vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1990/1991 - CFR 060DA

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 060DA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
* 11   Bucureşti Expres   Bucureşti Nord Gr.A(23:00) - Craiova(1:27-1:37) - Drobeta Turnu Severin(3:25-3:31) - Caransebeș(5:27-5:37) - Timişoara Nord(6.48-7.13) - (...Begrad Dunav 10.40)
* 25   Carpaţi   Bucureşti Nord(0:45) - Ploieşti Vest(1:29-1:32) - Braşov(3:25-3:39) - ... - Arad(10:27-10:45) - Curtici(11:03-12:00) - (...Warszawa Wsch. 5:49)
* 26   Carpaţi   (Warszawa Wsch. 21:55...) - Curtici(20:05-21:25) - Arad(21:25-21:43) - ... - Predeal(6:05-6:12) - Ploieşti Vest(7:30-7:33) - Bucureşti Nord(8:15)
* 30/49      (Bucureşti Nord 6:50...) - Jibou(16:52-17:09) - Zalău Nord(17:38-17:41) - Carei(18:54-19:15) - Satu Mare(19:44)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(23.30) - Ploiești Vest(0:14-0:19) - Braşov(2.12-2.22) - Cluj Napoca(7:18-7:30) - Episcopia Bihor(10.04-10.18) - (...Berlin-Lichtenberg 7:14)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0.20...) - Episcopia Bihor(22.57-0.22) - Cluj Napoca(0:22-1:13) - Braşov(8.17-8.29) - Ploiești Vest(10:26-10:31) - Bucureşti Nord Gr.A(11.15)
* 40/39      Satu Mare(5:02) - Carei(5:29-5:50) - Zalău Nord(7:02-7:05) - Jibou(7:34-7:57) - (...Bucureşti Nord 17:53)
* 41/44      București Nord(22:13) - Ploiești Vest(22:57-23:00) - Brașov(0:49-0:59) - ... - Jibou(7:47-7:52) - Baia Mare(8:41-8:56) - Satu Mare(9:40)
* 42/43      Satu Mare(20:20) - Baia Mare(21:08-21:23) - Jibou(22:12-22:30) - ... - Brașov(5:12-5:22) - Ploiești Vest(7:10-7:13) - București Nord(7:55)
* 45/48   Maramureş   București Nord(6:50) - Ploiești Vest(7:34-7:38) - Brașov(9:31-9:41) - ... - Dej Călători(15:34-15:46) - Jibou(16:52-16:57) - Baia Mare(17:46)
* 46/47   Maramureş   Baia Mare(6:41) - Jibou(7:30-7:57) - Dej Călători(9:07-9:19) - ... - Predeal(15:44-15:41) - Ploieşti Vest(17:07-17:11) - Bucureşti Nord(17:53)
* 57   Bucovina   (București Nord 16:35...) - Bacău(21:03) - Piatra Neamț(22:01)
* 58   Bucovina   Piatra Neamț(7:53) - Bacău(8:48-9:07) - (...București Nord 12:51)
* 85   Callatis   București Nord(8:25) - Constanța(11:01-11:17) - Mangalia(12:25)
* 86   Callatis   Mangalia(16:30) - Constanța(17:38-17:51) - București Nord(20:35)
* 102/601/604   Danubius   (Sofija 20:35...) - Ruse(3:40-4:25) - Bucureşti Nord(7:01-7:20) - ... - Nicolina(14:10-14:50) - Ungheni(16:44-18:11) - (...Moskva Kíevskaja 20:58)
