vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1978/1979 - CFR WIT

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* 11   Bucureşti   Bucureşti Nord(22:50) - Craiova(1:43-1:52) - Drobeta Turnu Severin(3:32-3:37) - Timişoara Nord(6:45-7:12) - Stamora Moraviţa(8:02-8:27) - (...Beograd Dunav 10:32)
* 12   Bucureşti   (Beograd Dunav 19:15...) - Stamora Moraviţa(23:09-0:35) - Timişoara Nord(1:28-1:53) - Drobeta Turnu Severin(4:32-4:34) - Craiova(6:55-7:07) - Bucureşti Nord(10:00)
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(10:46) - Craiova(13:50-14:03) - Drobeta Turnu Severin(15:49-15:52) - Timişoara Nord(19:05)
* 14   Mihai Viteazu   Timişoara Nord(14:14) - Drobeta Turnu Severin(17:28-17:34) - Craiova(19:23-19:35) - Bucureşti Nord(22:15)
* 15   Traian   Bucureşti Nord(13:50) - Craiova(16:39-16:49) - Drobeta Turnu Severin(18:27-18:29) - Timişoara Nord(21:35)
* 16   Traian   Timişoara Nord(12:30) - Drobeta Turnu Severin(15:44-15:50) - Craiova(17:33-17:45) - Bucureşti Nord(20:21)
* 21      Bucureşti Nord(23:25) - Ploieşti Vest(0:05-0:12) - Braşov(1:51-2:03) - Alba Iulia(5:43-5:45) - Deva(6:40-6:41) - Arad(8:47)
* 22      Arad(22:04) - Deva(0:23-0:28) - Alba Iulia(1:23-1:25) - Brașov(5:08-5:18) - Ploiești Vest(6:45-6:57) - București Nord(7:45)
* 23   Orient Expres   Bucureşti Nord(18:55) - Ploieşti Vest(19:35-19:38) - Braşov(21:21-21:33) - ... - Arad(4:28-4:38) - Curtici(4:56-5:36) - (...Wien West 13:25)
* 24   Orient Expres   (Wien West 16:10...) - Curtici(1:50-3:45) - Arad(4:03-4:18) - ... - Braşov(11:17-11:27) - Ploieşti Vest(13:07-13:12) - Bucureşti Nord(13:55)
* 25   Decebal   București Nord(6:40) - Ploiești Vest(7:20-7:22) - Brașov(9:05-9:17) - ... - Alba Iulia(13:16-13:17) - Deva(14:08-14:09) - Arad(16:15)
* 26   Decebal   Arad(9:08) - Deva(11:26-11:27) - Alba Iulia(12:17) - ... - Brașov(16:03-16:13) - Ploiești Vest(17:46-17:48) - București Nord(18:35)
* 27   Dacia   (Bucureşti Nord 13:15...) - Teiuş(19:12-19:20) - Alba Iulia(19:42) - Deva(20:34) - Arad(22:35)
* 28   Dacia   Arad(13:10) - Deva(15:24-15:25) - Alba Iulia(16:18) - Teiuş(16:40-16:55) - (...Bucureşti Nord 23:00)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(22:15) - Ploiești Vest(22:55-22:57) - Brașov(0:40-0:52) - ... - Oradea(8:37-8:45) - Episcopia Bihor(8:55-9:20) - (...Berlin Ostbhf 5:34)
* 32   Balt-Orient   (Berlin Ostbhf 0:38...) - Episcopia Bihor(22:35-23:45) - Oradea(23:55-0:03) - ... - Brașov(7:56-8:06) - Ploiești Vest(9:41-9:44) - Bucureşti Nord Gr.A(10:20)
* 35   Transilvania   Bucureşti Nord(13:15) - Ploieşti Vest(13:58-14:00) - Braşov(15:39-15:51) - Teiuş(19:12-19:17) - Cluj Napoca(20:40-20:45) - Oradea(23:05)
* 36   Transilvania   Oradea(12:51) - Cluj Napoca(15:17-15:22) - Teiuş(16:45-16:55) - Braşov(20:35-20:45) - Ploieşti Vest(22:18-22:20) - Bucureşti Nord(23:00)
