vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1996/1997 - CFR 060DA

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 060DA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
* 260   Bucureşti   Bucureşti Nord(21:15) - Craiova(23:27-23:35) - Balota(0:41-0:46) - ... - Timişoara Nord(4:41-5:02) - Stamora Moraviţa(5:55-6:15) - Beograd(9:23)
* 261   Bucureşti   Beograd(19:35) - Vrsac(22:34-23:25) - Stamora Moraviţa(0:45-1:05) - ... - Drobeta Turnu Severin(5:29-5:36) - Craiova(7:18-7:33) - Bucureşti Nord(9:50)
* R/G 304   Claudiopolis   Târgu Mureş(13:42) - Războieni(14:38-14:48) - Cluj Napoca(15:56-16:09) - ... - Episcopia Bhor(18:38-19:03) - Biharkeresztes(18:15-18:40) - Budapest Nyugati(22:18)
* G/R 305   Claudiopolis   Budapest Nyugati(12:10) - Biharkeresztes(15:32-15:55) - Episcopia Bhor(17:07-17:32) - ... - Cluj Napoca(20:17-20:29) - Războieni(21:37-21:52) - Târgu Mureş(22:50)
* R/G 362   Partium   Oradea(15:15) - Episcopia Bihor(15:23-16:05) - Biharkeresztes(16:17-) - Budapest Nyugati
* G/R 363   Partium   Budapest Nyugati - Biharkeresztes(-10:50) - Episcopia Bihor(11:02-11:42) - Oradea(11:50)
* IC 366   Banat   Bucureşti Nord(10:42) - Craiova(13:08-13:11) - Drobeta Turnu Severin(14:52-14:54) - ... - Stamora Moraviţa(19:20-19:40) - Vrsac(19:00-19:45) - Beograd(22:15)
* IC 367   Banat   Beograd(7:00) - Vrsac(9:32-10:10) - Stamora Moraviţa(11:30-11:50) - ... - Drobeta Turnu Severin(16:06-16:09) - Craiova(17:48-17:53) - Bucureşti Nord(20:10)
* R/G/R 380   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(19.45) - Ploiești Vest(20:26-20:28) - Brașov(22:20-22:40) - ... - Deva(3:30-3:33) - Curtici(5.40-6.00) - Warszawa Wschodnia(21.54)
* R/G/R 381   Carpați   Warszawa Wschodnia(6:10) - Muszyna(12:49-12:52) - Plavec(13:10-13:42) - ... - Braşov(7:15-7:29) - Ploieşti Vest(9:16-9:18) - Bucureşti Nord Gr.A(10.00)
* 382   Bulgaria   (Sofija 23:30...) - Ruse(6:35-7:25) - Giurgiu Nord(7:50-8:45) - ... - Bacău(15:18-15:26) - Suceava Nord() - Vadu Siret (...Sankt-Peterbúrg)
* 383   Bulgaria   (Sankt-Peterburg...) - Vadu Siret(-9:30) - Vicşani(9:57-10:57) - ... - Bucureşti Băneasa - Giurgiu Nord - Ruse (...Sofija)
* 386      Constanţa(21:22) - Bucureşti Băneasa(23:32-23:45) - Ploieşti Vest(0:34-0:37) - ... - Halmeu(13:14-14:30) - Kosice - Krakow Glavni
* 387      Krakow Glavni - Kosice - Halmeu(17:50-18:16) - ... - Ploieşti Vest(7:03-7:06) - Bucureşti Băneasa(7:52-8:05) - Constanţa(10:20)
* 388   Kiev-Istanbul   Istanbul - Kardam(-12:30) - Negru Vodă(12:45-13:25) - ... - Vicşani(23:03-23:47) - Vadu Siretului(0:15-) - (...Kyjiv)
* 389   Kiev-Istanbul   (Kyjiv...) - Vadu Siretului(-4:20) - Vicşani(4:47-5:47) - ... - Negru Vodă(15:54-16:40) - Kardam(17:00-) - Istanbul
