vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1989/1990 - CFR WIT

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* 25   Carpați   Bucureşti Nord Gr.A(0.45) - Ploiești Vest(1:30-1:32) - Braşov(3.23-3.35) - ... - Arad(10:33-10:42) - Curtici(10:59-12:00) - (...Warszawa Wschodnia 5.59)
* 26   Carpaţi   (Warszawa Wschdonia 22:10...) - Curtici(20:05-21:31) - Arad(21:48-22:00) - ... - Braşov(5:27-5:41) - Ploieşti Vest(7:29-7:32) - Bucureşti Nord(8:15)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(22.00) - Ploiești Vest(22:45-22:50) - Brașov(0:41-0:51) - ... - Oradea - Episcopia Bihor(8.23-9.20) - (...Berlin-Lichtenberg 5.36)
* 32   Balt-Orient   (Berlin-Lichtenberg 0:14...) - Episcopia Bihor(22:57-0:24) - Oradea(0:41-0:49) - ... - Brașov(8:18-8:30) - Ploiești Vest(10:17-10:21) - Bucureşti Nord Gr.A(11:05)
* 35   Transilvania   București Nord(13:20) - Ploiești Vest(14:05-14:08) - Brașov(15:59-16:09) - Cluj Napoca(20:30-20:8) - Oradea(23:08)
* 36   Transilvania   Oradea(13:15) - Cluj Napoca(15:23-15:37) - Brașov(20:20-20:30) - Ploiești Vest(22:14-22:17) - București Nord(23:00)
* 44/41   Maramureș   (București Nord 6:50...) - Jibou(16:53) - Zalău Nord(17:21-17:25) - Carei(18:43-19:04) - Satu Mare(19:33)
* 42/43   Maramureș   Satu Mare(5:41) - Carei(6:08-6:29) - Zalău Nord(7:45-7:49) - Jibou(8:18) - (...București Nord 18:30)
* 45/48   Maramureș   București Nord(6:50) - Ploiești Vest(7:35-7:39) - Brașov(9:30-9:40) - ... - Dej(15:19-15:31) - Jibou(16:36-16:41) - Baia Mare(17:29)
* 46/47   Maramureș   Baia Mare(7:38) - Jibou(8:24-8:42) - Dej(9:52-10:04) - ... - Brașov(15:46-15:56) - Ploiești Vest(17:42-17:47) - București Nord(18:30)
* 57      (Bucureşti Nord 17:10...) - Bacău(21:06-21:36) - Piatra Neamţ(22:35)
* 58      Piatra Neamţ(7:45) - Bacău(8:41-9:00) - (...Bucureşti Nord 11:18)
* 65   Moldova   București Nord(16:35) - Ploiești Sud(17:21-17:24) - Buzău(18:14-18:17) - ... - Mărășești(19:27-20:39) - Vaslui(21:25-21:27) - Iași(22:32)
* 66   Moldova   Iași(5:30) - Vaslui(6:32-6:34) - Mărășești(8:16-8:28) - ... - Buzău(9:42-9:44) - Ploiești Sud(10:29-10:32) - București Nord(11:18)
* 104/505/508   Sofia   (Sofija 12:45...) - Ruse(20:05-20:45) - Giurgiu Nord(21:07-21:55) - ... - Vicşani(6:44-7:49) - Vadu Siret(9:16-11:30) - (...Moskvá-Kíevskaja 10:31)
* 107   Pannonia   (Berlin Lichtenberg...) - Bucureşti Nord - Giurgiu Nord - Ruse - (...Sofija)
* 108   Pannonia   (Sofija 21:30) - Ruse(4:40-5:45) - Giurgiu Nord(6:07-6:57) - Bucureşti Nord(8:39-9:16) - (...Berlin Lichtenberg 17:00)
* 145      București Nord(11:45) - Pitești(13:13-13:23) - Slatina(14:40-14:45) - Craiova(15:58)
* 146      Craiova(4:20) - Slatina(5:27-5:30) - Pitești(6:50-7:00) - București Nord(8:38)
* 151      Bucureşti Nord(8:05) - Titu(8:46-8:48) - Tîrgovişte(9:22)
* 152      Tîrgovişte(10:17) - Titu(10:47-10:49) - Bucureşti Nord(11:35)
* 221/260      Bucureşti Nord(9:28) - Ploieşti Vest(10:15-10:18) - Braşov(12:35-12:52) - ... - Lugoj() - Buziaş(20:29-20:32) - Timişoara Nord(21:07)