* 45/48   Maramureș   (București Nord 6:40...) - Teiuș(12:54) - Cluj Napoca(14:17-14:25) - Dej Călători(15:10-15:13) - Baia Mare(17:12-17:28) - Satu Mare(18:08)
* 47/46   Maramureș   Satu Mare(6:55) - Baia Mare(7:41-7:59) - Dej Călători(9:58-10:01) - Cluj Napoca(10:46-10:54) - Teiuș(12:18) - (...București Nord 18:35)
* 51/54   Carpaţi   Bucureşti Nord(13:40) - Ploieşti Sud(14:28-14:31) - Buzău(15:16-15:19) - ... - Vicşani(20:38-20:58) - Vadu Siret(22:23-0:18) - (...Warszawa Wsch. 17:48)
* 57   Bucovina   Bucureşti Nord(12:35) - Ploieşti Sud(13:21-13:24) - Buzău(14:09-14:12) - ... - Vereşti(18:33-18:37) - Suceava(18:51-18:55) - Vatra Dornei Băi H.()
* 58   Bucovina   Vatra Dornei Băi H.(11:13) - Suceava(13:39-13:44) - Vereşti(13:58-14:06) - ... - Buzău(18:15-18:17) - Ploieşti Sud(19:09-19:11) - Bucureşti Nord(19:55)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(11:35) - Ploieşti Sud(12:21-12:30) - Buzău(13:21-13:30) - ... - Tecuci Nord h(15:01-15:05) - Vaslui(16:39-16:41) - Iaşi(17:50)
* 66   Unirea   Iaşi(6:06) - Vaslui(7:12-7:14) - Tecuci Nord h(8:53-8:55) - ... - Buzău(10:15-10:17) - Ploieşti Sud(11:08-11:18) - Bucureşti Nord(12:00)
* 67   Unirea   Bucureşti Nord(16:15) - Ploieşti Sud(17:01-17:06) - Buzău(17:51-17:54) - ... - Tecuci Nord h(19:20-19:24) - Vaslui(20:56-20:57) - Iaşi(22:06)
* 68   Moldova   Iaşi(13:41) - Vaslui(14:47-14:49) - Tecuci Nord h(16:28-16:31) - ... - Buzău(17:55-17:58) - Ploieşti Sud(18:49-18:51) - Bucureşti Nord(19:35)
* 75   Dunărea   Bucureşti Nord(19:01) - Brăila(21:18-21:21) - Galaţi(21:49)
* 76   Dunărea   Galaţi(18:25) - Brăila(18:54-18:57) - Bucureşti Nord(21:32)
* 92   Dobrogea   Mangalia(4:25) - Constanţa(5:25-5:35) - Bucureşti Nord(8:45)
* 116/601/604   Danubius   (Sofija 11:10...) - Ruse(18:28-19:10) - Giurgiu Nord(19:30-19:45) - ... - Nicolina(3:17-3:32) - Ungheni(4:23-7:19) - (...Moskva Kievskaya 11:23)
* 118/611/614   Bulgaria   (Sofija 21:38...) - Ruse(5:10-5:55) - Giurgiu Nord(6:15-6:50) - ... - Nicolina(15:17-15:32) - Ungheni(17:20-19:06) - (...Moskva Kievskaya 18:30)
* 120/507/510   Sofia   (Sofija 7:55...) - Ruse(16:00-16:50) - Giurgiu Nord(17:10-17:28) - ... - Suceava Nord - Vicşani(3:30-3:53) - (...Moskva Kievskaya 6:10)
* 121      Bucureşti Nord(20:25) - Craiova(23:26-23:36) - Drobeta Turnu Severin(1:20-1:32) - Caransebeş(3:56-4:05) - Timişoara Nord(5:17)
* 122      Timişoara Nord(21:50) - Caransebeş(23:04-23:14) - Drobeta Turnu Severin(2:06-2:10) - Craiova(3:09-3:21) - Bucureşti Nord(6:24)
* 124      Craiova(12:54) - Roşiori Nord(14:20-14:35) - (...Bucureşti Nord 15:52)
* 125      Bucureşti Nord(5:30) - Roşiori Nord(6:54-6:59) - Craiova(8:21)
* 126      Roşiori Nord(18:12) - Bucureşti Nord(19:26)