* 401   Prietenia   Chişinău - Ungheni(-21:30) - Cristeşti Jijia Frontieră(21:48-21:53) - ... - Buzău(3:37-3:39) - Ploieşti Sud(4:33-4:35) - Bucureşti Nord(5:19)
* 402   Prietenia   Bucureşti Nord(19:00) - Ploieşti Sud(19:44-19:46) - Buzău(20:41-20:43) - ... - Cristeşti Jijia Frontieră(2:41-3:20) - Ungheni(3:50-6:06) - Chişinău(8:40)
* 403   Danubius Expres   (Moskva Pass Kiev ...) - Ungheni(-2:14) - Nicolina(3:02-3:57) - ... - Giurgiu Nord(12:05-13:50) - Ruse(14:15) - Sofija
* 403   România Expres   (Moskva Pass Kiev ...) - Ungheni(-2:14) - Nicolina(3:02-3:57) - Făurei(7:55-8:01) - Bucureşti Nord(9:50)
* 404   România Expres   Bucureşti Nord(23:00-23:55) - Făurei(1:45-1:51) - Vaslui(5:00-5:09) - ... - Nicolina(6:25-7:26) - Ungheni(8:14-) - (...Moskva Pass Kiev)
* 404   Danubius Expres   Sofija - Ruse(19:20) - Giurgiu Nord(19:45-21:26) - ... - Nicolina(6:25-7:26) - Ungheni(8:14-) - (...Moskva Pass Kiev)
* R/G 406   Corona   Brașov(17:52) - Sfântu Gheorghe(18:17-18:20) - Miercurea Ciuc(19:19-19:23) - ... - Episcopia Bihor(3:03-3:45) - Biharkeresztes(2:57-3:40) - Budapest Nyugati(7:33)
* G/R 407   Corona   Budapest Keleti - Episcopia Bihor(22:07-22:45) - Oradea(22:53-22:56)- Cluj Napoca(1:36-1:48) - ... - Miercurea Ciuc(6:47-6:50) - Sfântu Gheorghe(7:49-7:52) - Brașov(8:16)
* 481   Bucureşti - Sofia   București Nord(7:50) - Giurgiu Nord(9:15-9:30) - Ruse(9:50-10:20) - Sofija(16:53)
* 482   Bucureşti - Sofia   Sofija (8:28) - Ruse(14:40-15:10) - Giurgiu Nord(15:34-15:40) - București Nord(17:11)
* 483   Bucureşti - Sofia   Bucureşti Nord(19:55) - Giurgiu Nord(21:20-21:41) - Ruse(22:05-23:10) - Sofija(5:45)
* 484   Bucureşti - Sofia   Sofija(22:40) - Ruse(5:50-6:35) - Giurgiu Nord(6:59-7:05) - Bucureşti Nord(8:40)
* 498   Bucureşti - Istanbul   (Istanbul...) - Ruse(-10:55) - Giurgiu Nord(11:15-11:38) - Bucureşti Nord(13:10)
* 499   Bucureşti - Istanbul   Bucureşti Nord(12:55) - Giurgiu Nord(14:24) - Ruse(15:00-) - (...Istanbul 6:15)
* IC 582/583      Constanța(15:20) - București Nord(17:33-17:56) - Ploiești Vest(18:34-18:36) - Brașov(20:26-20:38) - Sibiu(22:41)
* IC 584/581      Sibiu(3:49) - Brașov(6:06-6:14) - Ploiești Vest(7:58-8:00) - București Nord(8:40-9:00) - Constanța(11:10)
* 631      Bucureşti Nord(13:00) - Ploieşti Vest(13:50-13:52) - Braşov(15:54-16:04) - Cluj Napoca(20:50-21:07) - Oradea(23:33)
* 632      Oradea(11:50) - Cluj Napoca(14:29-14:41) - Braşov(19:20-19:30) - Ploieşti Vest(21:25-21:28) - Bucureşti Nord(22:10)
* 661      Bucureşti Nord(12:02) - Ploieşti Sud(12:43-12:46) - Buzău(13:35-13:38) - ... - Bârlad(16:06-16:08) - Vaslui(16:44-16:46) - Iaşi(17:53)
* 662      Iaşi(15:05) - Vaslui(16:08-16:11) - Bârlad(16:50-16:52) - ... - Buzău(19:25-19:28) - Ploieşti Sud(20:16-20:20) - Bucureşti Nord(21:00)
* 663      Bucureşti Nord(14:00) - Ploieşti Sud(14:41-14:45) - Buzău(15:34-15:37) - ... - Bârlad(18:06-18:11) - Vaslui(18:47-18:49) - Iaşi(19:56)