* 225      București Nord(19:45) - Ploiești Vest(20:32-20:36) - Brașov(22:40-22:57) - ... - Simeria(3:56-4:06) - Deva(4:16-4:19) - Arad(6:20)
* 226      Arad(19:10) - Deva(21:17-21:22) - Simeria(21:30-21:42) - ... - Brașov(3:09-3:23) - Ploiești Vest(5:20-5:29) - București Nord(6:12)
* 231      Bucureşti Nord - Caracal - Piatra Olt - Rîmnicu Vîlcea - Podu Olt - Sibiu
* 232      Sibiu - Podu Olt - Rîmnicu Vîlcea - Piatra Olt - Caracal - Bucureşti Nord
* 237/335      București Nord(19:50) - Pitești(21:27-21:37) - Slatina(23:06-23:11) - ... - Sibiu(3:29-3:54) - Copșa Mică(4:38-4:50) - Cluj Napoca(7:11)
* 259/222      Timişoara Nord(8:45) - Buziaş(9:22-9:25) - Lugoj(9:51-9:55) - ... - Predeal(18:08-18:15) - Ploieşti Vest(19:39-19:44) - Bucureşti Nord(20:27)
* 336/238      Cluj Napoca(11:20) - Copșa Mică(13:42-13:55) - Sibiu(14:42-14:45) - ... - Slatina(19:17-19:20) - Pitești(20:46-20:57) - București Nord(22:43)
* 341/344      Iași(5:55) - Pașcani(7:02-7:12) - Suceava(8:04-8:19) - ... - Oradea(18:21-18:32) - Arad(20:29-20:41) - Timișoara Nord(21:30)
* 343/342      Timișoara Nord(6:32) - Arad(7:21-7:35) - Oradea(9:35-9:42) - ... - Suceava(20:08-20:23) - Pașcani(21:22-21:27) - Iași(22:34)
* 345/348      Iași(19:00) - Pașcani(20:11-20:21) - Suceava(21:15-21:35) - ... - Lugoj(11:17-11:20) - Buziaș(11:46-11:49) - Timișoara Nord(12:24)
* 347/346      Timișoara Nord(17:26) - Buziaș(18:03-18:06) - Lugoj(18:32-18:35) - ... - Suceava(8:15-8:30) - Pașcani(9:28-9:33) - Iași(10:40)
* 361      Vașcău(16:45) - Oradea(19:27-21:10) - (...Bucureşti Nord 8:01)
* 421      București Nord(20:25) - Ploiești Vest(21:10-21:13) - Brașov(23:12-23:22) - Cluj Napoca(4:15-4:29) - Oradea(7:03-7:15) - Satu Mare(9:13)
* 422      Satu Mare(18:45) - Oradea(20:55-21:10) - Cluj Napoca(23:54-0:06) - Brașov(5:02-5:12) - Ploiești Vest(7:09-7:13) - București Nord(8:01)
* 423      Timişoara Nord(15:35) - Arad(16:24-16:38) - Oradea(18:31-18:42) - Satu Mare(20:59-21:04) - Baia Mare(21:56)
* 424      Baia Mare(1:00) - Satu Mare(1:49-1:59) - Oradea(4:00-4:16) - Arad(6:08-6:22) - Timişoara Nord(7:19)
* 425      Bucureşti Nord(19:03) - Ploieşti Vest(19:48-19:51) - Braşov(21:49-22:01) - ... - Dej Călători(4:20-4:34) - Jibou(5:48-5:54) - Baia Mare(12:32)
* 431/434      București Nord(21:26) - Ploiești Vest(22:11-22:15) - Brașov(0:09-0:21) - ... - Salva(6:19-6:32) - Valea Vişeului(8:47-9:10) - Sighetu Marmaţiei(9:39)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(17:36) - Valea Vişeului(18:05-18:31) - Salva(20:40-20:51) - ... - Braşov(2:45-2:57) - Ploieşti Vest(4:50-4:53) - Bucureşti Nord(5:37)
* 435      (Timișoara Nord 15:08...) - Salva(23:38) - Valea Vișeului(2:10-2:32) - Sighetu Marmației(3:03)
* 436      Sighetu Marmației(19:01) - Valea Vișeului(19:30-19:55) - Salva(22:26) - (...Timișoara Nord 7:37)
* 451      București Nord(20:34) - Ploiești Vest(22:01-22:04) - Brașov(0:41-1:01) - Cluj Napoca(6:07-6:22) - Oradea(9:03-9:18) - Satu Mare(11:35)
