vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1991/1992 - CFR 060EA

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 060EA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* 11   Bucureşti Expres   Bucureşti Nord Gr.A(22.50) - Craiova(1:21-1:31) - Drobeta Turnu Severin(3:15-3:29) - ... - Timişoara Nord(6.49-7.13) - Stamora Moravița(8:03-8:52) - (... Beograd Dunav 10.40)
* 12   Bucureşti Expres   (Beograd Dunav 18:00...) - Stamora Moravița(21:43-22:48) - T   . . .   (3:18-3:26) - Craiova(5:19-5:29) - Bucureşti Nord Gr.A(8.10)
* 15   Traian   Bucureşti Nord(14:00) - Craiova(16:31-16:41) - Drobeta Turnu Severin(18:24-18:28) - Timişoara Nord(21:51)
* 16   Traian   Timişoara Nord(7:35) - Drobeta Turnu Severin(10:58-11:05) - Craiova(13:03-13:18) - Bucureşti Nord(16:00)
* 21   Pannonia   (Sofija 22.00...) - Bucureşti Nord Gr.A(8.41-9.20) - Ploiești Vest(10:09-10:12) - ... - Arad(18:54-19:04) - Curtici(19:22-20:05) - (... Berlin-Lichtenberg 16.14)
* 22   Pannonia   (Berlin Lichtenberg 14:11...) - Curtici(10:14-11:01) - Arad(11:19-11:25) - ... - Ploieşti Vest(19:52-19:56) - Bucureşti Nord(20:40-21:20) - (... Sofija 8:20)
* 23   Dacia   Bucureşti Nord(23:10) - Ploieşti Vest(23:57-0:01) - Braşov(1:59-2:09) - ... - Arad(8:47-8:57) - Curtici(9:15-10:15) - (...Wien Westbf. 17:00)
* 24   Dacia   (Wien Westbf. 19:05...) - Curtici(3:40-4:30) - Arad(4:48-5:06) - ... - Braşov(12:01-12:11) - Ploieşti Vest(14:12-14:16) - Bucureşti Nord(15:00)
* 25   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(0.20) - Ploiești Vest(1:07-1:11) - Brașov(3:05-3:30) - ... - Arad(10:24-10:42) - Curtici(11.00-12.00) - (...Warszawa Wschodnia 5.44)
* 26   Carpați   (Warszawa Wschodnia 21.55...) - Curtici(20.05-21.05) - Arad(21:23-21:40) - ... - Brașov(5:10-5:24) - Ploiești Vest(7:17-7:24) - Bucureşti Nord Gr.A(8.05)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(23.00) - Ploiești Vest(23:47-23:51) - Brașov(1:46-1:56) - ... - Oradea(9:36-9:44) - Episcopia Bihor(9:52-10:08) - (...Berlin-Lichtenberg 6.38)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0:41...) - Episcopia Bihor(21:52-22:56) - Oradea(23:04-23:12) - ... - Brașov(6:57-7:09) - Ploiești Vest(8:59-9:03) - Bucureşti Nord Gr.A (10:05)
* 33      Bucureşti Nord(21:00) - Ploieşti Vest(21:47-21:52) - Braşov(23:48-0:00) - ... - Oradea(8:00-8:10) - Episcopia Bihor(8:18-9:35) - (...Budapest Nyugati 13:10)
* 34      (Budapest Nyugati 14:55...) - Episcopia Bihor(19:47-21:47) - Oradea(21:50-22:05) - ... - Braşov(6:21-6:33) - Ploieşti Vest(8:23-8:27) - Bucureşti Nord(9:13)
