vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 1996 » Aafmd 1147
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1995/1996 - CFR Aafmd 1147

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR Aafmd 1147

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
* 165      Timișoara Nord(22:03) - Berzovia(23:17-23:26) - Reșița Nord(0:04-0:08) - Reșița Sud(0:17)
* 166      Reșița Sud(7:14) - Reșița Nord(7:22-7:23) - Berzovia(8:04-8:19) - Timișoara Nord(9:33)
* 1001      Bucureşti Basarab(6:40) - Craiova(11:13)
* 1002      Craiova(8:17) - Bucureşti Basarab(12:58)
* 1003      Bucureşti Basarab(16:30) - Craiova(21:09)
* 1004      Craiova(0:30) - Bucureşti Basarab(5:00)
* 1005      Bucureşti Basarab(14:40) - Piteşti(17:28-17:44) - Slatina(19:55-19:59) - Craiova(21:42)
* 1006      Craiova(23:01) - Slatina(0:37-0:42) - Piteşti(2:46-2:58) - Bucureşti Nord(5:30)
* 1007      Bucureşti Basarab(0:27) - Piteşti(3:18-3:33) - Slatina(6:03-6:13) - Piatra Olt(6:38-6:49) - Craiova(8:09)
* 1008      Craiova(14:30) - Piatra Olt(15:44-15:47) - Slatina(16:13-16:27) - Piteşti(18:39-18:51) - Bucureşti Basarab(21:30)
* 1009      București Nord(5:20) - Golești(7:50-7:55) - Pitești(8:08-8:28) - Potcoava(10:04-10:05) - Slatina(10:31-10:33) - Piatra Olt(10:57)
* 1010      Piatra Olt(3:43) - Slatina(4:07-4:10) - Piteşti(6:12-6:25) - Bucureşti Nord(9:20)
* 1011      Bucureşti Nord(16:55) - Piteşti(19:55-20:10) - Slatina(22:14-22:15) - Piatra Olt(22:40)
* 1015      București Basarab(3:40) - Golești(5:53-5:55) - Pitești(6:03-6:28) - Bascov(6:47)
* 1016      Curtea de Argeș(18:15) - Pitești(19:15-19:30) - Golești(19:39-19:55) - București Basarab(22:18)
* 1032      Costeşti(4:27) - Roşiori Nord(6:00)
* 1037      Roșiori Nord(18:52) - Costești(20:27)
* 1039      (Turnu Măgurele Port 18:20...) - Roşiori Nord(19:40-20:20) - Costeşti(22:04)
* 1040      Costești(21:16) - Roșiori Nord(22:49)
* 1049      Roșiori Nord(13:45) - Roşiori(13:49-13:50) - Turnu Măgurele(14:50-14:52) - Turnu Măgurele(14:57)
* 1051      Roşiori Nord(16:07) - Turnu Măgurele(17:23-17:25) - Turnu Măgurele Port(17:30)
* 1052      Turnu Măgurele Port(15:43) - Turnu Măgurele(15:48-15:50) - Roşiori(16:53-16:57) - Roșiori Nord(17:01)
* 1054      Turnu Măgurele Port(18:20) - Turnu Măgurele(18:25-18:28) - Roşiori Nord(19:40-20:20) - (... Costeşti 22:04)
* 1091      Bucureşti Nord(6:30) - Piteşti(9:07)
* 1092      Pitești(4:26) - București Basarab(6:56)
* 1093      București Basarab(8:15) - Pitești(11:02)
* 1094      Piteşti(10:40) - Bucureşti Nord(13:47)
* 1095      București Basarab(20:04) - Titu(21:24-21:27) - Golești(22:41-22:42) - Pitești(22:50)
* 1096      Pitești(15:44) - București Basarab(18:30)
* 1098      (Curtea de Argeș 16:05...) - Pitești(17:05-17:52) - Golești(18:01-18:03) - Titu(19:07-19:09) - București Basarab(20:19)