* 664      Iaşi(23:55) - Vaslui(0:58-1:01) - Bârlad(1:40-1:57) - ... - Buzău(4:36-4:39) - Ploieşti Sud(5:27-5:30) - Bucureşti Nord(6:10)
* 681      București Nord(6:50) - Constanța(9:05-9:21) - Mangalia(10:20)
* 682      Mangalia(5:35) - Constanţa(6:43-7:00) - Bucureşti Nord(9:42)
* 683   Callatis   București Nord(10:05) - Constanța(12:26-12:51) - Mangalia(14:08)
* 684      Mangalia(18:55) - Constanța(20:02-20:15) - București Nord(22:32)
* 685      Bucureşti Nord(14:15) - Constanţa(16:52-17:15) - Mangalia(18:23)
* 686   Callatis   Mangalia(18:55) - Constanța(20:02-20:15) - București Nord(22:32)
* 722/723      Călimăneşti(20:38) - Râmnicu Vâlcea(20:54-21:04) - Piatra Olt(22:32-22:48) - ... - Piteşti(0:22-0:38) - Bucureşti Băneasa(2:20-2:32) - Constanţa(4:45)
* 724/721      Constanţa(9:46) - Bucureşti Băneasa(12:34-12:57) - Piteşti(14:44-14:57) - ... - Piatra Olt(16:46-16:56) - Râmnicu Vâlcea(18:33-18:36) - Călimăneşti(18:54)
* 741/744      Bucureşi Nord(22:10) - Ploieşti Vest(22:49-22:51) - Braşov(0:37-0:48) - ... - Jibou(6:42-6:49) - Baia Mare(7:35-7:47) - Satu Mare(8:44)
* 743/742      Satu Mare(8:44) - Baia Mare(7:35-7:47) - Jibou(6:42-6:49) - ... - Braşov(0:37-0:48) - Ploieşti Vest(22:49-22:51) - Bucureşi Nord(22:10)
* 760      Iaşi(5:19) - Vaslui(6:21-6:23) - Bârlad(7:02-7:14) - Făurei(9:07-9:08) - Bucureşti Nord(11:00)
* 761      Bucureşti Nord(17:11) - Făurei(19:04-19:05) - Bârlad(21:01-21:06) - Vaslui(21:42-21:44) - Iaşi(22:50)
* 766/769      Iaşi(23:30) - Vaslui(0:32-0:34) - Tecuci(1:52-2:12) - ... - Buzău(3:45-3:50) - Ploieşti Sud(4:42-4:45) - Braşov(6:44)
* 768/767      Braşov(0:02) - Ploieşti Sud(1:54-2:00) - Buzău(2:50-2:53) - ... - Tecuci(4:26-4:46) - Vaslui(6:01-6:03) - Iaşi(7:15)
* 841/844      Bucureşti Nord(15:56) - Ploieşti Vest(16:35-16:37) - Braşov(18:25-18:37) - Războieni(22:21-22:36) - Târgu Mureş(23:33)
* 843/842      Târgu Mureş(15:36) - Războieni(16:31-16:43) - Braşov(20:10-20:18) - Ploieşti Vest(22:03-22:05) - Bucureşti Nord(22:45)
* 845/848      Bucureşti Nord(22:25) - Ploieşti Vest(23:04-23:06) - Braşov(0:56-1:04) - Războieni(4:48-5:03) - Târgu Mureş(6:02)
* 847/846      Târgu Mureş(0:16) - Războieni(1:12-1:24) - Braşov(5:01-5:13) - Ploieşti Vest(7:14-7:16) - Bucureşti Nord(7:56)
* 852/855      Suceava Nord(8:07) - Suceava(8:12-8:15) - Vereşti(8:26-8:46) - ... - Feteşti(14:55-14:57) - Constanţa(16:08-16:23) - Mangalia(17:33)
* 854/853      Mangalia(22:10) - Constanţa(23:17-23:30) - Feteşti(0:37-0:39) - ... - Vereşti(6:41-6:51) - Suceava(7:08-7:12) - Suceava Nord(7:17)
* 862/863      Iaşi(7:13) - Vaslui(8:15-8:20) - Făurei(10:52-11:06) - Feteşti(12:21-12:22) - Constanţa(13:20)
* 864/861      Constanţa(17:20) - Feteşti(18:18-18:20) - Făurei(19:42-19:57) - Vaslui(22:26-22:28) - Iaşi(23:34)