* 35   Transilvania   București Nord(13:02) - Ploiești Vest(13:49-13:53) - Brașov(15:48-15:58) - Cluj Napoca(20:47-20:59) - Oradea(23:16)
* 36   Transilvania   Oradea(12:37) - Cluj Napoca(14:57-15:09) - Brașov(20:07-20:17) - Predeal(20:47-20:54) - Ploiești Vest(22:07-22:11) - București Nord(22:55)
* 41      Bucureşi Nord(4:50) - Ploieşti Vest(5:37-5:39) - Braşov(7:34-7:46) - ... - Oradea(16:52-17:00) - Episcopia Bihor(17:09-18:25) - (...Budapest Nyugati 21:20)
* 42      (Budapest Nyugati 6:05...) - Episcopia Bihor(10:47-11:47) - Oradea(11:55-12:03) - ... - Predeal(22:29-22:36) - Ploieşti Vest(23:49-23:52) - Bucureşi Nord(0:36)
* 44      (Budapest Nyugati 6:05...) - Episcopia Bihor(10:47-12:04) - Oradea(12:13-13:09) - ... - Miercurea Ciuc(21:19-21:22) - Sfîntu Gheorghe(22:45-22:47) - Braşov(23:15)
* 45/48   Maramureş   Bucureşti Nord(7:35) - Ploieşti Vest(8:22-8:26) - Braşov(10:22-10:32) - ... - Dej Călători(16:22-16:36) - Jibou(17:47-17:56) - Baia Mare(18:45)
* 46/47   Maramureş   Baia Mare(18:45) - Jibou(17:47-17:56) - Dej Călători(16:22-16:36) - ... - Braşov(10:22-10:32) - Ploieşti Vest(8:22-8:26) - Bucureşti Nord(7:35)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(17:15) - Ploieşti Sud(18:03-18:06) - Buzău(18:53-18:56) - ... - Crasna(21:45.21:46) - Vaslui(22:03-22:05) - Iaşi(23:10)
* 66   Moldova   Iaşi(5:30) - Vaslui(6:32-6:35) - Bârlad(7:14-7:17) - ... - Buzău(9:47-9:52) - Ploieşti Sud(10:38-10:43) - Bucureşti Nord(11:30)
* 75   Dunărea   Bucureşti Nord(13:40) - Ploieşti Sud(14:30-14:35) - Buzău(15:22-15:25) - Brăila(16:31-16:36) - Galaţi(17:09)
* 76   Dunărea   Galaţi(19:00) - Brăila(19:31-19:34) - Buzău(20:51-20:54) - Ploieşti Sud(21:40-21:45) - Bucureşti Nord(22:30)
* 85   Callatis   București Nord(8:35) - Constanța(11:18-11:33) - Mangalia(12:40)
* 86   Callatis   Mangalia(16:30) - Constanța(17:37-17:49) - București Nord(20:30)
* 102/601/604   Danubius   (Sofija 21:20...) - Ruse(4:20-4:50) - Giurgiu Nord(5:12-5:27) - ... - Nicolina(14:18-14:48) - Ungheni(15:18-17:41) - (...Moskva Kievskaja 21:25)
* 104/505/508   Sofia   (Sofija 12:50...) - Ruse(20:20-20:55) - Giurgiu Nord(21:17-21:41) - ... - Vicşani(7:27) - Vadu Siret(9:25-10:16) - (...Moskva Kievskaja 12:00)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofija 8:30...) - Ruse(15:45-16:35) - Giurgiu Nord(16:57-17:21) - ... - Vicşani(3:08-3:48) - Vadu Siret(5:16-6:18) - (... Kiev 18:56)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofija 8:30...) - Ruse(15:45-16:35) - Giurgiu Nord(16:57-17:21) - ... - Vicşani(3:08-3:48) - Vadu Siret(5:16-6:18) - (... Kiev 18:56)
