti Nord(14:00) - Ploieşti Sud(14:41-14:45) - Buzău(15:34-15:37) - ... - Bârlad(18:06-18:11) - Vaslui(18:47-18:49) - Iaşi(19:56)
* 664      Iaşi(23:55) - Vaslui(0:58-1:01) - Bârlad(1:40-1:57) - ... - Buzău(4:36-4:39) - Ploieşti Sud(5:27-5:30) - Bucureşti Nord(6:10)
* 741/744      Bucureşi Nord(22:10) - Ploieşti Vest(22:49-22:51) - Braşov(0:37-0:48) - ... - Jibou(6:42-6:49) - Baia Mare(7:35-7:47) - Satu Mare(8:44)
* 743/742      Satu Mare(8:44) - Baia Mare(7:35-7:47) - Jibou(6:42-6:49) - ... - Braşov(0:37-0:48) - Ploieşti Vest(22:49-22:51) - Bucureşi Nord(22:10)
* 760      Iaşi(5:19) - Vaslui(6:21-6:23) - Bârlad(7:02-7:14) - Făurei(9:07-9:08) - Bucureşti Nord(11:00)
* 761      Bucureşti Nord(17:11) - Făurei(19:04-19:05) - Bârlad(21:01-21:06) - Vaslui(21:42-21:44) - Iaşi(22:50)
* 766/769      Iaşi(23:30) - Vaslui(0:32-0:34) - Tecuci(1:52-2:12) - ... - Buzău(3:45-3:50) - Ploieşti Sud(4:42-4:45) - Braşov(6:44)
* 768/767      Braşov(0:02) - Ploieşti Sud(1:54-2:00) - Buzău(2:50-2:53) - ... - Tecuci(4:26-4:46) - Vaslui(6:01-6:03) - Iaşi(7:15)
* 841/844      Bucureşti Nord(15:56) - Ploieşti Vest(16:35-16:37) - Braşov(18:25-18:37) - Războieni(22:21-22:36) - Târgu Mureş(23:33)
* 843/842      Târgu Mureş(15:36) - Războieni(16:31-16:43) - Braşov(20:10-20:18) - Ploieşti Vest(22:03-22:05) - Bucureşti Nord(22:45)
* 845/848      Bucureşti Nord(22:25) - Ploieşti Vest(23:04-23:06) - Braşov(0:56-1:04) - Războieni(4:48-5:03) - Târgu Mureş(6:02)
* 847/846      Târgu Mureş(0:16) - Războieni(1:12-1:24) - Braşov(5:01-5:13) - Ploieşti Vest(7:14-7:16) - Bucureşti Nord(7:56)
* 950      Bicaz(1:49) - Piatra Neamţ(2:13-2:18) - Bacău(3:15-3:35) - ... - Buzău(6:00-6:03) - Ploieşti Sud(6:51-6:54) - Bucureşti Nord(7:36)
* 951      Bucureşti Nord(13:40) - Ploieşti Sud(14:23-14:26) - Buzău(15:15-15:18) - ... - Bacău(17:40-18:00) - Piatra Neamţ(18:55-19:00) - Bicaz(19:26)
* 954      Piatra Neamţ(12:11) - Bacău(13:08-13:29) - (...Bucureşti Nord 17:30)
* 955      Bacău(10:31) - Piatra Neamţ(11:26)
* 1596   Bucureşti - Istanbul   (Istanbul...) - Giurgiu Nord(11:15-11:39) - Bucureşti Nord(13:12)
* 1621/1620      Bucureşti Nord(9:15) - Ploieşti Vest(9:58-10:01) - Braşov(12:15-12:35) - ... - Lugoj(20:10-20:12) - Buziaş(20:37-20:39) - Timişoara Nord(21:13)
* 1623      București Nord(15:10) - Ploiești Vest(15:53-15:57) - Brașov(18:00-18:20) - Sibiu(20:47)
* 1624      Sibiu(6:48) - Brașov(9:15-9:29) - Ploiești Vest(11:59-12:06) - București Nord(12:55)
* 1629/1622      Timişoara Nord(8:38) - Buziaş(9:13-9:15) - Lugoj(9:40-9:42) - ... - Braşov(17:43-17:59) - Ploieşti Vest(20:08-20:12) - Bucureşti Nord(20:53)
* 1631/1634      Sibiu(6:48) - Vinţu de Jos(8:35-8:47) - Alba Iulia(8:57-9:00) - Teiuş(9:18-9:21) - Cluj Napoca(10:56)
* 1632/1633      Cluj Napoca(15:10) - Teiuş(16:43-16:45) - Alba Iulia(17:04-17:05) - Vinţu de Jos(17:16-17:31) - Sibiu(19:22)
* 1635      Cluj Napoca(6:30) - Oradea(8:53)
* 1636      Oradea(14:25) - Cluj Napoca(17:12)
* 1641      București Nord(21:05) - Ploiești Vest(21:46-21:49) - Brașov(23:49-0:00) - ... - Dej Călători(5:52-5:57) - Jibou(7:52-7:59) - Baia Mare(8:48)
* 1642      Baia Mare(19:30) - Jibou(20:18-20:40) - Dej Călători(21:52-22:14) - ... - Predeal(5:05-5:14) - Ploiești Vest(6:40-6:45) - București Nord(7:26)