* 104/505/508   Sofia   (Sofija 12:45...) - Ruse(20:05-20:55) - Giurgiu Nord(21:17-21:50) - ... - Dorneşti(6:33-6:34) - Vicşani(6:46-7:49) - (... Moskva Kievskaja 11:54)
* 106/501/504   Bulgaria   (Sofija 8:20...) - Ruse(15:25-16:25) - Giurgiu Nord(16:47-17:25) - ... - Vicşani(2:49-3:49) - Vadu Siret(5:16-7:16) - (...Kyjiv 19:23)
* 107   Pannonia   (Berlin-Lichtenberg 14:14...) - Bucureşti Nord(20:37-21:30) - Giurgiu Nord(23:09-23:58) - Ruse(0:20-1:30) - (...Sofija 8:35)
* 108   Pannonia   (Sofija 21.20...) - Ruse(4:40-5:45) - Giurgiu Nord(6:07-7:04) - Bucureşti Nord Gr.A(8.38-9.15) - (...Berlin-Lichtenberg 16.28)
* 110/313   Nord-Sud   (Burgas 20.00...) - Ruse(2.40-3.45) - Giurgiu Nord(4:07-4:52) - ... - Oradea(18:58-19:05) - Episcopia Bihor(19.11-20.00) - (...Warszawa Wschodnia 13.04)
* 112/211   Vitoșa   (Sofija 18.45...) - Ruse(1.50-2.45) - Giurgiu Nord(3:07-3:40) - ... - Arad(16:12-16:22) - Curtici(16.40-17.40) - (...Dresden Hbf 8.07)
* 114/511/514      (Sofija 9:15....) - Ruse(16:45-17:40) - Giurgiu Nord(18:02-19:01) - ... - Vicşani(4:26-4:34) - Vadu Siret(4:46-5:52) - (...Leningrád 18:05)
* 116/119   Transdanubium   (Praha hl.n. 20.54...) - Curtici(12.30-13.36) - Arad(13:54-14:00) - ... - Craiova(20.16-20.31) - Răduleşti - Ruse(1.00-1.55) (...Burgas 8.50)
* 120/115   Transdanubium   (Burgas 21.00...) - Ruse(4.00-5.00) - Giurgiu Nord(5:22-6:00) - ... - Arad(17:30-17:34) - Curtici(17.52-18.50) - (...Praha hl.n. 7.51)
* 145      Bucureşti Nord(11:35) - Piteşti(13:14-13:24) - Slatina(14:40-14:43) - Craiova(15:53)
* 146      Craiova(4:20) - Slatina(5:26-5:30) - Piteşti(6:52-7:02) - Bucureşti Nord(8:33)
* 151      Bucureşti Nord(8:20) - Titu(8:43-8:44) - Tîrgovişte(9:18)
* 152      Tîrgovişte(10:20) - Titu(10:49-10:50) - Bucureşti Nord(11:30)
* 188/843      Timişoara Nord(20:22) - Caransebeş(21:43-21:53) - Drobeta Turnu Severin(23:50-23:57) - ... - Bucureşti Băneasa(5:05-5:22) - Constanţa(8:28-8:53) - Mangalia(10:09)
* 212/111   Vitoșa   (Dresden Hbf. 14.57...) - Curtici(7.20-9.04) - Arad(9:22-9:27) - ... - Giurgiu Nord(22:13-22:58) - Ruse(23.20-0.15) - (...Sofija 7.45)
* 214/217   Nesebar   (Budapest Keleti 11:50...) - Curtici(16:10-17:25) - Arad(18:05-18:20) - ... - Giurgiu Nord(5:15-6:18) - Ruse(6:40-7:50) - (...Burgas 14:55)
* 218/213   Nesebar   (Burgas 18:45...) - Ruse(1:15-2:20) - Giurgiu Nord(2:42-3:15) - ... - Arad(14:38-14:41) - Curtici(14:59-15:47) - (...Budapest Keleti 18:22)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:27) - Ploieşti Vest(10:13-10:16) - Braşov(12:31-12:47) - ... - Lugoj(19:59-20:03) - Buziaş(20:31-20:34) - Timişoara Nord(21:11)
