vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1990/1991 - CFR WIT

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* 11   Bucureşti Expres   Bucureşti Nord Gr.A(23:00) - Craiova(1:27-1:37) - Drobeta Turnu Severin(3:25-3:31) - Caransebeș(5:27-5:37) - Timişoara Nord(6.48-7.13) - (...Begrad Dunav 10.40)
* 25   Carpaţi   Bucureşti Nord(0:45) - Ploieşti Vest(1:29-1:32) - Braşov(3:25-3:39) - ... - Arad(10:27-10:45) - Curtici(11:03-12:00) - (...Warszawa Wsch. 5:49)
* 26   Carpaţi   (Warszawa Wsch. 21:55...) - Curtici(20:05-21:25) - Arad(21:25-21:43) - ... - Predeal(6:05-6:12) - Ploieşti Vest(7:30-7:33) - Bucureşti Nord(8:15)
* 30/49      (Bucureşti Nord 6:50...) - Jibou(16:52-17:09) - Zalău Nord(17:38-17:41) - Carei(18:54-19:15) - Satu Mare(19:44)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(23.30) - Ploiești Vest(0:14-0:19) - Braşov(2.12-2.22) - Cluj Napoca(7:18-7:30) - Episcopia Bihor(10.04-10.18) - (...Berlin-Lichtenberg 7:14)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0.20...) - Episcopia Bihor(22.57-0.22) - Cluj Napoca(0:22-1:13) - Braşov(8.17-8.29) - Ploiești Vest(10:26-10:31) - Bucureşti Nord Gr.A(11.15)
* 35   Transilvania   București Nord(13:20) - Ploiești Vest(14:04-14:07) - Brașov(15:59-16:09) - Cluj Napoca(20:53-21:05) - Oradea(23:22)
* 36   Transilvania   Oradea(12:56) - Cluj Napoca(15:14-15:26) - Brașov(20:13-20:23) - Predeal(20:53-21:00) - Ploiești Vest(22:15-22:18) - București Nord(23:00)
* 40/39      Satu Mare(5:02) - Carei(5:29-5:50) - Zalău Nord(7:02-7:05) - Jibou(7:34-7:57) - (...Bucureşti Nord 17:53)
* 41/44      București Nord(22:13) - Ploiești Vest(22:57-23:00) - Brașov(0:49-0:59) - ... - Jibou(7:47-7:52) - Baia Mare(8:41-8:56) - Satu Mare(9:40)
* 42/43      Satu Mare(20:20) - Baia Mare(21:08-21:23) - Jibou(22:12-22:30) - ... - Brașov(5:12-5:22) - Ploiești Vest(7:10-7:13) - București Nord(7:55)
* 45/48   Maramureş   București Nord(6:50) - Ploiești Vest(7:34-7:38) - Brașov(9:31-9:41) - ... - Dej Călători(15:34-15:46) - Jibou(16:52-16:57) - Baia Mare(17:46)
* 46/47   Maramureş   Baia Mare(6:41) - Jibou(7:30-7:57) - Dej Călători(9:07-9:19) - ... - Predeal(15:44-15:41) - Ploieşti Vest(17:07-17:11) - Bucureşti Nord(17:53)
* 57   Bucovina   (București Nord 16:35...) - Bacău(21:03) - Piatra Neamț(22:01)
* 58   Bucovina   Piatra Neamț(7:53) - Bacău(8:48-9:07) - (...București Nord 12:51)
* 65   Moldova   București Nord(17:15) - Ploiești Sud(18:00-18:03) - Buzău(18:48-18:51) - ... - Mărășești(20:00-20:17) - Vaslui(21:54-21:56) - Iași(23:03)
* 66   Moldova   Iași(5:35) - Vaslui(6:38-6:40) - Mărășești(8:25-8:37) - ... - Buzău(9:47-9:50) - Ploiești Sud(10:32-10:37) - București Nord(11:22)