* 110/313   Nord-Süd   (Burgas 21.00...) - Ruse(3:10-4:05) - Giurgiu Nord(4:27-4:56) - ... - Oradea(18:59-19:03) - Episcopia Bihor(19:11-20:00) - (...Warszawa Wschodnia 14.04)
* 114/511/514   Vitoşa   (Sofija 10:40...) - Ruse(17:55-18:25) - Giurgiu Nord(18:47-19:02) - ... - Vicşani(5:17-5:52) - Vadu Siret(7:20-8:20) - (...Leningrad Vars.18:20)
* 118/509/516      (Beograd Dunav 11.37...) - Stamora Moravița(15:16-15:46) - Timişoara Nord(16.48-17.00) - ... - Suceava Nord(8:52-9:17) - Vicșani(10:02-10:37) - (...Moskva Kievskaja 15.49)
* 121      Bucureşti Nord(10:30) - Craiova(13:11-13:21) - Drobeta Turnu Severin(15:09-15:14) - Timişoara Nord(18:40)
* 122      Timişoara Nord(13:35) - Drobeta Turnu Severin(17:06-17:16) - Craiova(19:15-19:25) - Bucureşti Nord(22:15)
* 123      Bucureşti Nord(21:40) - Craiova(0:21-0:31) - Drobeta Turnu Severin(2:19-2:24) - Timişoara Nord(5:55)
* 131      Bucureşti Nord(20:25) - Piteşti(22:17-22:27) - Slatina(0:02-0:05) - ... - Drobeta Turnu Severin(3:51-3:55) - Caransebeş(5:57-6:07) - Timişoara Nord(7:25)
* 132/843      Timişoara Nord(17:55) - Caransebeş(19:26-19:36) - Drobeta Turnu Severin(21:44-21:53) - ... - Bucureşti Băneasa(5:00-5:30) - Constanţa(8:29-8:49) - Mangalia(9:57)
* 132      Timişoara Nord(17:55) - Caransebeş(19:26-19:36) - Drobeta Turnu Severin(21:44-21:53) - ... - Slatina(1:17-1:20) - Piteşti(2:55-3:07) - Bucureşti Nord(4:57)
* 143      Bucureşti Nord(12:50) - Caracal(14:55)
* 144      Caracal(17:13) - Bucureşti Nord(19:25)
* 201   Kalman   Bucureşti Nord(6:45) - Ploieşti Vest(7:32-7:36) - Braşov(9:31-9:41) - ... - Arad(16:16-16:22) - Curtici(16:40-17:25) - (...Munchen 5:50)
* 202   Kalman   (Munchen 23:10...) - Curtici(13:35-14:10) - Arad(14:28-14:46) - ... - Braşov(21:14-21:24) - Ploieşti Vest() - Bucureşti Nord(23:59)
* 203   Alutus   Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:32-19:36) - Braşov(21:31-21:46) - ... - Arad(5:06-5:13) - Curtici(5:31) - (...Budapest Keleti)
* 204   Alutus   (Budapest Keleti 19:45...) - Curtici(0:10-1:00) - Arad(1:18-1.28) - ... - Predeal - Ploieşti Vest(11:20-11:23) - Bucureşti Nord(12:10)
* 214/217   Nesebar   (Budapest Keleti 11:45...) - Curtici(16:15-17:35) - Arad(17:54-18:02) - ... - Giurgiu Nord(5:20-6:18) - Ruse(6:40-7:35) - (....Burgas 14:05)
* 216/219   Transdanubium   (Praha hl.n. 18:06...) - Curtici(9:25) - Arad(9:43-9:51) - ... - Giurgiu Nord(21:50-22:53) - Ruse(23:15) - (...Varna 4.00 / Burgas 5.45)
* 217/213   Nesebar   (Burgas 18:55...) - Ruse(1:00-1:40) - Giurgiu Nord(2:02-2:40) - ... - Arad(14:02-14:07) - Curtici(14:25-15:17) - (...Budapest Keleti 18:11)
