vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1995/1996 - CFR WIT

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* 11   București   București Nord(23:10) - Craiova(1:28-1:38) - Drobeta Turnu Severin(3:14-3:16) - Timișoara Nord(6:38-6:58) - Stamora Moravița(7:48-8:00) - Beograd(10:48)
* 12   București   (Beograd 17:50...) - Stamora Moravița(23:06-23:23) - Timișoara Nord(0:14-0:26) - Drobeta Turnu Severin(3:54-4:01) - Craiova(5:37-5:44) - București Nord(7:58)
* 25   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(19.45) - Ploiești Vest(20:26-20:28) - Brașov(22:20-22:40) - ... - Deva(3:30-3:33) - Curtici(5.40-6.00) - (...Warszawa Wschodnia 21.54)
* 26   Carpați   (Warszawa Wschodnia 5:45...) - Curtici(23:35-23:55) - Deva(1:59-2:02) - ... - Brașov(7:06-7:20) - Ploiești Vest(9:13-9:17) - Bucureşti Nord Gr.A(10:00)
* 41/44      București Nord(21:50) - Ploiești Vest(22:31-22:33) - Brașov(0:20-0:28) - ... - Jibou(6:10-6:17) - Baia Mare(7:03-7:23) - Satu Mare(8:15)
* 43/42      Satu Mare(21:20) - Baia Mare(22:16-22:41) - Jibou(23:26-23:46) - ... - Brașov(5:34-5:44) - Ploiești Vest(7:30-7:34) - București Nord(8:15)
* 49      Zalău Nord(22:52) - Jibou(23:21-23:46) - (... Bucureşti Nord 8:15)
* 104/505/508   Sofia   (Sofia 12:37...) - Ruse(19:40-20:22) - Giurgiu Nord(20:46-21:53) - ... - Suceava Nord(5:53-6:26) - Vicşani(7:07-7:47) - (... Moskwa Pass Kiew 18:47)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofia 20:45...) .- Ruse(4:25-5:30) - Giurgiu Nord(5:54-6:53) - Bucureşti Nord(8:30-9:02) - ... - Suceava Nord(15:22-15:34) - Vicşani(16:15-17:00) - (... Sankt Petersburg 13:00)
* 109      Bucureşti Nord(19:55) - Giurgiu Nord(21:20-21:41) - Ruse(22:05-23:10) - (...Thessaloniki 14:45)
* 110      (Thessaloniki 14:30...) - Ruse(5:50-6:35) - Giurgiu Nord(6:59-7:05) - Bucureşti Nord(8:40)
* 111      Bucureşti Nord(12:14) - Giurgiu Nord(13:39-13:51) - Ruse(14:15-14:45) - (...Istanbul 6:15)
* 112      (Istanbul 6:25...) - Ruse(14:15-14:45) - Giurgiu Nord(13:39-13:51) - Bucureşti Nord(12:14)
* 131      București Nord(13:05) - Pitești(14:52-15:05) - Slatina(16:24-16:26) - Craiova(17:39-17:51) - Drobeta Turnu Severin(19:44-19:46) - Timișoara Nord(23:11)
* 132      Timișoara Nord(22:16) - Drobeta Turnu Severin(2:04-2:06) - Craiova(4:02-4:26) - Slatina(5:39-5:41) - Pitești(7:03-7:16) - București Nord(9:00)
* 146/145      Calafat(4:34) - Craiova(6:15-6:33) - Slatina(7:49-7:52) - Pitești(9:16-9:20) - Curtea de Argeș(10:00)
* 148/145      Curtea de Argeș(13:08) - Pitești(13:48-13:58) - Slatina(15:20-15:24) - Craiova(16:37-16:53) - Calafat(18:35)
* 165      Timișoara Nord(22:03) - Berzovia(23:17-23:26) - Reșița Nord(0:04-0:08) - Reșița Sud(0:17)