* 131      Bucureşti Nord(7:24) - Piteşti(9:01-9:19) - Slatina(10:36-10:37) - Craiova(11:40-11:50) - Drobeta Turnu Severin(13:34-13:39) - Timişoara Nord(17:12)
* 132      Timişoara Nord(22:54) - Drobeta Turnu Severin(2:06-2:10) - Craiova(3:58-4:10) - Slatina(5:12-5:15) - Piteşti(6:33-6:51) - Bucureşti Nord(8:38)
* 141      Bucureşti Nord(18:59) - Piteşti(20:37-20:54) - Slatina(22:07-22:10) - Craiova(23:18)
* 142      Craiova(5:48) - Bucureşti Nord(8:38)
* 161      Bucureşti Nord(5:50) - Goleşti(7:21-7:25) - Cîmpulung(8:29)
* 162      Cîmpulung(15:30) - Goleşti(16:38-16:50) - Bucureşti Nord(18:27)
* 221/260      București Nord(9:55) - Ploiești Vest(10:38-10:46) - Brașov(12:37-12:49) - ... - Lugoj(19:29-19:31) - Buziaș(20:01-20:39) - Timișoara Nord(21:03)
* 225      București Nord(19:30) - Ploiești Vest(20:10-20:13) - Brașov(22:00-22:12) - Sibiu(0:36-0:41) - Deva(2:59-3:01) - Arad(5:17)
* 226      Arad(19:30) - Deva(21:52-21:53) - Sibiu(0:30-0:37) - Brașov(3:07-3:17) - Ploiești Vest(4:57-5:00) - București Nord(5:40)
* 231      București Nord(13:38) - Caracal(15:49-15:51) - Piatra Olt(16:18-16:22) - ... - Podu Olt(19:27-19:28) - Sibiu(19:49-19:55) - Deva(22:20)
* 232      Deva(7:20) - Sibiu(9:39-9:47) - Podu Olt(10:09-10:11) - ... - Caracal(13:44-13:46) - Roşiori Nord(14:27-14:35) - București Nord(15:52)
* 237/335      București Nord(23:30) - Pitești(1:10-1:28) - Slatina(2:43-2:44) - ... - Sibiu(6:30-6:45) - Copșa Mică(7:27-7:45) - Cluj Napoca(10:18)
* 241      București Nord(0:25) - Craiova(3:31-3:41) - Filiași(4:05-4:08) - Târgu Jiu(5:14-5:18) - Simeria(7:53-7:58) - Deva(8:08)
* 242      Deva(13:10) - Simeria(13:23-13:34) - Tîrgu Jiu(16:13-16:16) - Filiaşi(17:25-17:28) - Craiova(17:55-18:13) - Bucureşti Nord(21:04)
* 243      Bucureşti Nord(16:00) - Craiova(19:02-19:12) - Filiaşi(19:37-19:38) - Tîrgu Jiu(20:43-20:46) - Simeria(23:28-23:35) - Deva(23:45)
* 244      Deva(21:35) - Simeria(21:44-21:59) - Târgu Jiu(0:35-0:39) - Filiași(1:39-1:40) - Craiova(2:03-2:11) - București Nord(5:00)
* 259/222      Timișoara Nord(9:34) - Buziaș(10:19-10:21) - Lugoj(10:50-10:52) - ... - Brașov(17:29-17:39) - Ploiești Vest(19:22-19:25) - București Nord(20:05)
* 265      (București Nord 23:35...) - Simeria(7:45) - Hunedoara(8:05)
* 266      Hunedoara(20:50) - Simeria(21:05) - (...București Nord )
* 266      Hunedoara(20:50) - Simeria(21:05) - (...Constanţa )
* 315      Bucureşti Nord(20:55) - Ploieşti Vest(21:35-21:38) - Braşov(23:21-23:30) - ... - Oradea(7:28-7:33) - Episcopia Bihor(7:43-8:03) - (...Leipzig 3:40)
* 316      (Leipzig 23:15...) - Episcopia Bihor(20:35-22:00) - Oradea(22:11-22:23) - ... - Braşov(7:24-7:34) - Ploieşti Vest(9:15-9:22) - Bucureşti Nord(10:05)
