vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR WR 8842

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WR 8842

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 14   Mihai Viteazu   (Rijeka 17:25...) - Jimbolia(11:16-12:58) - Timişoara Nord(13:28-13:56) - Drobeta Turnu Severin(16:56-17:03) - Craiova(18:48-19:00) - Bucureşti Nord(21:40)
* 15   Traian   Bucureşti Nord(14:16) - Craiova(16:51-16:59) - Drobeta Turnu Severin(18:30-18:32) - Timişoara Nord(21:23)
* 16   Traian   Timişoara Nord(6:53) - Drobeta Turnu Severin(9:49-9:51) - Craiova(11:24-11:36) - Bucureşti Nord(14:11)
* 25   Decebal   București Nord(7:15) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - Brașov(9:30-9:42) - ... - Alba Iulia(13:17-13:19) - Deva(14:05-14:07) - Arad(16:02)
* 26   Decebal   Arad(9:08) - Deva(11:01-11:02) - Alba Iulia(11:53-11:55) - ... - Brașov(9:30-9:42) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - București Nord(7:15)
* 55   Ştefan cel Mare   Bucureşti Nord(7:05) - Ploieşti Sud(7:43-7:45) - Buzău(8:32-8:46) - ... - Bacău(10:09-11:17) - Suceava(13:15-13:16) - Suceava Nord(13:20)
* 56   Ştefan cel Mare   Suceava Nord(16:50) - Suceava(16:54-16:55) - Bacău(18:43-18:47) - ... - Buzău(21:08-21:18) - Ploieşti Sud(22:15-22:19) - Bucureşti Nord(22:58)
* 57   Bucovina   Bucureşti Nord(12:35) - Ploieşti Sud(13:13-13:16) - Buzău(14:05-14:15) - ... - Vereşti(18:39-18:44) - Suceava(18:55-18:59) - Vatra Dornei Băi H.(21:36)
* 58   Bucovina   Vatra Dornei Băi H.(10:28) - Suceava(12:55-13:00) - Vereşti(13:11-13:19) - ... - Buzău(17:27-17:37) - Ploieşti Sud(18:21-18:31) - Bucureşti Nord(19:12)
* 66   Unirea   Iaşi(6:41) - Vaslui(7:44-7:46) - Tecuci Nord h.(9:07-9:08) - ... - Buzău(10:34-10:49) - Ploieşti Sud(11:43-11:51) - Bucureşti Nord(12:30)
* 67   Unirea   Bucureşti Nord(16:25) - Ploieşti Sud(17:03-17:05) - Buzău(17:52-18:06) - ... - Tecuci Nord h.(19:31-19:32) - Vaslui(20:55-20:56) - Iaşi(22:03)
* 81   Callatis   Bucureşti Nord(17:10) - Feteşti(18:36-18:48) - Constanţa(20:16-20:20) - Mangalia(21:20)
* 81   Callatis   Bucureşti Nord(7:20) - Mangalia(11:05)
* 82   Anghel Saligny   Mangalia(5:05) - Constanţa(6:10-6:25) - Feteşti(7:53-8:01) - Bucureşti Nord(9:37)
* 82   Callatis   Mangalia(5:15) - Constanţa(6:23-6:28) - Feteşti(7:53-8:03) - Bucureşti Nord(9:37)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(7:40) - Feteşti(9:06-9:18) - Constanţa(10:50)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(8:15) - Constanţa(11:10-11:15) - Eforie Sud(11:45)
* 84   Ovidiu   Constanţa(15:47) - Feteşti(14:18-14:26) - Bucureşti Nord(12:50)
* 84   Mircea cel Bătrîn   Mangalia(7:50) - Constanţa(8:59-9:04) - Feteşti(10:30-10:38) - Bucureşti Nord(12:07)
* 85   Mircea cel Bătrîn   Bucureşti Nord(17:15) - Feteşti(18:42-18:50) - Constanţa(20:11-20:15) - Mangalia(21:25)