* 220/215   Transdanubium   (Varna 22.15 / Burgas 20.00...) - Ruse(2:10) - Giurgiu Nord(3:12-4:15) - ... - Arad(17:30-17:42) - Curtici(18:00) - (...Praha hl.n. 7.21)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:30) - Ploieşti Vest(10:19-10:29) - Braşov(12:45-13:03) - ... - Lugoj(20:13-20:15) - Buziaş(20:42-20:45) - Timişoara Nord(21:25)
* 225      Bucureşti Nord(19:50) - Piteşti(21:38-21:50) - Vîlcele(22:19-22:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 226/230      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Predeal(4:35-4:59) - Ploieşti Vest(6:24-6:28) - Bucureşti Nord(7:12)
* 226      Arad(19:04) - Deva(21:11-21:16) - Simeria(21:28-21:40) - ... - Vîlcele(3:42-3:44) - Piteşti(4:07-4:19) - Bucureşti Nord(6:07)
* 228/234/851      Arad(11:35) - Deva(13:48-13:52) - Simeria(14:04-14:16) - ... - Bucureşti Băneasa(23:46-0:13) - Constanţa(3:08-3:26) - Mangalia(4:30)
* 228/851      Arad(11:35) - Deva(13:48-13:52) - Simeria(14:04-14:16) - ... - Bucureşti Băneasa(23:46-0:13) - Constanţa(3:08-3:26) - Mangalia(4:30)
* 229/225      Bucureşti Nord(18:01) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(20:58-21:21) - ... - Simeria(4:06-4:19) - Deva(4:27-4:31) - Arad(6:40)
* 231      Bucureşti Nord(13:05) - Caracal(15:14-15:30) - Piatra Olt(16:05-16:15) - Rîmnicu Vîlcea(18:00-18:06) - Podu Olt(19:47-19:49) - Sibiu(20:11)
* 232      Sibiu(3:36) - Podu Olt(3:59-4:01) - Rîmnicu Vîlcea(5:35-5:41) - Piatra Olt(7:18-7:25) - Caracal(8:00-8:13) - Bucureşti Nord(10:25)
* 237/335      Bucureşti Nord(18:55) - Piteşti(20:38-20:51) - Slatina(22:16-22:20) - ... - Sibiu(2:58-3:15) - Copşa Mică(4:04-4:19) - Cluj Napoca(6:47)
* 241      Bucureşti Nord(0:30) - Craiova(3:10-3:20) - Filiaşi(3:47-3:50) - Tîrgu Jiu(4:55-5:02) - Simeria(7:49-7:57) - Deva(8:09)
* 242      Deva(13:30) - Simeria(13:43-14:05) - Tîrgu Jiu(16:47-16:51) - Filiaşi(17:56-17:58) - Craiova(18:29-18:39) - Bucureşti Nord(21:35)
* 243      Bucureşti Nord(16:20) - Craiova(19:01-19:11) - Filiaşi(19:38-19:40) - Tîrgu Jiu(20:44-20:48) - Simeria(23:34-23:42) - Deva(23:54)
* 244      Deva(21:01) - Simeria(21:14-21:33) - Tîrgu Jiu(0:19-0:24) - Filiaşi(1:31-1:34) - Craiova(2:05-2:15) - Bucureşti Nord(5:04)
* 255/258      Iaşi(17:10) - Paşcani(18:20-18:45) - Bacău(19:53-20:00) - ... - Rîmnicu Vîlcea(6:43-6:48) - Piatra Olt(8:27-8:37) - Craiova(9:26)
* 256/257      Craiova(17:19) - Piatra Olt(18:09-18:20) - Rîmnicu Vîlcea(20:13-20:18) - ... - Bacău(8:06-8:08) - Paşcani(9:22-9:42) - Iaşi(10:51)
* 259/222      Timişoara Nord(8:28) - Buziaş(9:11-9:14) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Braşov(17:25-17:40) - Ploieşti Vest(19:43-19:47) - Bucureşti Nord(20:30)