* 1101      București Nord(5:52) - Titu(6:58-7:02) - Târgoviște(7:52-8:07) - Teiș Hm.(8:15-8:16) - Pietroșița(9:30)
* 1102      Pietroşiţa(3:15) - Târgovişte(4:18-4:22) - Titu(5:10-5:25) - Bucureşti Basarab(6:38)
* 1103      Bucureşti Nord(14:00) - Titu(15:13-15:20) - Târgovişte(16:10-16:12) - Pietroşiţa(17:28)
* 1104      Târgovişte(8:22) - Titu(8:52-8:59) - Bucureşti Nord(9:50)
* 1105      Bucureşti Nord(15:50) - Titu(17:05-17:15) - Târgovişte(18:05-18:07) - Pietroşiţa(19:23)
* 1106      Pietroșița(12:46) - Teiș Hm.(13:47-13:48) - Târgoviște(13:56-14:01) - Titu(14:50-15:05) - București Basarab(16:18)
* 1107      Bucureşti Nord(18:00) - Titu(18:46-18:48) - Târgovişte(19:25-20:36) - (...Pietroşiţa 21:50)
* 1108      Pietroșița(14:25) - Târgoviște(15:37-15:46) - Titu(16:34-16:36) - București Nord(17:50)
* 1109      București Basarab(23:20) - Titu(0:35-0:47) - Târgoviște(1:40)
* 1110      Pietroşiţa(22:30) - Târgovişte(8:22) - Titu(8:52-8:59) - Bucureşti Nord(9:50)
* 1115      Goleşti(8:07) - Câmpulung(9:36)
* 1117      Goleşti(15:20) - Câmpulung(16:50)
* 1118      Câmpulung(13:10) - Goleşti(14:33)
* 1120      Câmpulung(18:17) - Goleşti(19:33)
* 1142      Băileşti(19:05) - Craiova(20:38)
* 1143      Craiova(13:05) - Băileşti(14:45)
* 1176      Timişoara Nord(15:10) - Lugoj(15:50-15:51) - Caransebeş(16:19)
* 1191      Craiova(12:55) - Drobeta Turnu Severin(15:43-15:53) - Caransebeş(18:53-19:13) - Lugoj(20:09-20:12) - Timişoara Nord(21:25)
* 1192      Timişoara Nord(23:25) - Lugoj(0:33-0:37) - Caransebeş(1:23-1:25) - Drobeta Turnu Severin(4:57-5:07) - Craiova(7:50)
* 1301      Bucureşti Basarab(7:30) - Videle(8:40-8:45) - Roşiori Nord(9:47-10:00) - Alexandria(10:48)
* 1302      Zimnicea(1:43) - Alexandria(2:42-2:44) - Roşiori Nord(3:32-3:55) - Videle(5:01-5:03) - Bucureşti Basarab(6:16)
* 1305      Bucureşti Basarab(19:35) - Videle(20:45-20:46) - Roşiori Nord(21:47-22:00) - Alexandria(22:45-22:47) - Zimnicea(23:55)
* 1306      Alexandria(15:00) - Roşiori Nord(15:48-16:08) - Videle(17:04-17:07) - Bucureşti Basarab(18:22)
* 1311      Comana(4:50) - Giurgiu Nord(5:38-5:39) - Giurgiu(5:44)
* 1312      Giurgiu(3:25) - Giurgiu Nord(3:30-3:31) - Comana(4:20)
* 1313      Bucureşti Progresu(6:15) - Giurgiu Nord(7:35-7:36) - Giurgiu(7:41)
* 1314      Giurgiu(4:20) - Giurgiu Nord(4:25-4:26) - Bucureşti Progresu(5:49)
* 1315      Bucureşti Progresu(8:09) - Giurgiu Nord(9:36-9:37) - Giurgiu(9:42)
* 1316      Giurgiu(6:18) - Giurgiu Nord(6:23-6:24) - Comana(7:12-7:13) - Bucureşti Progresu(9:44)
* 1317      Bucureşti Progresu(12:10) - Comana(12:42-12:43) - Giurgiu Nord(13:30-13:31) - Giurgiu(13:36)
* 1318      Giurgiu(8:11) - Giurgiu Nord(8:16-8:17) - Bucureşti Progresu(9:44)
* 1319      Bucureşti Progresu(14:44) - Giurgiu Nord(16:04-16:05) - Giurgiu(16:10)
* 1320      Giurgiu(12:12) - Giurgiu Nord(12:17-12:18) - Bucureşti Progresu(13:47)
* 1321      Bucureşti Progresu(15:35) - Giurgiu Nord(16:55-16:56) - Giurgiu(17:01)