* 102/601/604   Danubius   (Sofija 20:35...) - Ruse(3:40-4:25) - Bucureşti Nord(7:01-7:20) - ... - Nicolina(14:10-14:50) - Ungheni(16:44-18:11) - (...Moskva Kíevskaja 20:58)
* 104/505/508   Sofia   (Sofija 12:45...) - Ruse(20:05-20:55) - Giurgiu Nord(21:17-21:50) - ... - Dorneşti(6:33-6:34) - Vicşani(6:46-7:49) - (... Moskva Kievskaja 11:54)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofija 8:20...) - Ruse(15:25-16:25) - Giurgiu Nord(16:47-17:25) - ... - Vicşani(2:49-3:49) - Vadu Siret(5:16-7:16) - (...Kyjiv 19:23)
* 107   Pannonia   (Berlin-Lichtenberg 14:14...) - Bucureşti Nord(20:37-21:30) - Giurgiu Nord(23:09-23:58) - Ruse(0:20-1:30) - (...Sofija 8:35)
* 108   Pannonia   (Sofija 21.20...) - Ruse(4:40-5:45) - Giurgiu Nord(6:07-7:04) - Bucureşti Nord Gr.A(8.38-9.15) - (...Berlin-Lichtenberg 16.28)
* 145      Bucureşti Nord(11:35) - Piteşti(13:14-13:24) - Slatina(14:40-14:43) - Craiova(15:53)
* 146      Craiova(4:20) - Slatina(5:26-5:30) - Piteşti(6:52-7:02) - Bucureşti Nord(8:33)
* 151      Bucureşti Nord(8:20) - Titu(8:43-8:44) - Tîrgovişte(9:18)
* 152      Tîrgovişte(10:20) - Titu(10:49-10:50) - Bucureşti Nord(11:30)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:27) - Ploieşti Vest(10:13-10:16) - Braşov(12:31-12:47) - ... - Lugoj(19:59-20:03) - Buziaş(20:31-20:34) - Timişoara Nord(21:11)
* 225      Bucureşti Nord(19:45) - Ploieşti Vest(20:29-20:33) - Braşov(22:37-22:52) - ... - Simeria(3:55-4:05) - Deva(4:13-4:16) - Arad(6:19)
* 226      Arad(19:12) - Deva(21:16-21:21) - Simeria(21:29-21:41) - ... - Braşov(3:10-3:24) - Ploieşti Vest(5:27-5:31) - Bucureşti Nord(6:14)
* 231      Bucureşti Nord(13:20) - Caracal(15:23-15:37) - Piatra Olt(16:10-16:20) - Rîmnicu Vîlcea(18:02-18:07) - Podu Olt(19:49-19:51) - Sibiu(20:15)
* 232      Sibiu(3:33) - Podu Olt(3:58-4:00) - Rîmnicu Vîlcea(5:36-5:42) - Piatra Olt(7:17-7:29) - Caracal(8:02-8:15) - Bucureşti Nord(10:25)
* 237/335      Bucureşti Nord(19:50) - Piteşti(21:28-21:38) - Slatina(23:03-23:08) - ... - Podu Olt(3:05-3:07)- Sibiu(3:32-3:57) - Copşa Mică(4:43-5:04) - Cluj Napoca(6:18)
* 259/222      Timişoara Nord(8:30) - Buziaş(9:10-9:13) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Predeal(18:10-18:17) - Ploieşti Vest(19:42-19:45) - Bucureşti Nord(20:27)
* 336/238      Cluj Napoca(12:26) - Copşa Mică(13:44-13:57) - Sibiu(14:46-15:00) - ... - Slatina(19:16-19:20) - Piteşti(20:49-20:59) - Bucureşti Nord(22:36)
* 343/342      Timişoara Nord(6:29) - Arad(7:22-7:36) - Oradea(9:38-9:50) - ... - Suceava(20:26-20:38) - Paşcani(21:29-21:33) - Iaşi(22:40)
