vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1991/1992 - CFR WIT

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* 25   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(0.20) - Ploiești Vest(1:07-1:11) - Brașov(3:05-3:30) - ... - Arad(10:24-10:42) - Curtici(11.00-12.00) - (...Warszawa Wschodnia 5.44)
* 26   Carpați   (Warszawa Wschodnia 21.55...) - Curtici(20.05-21.05) - Arad(21:23-21:40) - ... - Brașov(5:10-5:24) - Ploiești Vest(7:17-7:24) - Bucureşti Nord Gr.A(8.05)
* 30/49      (Bucureşti Nord 7:35...) - Jibou(17:47-18:08) - Zalău Nord(18:38-18:41) - Carei(19:55-20:17) - Satu Mare(20:44)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(23.00) - Ploiești Vest(23:47-23:51) - Brașov(1:46-1:56) - ... - Oradea(9:36-9:44) - Episcopia Bihor(9:52-10:08) - (...Berlin-Lichtenberg 6.38)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0:41...) - Episcopia Bihor(21:52-22:56) - Oradea(23:04-23:12) - ... - Brașov(6:57-7:09) - Ploiești Vest(8:59-9:03) - Bucureşti Nord Gr.A (10:05)
* 33      Bucureşti Nord(21:00) - Ploieşti Vest(21:47-21:52) - Braşov(23:48-0:00) - ... - Oradea(8:00-8:10) - Episcopia Bihor(8:18-9:35) - (...Budapest Nyugati 13:10)
* 34      (Budapest Nyugati 14:55...) - Episcopia Bihor(19:47-21:47) - Oradea(21:50-22:05) - ... - Braşov(6:21-6:33) - Ploieşti Vest(8:23-8:27) - Bucureşti Nord(9:13)
* 35   Transilvania   București Nord(13:02) - Ploiești Vest(13:49-13:53) - Brașov(15:48-15:58) - Cluj Napoca(20:47-20:59) - Oradea(23:16)
* 36   Transilvania   Oradea(12:37) - Cluj Napoca(14:57-15:09) - Brașov(20:07-20:17) - Predeal(20:47-20:54) - Ploiești Vest(22:07-22:11) - București Nord(22:55)
* 40/39      Satu Mare(4:50) - Carei(5:17-5:39) - Zalău Nord(6:50-6:53) - Jibou(7:23-7:47) - (...Bucureşti Nord 17:55)
* 41      Bucureşi Nord(4:50) - Ploieşti Vest(5:37-5:39) - Braşov(7:34-7:46) - ... - Oradea(16:52-17:00) - Episcopia Bihor(17:09-18:25) - (...Budapest Nyugati 21:20)
* 42      (Budapest Nyugati 6:05...) - Episcopia Bihor(10:47-11:47) - Oradea(11:55-12:03) - ... - Predeal(22:29-22:36) - Ploieşti Vest(23:49-23:52) - Bucureşi Nord(0:36)
* 44      (Budapest Nyugati 6:05...) - Episcopia Bihor(10:47-12:04) - Oradea(12:13-13:09) - ... - Miercurea Ciuc(21:19-21:22) - Sfîntu Gheorghe(22:45-22:47) - Braşov(23:15)
* 45/48   Maramureş   Bucureşti Nord(7:35) - Ploieşti Vest(8:22-8:26) - Braşov(10:22-10:32) - ... - Dej Călători(16:22-16:36) - Jibou(17:47-17:56) - Baia Mare(18:45)
* 46/47   Maramureş   Baia Mare(18:45) - Jibou(17:47-17:56) - Dej Călători(16:22-16:36) - ... - Braşov(10:22-10:32) - Ploieşti Vest(8:22-8:26) - Bucureşti Nord(7:35)
* 57      (Bucureşti Nord 16:35...) - Bacău(20:30-21:00) - Piatra Neamţ(21:55)