* 452      Satu Mare(17:53) - Oradea(20:34-20:48) - Cluj Napoca(23:37-23:47) - Brașov(4:52-5:03) - Ploiești Vest(7:12-7:37) - București Nord(8:45)
* 531      București Nord(21:35) - Ploiești Sud(22:21-22:27) - Buzău(23:17-23:22) - ... - Pașcani(2:54-3:00) - Verești(3:34-3:55) - Botoșani(4:50)
* 532      Botoșani(8:29) - Verești(9:20-9:40) - Pașcani(10:18-10:33) - ... - Buzău(14:17-14:22) - Ploiești Sud(15:11-15:16) - București Nord(16:00)
* 534      Botoșani(22:13) - Verești(23:05)
* 541      București Nord(14:45) - Ploiești Sud(15:31-15:34) - Buzău(16:24-16:27) - ... - Bacău(18:58-19:30) - Piatra Neamţ(20:30-20:32) - Bicaz(21:01)
* 542      Bicaz(1:30) - Piatra Neamţ(1:55-2:00) - Bacău(2:57-3:16) - ... - Buzău(5:52-5:56) - Ploiești Sud(6:41-6:44) - București Nord(7:28)
* 545      (București Nord 6:07...) - Bacău(10:45) - Piatra Neamț(11:48)
* 546      Piatra Neamț(17:15) - Bacău(18:12) - (...București Nord 22:50)
* 551      București Nord(20:50) - Ploiești Sud(21:36-21:42) - Buzău(22:32-22:37) - ... - Suceava(2:57-2:59) - Suceava Nord(3:04-3:16) - Vatra Dornei Băi H.(6:35)
* 552      Vatra Dornei Băi H.(22:15) - Suceava(1:32-1:54) - Bacău() - ... - Buzău() - Ploiești Sud() - București Nord(20:50)
* 621      Bucureşti Nord(13:30) - Ploieşti Sud(14:16-14:22) - Buzău(15:12-15:17) - ... - Bîrlad(17:51-17:56) - Vaslui(18:33-18:36) - Iaşi(19:42)
* 622      Iaşi(13:50) - Vaslui(14:58-15:01) - Bîrlad(15:38-15:48) - ... - Buzău(18:23-18:26) - Ploieşti Sud(19:11-19:16) - Bucureşti Nord(20:00)
* 623      Bucureşti Nord(23:20) - Ploieşti Sud(0:06-0:22) - Buzău(1:12-1:16) - ... - Crasna(4:22-4:27) - Vaslui(4:40-4:43) - Iaşi(6:00)
* 624      Iaşi(23:50) - Vaslui(1:01-1:05) - Crasna(1:18-1:30) - ... - Buzău(4:38-4:41) - Ploieşti Sud(5:26-5:34) - Bucureşti Nord(6:18)
* 655/658      Iași(15:08) - Pașcani(16:14-16:19) - Suceava(17:10-17:43) - ... - Simeria(4:05-4:15) - Deva(4:25-4:29) - Timișoara Nord(7:37)
* 657/656      Timișoara Nord(14:08) - Deva(17:10-17:14) - Simeria(17:22-17:37) - ... - Suceava(4:10-4:27) - Pașcani(5:25-5:30) - Iași(6:36)
* 666/865      Iași(23:00) - Vaslui(0:12-0:16) - Tecuci(1:44-1:47) - ... - Fetești(4:27-4:29) - Constanța(5:49-6:04) - Mangalia(7:30)
* 721      București Nord(6:05) - Făurei(8:10-8:25) - Brăila(9:09-9:14) - Galați(9:47)
* 722      Galați(6:05) - Brăila(6:40-6:44) - Făurei(7:25-7:42) - București Nord(9:33)
* 747/746      Timișoara Nord(7:28) - Buziaș(8:05-8:07) - Lugoj(8:33-8:36) - ... - Adjud(20:13-20:18) - Mărășești(20:40-20:52) - Galați(22:43)
* 748/745      Galați(5:44) - Mărășești(7:36-7:49) - Adjud(8:11-8:23) - ... - Lugoj(20:50-20:54) - Buziaș(21:20-21:22) - Timișoara Nord(21:57)
* 822      Mangalia(5:10) - Constanța(6:37-6:50) - București Nord(10:05)
* 823      București Nord(7:00) - Constanța(9:56-10:11) - Mangalia(11:25)
* 827      Bucureşti Nord(14:00) - Constanţa(16:54-17:15) - Mangalia(18:36)