* 345/348      Iaşi(19:12) - Paşcani(20:19-20:24) - Suceava(21:19-21:38) - ... - Lugoj - Buziaş - Timişoara Nord
* 347/346      Timişoara Nord(17:23) - Buziaş(18:03-18:06) - Lugoj(18:35-18:38) - ... - Suceava(4:24-4:37) - Paşcani() - Iaşi()
* 361      Vaşcău(16:50) - Oradea(19:34-20:55) - (...Bucureşti Nord 7:41)
* 362      (București Nord 20:10... ) - Oradea(7:00-7:50) - Holod(9:13-9:21) - Vașcău(10:33)
* 421      Bucureşti Nord(20:10) - Ploieşti Vest(20:54-20:57) - Braşov(22:59-23:11) - Cluj Napoca(4:09-4:23) - Oradea(7:00-7:12) - Satu Mare(9:10)
* 422      Satu Mare(18:19) - Oradea(20:40-20:55) - Cluj Napoca(23:49-0:01) - ... - Predeal(5:26-5:33) - Ploieşti Vest(6:56-6:59) - Bucureşti Nord(7:41)
* 423      Timişoara Nord(15:33) - Arad(16:26-16:40) - Oradea(18:36-18:54) - Valea lui Mihai(20:08-20:19) - Satu Mare(21:20-21:24) - Baia Mare(22:15)
* 424      Baia Mare(0:52) - Satu Mare(1:40-1:47) - Valea lui Mihai(2:44-2:51) - Oradea(4:01-4:13) - Arad(6:07-6:21) - Timişoara Nord(7:24)
* 425      Bucureşti Nord(21:30) - Ploieşti Vest(22:14-22:17) - Braşov(0:18-0:30) - ... - Sărăţel(5:27-5:37) - Dej Călători(6:36-6:52) - Baia Mare(8:15)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:29-19:32) - Braşov(21:29-21:53) - ... - Salva(3:51-4:03) - Valea Vişeului(6:26-6:50) - Sighetu Marmaţiei(7:22)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(16:59) - Valea Vişeului(17:31-17:55) - Salva(20:18-20:55) - ... - Braşov(2:25-2:47) - Ploieşti Vest(4:47-4:50) - Bucureşti Nord(5:32)
* 437/436      Timişoara Nord(23:19) - Aradu Nou(0:13-0:14) - Deva(2:27-2:31) - ... - Salva(7:51-8:03) - Valea Vişeului(10:29-10:53) - Sighetu Marmaţiei(11:53)
* 438/435      Sighetu Marmaţiei(17:27) - Valea Vişeului(17:59-18:24) - Salva(20:45-20:55) - ... - Deva(2:02-2:06) - Aradu Nou(4:21-4:23) - Timişoara Nord(5:15)
* 439      Tîrgu Mureş(22:14) - Războieni(23:14-23:44) - (...Bucureşti Nord 6:28)
* 440      (Bucureşti Nord 22:45...) - Războieni(5:27-5:51) - Tîrgu Mureş(6:49)
* 451      Bucureşti Nord(20:20) - Ploieşti Vest(20:54-20:57) - Braşov(23:51-0:03) - Cluj Napoca(5:23-5:35) - Oradea(8:17-8:32) - Satu Mare(10:56)
* 452      Satu Mare(17:17) - Oradea(20:13-20:30) - Cluj Napoca(23:34-23:46) - ... - Predeal(5:59-6:06) - Ploieşti Vest(7:40-7:42) - Bucureşti Nord(8:42)
* 455      Bucureşti Nord(15:30) - Ploieşti Vest(16:38-16:40) - Braşov(18:47-18:59) - ... - Miercurea Ciuc(21:04-21:09) - Dej Călători(2:02-2:12) - Baia Mare(4:18)
* 456      Baia Mare(21:09) - Dej Călători(23:26-23:36) - Miercurea Ciuc(4:34-4:37) - ... - Predeal(7:13-7:20) - Ploieşti Vest(8:52-8:55) - Bucureşti Nord(9:58)