* 267      (Mangalia 19:08...) - Teiuş(7:01-7:26) - Alba Iulia(7:48-7:50) - Şibot(8:20-8:21) - Cugir(8:38)
* 268      Cugir(23:10) - Şibot(23:22-23:24) - Alba Iulia(23:53-23:55) - Teiuş(0:19-0:56) - (...Mangalia 14:15)
* 286/877      Petroşani(19:05) - Tîrgu Jiu(20:16-20:20) - Filiaşi(21:26-21:28) - ... - Bucureşti Băneasa(1:00-1:29) - Constanţa(4:35-4:53) - Mangalia(6:10)
* 312/811   Varna   (Warszawa Wschodnia 18.45...) - Episcopia Bihor(15:42-16:07) - Cluj Napoca(19:20-19:30) - ... - Medgidia(5:41-6:07) - Negru Vodă(7:18-7:50) - (... Varna 11.45)
* 314/109   Nord-Süd   (Warszawa Wschodnia 15.15...) - Episcopia Bihor(12:07-13:22) - Oradea(13:30-13:35) - ... - Giurgiu Nord(1:46-2:18) - Ruse(2:40-3:25) - (... Burgas 10.20)
* 321      Bucureşti Nord(23:30) - Ploieşti Vest(0:17-0:21) - Braşov(2:26-2:36) - Războieni(6:27-6:35) - Cluj Napoca(7:40)
* 322      Cluj Napoca(22:01) - Războieni(23:05-23:25) - Braşov(3:19-3:31) - Predeal(4:01-4:08) - Ploieşti Vest(5:37-5:41) - Bucureşti Nord(6:25)
* 326/327      Cluj Napoca(10:52) - Teiuş(12:29-12:31) - Alba Iulia(17:21-17:22) - Simeria(13:48-14:05) - (...Bucureşti Nord 21:35)
* 328/325      (Bucureşti Nord 16:20...) - Simeria(23:34-23:52) - Alba Iulia(0:46-0:47) - Teiuş(1:09-1:11) - Cluj Napoca(2:51)
* 336/238      Cluj Napoca(11:10) - Copşa Mică(13:04-13:36) - Sibiu(14:43-15:02) - ... - Slatina(19:16-19:19) - Piteşti(20:47-20:56) - Bucureşti Nord(22:40)
* 341/344      Iaşi(6:11) - Paşcani(7:21-7:26) - Suceava(8:17-8:27) - ... - Oradea(18:32-18:42) - Arad(20:34-20:46) - Timişoara Nord(21:37)
* 343/342      Timişoara Nord(6:30) - Arad(7:21-7:35) - Oradea(9:34-9:46) - ... - Suceava(20:20-20:33) - Paşcani(21:25-21:33) - Iaşi(22:42)
* 345/348      Iaşi(19:17) - Paşcani(20:27-20:32) - Suceava(21:27-21:36) - ... - Lugoj(11:10-11:13) - Buziaş(11:40-11:43) - Timişoara Nord(12:23)
* 347/346      Timişoara Nord(17:30) - Buziaş(18:13-18:15) - Lugoj(18:42-18:46) - ... - Suceava(8:08-8:20) - Paşcani(9:13-9:23) - Iaşi(10:33)
* 368/849      Cluj Napoca(23:06) - Teiuș(0:44-0:56) - Brașov(4:33-5:02) - ... - Fetești(10:40-10:42) - Constanța(12:38-12:53) - Mangalia(14:15)
* 421      Bucureşti Nord(20:00) - Ploieşti Vest(20:47-20:51) - Braşov(23:00-23:12) - Cluj Napoca(4:13-4:30) - Oradea(7:03-7:15) - Satu Mare(9:11)
* 422      Satu Mare(18:11) - Oradea(20:17-20:32) - Cluj Napoca(23:26-23:38) - ... - Ploieşti Vest(5:22-5:29) - Ploieşti Vest(6:57-7:01) - Bucureşti Nord(7:45)
* 425      Bucureşti Nord(21:10) - Ploieşti Vest(21:57-22:01) - Braşov(0:07-0:19) - ... - Dej Călători(6:28-6:42) - Jibou(8:03-8:06) - Baia Mare(8:58)