* 1322      Giurgiu(14:40) - Giurgiu Nord(14:45-14:46) - Comana(15:34-15:35) - Bucureşti Progresu(16:15)
* 1323      Bucureşti Progresu(17:00) - Comana(17:32-17:33) - Giurgiu Nord(18:20-18:21) - Giurgiu(18:26)
* 1324      Giurgiu(16:57) - Giurgiu Nord(17:02-17:03) - Bucureşti Progresu(18:26)
* 1325      Bucureşti Progresu(19:54) - Giurgiu Nord(21:14-21:15) - Giurgiu(21:20)
* 1326      Giurgiu(19:28) - Giurgiu Nord(19:33-19:34) - Bucureşti Progresu(21:09)
* 1361      Roşiori Nord(23:50) - Alexandria(0:34-0:37) - Smârdioasa(1:00-1:03) - Zimnicea(1:38)
* 1362      Zimnicea(4:18) - Alexandria(5:19-5:22) - Roşiori Nord(6:14)
* 1363      Roşiori Nord(5:20) - Alexandria(6:11-6:14) - Zimnicea(7:21)
* 1364      Zimnicea(6:03) - Smârdioasa(6:43-6:44) - Alexandria(7:08-7:12) - Roşiori Nord(8:07)
* 1365      Roşiori Nord(8:22) - Alexandria(9:08-9:14) - Smârdioasa(9:38-9:42) - Zimnicea(10:22)
* 1366      Zimnicea(8:05) - Alexandria(9:05-9:12) - Roşiori Nord(10:12)
* 1367      Roşiori Nord(12:50) - Alexandria(13:34-13:38) - Zimnicea(14:40)
* 1368      Zimnicea(12:29) - Smârdioasa(13:04-13:05) - Alexandria(13:30-13:37) - Roşiori Nord(14:25)
* 1369      Roşiori Nord(15:54) - Alexandria(16:48-16:52) - Smârdioasa(17:10-17:11) - Zimnicea(18:00)
* 1370      Zimnicea(15:17) - Alexandria(16:14-16:17) - Roşiori Nord(17:11)
* 1371      Roşiori Nord(19:00) - Alexandria(19:46-19:49) - Zimnicea(20:57)
* 1372      Zimnicea(19:11) - Smârdioasa(19:47-19:48) - Alexandria(20:19-20:22) - Roşiori Nord(21:10)
* 1381/1384/1531      Roșiori Nord(3:38) - Costești(5:12) - Pitești(5:39-5:57) - Curtea de Argeș(7:04)
* 1385      Roşiori Nord(6:57) - Alexandria(7:45)
* 1386      Alexandria(12:08) - Roşiori Nord(13:01)
* 1412/1401      Corabia(4:42) - Caracal(5:44-5:52) - Piatra Olt(6:42-6:55) - Slatina(7:20-7:26) - Costești(8:48-8:50) - Pitești(9:35)
* 1417      (Podu Olt 12:02...) - Caracal(19:50) - Corabia(20:39)
* 1431      Titu(4:43) - Târgovişte(5:35-5:37) - Pietroşiţa(7:00)
* 1432      Pietroșița(6:07) - Târgoviște(7:10-7:12) - Titu(8:00)
* 1433      Titu(13:00) - Târgovişte(13:50-14:05) - Pietroşiţa(15:21)
* 1434      Pietroșița(7:35) - Târgoviște(8:38-8:40) - Titu(9:28)
* 1435      Titu(20:30) - Târgovişte(21:20-21:59) - Pietroşiţa(23:23)
* 1436      Pietroșița(17:42) - Târgoviște(18:51-19:15) - Titu(20:03)
* 1437      Titu(22:25) - Târgovişte(23:15-23:33) - Pietroşiţa(0:44)
* 1438      Pietroșița(19:28) - Târgoviște(20:31-20:33) - Titu(21:21)
* 1441      Titu(8:20) - Târgovişte(9:13)
* 1442      Târgovişte(5:22) - Titu(6:10)
* 1443      Titu(10:00) - Târgoviște(10:48) - (...Pietroșița 13:40)
* 1444      Târgovişte(11:00) - Titu(11:48)
* 1445      Titu(14:10) - Târgovişte(15:03)
* 1446      Târgovişte(17:30) - Titu(18:18)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































87.47

Našli jste chybu?