* 503/502/105   Bulgaria   (Kyjiv 21:20... ) - Vadu Siret(21:50-23:50) - Vicşani(23:17-0:24) - ... - Giurgiu Nord(9:54-10:43) - Ruse(11:05-12:00) - (...Sofija 19:25)
* 507/506/103   Sofia   (Moskva Kievskaja 21:20...) - Vadu Siret(21:50-23:50) - Vicşani(23:17-0:24) - ... - Giurgiu Nord(9:54-10:43) - Ruse(11:05-20:55) - (...Sofija 19:25)
* 531      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Sud(22:50-22:51) - Buzău(23:40-23:44) - ... - Paşcani(3:14-3:20) - Vereşti(3:54-4:10) - Botoşani(5:05)
* 532      Botoşani(9:00) - Vereşti(10:00-10:23) - Paşcani(11:07-11:22) - ... - Buzău(14:51-14:56) - Ploieşti Sud(15:42-15:47) - Bucureşti Nord(16:30)
* 603/602/101   Danubius   (Moskva Kíevskaja 12:45...) - Ungheni(14:15-16:11) - Nicolina(15:51-16:51) - ... - Giurgiu(1:14-1:53) - Ruse(2:15-3:10) - (...Sofija 10:30)
* 605/608   România   Bucureşti Nord(21:35) - Ploieşti Sud(22:23-22:26) - Buzău - ... - Nicolina(4:14-5:17) - Ungheni(7:10-9:10) - (...Moskva Kíevskaja 10:50)
* 607/606   România   (Moskva Kíevskaja 10:50) - Ungheni(7:10-9:10) - Nicolina(4:14-5:17) - ... - Buzău - Ploieşti Sud(22:23-22:26) - Bucureşti Nord(21:35)
* 621      Bucureşti Nord(12:55) - Ploieşti Sud(13:40-13:45) - Buzău(14:30-14:35) - ... - Bîrlad(17:10-17:15) - Vaslui(17:52-17:55) - Iaşi(19:08)
* 622      Iaşi(13:20) - Vaslui(14:28-14:32) - Bîrlad(15:16-15:26) - ... - Buzău - Ploieşti Sud - Bucureşti Nord(19:25)
* 623      Bucureşti Nord(23:20) - Ploieşti Sud(0:05-0:21) - Buzău(1:06-1:11) - ... - Crasna(4:15-4:20) - Vaslui(4:33-4:36) - Iaşi(5:55)
* 624      Iaşi(23:50) - Vaslui(1:01-1:04) - Bîrlad(2:02-2:06) - ... - Buzău - Ploieşti Sud - Bucureşti Nord(6:20)
* 655/658      Iaşi(14:58) - Paşcani(16:05-16:10) - Suceava(17:15-17:40) - ... - Deva(4:22-4:26) - Aradu Nou(6:44-6:46) - Timişoara Nord(7:40)
* 657/656      Timişoara Nord(14:08) - Aradu Nou(14:53-14:55) - Deva(17:08-17:12) - ... - Suceava(4:24-4:37) - Paşcani(5:32-5:36) - Iaşi(6:43)
* 666/865      Iaşi(22:35) - Vaslui(23:47-23:51) - Tecuci(1:28-1:31) - ... - Feteşti(4:13-4:15) - Constanţa(5:30-5:45) - Mangalia(7:10)
* 691      Bucureşti Nord(21:00) - Ploieşti Sud(22:06-22:15) - Buzău(23:04-23:11) - ... - Mărăşeşti(0:22-0:42) - Vaslui(2:49-2:59) - Iaşi(4:25)
* 692      Iaşi(10:15) - Vaslui(11:32-11:40) - Mărăşeşti(13:40-13:54) - ... - Buzău(15:11-15:13) - Ploieşti Sud(16:00-16:03) - Bucureşti Nord(17:08)
* 721      Bucureşti Nord(6:05) - Făurei(8:11-8:26) - Brăila(9:03-9:08) - Galaţi(9:45)
* 722      Galaţi(6:03) - Brăila(6:39-6:43) - Făurei(7:24-7:39) - Bucureşti Nord(9:32)
* 747/746      Timişoara Nord(7:07) - Buziaş(7:47-7:51) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Mărăşeşti(20:50-21:02) - Tecuci(21:23-21:25) - Galaţi(22:50)
