vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR WIT

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR WIT

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
* 11   Bucureşti   Bucureşti Nord(23:40) - Craiova(1:46-1:58) - Drobeta Turnu Severin(3:31-3:35) - Timişoara Nord(6:42-7:12) - Stamora Moraviţa(8:02-8:27) - (...Beograd Dunav 10:32)
* 12   Bucureşti   (Beograd Dunav 19:15...) - Stamora Moraviţa(23:09-23:50) - Timişoara Nord(0:41-1:10) - Drobeta Turnu Severin(4:08-4:13) - Craiova(5:37-5:49) - Bucureşti Nord(8:20)
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 14   Mihai Viteazu   (Rijeka 17:25...) - Jimbolia(11:16-12:58) - Timişoara Nord(13:28-13:56) - Drobeta Turnu Severin(16:56-17:03) - Craiova(18:48-19:00) - Bucureşti Nord(21:40)
* 15   Traian   Bucureşti Nord(14:16) - Craiova(16:51-16:59) - Drobeta Turnu Severin(18:30-18:32) - Timişoara Nord(21:23)
* 16   Traian   Timişoara Nord(6:53) - Drobeta Turnu Severin(9:49-9:51) - Craiova(11:24-11:36) - Bucureşti Nord(14:11)
* 23   Orient Expres   București Nord(19:55) - Ploiești Vest(20:31-20:33) - Brașov(22:10-22:22) - ... - Arad(4:30-4:40) - Curtici(4:58) - (...Wien West 13:25)
* 25   Decebal   București Nord(7:15) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - Brașov(9:30-9:42) - ... - Alba Iulia(13:17-13:19) - Deva(14:05-14:07) - Arad(16:02)
* 26   Decebal   Arad(9:08) - Deva(11:01-11:02) - Alba Iulia(11:53-11:55) - ... - Brașov(9:30-9:42) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - București Nord(7:15)
* 27   Dacia   (Bucureşti Nord 13:20...) - Teiuş(18:47-19:05) - Alba Iulia(19:21-19:24) - Deva(20:13-20:16) - Arad(22:11)
* 28   Dacia   Arad(13:40) - Deva(15:47) - Alba Iulia(16:36-16:39) - Teiuş(16:55-17:17) - (...Bucureşti Nord 22:50)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(22:55) - Ploiești Vest(23:31-23:33) - Brașov(1:12-1:22) - ... - Oradea(8:47-8:55) - Episcopia Bihor(9:05-9:30) - (...Berlin Ostbhf 5:34)
* 32   Balt-Orient   (Berlin Ostbhf 0:38...) - Episcopia Bihor(22:35-23:45) - Oradea(23:55-0:03) - ... - Brașov(7:56-8:06) - Ploiești Vest(9:41-9:44) - Bucureşti Nord Gr.A(10:20)
* 35   Transilvania   București Nord(13:20) - Ploiești Vest(13:56-13:58) - Brașov(15:32-15:44) - Teiuș(18:47-18:52) - Cluj Napoca(20:21)
* 36   Transilvania   Cluj Napoca(15:40) - Teiuș(17:07-17:17) - Brașov(20:39-20:47) - Ploiești Vest(22:12-22:14) - București Nord(22:50)
* 45/48   Maramureș   (București Nord 7:15...) - Teiuș(12:50-12:55) - Cluj Napoca(14:20-14:28) - Dej Călători(15:12-15:15) - Baia Mare(17:00-17:16) - Satu Mare(17:58)
* 47/46   Maramureș   Satu Mare(6:52) - Baia Mare(7:39-7:55) - Dej Călători(9:38-9:41) - Cluj Napoca(10:27-10:35) - Teiuș(12:04-12:21) - (...București Nord 18:00)
* 51/54   Carpaţi   Bucureşti Nord(21:55) - Ploieşti Sud(22:37-22:38) - Buzău(23:29-23:44) - ... - Suceava Nord(4:13-4:37) - Vicşani(5:28) - (... Warszawa)