* 225      Bucureşti Nord(19:45) - Ploieşti Vest(20:29-20:33) - Braşov(22:37-22:52) - ... - Simeria(3:55-4:05) - Deva(4:13-4:16) - Arad(6:19)
* 226/847      Arad(19:12) - Deva(21:16-21:21) - Simeria(21:29-21:41) - ... - Ploieşti Vest(5:27-5:31) - Bucureşti Nord(6:14-6:33) - Constanţa(9:37)
* 226      Arad(19:12) - Deva(21:16-21:21) - Simeria(21:29-21:41) - ... - Braşov(3:10-3:24) - Ploieşti Vest(5:27-5:31) - Bucureşti Nord(6:14)
* 231      Bucureşti Nord(13:20) - Caracal(15:23-15:37) - Piatra Olt(16:10-16:20) - Rîmnicu Vîlcea(18:02-18:07) - Podu Olt(19:49-19:51) - Sibiu(20:15)
* 232      Sibiu(3:33) - Podu Olt(3:58-4:00) - Rîmnicu Vîlcea(5:36-5:42) - Piatra Olt(7:17-7:29) - Caracal(8:02-8:15) - Bucureşti Nord(10:25)
* 237/335      Bucureşti Nord(19:50) - Piteşti(21:28-21:38) - Slatina(23:03-23:08) - ... - Podu Olt(3:05-3:07)- Sibiu(3:32-3:57) - Copşa Mică(4:43-5:04) - Cluj Napoca(6:18)
* 259/222      Timişoara Nord(8:30) - Buziaş(9:10-9:13) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Predeal(18:10-18:17) - Ploieşti Vest(19:42-19:45) - Bucureşti Nord(20:27)
* 288/877      Petroşani(17:05) - Tîrgu Jiu(17:13-17:17) - Filiaşi(18:21-18:36) - ... - Bucureşti Băneasa(1:21-1:42) - Constanţa(4:40-4:55) - Mangalia(6:10)
* 302/801   Mamaia   (Praha hl.n. 0.52...) - Episcopia Bihor(14.57-15.57) - Oradea(7:21) - ... - Feteşti(6:24-6:26) - Constanţa(7:38-7:54) - Mangalia(9:19)
* 302/801   Mamaia   Oradea(7:21) - Cluj Napoca(4:34-4:46) - Brașov(23.22-23.34) - ... - Feteşti(6:24-6:26) - Constanţa(7:38-7:54) - Mangalia(9:19)
* 306/805   Tracia   (Leipzig Hbf 13.37...) - Episcopia Bihor(10.47-11.37) - Oradea(11:46-11:50) - ... - Medgidia(2:11-3:00) - Negru Vodă(4.12-5.45) - (...Varna 10.20)
* 312/811   Varna   (Warszawa Wschodnia 18.45...) - Episcopia Bihor(15.42-16.32) - Oradea - ... - Medgidia(5:30-6:09) - Negru Vodă(6.50-8.05) - (...Varna 12.38)
* 314/109   Nord-Süd   (Warszawa Wschodnia 15.15...) Episcopia Bihor(11.47-13.48) - Oradea(13:57-13:59) - Cluj Napoca(16:42-16:55) - ... - Giurgiu Nord(2:22-3:10) - Ruse(3.32-4.35) - (... Burgas 11.40)
* 336/238      Cluj Napoca(12:26) - Copşa Mică(13:44-13:57) - Sibiu(14:46-15:00) - ... - Slatina(19:16-19:20) - Piteşti(20:49-20:59) - Bucureşti Nord(22:36)
* 341/344      Iaşi(6:03) - Paşcani(7:10-7:17) - Suceava(8:10-8:25) - ... - Oradea(18:27-18:37) - Arad(20:31-20:43) - Timişoara Nord(21:36)
* 343/342      Timişoara Nord(6:29) - Arad(7:22-7:36) - Oradea(9:38-9:50) - ... - Suceava(20:26-20:38) - Paşcani(21:29-21:33) - Iaşi(22:40)