* 58      Piatra Neamţ(7:50) - Bacău(8:42-9:07) - (...Bucureşti Nord 13:05)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(17:15) - Ploieşti Sud(18:03-18:06) - Buzău(18:53-18:56) - ... - Crasna(21:45.21:46) - Vaslui(22:03-22:05) - Iaşi(23:10)
* 66   Moldova   Iaşi(5:30) - Vaslui(6:32-6:35) - Bârlad(7:14-7:17) - ... - Buzău(9:47-9:52) - Ploieşti Sud(10:38-10:43) - Bucureşti Nord(11:30)
* 102/601/604   Danubius   (Sofija 21:20...) - Ruse(4:20-4:50) - Giurgiu Nord(5:12-5:27) - ... - Nicolina(14:18-14:48) - Ungheni(15:18-17:41) - (...Moskva Kievskaja 21:25)
* 104/505/508   Sofia   (Sofija 12:50...) - Ruse(20:20-20:55) - Giurgiu Nord(21:17-21:41) - ... - Vicşani(7:27) - Vadu Siret(9:25-10:16) - (...Moskva Kievskaja 12:00)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofija 8:30...) - Ruse(15:45-16:35) - Giurgiu Nord(16:57-17:21) - ... - Vicşani(3:08-3:48) - Vadu Siret(5:16-6:18) - (... Kiev 18:56)
* 107   Pannonia   (Berlin Lichtenberg 14:11...) - Bucureşti Nord(20:40-21:20) - Giurgiu Nord(23:05-23:43) - Ruse(0:05-0:50) - (...Sofija 8:20)
* 108   Pannonia   (Sofija 22:00...) - Ruse(5:10-5:45) - Giurgiu Nord(6:07-7:04) - Bucureşti Nord(8:41-9:20) - (...Berlin Lichtenberg 16:14)
* 131      Bucureşti Nord(20:25) - Piteşti(22:17-22:27) - Slatina(0:02-0:05) - ... - Drobeta Turnu Severin(3:51-3:55) - Caransebeş(5:57-6:07) - Timişoara Nord(7:25)
* 132      Timişoara Nord(17:55) - Caransebeş(19:26-19:36) - Drobeta Turnu Severin(21:44-21:53) - ... - Slatina(1:17-1:20) - Piteşti(2:55-3:07) - Bucureşti Nord(4:57)
* 145      Bucureşti Nord(13:09) - Piteşti(14:53-15:13) - Slatina(16:42-16:47) - Craiova(18:05)
* 146      Craiova(4:20) - Slatina(5:25-5:29) - Piteşti(6:50-7:02) - Bucureşti Nord(8:45)
* 151      Bucureşti Nord(5:45) - Titu(8:50-8:51) - Tîrgovişte(9:25-9:27) - Pietroşiţa(10:21)
* 152      Pietroşiţa(10:50) - Tîrgovişte(11:32-11:33) - Titu(12:02-12:11) - Bucureşti Nord(12:55)
* 203   Alutus   Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:32-19:36) - Braşov(21:31-21:46) - ... - Arad(5:06-5:13) - Curtici(5:31) - (...Budapest Keleti)
* 204   Alutus   (Budapest Keleti 19:45...) - Curtici(0:10-1:00) - Arad(1:18-1.28) - ... - Predeal - Ploieşti Vest(11:20-11:23) - Bucureşti Nord(12:10)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:30) - Ploieşti Vest(10:19-10:29) - Braşov(12:45-13:03) - ... - Lugoj(20:13-20:15) - Buziaş(20:42-20:45) - Timişoara Nord(21:25)
* 225      Bucureşti Nord(19:50) - Piteşti(21:38-21:50) - Vîlcele(22:19-22:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 226/230      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Predeal(4:35-4:59) - Ploieşti Vest(6:24-6:28) - Bucureşti Nord(7:12)
* 226      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Vîlcele(3:42-3:44) - Piteşti(4:07-4:19) - Bucureşti Nord(6:07)