* 1643/1646      Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:26-19:29) - Braşov(21:33-21:47) - ... - Salva(4:09-4:16) - Valea Vişeului(6:42-7:07) - Sighetu Marmaţiei(7:37)
* 1644/1645      Sighetu Marmaţiei(16:10) - Valea Vişeului(16:43-17:06) - Salva(19:42-20:02) - ... - Braşov(2:05-2:17) - Ploieşti Vest() - Bucureşti Nord(4:52)
* 1645/1644      Sighetu Marmaţiei(16:10) - Valea Vişeului(16:43-17:06) - Salva(19:42-20:02) - ... - Braşov(2:05-2:17) - Ploieşti Vest() - Bucureşti Nord(4:52)
* 1662      Iaşi(11:45) - Vaslui(12:47-12:49) - Tecuci(14:07-14:28) - ... - Buzău(16:00-16:05) - Ploiești Sud(16:53-16:56) - București Nord(17:36)
* 1663      București Nord(23:25) - Ploiești Sud() - Buzău() - ... - Tecuci(2:33-3:01) - Vaslui(4:17-4:22) - Iaşi(5:28)
* 1688/1627      Mangalia(17:16) - Constanţa(18:36-18:51) - Bucureşti Nord(21:28-21:50) - ... - Vinţu de Jos(5:22-5:37) - Deva(6:12-6:14) - Arad(8:25)
* 1693      Timişoara Nord(13:33) - Berzovia(14:51-14:57) - Reşiţa Sud(15:48)
* 1694      Reşiţa Sud(7:05) - Berzovia(7:55-8:10) - Timişoara Nord(9:29)
* 1695      Timişoara Nord(22:10) - Berzovia(23:28-23:33) - Reşiţa Sud(0:24)
* 1696      Reşiţa Sud(18:18) - Berzovia(19:09-19:22) - Timişoara Nord(20:41)
* 1721      București Nord(13:50) - Caracal(15:47-16:03) - Piatra Olt(16:34-16:40) - Râmnicu Vâlcea(18:08-18:12) - Călimăneşti(18:30)
* 1722      Călimăneşti(5:14) - Râmnicu Vâlcea(5:31-5:41) - Piatra Olt(7:10-7:23) - Caracal(7:55-8:10) - București Nord(10:10)
* 1735      București Nord(19:05) - Pitești(20:46-21:00) - Slatina(22:24-22:27) - ... - Sibiu(2:38-2:58) - Copșa Mică(3:47-3:59) - Cluj Napoca(6:17)
* 1736      Cluj Napoca(11:48) - Copșa Mică(14:11-14:27) - Sibiu(15:20-15:32) - ... - Slatina(19:45-19:49) - Pitești(21:17-21:35) - București Nord(23:14)
* 1741      Bucureşti Nord(20:00) - Ploieşti Vest(20:41-20:43) - Braşov(22:50-23:00) - Cluj Napoca(3:51-4:08) - Oradea(6:46-7:00) - Satu Mare(8:58)
* 1742      Satu Mare(18:00) - Oradea(20:03-20:30) - Cluj Napoca(23:18-23:33) - ... - Predeal(5:10-5:19) - Ploieşti Vest(6:44-6:46) - Bucureşti Nord(7:28)
* 1743      Timişoara Nord(15:41) - Arad(16:31-16:51) - Oradea(18:51-19:08) - Valea lui Mihai(20:19-20:40) - Satu Mare(21:44-21:49) - Baia Mare(22:53)
* 1744      Baia Mare(0:55) - Satu Mare(1:56-2:01) - Valea lui Mihai(2:59-3:06) - Oradea(4:16-4:29) - Arad(6:16-6:28) - Timişoara Nord(7:30)
* 1745/1748      Bucureşti Nord(6:45) - Ploieşti Vest(7:24-7:26) - Braşov(9:27-9:37) - ... - Dej Călători(15:48-16:03) - Jibou - Baia Mare(18:07)
* 1746/1747      Baia Mare(6:25) - Jibou(7:22-7:23) - Dej Călători(8:51-9:03) - ... - Braşov(15:07-15:17) - Ploieşti Vest(17:18-17:21) - Bucureşti Nord(18:03)
* 1793      (Bucureşti Nord 13:50...) - Caracal(15:47-15:52) - Craiova(16:27-16:51) - Calafat(18:34)
* 1794      Calafat(5:05) - Craiova(6:53-7:10) - Caracal(7:45)
* 1833/1836      Iași(5:35) - Pașcani(6:39-6:46) - Suceava(7:36-7:46) - ... - Oradea(17:05-17:23) - Arad(19:10-19:22) - Timișoara Nord(20:18)
* 1837/1830      Iaşi(20:30) - Paşcani(21:34-21:38) - Suceava(22:30-22:45) - ... - Lugoj(11:17-11:19) - Buziaş(11:48-11:49) - Timişoara Nord(12:31)