* 53/52   Carpați   (Warszawa Wsch. 5:27...) - Vadu Siret(23:22-1:01) - Vicșani(0:26-0:51) - ... - Buzău(8:03-8:18) - Ploiești Sud(6:53-6:55) - București Nord(7:41)
* 55   Ştefan cel Mare   Bucureşti Nord(7:05) - Ploieşti Sud(7:43-7:45) - Buzău(8:32-8:46) - ... - Bacău(10:09-11:17) - Suceava(13:15-13:16) - Suceava Nord(13:20)
* 56   Ştefan cel Mare   Suceava Nord(16:50) - Suceava(16:54-16:55) - Bacău(18:43-18:47) - ... - Buzău(21:08-21:18) - Ploieşti Sud(22:15-22:19) - Bucureşti Nord(22:58)
* 57   Bucovina   Bucureşti Nord(12:35) - Ploieşti Sud(13:13-13:16) - Buzău(14:05-14:15) - ... - Vereşti(18:39-18:44) - Suceava(18:55-18:59) - Vatra Dornei Băi H.(21:36)
* 58   Bucovina   Vatra Dornei Băi H.(10:28) - Suceava(12:55-13:00) - Vereşti(13:11-13:19) - ... - Buzău(17:27-17:37) - Ploieşti Sud(18:21-18:31) - Bucureşti Nord(19:12)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(12:18) - Ploieşti Sud(12:56-12:58) - Buzău(13:45-13:59) - ... - Tecuci Nord h.(15:26-15:30) - Vaslui(16:57-16:58) - Iaşi(18:06)
* 66   Unirea   Iaşi(6:41) - Vaslui(7:44-7:46) - Tecuci Nord h.(9:07-9:08) - ... - Buzău(10:34-10:49) - Ploieşti Sud(11:43-11:51) - Bucureşti Nord(12:30)
* 67   Unirea   Bucureşti Nord(16:25) - Ploieşti Sud(17:03-17:05) - Buzău(17:52-18:06) - ... - Tecuci Nord h.(19:31-19:32) - Vaslui(20:55-20:56) - Iaşi(22:03)
* 68   Moldova   Iaşi(12:20) - Vaslui(13:24-13:25) - Tecuci Nord h.(14:50-14:52) - ... - Buzău(16:21-16:31) - Ploieşti Sud(17:26-17:29) - Bucureşti Nord(18:08)
* 75   Dunărea   Bucureşti Nord(19:31) - Brăila(21:31-21:34) - Galaţi(22:05)
* 76   Dunărea   Galaţi(19:00) - Brăila(19:30-19:33) - Bucureşti Nord(21:50)
* 82   Callatis   Mangalia(5:15) - Constanţa(6:23-6:28) - Feteşti(7:53-8:03) - Bucureşti Nord(9:37)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(7:40) - Feteşti(9:06-9:18) - Constanţa(10:50)
* 117   Bulgaria   Bucureşti Nord(20:54) - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 118   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - Bucureşti Nord(8:45)
* 120/517/520   Sofia   (Sofia 8:20...) - Ruse(16:00-16:50) - București Nord(19:00-20:00) - ... - Vicșani(3:38-4:00) - Vadu Siret(5:27-7:11) - (...Moskva Kievskaia 6:10)
* 121      Bucureşti Nord(21:21) - Craiova(0:13-0:25) - Drobeta Turnu Severin(1:59-2:02) - Caransebeş(3:59-4:07) - Timişoara Nord(5:12)
* 122      Timişoara Nord(22:52) - Caransebeş(0:01-0:11) - Drobeta Turnu Severin(1:56-2:03) - Craiova(3:51-4:03) - Bucureşti Nord(6:50)
* 125      Bucureşti Nord(5:30) - Roşiori Nord(6:45-6:50) - Craiova(8:19)
* 126      Craiova(16:19) - Roşiori Nord(17:40-18:04) - Bucureşti Nord(19:34)
* 132      Timişoara Nord(11:02) - Drobeta Turnu Severin(14:08-14:15) - Craiova(15:58-16:16) - Slatina(17:11-17:13) - Piteşti(18:33-18:51) - Bucureşti Nord(20:25)
* 141      Bucureşti Nord(18:57) - Piteşti(20:33-20:51) - Slatina(22:07) - Craiova(23:15)