* 86   Dobrogea   Eforie Sud(12:30) - Constanţa(13:06-13:12) - Feteşti(14:30-14:38) - Bucureşti Nord(16:04)
* 87   Anghel Saligny   Bucureşti Nord(20:15) - Feteşti(21:48-21:56) - Constanţa(23:17-23:34) - Mangalia(0:25)
* 88   Callatis   Mangalia(17:15) - Feteşti(19:30-19:38) - Bucureşti Nord(21:04)
* 92   Tomis   Constanţa(13:25) - Bucureşti Nord(16:30)
* 93   Tomis   Bucureşti Nord(7:50) - Constanţa(10:35)
* 94   Istria   Constanţa(15:05) - Bucureşti Obor(17:54)
* 95   Istria   Bucureşti Obor(8:52) - Constanţa(11:35)
* 96   Ovidiu   Constanţa(18:25) - Feteşti(19:53-20:01) - Bucureşti Nord(21:30)
* 97   Ovidiu   Bucureşti Nord(12:50) - Feteşti(14:18-14:26) - Constanţa(15:47)
* 114/313   Nord Orient   (Varna 20.55...) - Ruse(1.26-2.20) - Giurgiu Nord - ... - Oradea - Episcopia Bihor(16.06-16.28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 221/260      București Nord(10:40) - Ploiești Vest(11:16-11:19) - Brașov(13:04-13:18) - ... - Lugoj(19:22-19:24) - Buziaș(19:54-19:56) - Timișoara Nord(20:32)
* 259/222      Timișoara Nord(9:50) - Buziaș(10:25-10:27) - Lugoj(10:56-11:00) - ... - Brașov(17:19-17:27) - Ploiești Vest(19:02-19:04) - București Nord(19:40)
* 313      Bucureşti Nord(4:50) - Chitila(5:00-5:28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 314/113   Nord Orient   (Warszawa Wschodnia 19.45...) - Episcopia Bihor(14.30-15.01) - Oradea(15:10-15:18) - ... - Giurgiu Nord(4:36-4:48) - Ruse(5.08-5.55) - (...Varna 10:08)
* 314      (Warszawa...) - Chitila(2:14-2:20) - Bucureşti Nord(4:50)
* 341/344      Iaşi(6:15) - Paşcani(7:30-7:32) - Suceava(8:25-8:30) - ... - Oradea(17:51-18:00) - Arad(19:55-20:10) - Timişoara Nord(21:03)
* 343/342      Timişoara Nord(7:09) - Arad(8:04-8:14) - Oradea(10:04-10:12) - ... - Suceava(19:59-20:04) - Paşcani(20:55-20:57) - Iaşi(22:08)
* 541      Bucureşti Nord(6:03) - Ploieşti Sud(6:41-6:44) - Buzău(7:38-7:53) - ... - Bacău(10:28-10:38) - Piatra Neamţ(11:33-11:38) - Bicaz(12:03)
* 542      Bicaz(16:10) - Piatra Neamţ(16:36-16:41) - Bacău(17:32-17:37) - ... - Buzău(20:15-20:25) - Ploieşti Sud(21:21-21:24) - Bucureşti Nord(22:03)
* 851      Bucureşti Nord(0:45) - Constanţa(3:47-3:45) - Mangalia(5:00)
* 854      Mangalia(23:40) - Constanţa(0:50-0:55) - Feteşti(2:23-2:31) - Bucureşti Nord(4:10)
* 1001      Bucureşti Basarab(7:26) - Craiova(11:32-11:41) - Drobeta Turnu Severin(14:13-14:17) - Timişoara Nord(18:46)
* 1002      Timişoara Nord(23:56) - Drobeta Turnu Severin(4:37-4:38) - Craiova(7:19-7:40) - Bucureşti Basarab(12:25)
* 2021      Bucureşti Basarab(9:11) - Craiova(13:49-13:59) - Filiaşi(14:48-14:53) - Tîrgu Jiu(16:46-16:50) - Petroşani(18:09-18:22) - Simeria(20:37)
* 2022      Simeria(4:10) - Petroşani(6:40-7:02) - Tîrgu Jiu(8:25-8:32) - Filiaşi(10:00-10:04) - Craiova(10:36-10:50) - Bucureşti Basarab(15:35)
Strana: 1































58.49

Našli jste chybu?