* 166      Reșița Sud(7:14) - Reșița Nord(7:22-7:23) - Berzovia(8:04-8:19) - Timișoara Nord(9:33)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:15) - Ploieşti Vest(9:58-10:01) - Braşov(12:15-12:35) - ... - Lugoj(20:10-20:12) - Buziaş(20:37-20:39) - Timişoara Nord(21:13)
* 223      București Nord(15:10) - Ploiești Vest(15:53-15:57) - Brașov(18:00-18:20) - Sibiu(20:47)
* 224      Sibiu(6:48) - Brașov(9:15-9:29) - Ploiești Vest(11:59-12:06) - București Nord(12:55)
* 231      București Nord(13:00) - Caracal(14:58-15:16) - Piatra Olt(15:52-15:57) - Râmnicu Vâlcea(17:28-17:31) - Călimănești(17:51-17:59) - Sibiu(19:52)
* 232      Sibiu(3:06) - Călimănești(4:45-5:04) - Râmnicu Vâlcea(5:23-5:33) - Piatra Olt(7:03-7:13) - Caracal(7:49-8:01) - București Nord(9:55)
* 255/258      Iași(5:09) - Bacău(7:09-7:12) - Adjud(7:55-8:10) - ... - Râmnicu Vâlcea(17:48-17:56) - Piatra Olt(19:21-19:26) - Craiova(20:15)
* 256/257      Craiova(7:53) - Piatra Olt(8:45-8:57) - Rîmnicu Vîlcea(10:25-10:29) - ... - Adjud(19:34-19:46) - Bacău(20:26-20:30) - Iași(22:35)
* 259/222      Timişoara Nord(8:38) - Buziaş(9:13-9:15) - Lugoj(9:40-9:42) - ... - Braşov(17:43-17:59) - Ploieşti Vest(20:08-20:12) - Bucureşti Nord(20:53)
* 293      (Craiova 7:53...) - Podu Olt(12:20) - Sibiu(12:45)
* 294      Sibiu(15:15) - Podu Olt(15:39) - (...Craiova 20:15)
* 302   Claudiopolis   (Budapest Nyugati 12:10...) - Episcopia Bihor(17:07-17:32) - Cluj Napoca(20:06-20:19) - Războieni(21:27-21:42) - Târgu Mureș(22:48)
* 301   Claudiopolis   Târgu Mureș(13:37) - Războieni(14:38-14:50) - Cluj Napoca(15:59-16:14) - Episcopia Bihor(18:38-19:03) - (...Budapest Nyugati 21:13)
* 315      Bucureşti Nord(13:00) - Ploieşti Vest(13:49-13:52) - Braşov(15:52-16:02) - Războieni(19:33-19:40) - Cluj Napoca(20:46-21:00) - Oradea(23:22)
* 316      Oradea(11:30) - Cluj Napoca(14:05-14:17) - Războieni(15:26-15:46) - ... - Predeal(20:08-20:17) - Ploieşti Vest(21:39-21:44) - Bucureşti Nord(22:25)
* 323      Târgu Mureș(7:14) - Războieni(8:14-8:28) - Cluj Napoca(9:36)
* 324      Cluj Napoca(16:13) - Războieni(17:22-17:37) - Târgu Mureș(18:46)
* 335      București Nord(19:05) - Pitești(20:52-21:07) - Slatina(22:28-22:31) - ... - Sibiu(2:41-3:01) - Copșa Mică(3:56-4:11) - Cluj Napoca(6:31)
* 336      Cluj Napoca(11:42) - Copșa Mică(14:03-14:21) - Sibiu(15:11-15:23) - ... - Slatina(19:32-19:35) - Pitești(21:00-21:15) - București Nord(23:03)
* 341/344      Iași(6:13) - Pașcani(7:16-7:19) - Suceava(8:11-8:19) - ... - Oradea(17:55-18:10) - Arad(20:11-20:23) - Timișoara Nord(21:11)
* 343/342      Timișoara Nord(6:40) - Arad(7:28-7:48) - Oradea(9:46-9:58) - ... - Suceava(19:40-19:48) - Pașcani(20:35-20:40) - Iași(21:42)
* 345/348      Iaşi(20:30) - Paşcani(21:33-21:38) - Suceava(22:29-22:37) - ... - Lugoj(10:49-10:51) - Buziaş(11:16-11:17) - Timişoara Nord(11:51)
