vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1991/1992 - CFR Bc

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR Bc

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* 11   Bucureşti Expres   Bucureşti Nord Gr.A(22.50) - Craiova(1:21-1:31) - Drobeta Turnu Severin(3:15-3:29) - ... - Timişoara Nord(6.49-7.13) - Stamora Moravița(8:03-8:52) - (... Beograd Dunav 10.40)
* 12   Bucureşti Expres   (Beograd Dunav 18:00...) - Stamora Moravița(21:43-22:48) - T   . . .   (3:18-3:26) - Craiova(5:19-5:29) - Bucureşti Nord Gr.A(8.10)
* 21   Pannonia   (Sofija 22.00...) - Bucureşti Nord Gr.A(8.41-9.20) - Ploiești Vest(10:09-10:12) - ... - Arad(18:54-19:04) - Curtici(19:22-20:05) - (... Berlin-Lichtenberg 16.14)
* 22   Pannonia   (Berlin Lichtenberg 14:11...) - Curtici(10:14-11:01) - Arad(11:19-11:25) - ... - Ploieşti Vest(19:52-19:56) - Bucureşti Nord(20:40-21:20) - (... Sofija 8:20)
* 23   Dacia   Bucureşti Nord(23:10) - Ploieşti Vest(23:57-0:01) - Braşov(1:59-2:09) - ... - Arad(8:47-8:57) - Curtici(9:15-10:15) - (...Wien Westbf. 17:00)
* 24   Dacia   (Wien Westbf. 19:05...) - Curtici(3:40-4:30) - Arad(4:48-5:06) - ... - Braşov(12:01-12:11) - Ploieşti Vest(14:12-14:16) - Bucureşti Nord(15:00)
* 25   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(0.20) - Ploiești Vest(1:07-1:11) - Brașov(3:05-3:30) - ... - Arad(10:24-10:42) - Curtici(11.00-12.00) - (...Warszawa Wschodnia 5.44)
* 26   Carpați   (Warszawa Wschodnia 21.55...) - Curtici(20.05-21.05) - Arad(21:23-21:40) - ... - Brașov(5:10-5:24) - Ploiești Vest(7:17-7:24) - Bucureşti Nord Gr.A(8.05)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(23.00) - Ploiești Vest(23:47-23:51) - Brașov(1:46-1:56) - ... - Oradea(9:36-9:44) - Episcopia Bihor(9:52-10:08) - (...Berlin-Lichtenberg 6.38)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0:41...) - Episcopia Bihor(21:52-22:56) - Oradea(23:04-23:12) - ... - Brașov(6:57-7:09) - Ploiești Vest(8:59-9:03) - Bucureşti Nord Gr.A (10:05)
* 107   Pannonia   (Berlin Lichtenberg 14:11...) - Bucureşti Nord(20:40-21:20) - Giurgiu Nord(23:05-23:43) - Ruse(0:05-0:50) - (...Sofija 8:20)
* 108   Pannonia   (Sofija 22:00...) - Ruse(5:10-5:45) - Giurgiu Nord(6:07-7:04) - Bucureşti Nord(8:41-9:20) - (...Berlin Lichtenberg 16:14)
* 203   Alutus   Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:32-19:36) - Braşov(21:31-21:46) - ... - Arad(5:06-5:13) - Curtici(5:31) - (...Budapest Keleti)
* 204   Alutus   (Budapest Keleti 19:45...) - Curtici(0:10-1:00) - Arad(1:18-1.28) - ... - Predeal - Ploieşti Vest(11:20-11:23) - Bucureşti Nord(12:10)
* 225      Bucureşti Nord(19:50) - Piteşti(21:38-21:50) - Vîlcele(22:19-22:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 226/230      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Predeal(4:35-4:59) - Ploieşti Vest(6:24-6:28) - Bucureşti Nord(7:12)
* 226      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Vîlcele(3:42-3:44) - Piteşti(4:07-4:19) - Bucureşti Nord(6:07)
* 229/225      Bucureşti Nord(18:01) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(20:58-21:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 321      Bucureşti Nord(23:30) - Ploieşti Vest(0:17-0:21) - Braşov(2:26-2:36) - Războieni(6:27-6:35) - Cluj Napoca(7:40)
* 322      Cluj Napoca(22:01) - Războieni(23:05-23:25) - Braşov(3:19-3:31) - Predeal(4:01-4:08) - Ploieşti Vest(5:37-5:41) - Bucureşti Nord(6:25)
* 370   Pannonia   Sofija 22.00, Bucureşti Nord Gr.A 8.41-9.20, Budapest-Nyugati 22.57-23.50, ... Praha-Holešovice 9.10-10.14, Děčín hl.n. 12.03-12.18, Berlin-Lichtenberg 16.14
* 371   Pannonia   Berlin-Lichtenberg 14.11, Děčín hl.n. 18.26-18.48, Praha-Holešovice 20.38-21.11, ... Budapest-Nyugati 5.30-6.00, Bucureşti Nord Gr.A 20.40-21.20, Sofija 8.20
