vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1991/1992 - CFR Post 9050

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR Post 9050

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* 102/601/604   Danubius   (Sofija 21:20...) - Ruse(4:20-4:50) - Giurgiu Nord(5:12-5:27) - ... - Nicolina(14:18-14:48) - Ungheni(15:18-17:41) - (...Moskva Kievskaja 21:25)
* 123      Bucureşti Nord(21:40) - Craiova(0:21-0:31) - Drobeta Turnu Severin(2:19-2:24) - Timişoara Nord(5:55)
* 237/335      Bucureşti Nord(18:55) - Piteşti(20:38-20:51) - Slatina(22:16-22:20) - ... - Sibiu(2:58-3:15) - Copşa Mică(4:04-4:19) - Cluj Napoca(6:47)
* 336/238      Cluj Napoca(11:10) - Copşa Mică(13:04-13:36) - Sibiu(14:43-15:02) - ... - Slatina(19:16-19:19) - Piteşti(20:47-20:56) - Bucureşti Nord(22:40)
* 421      Bucureşti Nord(20:00) - Ploieşti Vest(20:47-20:51) - Braşov(23:00-23:12) - Cluj Napoca(4:13-4:30) - Oradea(7:03-7:15) - Satu Mare(9:11)
* 422      Satu Mare(18:11) - Oradea(20:17-20:32) - Cluj Napoca(23:26-23:38) - ... - Ploieşti Vest(5:22-5:29) - Ploieşti Vest(6:57-7:01) - Bucureşti Nord(7:45)
* 425      Bucureşti Nord(21:10) - Ploieşti Vest(21:57-22:01) - Braşov(0:07-0:19) - ... - Dej Călători(6:28-6:42) - Jibou(8:03-8:06) - Baia Mare(8:58)
* 426      Baia Mare(19:17) - Jibou(20:09-20:12) - Dej Călători(21:32-21:44) - ... - Predeal(4:59-5:06) - Ploieşti Vest(6:37-6:42) - Bucureşti Nord(7:26)
* 603/602/101   Danubius   (Moskva Kievskaja 10:46...) - Ungheni(13:15-16:11) - Nicolina(15:53-16:18) - ... - Giurgiu Nord(0:45-1:15) - Ruse(1:37-2:15) - (...Sofija 9:20)
* 1002      Timişoara Nord(23:35) - Lugoj(0:55-0:59) - Caransebeş(1:46-1:55) - ... - Craiova(7:58.8:08) - Roşiori Nord(10:26-10:32) - Bucureşti Basarab(12:40)
* 1003      Bucureşti Basarab(16:27) - Roşiori Nord(18:39-18:45) - Craiova(21:20)
* 1007      Bucureşti Nord(1:00) - Goleşti(3:30-3:33) - Piteşti(3:42-3:57) - Slatina(6:03-6:11) - Craiova(7:54)
* 1008      Craiova(14:32) - Slatina(16:12-16:20) - Piteşti(18:27-18:39) - Goleşti(18:50-18:52) - Bucureşti Basarab(21:18)
* 1011      Bucureşti Basarab(16:55) - Goleşti(19:45-19:54) - Piteşti(20:05-20:16) - Slatina(22:26-22:27) - Piatra Olt(22:50)
* 1053      Roşiori Nord(16:22) - Turnu Măgurele(17:41-17:43) - Turnu Măgurele Port(17:49)
* 1054      Turnu Măgurele Port(18:52) - Turnu Măgurele(18:58-18:59) - Roşiori Nord(20:19-20:34) - (...Bucureşti Basarab 22:49)
* 1133      Craiova(5:03) - Calafat(7:38)
* 1140      Calafat(18:00) - Craiova(20:30)
* 1158      Reşiţa Sud(20:55) - Caransebeş(22:03)
* 1301      Bucureşti Nord(4:13) - Videle(5:12-5:17) - Roşiori Nord(6:07)
* 1310      (Turnu Măgurele Port 18:52...) - Roşiori Nord(20:19-20:34) - Videle(21:40-21:42) - Bucureşti Basarab(22:49)
* 1369      Roşiori Nord(8:20) - Alexandria(9:07-9:08) - Zimnicea(10:19)
* 1374      Zimnicea(12:15) - Alexandria(13:22-13:25) - Roşiori Nord(14:19)
* 2002      Arad(7:45) - Deva(10:52-11:00) - Alba Iulia(12:29-12:36) - ... - Braşov(18:57-19:19) - Ploieşti Vest(21:48-21:51) - Bucureşti Basarab(23:15)
* 2005      Bucureşti Basarab(18:00) - Ploieşti Vest(19:38-19:44) - Braşov(22:11-22:27) - Sibiu(1:52)
* 2006      Sibiu(12:18) - Braşov(16:13-16:30) - Ploieşti Vest(17:05-17:15) - Bucureşti Basarab(21:11)
* 2013      Bucureşti Nord(11:00) - Goleşti(13:35-13:37) - Piteşti(13:45-13:57) - ... - Podu Olt(21:40-21:41) - Sibiu(22:17-23:35) - (...Mediaş 1:48)
* 2014      Sibiu(19:54) - Podu Olt(20:25-20:27) - Rîmnicu Vîlcea(22;55-23:03) - ... - Piteşti(4:30-4:45) - Goleşti(4:54-5:00) - Bucureşti Basarab(7:33)
* 3041      Bucureşti Nord(6:10) - Ploieşti Sud(7:29-8:20) - Măneciu(10:20)
* 3042      Măneciu(14:13) - Ploieşti Sud(16:09-16:41) - Bucureşti Nord(18:10)
* 3073      Cluj Napoca(14:41) - Oradea(18:44-18:57) - (...Jibou 0:15)
* 4002      Satu Mare(16:05) - Oradea(18:56-19:20) - Cluj Napoca(23:14-23:43) - Braşov(7:30-7:50) - Ploieşti Vest(10:28-10:36) - Bucureşti Basarab(12:10)
* 4012      Tîrgu Mureş(10:44) - Deda(12:04-12:16) - Gheorgheni(14:07-14:10) - ... - Miercurea Ciuc(15:31-15:37) - Sfîntu Gheorghe(17:03-17:14) - Braşov(18:01)
* 4013      Braşov(16:27) - Sfîntu Gheorghe(17:07-17:11) - Miercurea Ciuc(18:39-18:43) - ... - Tîrgu Mureş(23:08-23:23) - Luduş(0:12-0:15) - Războieni(0:50)
* 4018      Tîrgu Mureş(10:19) - Deda(11:39-12:16) - (...Braşov 18:01)
* 4526      Războieni(5:50) - Luduş(6:16-6:18) - Tîrgu Mureş(7:14)
* 4592      Ciceu(14:17) - Miercurea Ciuc(14:25)
* 4597      Miercurea Ciuc(10:06) - Ciceu(10:14)
* 5523/5544      (Bucureşti Nord 22:25...) - Ghimeş(8:21) - Ciceu(9:30-9:36) - Miercurea Ciuc(9:44)
Strana: 1































112.93
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?