* 347/346      Timișoara Nord(17:28) - Buziaș(18:03-18:05) - Lugoj(18:29-18:31) - ... - Suceava(6:39-6:49) - Pașcani(7:35-7:40) - Iași(8:42)
* 352/353      Oradea(6:44) - Cluj Napoca(9:21-9:33) - Brașov(14:40-14:55) - ... - Făurei(18:37-18:39) - Brăila(19:20-19:23) - Galați(19:56)
* 354/351      Galați(6:23) - Brăila(6:57-7:00) - Făurei(7:40-7:41) - ... - Brașov(11:19-11:34) - Cluj Napoca(16:28-16:43) - Oradea(19:15)
* 361/364      Sibiu(6:18) - Vinţu de Jos(7:52-8:04) - Alba Iulia(8:12-8:14) - Teiuş(8:35-8:38) - Cluj Napoca(10:16)
* 362/363      Cluj Napoca(15:30) - Teiuş(16:46-16:48) - Alba Iulia(17:29-17:36) - Vinţu de Jos(17:44-17:59) - Sibiu(19:38)
* 371/374      Arad(20:25) - Sântana(20:51-20:53) - Brad(0:05-0:07) - Deva(1:11-1:13) - Simeria(1:26)
* 405   Corona   Brașov(17:48) - Sfântu Gheorghe(18:12-18:15) - Miercurea Ciuc(19:15-19:18) - ... - Oradea(2:49-2:54) - Episcopia Bihor(3:05-3:45) - Budapest Nyugati(7:28)
* 406   Corona   Budapest Nyugati(17:10) - Episcopia Bihor(22:07-22:52) - Oradea(23:02-23:05) - ... - Miercurea Ciuc(6:47-6:50) - Sfântu Gheorghe(7:47-7:50) - Brașov(8:12)
* 421      Bucureşti Nord(19:55) - Ploieşti Vest(20:36-20:39) - Braşov(22:47-22:59) - Cluj Napoca(3:47-4:04) - Oradea(6:42-6:52) - Satu Mare(8:38)
* 422      Satu Mare(18:36) - Oradea(20:35-20:55) - Cluj Napoca(23:46-0:04) - ... - Predeal(5:47-5:56) - Ploieşti Vest(7:23-7:26) - Bucureşti Nord(8:07)
* 423      Timişoara Nord(15:49) - Arad(16:36-16:56) - Oradea(18:56-19:08) - Valea lui Mihai(20:19-20:36) - Satu Mare(21:36-21:39) - Baia Mare(22:46)
* 424      Baia Mare(1:20) - Satu Mare(2:16-2:21) - Valea lui Mihai(3:21-3:27) - Oradea(4:34-4:46) - Arad(6:37-6:49) - Timişoara Nord(7:54)
* 425      București Nord(21:05) - Ploiești Vest(21:46-21:49) - Brașov(23:49-0:00) - ... - Dej Călători(5:52-5:57) - Jibou(7:52-7:59) - Baia Mare(8:48)
* 426      Baia Mare(19:30) - Jibou(20:18-20:40) - Dej Călători(21:52-22:14) - ... - Predeal(5:05-5:14) - Ploiești Vest(6:40-6:45) - București Nord(7:26)
* 427      (Budapest Nyugati 14:10...) - Valea lui Mihai(-20:24) - Carei(20:50-20:53) - Zalău Nord(22:19-22:23) - Jibou(22:52)
* 428      Jibou(19:49) - Zalău Nord(20:27-20:30) - Carei(21:47-21:51) - Valea lui Mihai(22:17-23:00) - (...Budapest Nyugati 4:47)
* 431/434      București Nord(18:45) - Ploiești Vest(19:26-19:30) - Brașov(21:34-21:47) - ... - Salva(4:09-4:18) - Valea Vișeului(6:44-7:11) - Sighetu Marmației(7:45)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(16:17) - Valea Vişeului(16:47-17:12) - Salva(19:34-19:54) - ... - Braşov(1:58-2:10) - Ploieşti Vest(4:06-4:10) - Bucureşti Nord(4:51)