* 372   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A 23.00, Budapest-Nyugati 14.00-15.05, Štúrovo 16.05-16.30, ... Praha-Holešovice 23.37-0.37, Děčín hl.n. 2.27-2.57, Berlin-Lichtenberg 6.38
* 373   Balt-Orient   Berlin-Lichtenberg 0.41, Děčín hl.n. 4.57-5.12, Praha-Holešovice 7.01-7.38, ... Štúrovo 14.55-15.20, Budapest-Nyugati 16.25-17.05, Bucureşti Nord Gr.A 10.05
* 380   Karpaty   Bucureşti Nord Gr.A 0.20, Curtici 11.00-12.00, Hidasnémeti 16.50-17.20, ... Plaveč 20.28-21.10, Kraków Gł. 2.09-2.20, Warszawa Wschodnia 5.44
* 381   Karpaty   Warszawa Wschodnia 21.55, Kraków Gł. 1.36-2.15, Plaveč 7.00-7.45, ... Hidasnémeti 10.35-11.15, Curtici 20.05-21.05, Bucureşti Nord Gr.A 8.05
* 421      Bucureşti Nord(20:00) - Ploieşti Vest(20:47-20:51) - Braşov(23:00-23:12) - Cluj Napoca(4:13-4:30) - Oradea(7:03-7:15) - Satu Mare(9:11)
* 422      Satu Mare(18:11) - Oradea(20:17-20:32) - Cluj Napoca(23:26-23:38) - ... - Ploieşti Vest(5:22-5:29) - Ploieşti Vest(6:57-7:01) - Bucureşti Nord(7:45)
* 425      Bucureşti Nord(21:10) - Ploieşti Vest(21:57-22:01) - Braşov(0:07-0:19) - ... - Dej Călători(6:28-6:42) - Jibou(8:03-8:06) - Baia Mare(8:58)
* 426      Baia Mare(19:17) - Jibou(20:09-20:12) - Dej Călători(21:32-21:44) - ... - Predeal(4:59-5:06) - Ploieşti Vest(6:37-6:42) - Bucureşti Nord(7:26)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:10) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(21:06-21:19) - ... - Salva(3:35-3:47) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Sighetu Marmaţiei(7:07)
* 433/432      Sighetu Marmaţiei(7:07) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Salva(3:35-3:47) - ... - Braşov(21:06-21:19) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Bucureşti Nord(18:10)
* 439      Târgu Mureş(22:01) - Războieni(22:57-23:25) - (...Bucureşti Nord)
* 440      (Bucureşti Nord...) - Războieni(6:51) - Târgu Mureş(7:49)
* 451/454      Bucureşti Nord(22:20) - Ploieşti Vest(23:07-23:12) - Braşov(1:03-1:15) - ... - Jibou(8:30-8:37) - Baia Mare(9:26-9:46) - Satu Mare(10:36)
* 453/452      Satu Mare(20:26) - Baia Mare(21:18-21:38) - Jibou(22:27-22:47) - ... - Braşov(5:41-5:51) - Ploieşti Vest(7:37-7:41) - Bucureşti Nord(8:25)
* 457      Zalău Nord(21:49) - Jibou(22:24-22:47) - (...Bucureşti Nord 8:25)
* 458      Jibou(8:50) - Zalău Nord(9:32)
* 551      Bucureşti Nord(20:50) - Ploieşti Sud(21:38.-21:43) - Buzău(22:30-22:35) - ... - Bacău(0:57-1:09) - Suceava(3:14-3:24) - Vatra Dornei Băi H.(6:30)
* 552      Vatra Dornei Băi H.(22:13) - Suceava(1:18-1:40) - Bacău(3:40-3:49) - ... - Buzău(6:10-6:15) - Ploieşti Sud(7:05-7:10) - Bucureşti Nord(7:55)
* 605/608   Romînia   Bucureşti Nord(21:35) - Ploieşti Sud(22:26-22:29) - Buzău(23:20-23:22) - ... - Nicolina(4:17-5:15) - Ungheni(6:10-) - (...Moskva Kievskaja)
* 607/606   Romînia   (Moskva Kievskaja 19:05...) - Ungheni(21:19-0:05) - Nicolina(23:47-1:21) - ... - Buzău(6:28-6:31) - Ploieşti Sud(7:22-7:27) - Bucureşti Nord(8:15)
* 4453      Zalău Nord(18:40) - Jibou(19:21)
* 4454      Jibou(19:38) - Zalău Nord(20:19)
* 4612      (Bucureşti Nord 21:10...) - Sărăţel(5:24-5:49) - Bistriţa Nord(6:00)
* 4613      Bistriţa Nord(22:02) - Sărăţel(22:13-22:54) - (...Bucureşti Nord 7:26)
* 4802/4821      (Bucureşti Nord 18:10...) - Salva(3:35-4:20) - Ilva Mică(5:04-5:10) - Rodna Veche(5:49)
* 4820/4801      Rodna Veche(17:36) - Ilva Mică(18:23-18:50) - Salva(19:34)
* Mixt 4954      Rodna Veche(6:15) - Ilva Mică(6:52)
* Mixt 4955      Ilva Mică(15:30) - Rodna Veche(16:08)
* 8051      Bucureşti Obor(23:16) - Feteşti(1:54-2:00) - Medgidia(2:50-3:21) - Tulcea Oraş(6:25)
* 8052      Tulcea Oraş(23:32) - Medgidia(2:26-2:51) - Feteşti(3:43-3:45) - Bucureşti Obor(6:50)
Strana: 1































105.95
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?