* 345/348      Iaşi(19:12) - Paşcani(20:19-20:24) - Suceava(21:19-21:38) - ... - Lugoj - Buziaş - Timişoara Nord
* 347/346      Timişoara Nord(17:23) - Buziaş(18:03-18:06) - Lugoj(18:35-18:38) - ... - Suceava(4:24-4:37) - Paşcani() - Iaşi()
* 361      Vaşcău(16:50) - Oradea(19:34-20:55) - (...Bucureşti Nord 7:41)
* 362      (București Nord 20:10... ) - Oradea(7:00-7:50) - Holod(9:13-9:21) - Vașcău(10:33)
* 368/849      Cluj Napoca(23:10) - Copşa Mică(1:38-1:55) - Braşov(4:31-4:55) - ... - Feteşti(10:40-10:44) - Constanţa(12:44-12:57) - Mangalia(14:11)
* 421      Bucureşti Nord(20:10) - Ploieşti Vest(20:54-20:57) - Braşov(22:59-23:11) - Cluj Napoca(4:09-4:23) - Oradea(7:00-7:12) - Satu Mare(9:10)
* 422      Satu Mare(18:19) - Oradea(20:40-20:55) - Cluj Napoca(23:49-0:01) - ... - Predeal(5:26-5:33) - Ploieşti Vest(6:56-6:59) - Bucureşti Nord(7:41)
* 423      Timişoara Nord(15:33) - Arad(16:26-16:40) - Oradea(18:36-18:54) - Valea lui Mihai(20:08-20:19) - Satu Mare(21:20-21:24) - Baia Mare(22:15)
* 424      Baia Mare(0:52) - Satu Mare(1:40-1:47) - Valea lui Mihai(2:44-2:51) - Oradea(4:01-4:13) - Arad(6:07-6:21) - Timişoara Nord(7:24)
* 425      Bucureşti Nord(21:30) - Ploieşti Vest(22:14-22:17) - Braşov(0:18-0:30) - ... - Sărăţel(5:27-5:37) - Dej Călători(6:36-6:52) - Baia Mare(8:15)
* 426      Baia Mare(19:45) - Dej Călători(21:55-22:07) - Sărăţel(22:53-23:07) - ... - Braşov(4:06-4:18) - Ploieşti Vest(6:27-6:30) - Bucureşti Nord(7:12)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:45) - Ploieşti Vest(19:29-19:32) - Braşov(21:29-21:53) - ... - Salva(3:51-4:03) - Valea Vişeului(6:26-6:50) - Sighetu Marmaţiei(7:22)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(16:59) - Valea Vişeului(17:31-17:55) - Salva(20:18-20:55) - ... - Braşov(2:25-2:47) - Ploieşti Vest(4:47-4:50) - Bucureşti Nord(5:32)
* 437/436      Timişoara Nord(23:19) - Aradu Nou(0:13-0:14) - Deva(2:27-2:31) - ... - Salva(7:51-8:03) - Valea Vişeului(10:29-10:53) - Sighetu Marmaţiei(11:53)
* 438/435      Sighetu Marmaţiei(17:27) - Valea Vişeului(17:59-18:24) - Salva(20:45-20:55) - ... - Deva(2:02-2:06) - Aradu Nou(4:21-4:23) - Timişoara Nord(5:15)
* 439      Tîrgu Mureş(22:14) - Războieni(23:14-23:44) - (...Bucureşti Nord 6:28)
* 440      (Bucureşti Nord 22:45...) - Războieni(5:27-5:51) - Tîrgu Mureş(6:49)
* 443/442/841      Satu Mare(9:55) - Baia Mare(10:51-11:06) - Dej Călători(13:24-13:35) - ... - Feteşti(1:14-1:16) - Constanţa(2:30-2:55) - Mangalia(4:00)