* 229/225      Bucureşti Nord(18:01) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(20:58-21:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 231      Bucureşti Nord(13:05) - Caracal(15:14-15:30) - Piatra Olt(16:05-16:15) - Rîmnicu Vîlcea(18:00-18:06) - Podu Olt(19:47-19:49) - Sibiu(20:11)
* 232      Sibiu(3:36) - Podu Olt(3:59-4:01) - Rîmnicu Vîlcea(5:35-5:41) - Piatra Olt(7:18-7:25) - Caracal(8:00-8:13) - Bucureşti Nord(10:25)
* 237/335      Bucureşti Nord(18:55) - Piteşti(20:38-20:51) - Slatina(22:16-22:20) - ... - Sibiu(2:58-3:15) - Copşa Mică(4:04-4:19) - Cluj Napoca(6:47)
* 255/258      Iaşi(17:10) - Paşcani(18:20-18:45) - Bacău(19:53-20:00) - ... - Rîmnicu Vîlcea(6:43-6:48) - Piatra Olt(8:27-8:37) - Craiova(9:26)
* 256/257      Craiova(17:19) - Piatra Olt(18:09-18:20) - Rîmnicu Vîlcea(20:13-20:18) - ... - Bacău(8:06-8:08) - Paşcani(9:22-9:42) - Iaşi(10:51)
* 259/222      Timişoara Nord(8:28) - Buziaş(9:11-9:14) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Braşov(17:25-17:40) - Ploieşti Vest(19:43-19:47) - Bucureşti Nord(20:30)
* 336/238      Cluj Napoca(11:10) - Copşa Mică(13:04-13:36) - Sibiu(14:43-15:02) - ... - Slatina(19:16-19:19) - Piteşti(20:47-20:56) - Bucureşti Nord(22:40)
* 341/344      Iaşi(6:11) - Paşcani(7:21-7:26) - Suceava(8:17-8:27) - ... - Oradea(18:32-18:42) - Arad(20:34-20:46) - Timişoara Nord(21:37)
* 343/342      Timişoara Nord(6:30) - Arad(7:21-7:35) - Oradea(9:34-9:46) - ... - Suceava(20:20-20:33) - Paşcani(21:25-21:33) - Iaşi(22:42)
* 345/348      Iaşi(19:17) - Paşcani(20:27-20:32) - Suceava(21:27-21:36) - ... - Lugoj(11:10-11:13) - Buziaş(11:40-11:43) - Timişoara Nord(12:23)
* 347/346      Timişoara Nord(17:30) - Buziaş(18:13-18:15) - Lugoj(18:42-18:46) - ... - Suceava(8:08-8:20) - Paşcani(9:13-9:23) - Iaşi(10:33)
* 421      Bucureşti Nord(20:00) - Ploieşti Vest(20:47-20:51) - Braşov(23:00-23:12) - Cluj Napoca(4:13-4:30) - Oradea(7:03-7:15) - Satu Mare(9:11)
* 422      Satu Mare(18:11) - Oradea(20:17-20:32) - Cluj Napoca(23:26-23:38) - ... - Ploieşti Vest(5:22-5:29) - Ploieşti Vest(6:57-7:01) - Bucureşti Nord(7:45)
* 423      Timişoara Nord(15:32) - Arad(16:23-16:37) - Oradea(18:30-18:35) - Satu Mare(20:59-21:09) - Baia Mare(22:06)
* 424      Baia Mare(0:43) - Satu Mare(1:37-1:47) - Oradea(3:57-4:11) - Arad(6:04-6:18) - Timişoara Nord(7:24)
* 425      Bucureşti Nord(21:10) - Ploieşti Vest(21:57-22:01) - Braşov(0:07-0:19) - ... - Dej Călători(6:28-6:42) - Jibou(8:03-8:06) - Baia Mare(8:58)
* 426      Baia Mare(19:17) - Jibou(20:09-20:12) - Dej Călători(21:32-21:44) - ... - Predeal(4:59-5:06) - Ploieşti Vest(6:37-6:42) - Bucureşti Nord(7:26)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:10) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(21:06-21:19) - ... - Salva(3:35-3:47) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Sighetu Marmaţiei(7:07)