* 1839/1838      Timișoara Nord(17:41) - Buziaș(18:23-18:24) - Lugoj(18:53-18:55) - ... - Suceava(7:10-7:18) - Pașcani(8:06-8:11) - Iași(9:17)
* 1862/1863      Iaşi(22:50) - Vaslui(0:04-0:07) - Făurei(2:48-3:10) - Feteşti(4:30-4:33) - Constanţa(5:41-6:03) - Mangalia(7:12)
* 1864/1861      Mangalia(13:14) - Constanţa(14:23-14:42) - Feteşti(15:48-15:50) - Făurei(17:16-17:37) - Vaslui(20:19-20:23) - Iaşi(21:45)
* 1891      Bucuresti Nord(15:35) - Goleşti(17:06-17:12) - Piteşti(17:20-17:37) - ... - Craiova(20:00-20:12) - Drobeta Turnu Severin(21:55-21:57) - Timisoara Nord(1:15)
* 1892      Timisoara Nord(22:03) - Drobeta Turnu Severin(1:41-1:48) - Craiova(3:49-4:11) - ... - Piteşti(6:42-7:00) - Goleşti(7:07-7:27) - Bucuresti Nord(8:55)
* 1894/1893      Cîmpulung(6:02) - Goleşti(6:57-7:22) - Piteşti(7:30-7:42) - Slatina(9:08-9:12) - Craiova(10:19)
* 1896/1895      Craiova(14:08) - Slatina(15:16-15:18) - Piteşti(16:48-17:18) - Goleşti(17:09-17:32) - Câmpulung(18:32)
* 1896/1895      Craiova(14:08) - Slatina(15:16-15:18) - Piteşti(16:48-17:18) - Goleşti(17:09-17:32) - Cîmpulung(18:32)
23.5.1997 1896/1895      Craiova(14:08) - Slatina(15:16-15:18) - Piteşti(16:48-17:18) - Goleşti(17:09-17:32) - Câmpulung(18:32)
* 1921/1924      Iași(5:03) - Bacău(7:07-7:15) - Adjud(7:54-8:13) - ... - Râmnicu Vâlcea(17:08-17:18) - Piatra Olt(18:53-18:55) - Craiova(19:40)
* 1922/1923      Craiova(8:07) - Piatra Olt(8:57-9:09) - Râmnicu Vâlcea(10:32-10:38) - ... - Adjud(19:59-20:11) - Bacău(20:49-20:51) - Iași(22:53)
* 1925      (Iaşi 5:03...) - Podu Olt(15:16-15:24) - Sibiu(15:56)
* 1926      Sibiu(11:40) - Podu Olt(12:08-12:28) - (...Iaşi 22:53)
* 1927      (Craiova 8:07...) - Podu Olt(12:13-12:24) - Sibiu(12:57)
* 1928      Sibiu(14:42) - Podu Olt(15:10-15:36) - (...Craiova 19:40)
* 1932/1933      Oradea(5:20) - Cluj Napoca(7:55-7:06) - Ilva Mică(10:11-10:13) - ... - Vaslui(17:53-17:55) - Tecuci(19:13-19:15) - Galaţi(20:38)
* 1934/1931      Galaţi(6:54) - Tecuci(8:22-8:24) - Vaslui(9:39-9:42) - ... - Ilva Mică(17:31-17:33) - Cluj Napoca(19:38-19:53) - Oradea(22:24)
* 1943/1942      Timişoara Nord(23:20) - Aradu Nou(0:00-0:02) - Deva(2:16-2:19) - ... - Salva(7:47-7:50) - Valea Vişeului(10:24-10:48) - Sighetu Marmaţiei(11:18)
* 1944/1941      Sighetu Marmaţiei(18:25) - Valea Vişeului(18:56-19:21) - Salva(21:43-21:45) - ... - Deva(3:00-3:02) - Aradu Nou(5:10-5:12) - Timişoara Nord(6:13)
* 1971/1974      Timişoara Nord(6:15) - Buziaş(6:57-6:58) - Lugoj(7:27-7:29) - ... - Adjud(19:21-19:23) - Mărăşeşti(19;48-20:08) - Galaţi(22:03)
* 1972/1973      Galaţi(5:40) - Mărăşeşti(7:35-7:40) - Adjud(8:07-8:26) - ... - Lugoj(20:15-20:17) - Buziaş(20:46-20:47) - Timişoara Nord(21:29)
* 1981      Bucureşti Obor(7:10) - Medgidia(9:19-9:40) - Tulcea Oraş(12:11)
* 1982      Tulcea Oraş(15:40) - Medgidia(18:16-18:30) - Bucureşti Obor(20:50)
* 2005      Bucureşti Nord(18:02) - Ploieşti Vest(19:37-19:39) - Braşov(22:24-22:40) - Sibiu(2:27)
* 2006      Sibiu(12:17) - Braşov(16:15-16:34) - Ploieşti Vest(19:02-19:15) - Bucureşti Basarab(20:40)
Strana: 1 2 3 4 5































64.68
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?