* 872/873      Galaţi(7:30) - Brăila(8:03-8:06) - Feteşti(10:04-10:06) - Constanţa(11:18-11:41) - Mangalia(12:47)
* 874/871      Mangalia(16:37) - Constanţa(17:50-18:25) - Feteşti(19:31-19:33) - Brăila(21:35-21:37) - Galaţi(22:12)
* 932/933      Cluj Napoca(17:47) - Copșa Mică() - Brașov(23:07-23:29) - ... - Fetești(4:06-4:08) - Constanța(5:05-5:20) - Mangalia(6:30)
* 934/931      Mangalia(11:12) - Constanța(12:29-12:47) - Fetești(14:00-14:02) - ... - Brașov(19:09-19:21) - Copșa Mică(21:51-21:59) - Cluj Napoca(0:12)
* 936/937      Oradea(16:38) - Cluj Napoca(19:44-19:59) - Brașov(0:54-1:04) - ... - Fetești(5:47-5:50) - Constanța(6:58-7:19) - Mangalia(8:29)
* 938/935      Mangalia(13:50) - Constanța(15:12-15:30) - Fetești(16:35-16:39) - ... - Brașov(21:40-21:50) - Cluj Napoca(2:59-3:11) - Oradea(5:36)
* 950      Bicaz(1:49) - Piatra Neamţ(2:13-2:18) - Bacău(3:15-3:35) - ... - Buzău(6:00-6:03) - Ploieşti Sud(6:51-6:54) - Bucureşti Nord(7:36)
* 951      Bucureşti Nord(13:40) - Ploieşti Sud(14:23-14:26) - Buzău(15:15-15:18) - ... - Bacău(17:40-18:00) - Piatra Neamţ(18:55-19:00) - Bicaz(19:26)
* 954      Piatra Neamţ(12:11) - Bacău(13:08-13:29) - (...Bucureşti Nord 17:30)
* 955      Bacău(10:31) - Piatra Neamţ(11:26)
* 992/993      Timișoara Nord(23:50) - Caransebeș(1:06-1:18) - Drobeta Turnu Severin(3:45-3:47) - ... - București Băneasa(8:29-8:41) - Constanța(10:53-11:03) - Mangalia(12:13)
* 994/991      Mangalia(19:30) - Constanța(20:37-20:50) - București Băneasa(23:00-23:13) - ... - Drobeta Turnu Severin(4:14-4:16) - Caransebeș(6:33-6:48) - Timișoara Nord(8:23)
* 1001   Basarabia   Chişinău(19:16) - Ungheni(21:54-23:44) - Cristeşti Jijia Frontieră(0:02-0:07) - ... - Buzău Sud(6:22-6:23) - Feteşti(8:18-8:22) - Constanţa(9:26)
* 1002   Basarabia   Constanţa(9:26) - Feteşti(8:18-8:22) - Buzău Sud(6:22-6:23) - ... - Cristeşti Jijia Frontieră(0:02-0:07) - Ungheni(21:54-23:44) - Chişinău(19:16)
* 1003   Marea Neagră   (Kiev...) - Ungheni(19:26) - Nicolina(20:15-21:03) - ... - Medgidia(4:35-5:08) - Negru Vodă(6:31-7:25) - (...Varna)
* 1003   Marea Neagră   (Minsk...) - Ungheni(19:26) - Nicolina(20:15-21:03) - ... - Medgidia(4:35-5:08) - Negru Vodă(6:31-7:25) - (...Varna)
* 1003   Marea Neagră   (Moskva Pass Kiev...) - Ungheni(19:26) - Nicolina(20:15-21:03) - ... - Medgidia(4:35-5:08) - Negru Vodă(6:31-7:25) - (...Varna)
* 1004   Marea Neagră   (Varna...) - Negru Vodă(22:15-23:00) - Medgidia(0:10-0:30) - ... - Nicolina(8:14-9:25) - Ungheni(10:18-) - (...Kiev)
* 1004   Marea Neagră   (Varna...) - Negru Vodă(22:15-23:00) - Medgidia(0:10-0:30) - ... - Nicolina(8:14-9:25) - Ungheni(10:18-) - (...Minsk)
* 1004   Marea Neagră   (Varna...) - Negru Vodă(22:15-23:00) - Medgidia(0:10-0:30) - ... - Nicolina(8:14-9:25) - Ungheni(10:18-) - (...Moskva Pass Kiev)