* 748/745      Galaţi(5:40) - Tecuci(7:06-7:10) - Mărăşeşti(7:31-7:43) - ... - Lugoj(20:55-20:57) - Buziaş(21:25-21:27) - Timişoara Nord(22:04)
* 822      Mangalia(5:05) - Constanţa(6:39-6:52) - Bucureşti Nord(10:00)
* 823      Bucureşti Nord(6:05) - Constanţa(9:08-9:28) - Mangalia(10:34)
* 827      Bucureşti Nord(14:07) - Constanţa(16:55-17:29) - Mangalia(19:00)
* 828      Mangalia(17:24) - Constanţa(18:39-18:55) - Bucureşti Nord(22:00)
* 830      Mangalia(23:28) - Constanţa(0:39-0:58) - Bucureşti Nord(4:15)
* 831      Bucureşti Nord(7:02) - Medgidia(9:28-9:43) - Tulcea Oraş(12:13)
* 832      Tulcea Oraş(16:10) - Medgidia(18:36-18:55) - Bucureşti Nord(21:30)
* 839      București Nord(14:50) - Urziceni(15:46-15:51) - Slobozia Veche(16:47-16:55) - Ciulnița(17:12-17:32) - Fetești(17:55-17:58) - Constanța(19:14)
* 840      Constanța(4:21) - Fetești(5:35-5:37) - Ciulnița(6:00-6:15) - Slobozia Veche(6:31-6:35) - Urziceni(7:32-7:39) - București Nord(8:45)
* 866/665      Mangalia(13:05) - Constanţa(14:32-14:50) - Feteşti(16:09-16:11) - ... - Tecuci(18:55-19:00) - Vaslui(20:34-20:37) - Iaşi(22:00)
* 1007      Bucureşti Nord(1:04) - Goleşti(3:29-3:32) - Piteşti(3:40-3:53) - Slatina(6:02-6:12) - Piatra Olt(6:39-6:47) - Craiova(7:58)
* 1008      Craiova(14:32) - Piatra Olt(15:42-15:46) - Slatina(16:12-16:20) - Piteşti(18:40-18:52) - Goleşti(19:03-19:05) - Bucureşti Basarab(21:15)
* 1065      Caracal(12:10) - Piatra Olt(12:59-13:36) - (...Potcoava 14:37)
* 1066      Piatra Olt(10:52) - Caracal(11:40)
* 1071      Caracal(0:15) - Corabia(1:07)
* 1078      Corabia(16:00) - Caracal(16:57-17:32) - (...Slatina 19:09)
* 1091      Bucureşti Nord(6:25) - Goleşti(8:42-8:43) - Piteşti(8:51)
* 1092      Piteşti(3:45) - Goleşti(3:54-3:55) - Bucureşti Basarab(6:08)
* 1093      Bucureşti BAsarab(8:23) - Goleşti(10:55-11:01) - Piteşti(11:09)
* 1094      Piteşti(10:49) - Goleşti(10:58-11:00) - Bucureşti Basarab(13:15)
* 1095      Bucureşti Basarab(20:15) - Goleşti(22:45-22:47) - Piteşti(22:55)
* 1096      Piteşti(15:57) - Goleşti(16:06-16:08) - Bucureşti Basarab(18:31)
* 1101      Bucureşti Nord(6:00) - Titu(6:58-7:03) - Tîrgovişte(7:53-8:28) - Petroşiţa(9:45)
* 1104      Petroşiţa(12:57) - Tîrgovişte(14:03-14:05) - Titu(14:49-14:51) - Bucureşti Basarab(15:55)
* 1105      Bucureşti Basarab(15:40) - Titu(16:51-16:56) - Tîrgovişte(18:00-18:02) - Pietroşiţa(19:17)
* 1108      Petroşiţa(21:04) - Tîrgovişte(22:15-22:20) - Titu(23:02-23:06) - Bucureşti Basarab(0:07)
Strana: 1 2 3 4 5 6































116.49
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?