* 433/432      Sighetu Marmaţiei(7:07) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Salva(3:35-3:47) - ... - Braşov(21:06-21:19) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Bucureşti Nord(18:10)
* 435/438      Sighetu Marmaţiei(17:23) - Valea Vişeului(17:59-18:24) - Salva(20:46-20:47) - ... - Deva(2:09-2:13) - Aradu Nou(4:34-4:35) - Timişoara Nord(5:21)
* 437/436      Timişoara Nord(23:07) - Aradu Nou(23:57-23:58) - Deva(2:19-2:23) - ... - Salva(7:47-7:59) - Valea Vişeului(10:11-10:44) - Sighetu Marmaţiei(11:20)
* 439      Târgu Mureş(22:01) - Războieni(22:57-23:25) - (...Bucureşti Nord)
* 440      (Bucureşti Nord...) - Războieni(6:51) - Târgu Mureş(7:49)
* 451/454      Bucureşti Nord(22:20) - Ploieşti Vest(23:07-23:12) - Braşov(1:03-1:15) - ... - Jibou(8:30-8:37) - Baia Mare(9:26-9:46) - Satu Mare(10:36)
* 453/452      Satu Mare(20:26) - Baia Mare(21:18-21:38) - Jibou(22:27-22:47) - ... - Braşov(5:41-5:51) - Ploieşti Vest(7:37-7:41) - Bucureşti Nord(8:25)
* 457      Zalău Nord(21:49) - Jibou(22:24-22:47) - (...Bucureşti Nord 8:25)
* 458      Jibou(8:50) - Zalău Nord(9:32)
* 503/502/105   Bulgaria   (Kyjiv ...) - Vadu Siret - Vicşani(-4:09) - ... - Bucureşti Nord(11:00-) - Giurgiu Nord - Ruse (... Sofija)
* 507/506/103   Sofia   (Moskva Kievskaja 19:41...) - Vadu Siret(20:52-23:50) - Vicşani(23:17-0:13) - ... - Giurgiu Nord(10:00-10:48) - Ruse(11:10-11:45) - (...Sofija 19:20)
* 531      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Sud(22:53-22:58) - Buzău(23:45-23:50) - ... - Paşcani(3:28-3:35) - Vereşti(4:09-4:25) - Botoşani(5:25)
* 532      Botoşani(9:38) - Vereşti(10:39-10:49) - Paşcani(11:24-11:36) - ... - Buzău(15:21-15:27) - Ploieşti Sud(16:18-16:25) - Bucureşti Nord(17:10)
* 534      Botoşani(22:00) - Vereşti(22:55)
* 541      Bucureşti Nord(13:20) - Ploieşti Sud(14:10-14:15) - Buzău(15:02-15:07) - ... - Bacău(17:35-18:06) - Piatra Neamţ(18:58-19:03) - Bicaz(19:32)
* 542      Bicaz(1:05) - Piatra Neamţ(1:33-1:38) - Bacău(2:32-2:53) - ... - Buzău(5:35-5:41) - Ploieşti Sud(6:27-6:34) - Bucureşti Nord(7:19)
* 545      Bacău(10:55) - Piatra Neamţ(11:48)
* 546      Piatra Neamţ(17:12) - Bacău(18:05-18:23) - (...Bucureşti Nord 22:20)
* 603/602/101   Danubius   (Moskva Kievskaja 10:46...) - Ungheni(13:15-16:11) - Nicolina(15:53-16:18) - ... - Giurgiu Nord(0:45-1:15) - Ruse(1:37-2:15) - (...Sofija 9:20)
* 605/608   Romînia   Bucureşti Nord(21:35) - Ploieşti Sud(22:26-22:29) - Buzău(23:20-23:22) - ... - Nicolina(4:17-5:15) - Ungheni(6:10-) - (...Moskva Kievskaja)
* 607/606   Romînia   (Moskva Kievskaja 19:05...) - Ungheni(21:19-0:05) - Nicolina(23:47-1:21) - ... - Buzău(6:28-6:31) - Ploieşti Sud(7:22-7:27) - Bucureşti Nord(8:15)
* 621      Bucureşti Nord(13:30) - Ploieşti Sud(14:20-14:25) - Buzău(15:12-15:17) - ... - Bârlad(17:52-17:57) - Vaslui(18:41-18:44) - Iaşi(19:50)