* 1591   Danubius Expres   (Moskva Pass Kiev ...) - Bucureşti Nord(9:50-10:14) - Giurgiu Nord(12:05-13:50) - (...Sofija)
* 1594/1593   Bulgaria   (Sofija 23:30...) - Giurgiu Nord(7:50-8:46) - Bucureşti Băneasa(10:40-10:47) - (...Sankt-Peterbúrg)
* 1596   Bucureşti - Istanbul   (Istanbul...) - Giurgiu Nord(11:15-11:39) - Bucureşti Nord(13:12)
* 1621/1620      Bucureşti Nord(9:15) - Ploieşti Vest(9:58-10:01) - Braşov(12:15-12:35) - ... - Lugoj(20:10-20:12) - Buziaş(20:37-20:39) - Timişoara Nord(21:13)
* 1623      București Nord(15:10) - Ploiești Vest(15:53-15:57) - Brașov(18:00-18:20) - Sibiu(20:47)
* 1624      Sibiu(6:48) - Brașov(9:15-9:29) - Ploiești Vest(11:59-12:06) - București Nord(12:55)
* 1628/1687      Arad(18:08) - Deva(20:08-20:11) - Vinţu de Jos(21:01-21:18) - ... - Bucureşti Băneasa(5:08-6:05) - Constanţa(8:50-9:10) - Mangalia(9:30)
* 1626/1685      Arad(18:08) - Deva(20:08-20:11) - Vinţu de Jos(21:01-21:18) - ... - Bucureşti Băneasa(5:14-5:43) - Constanţa(8:04-8:33) - Mangalia(9:30)
* 1629/1622      Timişoara Nord(8:38) - Buziaş(9:13-9:15) - Lugoj(9:40-9:42) - ... - Braşov(17:43-17:59) - Ploieşti Vest(20:08-20:12) - Bucureşti Nord(20:53)
* 1631/1634      Sibiu(6:48) - Vinţu de Jos(8:35-8:47) - Alba Iulia(8:57-9:00) - Teiuş(9:18-9:21) - Cluj Napoca(10:56)
* 1632/1633      Cluj Napoca(15:10) - Teiuş(16:43-16:45) - Alba Iulia(17:04-17:05) - Vinţu de Jos(17:16-17:31) - Sibiu(19:22)
* 1635      Cluj Napoca(6:30) - Oradea(8:53)
* 1636      Oradea(14:25) - Cluj Napoca(17:12)
* 1641      București Nord(21:05) - Ploiești Vest(21:46-21:49) - Brașov(23:49-0:00) - ... - Dej Călători(5:52-5:57) - Jibou(7:52-7:59) - Baia Mare(8:48)
* 1642      Baia Mare(19:30) - Jibou(20:18-20:40) - Dej Călători(21:52-22:14) - ... - Predeal(5:05-5:14) - Ploiești Vest(6:40-6:45) - București Nord(7:26)
* 1643/1646      Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:26-19:29) - Braşov(21:33-21:47) - ... - Salva(4:09-4:16) - Valea Vişeului(6:42-7:07) - Sighetu Marmaţiei(7:37)
* 1644/1645      Sighetu Marmaţiei(16:10) - Valea Vişeului(16:43-17:06) - Salva(19:42-20:02) - ... - Braşov(2:05-2:17) - Ploieşti Vest() - Bucureşti Nord(4:52)
* 1645/1644      Sighetu Marmaţiei(16:10) - Valea Vişeului(16:43-17:06) - Salva(19:42-20:02) - ... - Braşov(2:05-2:17) - Ploieşti Vest() - Bucureşti Nord(4:52)
* 1662      Iaşi(11:45) - Vaslui(12:47-12:49) - Tecuci(14:07-14:28) - ... - Buzău(16:00-16:05) - Ploiești Sud(16:53-16:56) - București Nord(17:36)
* 1663      București Nord(23:25) - Ploiești Sud() - Buzău() - ... - Tecuci(2:33-3:01) - Vaslui(4:17-4:22) - Iaşi(5:28)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































103.56
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?