* 437/436      Timişoara Nord(23:43) - Buziaş(0:18-0:21) - Lugoj(0:46-0:49) - ... - Salva(7:49-8:04) - Valea Vişeului(10:43-11:00) - Sighetu Marmaţiei(11:31)
* 438/435      Sighetu Marmaţiei(17:10) - Valea Vişeului(17:42-18:11) - Salva(20:47-20:59) - ... - Lugoj(4:11-4:13) - Buziaş(4:38-4:39) - Timişoara Nord(5:13)
* 439      Târgu Mureş(21:51) - Războieni(22:53-23:22) - (...Bucureşti Nord 6:18)
* 440      (Bucureşti Nord 23:25...) - Războieni(6:02-6:24) - Târgu Mureş(7:29)
* 457/456      Satu Mare(5:47) - Baia Mare(6:46-7:06) - Dej Călători(9:07-9:19) - ... - Vaslui(17:39-17:42) - Tecuci(19:06-19:08) - Galați(22:55)
* 458/455      Galați(7:00) - Tecuci(8:23-8:26) - Vaslui(9:45-9:47) - ... - Dej Călători(18:29-18:45) - Baia Mare(20:57-21:21) - Satu Mare(22:25)
* 461/464      București Nord(6:45) - Ploiești Vest(7:26-7:29) - Brașov(9:26-9:36) - ... - Dej Călători(15:53-16:08) - Jibou(17:14-17:21) - Baia Mare(18:11)
* 462/463      Baia Mare(6:17) - Jibou(7:13-7:35) - Dej Călători(8:43-8:55) - ... - Brașov(15:09-15:19) - Ploiești Vest(17:18-17:21) - București Nord(18:02)
* 468/465      Satu Mare(4:40) - Carei(5:07-5:31) - Zalău Nord(6:45-6:47) - Jibou(7:16) - (...București Nord 18:02)
* 471      Târgu Mureş(14:18) - Războieni(15:17-15:46) - (...Bucureşti Nord 22:25)
* 472      (Bucureşti Nord 13:00...) - Războieni(19:33-19:55) - Târgu Mureş(20:52)
* 503/502/105   Bulgaria   (Sankt Petersburg 19:00...) - Vicşani(13:07-13:52) - Suceava Nord(14:30-15:19) - ... - Ploieşti Sud(20:18-20:21) - Bucureşti Nord(21:05-21:35) - Giurgiu Nord- (...Sofia )
* 507/506/103   Sofia   (Moskwa Pass Kiev 15:43...) - Vadu Siret(20:59-23:00) - Vicşani(23:27-0:05) - ... - Giurgiu Nord(9:51-10:05) - Ruse(11:14-12:35) - (... Sofia 20:08)
* 531      București Nord(23:15) - Ploiești Sud(23:56-0:00) - Buzău(0:47-0:50) - ... - Bacău(3:00-3:08) - Verești(4:55-5:26) - Botoșani(6:27)
* 541      București Nord(14:10) - Ploiești Sud(14:53-14:57) - Buzău(15:46-15:49) - ... - Bacău(18:08-18:28) - Piatra Neamț(19:23-19:28) - Bicaz(19:54)
* 542      Bicaz(23:08) - Piatra Neamț(23:32-23:37) - Bacău(0:34-0:54) - ... - Buzău(3:09-3:12) - Ploiești Sud(3:59-4:02) - București Nord(4:43)
* 545      (Bucureşti Nord 21:25...) - Bacău(1:17-1:40) - Piatra Neamţ(2:35-2:40) - Bicaz(3:06)
* 546      Bicaz(6:04) - Piatra Neamţ(6:28-6:33) - Bacău(7:30-8:09) - (...Bucureşti Nord 12:05)
* 601/604   România   Bucureşti Nord(22:25) - Chitila(22:35-22:36) - Ploieşti Sud(23:13-23:18) - ... - Cristeşti Jijia(7:45-7:50) - Ungheni(8:14-10:14) - (...Moskwa Kievskaya 20:42)
* 603/602   România   (Moskva Kievskaya 17:18...) - Ungheni(0:01-2:14) - Iaşi(4:06-4:21) - ... - Ploieşti Sud(10:06-10:29) - Chitila(11:05-11:11) - Bucureşti Nord(11:22)