* 828      Mangalia(17:00) - Constanța(18:20-18:40) - București Nord(21:50)
* 831      București Nord(6:05) - Medgidia(8:29-8:45) - Tulcea Oraș(11:06)
* 832      Tulcea Oraș(14:40) - Medgidia(16:56-17:17) - București Nord(20:00)
* 839      București Nord(14:52) - Urziceni(15:49-15:51) - Slobozia Veche(16:47)
* 866/665      Mangalia(13:05) - Constanța(14:34-14:47) - Fetești(16:06-16:09) - ... - Tecuci(18:46-18:50) - Vaslui(20:21-20:24) - Iași(21:49)
* 1005      Bucureşti Nord(14:45) - Goleşti(17:10-17:16) - Piteşti(17:24-17:38) - ... - Caransebeş(3:20-3:25) - Lugoj(4:12-4:18) - Timişoara Nord(5:35)
* 1006      Timişoara Nord(14:40) - Lugoj(16:05-16:10) - Caransebeş(16:54-16:59) - ... - Piteşti(2:28-2:40) - Goleşti(2:49-2:52) - Bucureşti Nord(4:37)
* 1007      Bucureşti Nord(1:43) - Goleşti(3:33-3:36) - Piteşti(3:45-4:00) - Slatina(6:04-6:13) - Piatra Olt(6:39-6:47) - Craiova(7:58)
* 1008      Craiova(14:32) - Piatra Olt(15:42-15:46) - Slatina(16:13-16:22) - Piteşti(18:33-18:47) - Goleşti(18:58-19:00) - Bucureşti Nord(21:18)
* 1009      Bucureşti Nord(5:21) - Goleşti(7:45-7:49) - Piteşti(7:59-8:17) - Slatina(10:14-10:17) - Piatra Olt(10:43)
* 1010      Piatra Olt(3:20) - Slatina(3:45-3:47) - Piteşti(6:00-6:17) - Goleşti(6:28-6:44) - Bucureşti Nord(9:17)
* 1011      Bucureşti Nord(16:57) - Goleşti(19:40-19:47) - Piteşti(19:58-20:16) - Slatina(22:28-22:30) - Piatra Olt(22:53)
* 1015      București Nord(3:40) - Golești(5:53-5:56) - Pitești(6:04-6:20) - Bascov(6:39)
* 1016      Curtea de Argeș(18:15) - Pitești(19:24-19:36) - Golești(19:45-20:02) - București Basarab(22:21)
* 1032      Costeşti(0:58) - Roşiori Nord(2:36)
* 1043      Roşiori Nord(20:15) - Costeşti(21:53)
* 1061      (Corabia 6:15...) - Caracal(7:15-8:18) - Piatra Olt(9:13)
* 1065/1068      Potcoava(7:10) - Slatina(7:44-7:46) - Piatra Olt(8:12-8:24) - Caracal(9:12-9:45) - Corabia(10:39)
* 1071      Caracal(0:15) - Corabia(1:07)
* 1072      Corabia(3:20) - Caracal(4:15)
* 1075      Caracal(5:00) - Corabia(6:00)
* 1076      Corabia(6:15) - Caracal(7:15-8:18) - (...Piatra Olt 9:13)
* 1078      Corabia(15:58) - Caracal(16:55-17:05) - (...Slatina 19:05)
* 1082/1083      Corabia(18:50) - Caracal(19:50-20:22) - Piatra Olt(21:19)
* 1084/1085      Piatra Olt(20:30) - Caracal(21:18-21:47) - Corabia(22:48)
* 1091      București Nord(6:25) - Golești(8:38-8:39) - Pitești(8:47)
* 1092      Pitești(3:10) - Golești(3:19-3:20) - București Basarab(5:45)
* 1093      București Basarab(8:23) - Golești(10:51-10:52) - Pitești(11:00)
* 1094      Pitești(11:30) - Golești(11:38-11:41) - București Nord(14:05)
* 1095      București Basarab(20:12) - Golești(22:45-22:46) - Pitești(22:54)
* 1096      Pitești(15:48) - Golești(15:57-16:03) - București Basarab(18:33)
* 1098      (Curtea de Argeș 16:25...) - Pitești(17:34-17:50) - Goleşti(17:59-18:00) - Bucureşti Basarab(20:10)
Strana: 1 2 3 4 5 6































67.37
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?