* 446/845      Tîrgu Mureş(17:00) - Deda(18:02-18:12) - Miercurea Ciuc(20:39-20:45) - ... - Feteşti(3:46-3:48) - Constanţa(5:03-5:24) - Mangalia(6:38)
* 451      Bucureşti Nord(20:20) - Ploieşti Vest(20:54-20:57) - Braşov(23:51-0:03) - Cluj Napoca(5:23-5:35) - Oradea(8:17-8:32) - Satu Mare(10:56)
* 452      Satu Mare(17:17) - Oradea(20:13-20:30) - Cluj Napoca(23:34-23:46) - ... - Predeal(5:59-6:06) - Ploieşti Vest(7:40-7:42) - Bucureşti Nord(8:42)
* 455      Bucureşti Nord(15:30) - Ploieşti Vest(16:38-16:40) - Braşov(18:47-18:59) - ... - Miercurea Ciuc(21:04-21:09) - Dej Călători(2:02-2:12) - Baia Mare(4:18)
* 456      Baia Mare(21:09) - Dej Călători(23:26-23:36) - Miercurea Ciuc(4:34-4:37) - ... - Predeal(7:13-7:20) - Ploieşti Vest(8:52-8:55) - Bucureşti Nord(9:58)
* 503/502/105   Bulgaria   (Kyjiv 21:20... ) - Vadu Siret(21:50-23:50) - Vicşani(23:17-0:24) - ... - Giurgiu Nord(9:54-10:43) - Ruse(11:05-12:00) - (...Sofija 19:25)
* 507/506/103   Sofia   (Moskva Kievskaja 21:20...) - Vadu Siret(21:50-23:50) - Vicşani(23:17-0:24) - ... - Giurgiu Nord(9:54-10:43) - Ruse(11:05-20:55) - (...Sofija 19:25)
* 513/512/113      (Leningrád 16:10...) - Vadu Siret(23:55-1:55) - Vicşani(1:05-1:15) - ... - Giurgiu Nord(11:31-12:03) - Ruse(12:25-13:10) - (...Sofija 20:40)
* 519/518/819   Marea Neagră   (Moskvá-Kíevskaja 16:40...) - Vicşani(19:54) - Suceava Nord(20:39-21:02) - ... - Medgidia(4:17-4:42) - Negru Vodă(6:05-7:10) - (...Varna 11:15)
* 531      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Sud(22:50-22:51) - Buzău(23:40-23:44) - ... - Paşcani(3:14-3:20) - Vereşti(3:54-4:10) - Botoşani(5:05)
* 532      Botoşani(9:00) - Vereşti(10:00-10:23) - Paşcani(11:07-11:22) - ... - Buzău(14:51-14:56) - Ploieşti Sud(15:42-15:47) - Bucureşti Nord(16:30)
* 556/855      Suceava Nord(7:19) - Suceava(7:23-7:26) - Bacău(9:35-9:40) - ... - Feteşti(14:19-14:20) - Constanţa (15:39-15:57) - Mangalia(17:42)
* 558/857      Bicaz(19:52) - Piatra Neamţ(20:26-20:33) - Bacău(21:43-21:55) - ... - Feteşti(2:26-2:28) - Constanţa(3:40-3:55) - Mangalia(5:00)
* 603/602/101   Danubius   (Moskva Kíevskaja 12:45...) - Ungheni(14:15-16:11) - Nicolina(15:51-16:51) - ... - Giurgiu(1:14-1:53) - Ruse(2:15-3:10) - (...Sofija 10:30)
* 605/608   România   Bucureşti Nord(21:35) - Ploieşti Sud(22:23-22:26) - Buzău - ... - Nicolina(4:14-5:17) - Ungheni(7:10-9:10) - (...Moskva Kíevskaja 10:50)
* 607/606   România   (Moskva Kíevskaja 10:50) - Ungheni(7:10-9:10) - Nicolina(4:14-5:17) - ... - Buzău - Ploieşti Sud(22:23-22:26) - Bucureşti Nord(21:35)