* 321      Bucureşti Nord(22:30) - Ploieşti Vest(23:13-23:16) - Braşov(1:03-1:15) - Războieni(5:20-5:26) - Cluj Napoca(6:31)
* 322      Cluj Napoca(22:18) - Războieni(23:22-23:33) - Braşov(3:53-4:03) - Predeal(4:30-4:35) - Ploieşti Vest(5:48-5:53) - Bucureşti Nord(6:48)
* 326/327      Cluj Napoca(10:20) - Teiuș(11:52-11:55) - Alba Iulia(12:18-12:19) - Vințu de Jos(12:30-12:32) - Simeria(13:08-13:34) - (...București Nord )
* 328/325      (București Nord 16:00...) - Simeria(23:28-23:45) - Vințu de Jos(0:21-0:23) - Alba Iulia(0:33-0:34) - Teiuș(0:57-1:00) - Cluj Napoca12:33)
* 336/238      Cluj Napoca(12:14) - Copșa Mică(14:48-15:06) - Sibiu(15:50-16:00) - ... - Slatina(19:36-19:41) - Pitești(21:06-21:24) - București Nord(23:08)
* 341/344      Iaşi(6:00) - Paşcani(7:14-7:16) - Suceava(8:08-8:18) - ... - Oradea(17:57-18:07) - Arad(19:59-20:15) - Timişoara Nord(21:07)
* 343/342      Timişoara Nord(7:09) - Arad(8:04-8:14) - Oradea(10:07-10:15) - ... - Suceava(20:22-20:29) - Paşcani(21:23-21:25) - Iaşi(22:34)
* 345/348      Iaşi(18:20) - Paşcani(19:34-19:36) - Suceava(20:30-20:31) - ... - Lugoj(9:21-9:23) - Buziaş(9:52-9:54) - Timişoara Nord(10:34)
* 350      Cluj Napoca(8:48) - Războieni(10:07-10:29) - (...Galaţi 19:35)
* 421      Bucureşti Nord(19:52) - Ploieşti Vest(20:33-20:36) - Braşov(22:22-22:34) - Cluj Napoca(3:54-4:02) - Oradea(6:35-6:41) - Satu Mare(8:40)
* 422      Satu Mare(18:10) - Oradea(20:11-20:21) - Cluj Napoca(23:18-23:25) - Braşov(4:57-5:07) - Ploieşti Sud(6:50-6:53) - Bucureşti Nord(7:35)
* 423      Timişoara Nord(15:34) - Arad(16:22-16:34) - Oradea(18:31-18:40) - Satu Mare(20:44-20:47) - Baia Mare(21:40)
* 424      Baia Mare(1:26) - Satu Mare(2:13-2:17) - Oradea(4:21-4:31) - Arad(6:19-6:31) - Timişoara Nord(7:21)
* 425      Bucureşti Nord(21:45) - Ploieşti Vest(22:28-22:31) - Braşov(0:17-0:27) - ... - Sărăţel(4:58-5:03) - Dej Călători(5:43-5:55) - Baia Mare(8:02)
* 426      Baia Mare(20:25) - Dej Călători(22:33-22:43) - Sărăţel(23:26-23:36) - ... - Braşov(4:13-4:23) - Ploieşti Vest(6:20-6:23) - Bucureşti Nord(7:05)
* 431/434      Bucureşti Nord(18:25) - Ploieşti Vest(19:08-19:11) - Braşov(20:59-21:09) - ... - Salva(3:00-3:05) - Valea Vişeului(5:23-5:50) - Sighetu Marmaţiei(6:21)
* 433/432      Sighetu Marmaţiei(18:48) - Valea Vişeului(19:19-19:42) - Salva(21:43-21:55) - ... - Predeal(4:03-4:08) - Ploieşti Vest(5:26-5:28) - Bucureşti Nord(6:10)
* 521      Bucureşti Nord(6:00) - Ploieşti Sud(6:45-6:48) - Buzău(7:37-7:40) - ... - Bacău(10:09-10:13) - Suceava(12:21-12:22) - Suceava Nord(12:26)
* 522      Suceava Nord(7:00) - Suceava(7:04-7:05) - Bacău(9:08-9:20) - ... - Buzău(11:41-11:45) - Ploieşti Sud(12:42-12:48) - Bucureşti Nord(13:35)