* 622      Iaşi(13:35) - Vaslui(14:43-14:48) - Bârlad(15:27-15:47) - ... - Buzău(18:16-18:19) - Ploieşti Sud(19:05-19:10) - Bucureşti Nord(19:55)
* 623      Bucureşti Nord(23:48) - Ploieşti Sud(0:36-0:44) - Buzău(1:31-1:34) - ... - Crasna(4:38-4:42) - Vaslui(4:59-5:02) - Iaşi(6:20)
* 624      Iaşi(23:40) - Vaslui(0:51-0:56) - Crasna(1:08-1:28) - ... - Buzău(4:34-4:39) - Ploieşti Sud(5:25-5:33) - Bucureşti Nord(6:18)
* 721      Bucureşti Nord(5:55) - Urziceni(6:57-6:59) - Făurei(8:05-8:20) - Brăila(8:57-9:02) - Galaţi(9:37)
* 722      Galaţi(6:09) - Brăila(6:45-6:49) - Făurei(7:32-7:47) - Bucureşti Nord(9:43)
* 744/741      Cluj Napoca(11:24) - Războieni(10:08-10:10) - Tîrgu Mureş(8:52-9:01) - ... - Făurei(23:41-23:42) - Brăila(22:52-22:56) - Galaţi(22:15)
* 747/746      Timişoara Nord(7:00) - Buziaş(7:43-7:45) - Lugoj(8:13-8:16) - ... - Mărăşeşti(20:59-21:11) - Tecuci(21:32-21:35) - Galaţi(23:05)
* 748/745      Galaţi(5:50) - Tecuci(7:18-7:22) - Mărăşeşti(7:46-7:50) - ... - Lugoj(20:53-20:55) - Buziaş(21:22-21:24) - Timişoara Nord(22:04)
* 822      Mangalia(5:05) - Constanţa(6:26-6:45) - Bucureşti Nord(9:50)
* 823      Bucureşti Nord(6:05) - Constanţa(9:11-9:23) - Mangalia(10:29)
* 827      Bucureşti Nord(14:00) - Constanţa(17:07-17:27) - Mangalia(19:01)
* 828      Mangalia(17:25) - Constanţa(18:35-18:51) - Bucureşti Nord(22:00)
* 829      Bucureşti Nord(18:50) - Constanţa(21:52-22:07) - Mangalia(23:12)
* 830      Mangalia(23:20) - Constanţa(0:32-0:50) - Bucureşti Nord(4:15)
* 831      Bucureşti Nord(7:10) - Medgidia(9:44-9:59) - Tulcea Oraş(12:32)
* 832      Tulcea Oraş(16:05) - Medgidia(18:36-18:54) - Bucureşti Nord(21:26)
* 835/840      Bucureşti Nord(15:50) - Ciulniţa(17:20-17:35) - Slobozia Veche(17:51-17:58) - Ţăndărei(18:28-18:31) - Feteşti(19:02)
* 836/839      Feteşti(6:05) - Ţăndărei(6:31-6:33) - Slobozia Veche(7:02-7:04) - Ciulniţa(7:21-7:45) - Bucureşti Nord(9:10)
* 866/665      Mangalia(13:10) - Constanţa(14:32-14:50) - Feteşti(16:05-16:08) - ... - Tecuci(18:52-19:04) - Vaslui(20:40-20:43) - Iaşi(22:04)
* 1005      Bucureşti Basarab(14:35) - Goleşti(17:05-17:09) - Piteşti(17:18-17:30) - ... - Lugoj(4:12-4:18) - Timişoara Nord(5:32-6:05) - (...Jimbolia 7:02)
* 1006      Timişoara Nord(14:45) - Lugoj(16:01-16:07) - Caransebeş(16:54-16:59) - ... - Piteşti(2:30-2:42) - Goleşti(2:51-2:55) - Bucureşti Basarab(5:35)
* 1007      Bucureşti Nord(1:00) - Goleşti(3:30-3:33) - Piteşti(3:42-3:57) - Slatina(6:03-6:11) - Craiova(7:54)
* 1008      Craiova(14:32) - Slatina(16:12-16:20) - Piteşti(18:27-18:39) - Goleşti(18:50-18:52) - Bucureşti Basarab(21:18)
Strana: 1 2 3 4 5 6































111.96
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?