* 619/618/817      (Moskva Kíevskaja 16:47...) Ungheni(19:24-21:20) - Nicolina(21:00-22:20) - Iaşi(22:24-22:41) - ... - Medgidia(7:00-7:19) - Negru Vodă(8:27-9:25) - (... Plovdiv 19:20)
* 655/658      Iaşi(14:58) - Paşcani(16:05-16:10) - Suceava(17:15-17:40) - ... - Deva(4:22-4:26) - Aradu Nou(6:44-6:46) - Timişoara Nord(7:40)
* 657/656      Timişoara Nord(14:08) - Aradu Nou(14:53-14:55) - Deva(17:08-17:12) - ... - Suceava(4:24-4:37) - Paşcani(5:32-5:36) - Iaşi(6:43)
* 666/865      Iaşi(22:35) - Vaslui(23:47-23:51) - Tecuci(1:28-1:31) - ... - Feteşti(4:13-4:15) - Constanţa(5:30-5:45) - Mangalia(7:10)
* 692      Iaşi(10:15) - Vaslui(11:32-11:40) - Mărăşeşti(13:40-13:54) - ... - Buzău(15:11-15:13) - Ploieşti Sud(16:00-16:03) - Bucureşti Nord(17:08)
* 721      Bucureşti Nord(6:05) - Făurei(8:11-8:26) - Brăila(9:03-9:08) - Galaţi(9:45)
* 722      Galaţi(6:03) - Brăila(6:39-6:43) - Făurei(7:24-7:39) - Bucureşti Nord(9:32)
* 747/746      Timişoara Nord(7:07) - Buziaş(7:47-7:51) - Lugoj(9:42-9:44) - ... - Mărăşeşti(20:50-21:02) - Tecuci(21:23-21:25) - Galaţi(22:50)
* 748/745      Galaţi(5:40) - Tecuci(7:06-7:10) - Mărăşeşti(7:31-7:43) - ... - Lugoj(20:55-20:57) - Buziaş(21:25-21:27) - Timişoara Nord(22:04)
* 802/301   Mamaia   Mangalia(15.20) - Constanţa(16:48-17:18) - Feteşti(18:25-18:28) - ... - Oradea(7:21-7:33) - Episcopia Bihor(7.41-9.20) - (...Praha hl.n. 22.09)
* 802/301   Mamaia   Mangalia(15.20) - Constanţa(16:48-17:18) - Feteşti(18:25-18:28) - ... - Brașov(23.22-23.34) - Cluj Napoca(4:34-4:46) - Oradea(7:21)
* 806/305   Tracia   (Varna 19.00 ...) - Negru Vodă(23.25-0.25) - Medgidia(1:26-1:59) - ... - Oradea(16:26-16:32) - Episcopia Bihor(16.40-18.00) - (...Leipzig Hbf 12.20)
* 812/311   Varna   (Varna 17.47...) Negru Vodă(22.05-23.05) - Medgidia - Bucureşti Nord Gr.A(3.04-3.35) - ... - Oradea - Episcopia Bihor(13.59-15.10) - (... Warszawa Wschodnia 8.54)
* 818/617/620      (Plovdiv 19:20...) - Negru Vodă(8:27-9:25) - Medgidia(7:00-7:19) - ... - Nicolina(21:00-22:20) - Ungheni(19:24-21:20) - (...Moskva Kievskaia)
* 820/517/520   Marea Neagră   (Varna 20:27...) - Negru Vodă(0:40-1:37) - Medgidia(2:56-3:15) - ... - Suceava Nord(10:34-10:50) - Vicşani(11:34-13:20) - (...Moskwa Kiewskaia 16:52)
* 822      Mangalia(5:05) - Constanţa(6:39-6:52) - Bucureşti Nord(10:00)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































124.13
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?