* 523      Bucureşti Nord(14:35) - Ploieşti Sud(15:23-15:27) - Buzău(16:16-16:20) - ... - Bacău(18:51-18:55) - Suceava(20:56-20:57) - Suceava Nord(21:01)
* 524      Suceava Nord(16:40) - Suceava(16:44-16:45) - Bacău(18:46-18:50) - ... - Buzău(20:59-21:01) - Ploieşti Sud(21:53-21:56) - Bucureşti Nord(22:40)
* 525      Bucureşti Nord(22:35) - Ploieşti Sud(23:20-23:24) - Buzău(0:13-0:16) - ... - Bacău(2:44-2:48) - Suceava(4:54-4:56) - Suceava Nord(5:00)
* 526      Suceava Nord(23:00) - Suceava(23:04-23:05) - Bacău(1:05-1:16) - ... - Buzău(3:34-3:37) - Ploieşti Sud(4:32-4:36) - Bucureşti Nord(5:20)
* 541      Bucureşti Nord(7:15) - Ploieşti Sud(8:01-8:04) - Buzău(8:49-8:52) - ... - Bacău(11:11-11:19) - Piatra Neamţ(12:13-12:18) - Bicaz(12:44)
* 542      Bicaz(15:56) - Piatra Neamţ(16:22-16:27) - Bacău(17:18-17:33) - ... - Buzău(19:51-19:56) - Ploieşti Sud(20:51-20:56) - Bucureşti Nord(21:40)
* 603/602/115   Danubius   (Moskva Kievskaja 23:00...) - Ungheni(23:51-1:52) - Nicolina(1:29-1:50) - ... - Bucureşti() - Ruse - Sofija
* 605/608   Romînia   Bucureşti Nord(22:00) - Ploieşti Sud(22:49-22:53) - Buzău(23:42-23:45) - ... - Nicolina(4:40-6:52) - Ungheni(7:41) - (...Moskva Kievskaya)
* 607/606   Romînia   (Moskva Kievskaya...) - Ungheni(22:37) - Nicolina(23:15-0:50) - ... - Buzău(5:41-5:44) - Ploieşti Sud(6:38-6:40) - Bucureşti Nord(7:30)
* 621      Bucureşti Nord(23:50) - Ploieşti Sud(0:35-0:45) - Buzău(1:30-1:33) - ... - Tecuci Nord h.(3:09-3:13) - Vaslui(4:54-4:58) - Iaşi(6:21)
* 622      Iaşi(23:41) - Vaslui(0:55-0:59) - Tecuci Nord h.(2:47-2:50) - ... - Buzău(4:19-4:22) - Ploieşti Sud(5:17-5:21) - Bucureşti Nord(6:05)
* 666/865      Iaşi(5:27) - Vaslui(6:37-6:40) - Bîrlad(7:37-7:41) - ... - Feteşti(10:56-11:04) - Constanţa(12:27-12:39) - Mangalia(13:43)
* 721      Bucureşti Nord(5:51) - Brăila(8:25-8:31) - Galaţi(9:02)
* 722      Galaţi(5:45) - Brăila(6:17-6:21) - Bucureşti Nord(9:00)
* 723      Bucureşti Nord(14:01) - Brăila(16:23-16:26) - Galaţi(16:57)
* 724      Galaţi(13:16) - Brăila(13:51-13:55) - Bucureşti Nord(16:38)
* 732/733      Galaţi(6:40) - Brăila(7:14-7:17) - Făurei(8:02-8:04) - Buzău(8:35-8:45) - Ploieşti Sud(9:40-9:44) - Braşov(11:50)
* 734/731      Braşov(18:05) - Ploieşti Sud(19:59-20:03) - Buzău(20:52-21:09) - Făurei(21:36-21:38) - Brăila(22:20-22:23) - Galaţi(22:54)
* 747/746      Timișoara Nord(5:25) - Buziaș(6:00-6:03) - Lugoj(6:32-6:35) - ... - Adjud(17:22-17:24) - Mărășești(17:44-17:59) - Galați(19:35)
* 748/745      Galați(6:11) - Mărășești(8:05-8:18) - Adjud(8:36-8:38) - ... - Lugoj(19:01-19:04) - Buziaș(19:34-19:36) - Timișoara Nord(20:12)
* 821      Bucureşti Nord(7:45) - Medgidia(10:15-10:22) - Constanţa(10:51-11:03) - Mangalia(12:00)
Strana: 1 2 3 4 5 6































67.46
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?