* 426      Baia Mare(19:17) - Jibou(20:09-20:12) - Dej Călători(21:32-21:44) - ... - Predeal(4:59-5:06) - Ploieşti Vest(6:37-6:42) - Bucureşti Nord(7:26)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:10) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Braşov(21:06-21:19) - ... - Salva(3:35-3:47) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Sighetu Marmaţiei(7:07)
* 433/432      Sighetu Marmaţiei(7:07) - Valea Vişeului(6:08-6:31) - Salva(3:35-3:47) - ... - Braşov(21:06-21:19) - Ploieşti Vest(18:48-18:52) - Bucureşti Nord(18:10)
* 435/438      Sighetu Marmaţiei(17:23) - Valea Vişeului(17:59-18:24) - Salva(20:46-20:47) - ... - Deva(2:09-2:13) - Aradu Nou(4:34-4:35) - Timişoara Nord(5:21)
* 437/436      Timişoara Nord(23:07) - Aradu Nou(23:57-23:58) - Deva(2:19-2:23) - ... - Salva(7:47-7:59) - Valea Vişeului(10:11-10:44) - Sighetu Marmaţiei(11:20)
* 443/442/841      Satu Mare(9:43) - Baia Mare(10:44-10:59) - Dej Călători(13:20-13:31) - ... - Fetești(1:17-1:18) - Constanța(2:35-2:55) - Mangalia(4:50)
* 447/446/845      Tîrgu Mureș(17:13) - Războieni(18:16-18:28) - Brașov(22:24-22:42) - ... - Fetești(3:39-3:41) - Constanța(4:54-5:21) - Mangalia(6:35)
* 451/454      Bucureşti Nord(22:20) - Ploieşti Vest(23:07-23:12) - Braşov(1:03-1:15) - ... - Jibou(8:30-8:37) - Baia Mare(9:26-9:46) - Satu Mare(10:36)
* 453/452      Satu Mare(20:26) - Baia Mare(21:18-21:38) - Jibou(22:27-22:47) - ... - Braşov(5:41-5:51) - Ploieşti Vest(7:37-7:41) - Bucureşti Nord(8:25)
* 503/502/105   Bulgaria   (Kyjiv ...) - Vadu Siret - Vicşani(-4:09) - ... - Bucureşti Nord(11:00-) - Giurgiu Nord - Ruse (... Sofija)
* 507/506/103   Sofia   (Moskva Kievskaja 19:41...) - Vadu Siret(20:52-23:50) - Vicşani(23:17-0:13) - ... - Giurgiu Nord(10:00-10:48) - Ruse(11:10-11:45) - (...Sofija 19:20)
* 515/510/117      (Moskva Kievskaja 16.10...) - Vicșani(21:02-21:27) - Suceava Nord(22:00-22:15) - ... - Timişoara Nord(12.44-12.56) - Stamora Moravița(13.50-14.40) - (... Begrad Dunav 16.12)
* 519/518/819   Marea Neagră   (Moskva Kievskaja 14:01...) - Vicşani(18:52-19:32) - Suceava Nord(20:05-20:20) - ... - Medgidia(3:50-4:32) - Negru Vodă(5:57-6:40) - (... Varna 11:35)
* 551      Bucureşti Nord(20:50) - Ploieşti Sud(21:38.-21:43) - Buzău(22:30-22:35) - ... - Bacău(0:57-1:09) - Suceava(3:14-3:24) - Vatra Dornei Băi H.(6:30)
* 552      Vatra Dornei Băi H.(22:13) - Suceava(1:18-1:40) - Bacău(3:40-3:49) - ... - Buzău(6:10-6:15) - Ploieşti Sud(7:05-7:10) - Bucureşti Nord(7:55)
Strana: 1 2 3 4































116.3
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?