* 609/620   Prietenia   Bucureşti Nord(19:13) - Ploieşti Sud(19:57-20:01) - Buzău(20:52-20:54) - ... - Cristeşti Jijia(2:45-2:50) - Ungheni(3:14-5:46) - (...Chişinău 8:05)
* 611      (Chişinău ...) - Nicolina(20:15-20:45) - Iaşi(20:49-21:18) - (...Braşov 5:05)
* 617      (Chişinău ...) - Ungheni(-19:26) - Nicolina(20:15-20:45) - (...Braşov 5:05)
* 619/610   Prietenia   (Chişinău 17:20...) - Ungheni(19:30-21:30) - Iaşi(22:53-23:08) - ... - Buzău(3:39-3:41) - Ploieşti Sud(4:32-4:35) - Bucureşti Nord(5:19)
* 621      Bucureşti Nord(11:02) - Ploieşti Sud(11:52-11:57) - Buzău(12:46-12:49) - ... - Bârlad(15:20-15:31) - Vaslui(16:29-16:30) - Iaşi(17:19)
* 622      Iaşi(5:50) - Vaslui(6:53-6:56) - Bârlad(7:35-7:45) - ... - Buzău(10:13-10:16) - Ploieşti Sud(11:05-11:08) - Bucureşti Nord(11:57)
* 623      Bucureşti Nord(13:50) - Ploieşti Sud(14:33-14:38) - Buzău(15:31-15:36) - ... - Bârlad(18:08-18:35) - Vaslui(16:09-16:11) - Iaşi(17:19)
* 624      Iaşi(11:30) - Vaslui(12:34-12:37) - Bârlad(13:16-13:26) - ... - Buzău(15:55-15:58) - Ploieşti Sud(16:45-16:51) - Bucureşti Nord(17:32)
* 625      Bucureşti Nord(17:20) - Ploieşti Sud(18:01-18:06) - Buzău(18:53-18:56) - ... - Bârlad(21:24-21:26) - Vaslui(22:04-22:07) - Iaşi(23:11)
* 626      Iaşi(5:50) - Vaslui(6:53-6:56) - Bârlad(7:35-7:45) - ... - Buzău(10:13-10:16) - Ploieşti Sud(11:05-11:08) - Bucureşti Nord(11:57)
* 627      Bucureşti Nord(23:45) - Ploieşti Sud(0:26-0:30) - Buzău(1:17-1:20) - ... - Bârlad(3:45-3:50) - Vaslui(4:28-4:31) - Iaşi(5:39)
* 628      Iaşi(23:55) - Vaslui(1:09-1:13) - Bârlad(1:52-2:04) - ... - Buzău(4:32-4:35) - Ploieşti Sud(5:22-5:27) - Bucureşti Nord(6:08)
* 659      (Timișoara Nord 14:40...) - Verești(4:45) - Botoșani(5:51)
* 660      Botoșani(14:33) - Verești(15:35) - (...Timișoara Nord 5:29)
* 668/865      Iaşi(22:10) - Bîrnova(22:31-22:45) - Vaslui(23:27-23:32) - ... - Feteşti(4:27-4:29) - Constanţa(5:35-5:56) - Mangalia(7:15)
* 684      (Braşov 20:52...) - Nicolina(4:56-5:22) - Ungheni(6:10-8:10) - (... Chişinău 10:45)
* 686      (Braşov 20:52...) - Iaşi(4:37-4:52) - Nicolina(4:56-5:22) - (... Chişinău 10:45)
* 747/746      Timișoara Nord(6:54) - Buziaș(7:29-7:32) - Lugoj(7:57-8:00) - ... - Mărășești(20:48-21:08) - Tecuci(21:31-21:33) - Galați(22:55)
* 748/745      Galați(5:43) - Tecuci(7:06-7:08) - Mărășești(7:34-7:36) - ... - Lugoj(20:51-20:53) - Buziaș(21:18-21:19) - Timișoara Nord(21:53)
* 831      Bucureşti Nord(7:10) - Medgidia(9:20-9:40) - Tulcea Oraş(12:10)
* 832      Tulcea Oraş(15:24) - Medgidia(17.57-18:17) - Bucureşti Nord(20:35)
* 848/225      Mangalia(17:38) - Constanţa(18:54-19:06) - Bucureşti Nord(21:52-22:10) - ... - Vinţu de Jos(5:27-5:42) - Deva(6:39-6:42) - Arad(8:51)
Strana: 1 2 3 4 5 6































77.35

Našli jste chybu?