* 142      Craiova(4:25) - Slatina(5:29) - Piteşti(6:49-7:07) - Bucureşti Nord(8:37)
* 161      Bucureşti Nord(5:50) - Goleşti(7:14-7:19) - Cîmpulung(8:19)
* 162      Cîmpulung(15:32) - Goleşti(16:37-16:49) - Bucureşti Nord(18:15)
* 221/260      București Nord(10:40) - Ploiești Vest(11:16-11:19) - Brașov(13:04-13:18) - ... - Lugoj(19:22-19:24) - Buziaș(19:54-19:56) - Timișoara Nord(20:32)
* 226      Arad(20:12) - Deva(22:28-22:29) - Sibiu(0:57-1:07) - Braşov(3:18-3:26) - Ploieşti Vest(4:57-4:59) - Bucureşti Nord(5:35)
* 231      București Nord(13:45) - Caracal(15:48-15:50) - Piatra Olt(16:17-16:22) - ... - Podu Olt(19:26-19:28) - Sibiu(19:52-19:57) - Deva(22:05)
* 232      Deva(7:25) - Sibiu(9:43-9:51) - Podu Olt(10:15-10:17) - ... - Piatra Olt(13:13-13:18) - Caracal(13:46-13:48) - București Nord(15:43)
* 237/335      București Nord(23:40) - Pitești(1:17-1:35) - Slatina(2:51-2:52) - ... - Sibiu(6:34-6:45) - Copșa Mică(7:26-7:44) - Cluj Napoca(10:10)
* 241      Bucureşti(16:15) - Craiova(18:59-19:11) - Filiaşi(19:35-19:36) - Tîrgu Jiu(20:47-20:50) - Simeria(23:28-23:35) - Deva(23:45)
* 242      Deva(13:20) - Simeria(13:31-13:40) - Tîrgu Jiu(16:12-16:17) - Filiaşi(17:30-17:31) - Craiova(17:56-18:08) - Bucureşti(20:48)
* 243      Bucureşti Nord(23:32) - Craiova(2:32-2:42) - Filiaşi(3:07-3:08) - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 244      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - Filiaşi(1:34-1:35) - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00)
* 259/222      Timișoara Nord(9:50) - Buziaș(10:25-10:27) - Lugoj(10:56-11:00) - ... - Brașov(17:19-17:27) - Ploiești Vest(19:02-19:04) - București Nord(19:40)
* 321      Bucureşti Nord(23:10) - Ploieşti Vest(23:46-23:49) - Braşov(1:30-1:43) - Războieni(5:37-5:43) - Cluj Napoca(6:54)
* 322      Cluj Napoca(22:40) - Războieni(23:49-23:59) - Braşov(4:07-4:17) - Ploieşti Vest(5:50-5:54) - Bucureşti Nord(6:30)
* 326/327      Cluj Napoca(10:49) - Teiuş(12:24-12:26) - Alba Iulia(12:42-12:43) - Vinţu de Jos(12:52-12:53) - Simeria(13:25-13:40) - (... Bucureşti Nord 20:48)
* 328/325      (Bucureşti Nord 16:15...) - Simeria(-23:50) - Vinţu de Jos(0:23-0:24) - Alba Iulia(0:33-0:35) - Teiuş(0:52-0:55) - Cluj Napoca(2:33)
* 336/238      Cluj Napoca(12:05) - Copșa Mică(14:29-14:48) - Sibiu(15:30-16:11) - ... - Slatina(19:43-19:46) - Pitești(21:14-21:32) - București Nord(23:05)
* 341/344      Iaşi(6:15) - Paşcani(7:30-7:32) - Suceava(8:25-8:30) - ... - Oradea(17:51-18:00) - Arad(19:55-20:10) - Timişoara Nord(21:03)
* 343/342      Timişoara Nord(7:09) - Arad(8:04-8:14) - Oradea(10:04-10:12) - ... - Suceava(19:59-20:04) - Paşcani(20:55-20:57) - Iaşi(22:08)
* 345/348      Galați(16:20) - Bîrlad(18:16-18:19) - Vaslui(19:06-19:08) - ... - Lugoj - Buziaș - Timișoara Nord
* 362      (Bucureşti Nord 20:35...) - Oradea(6:46-7:39) - Vaşcău(10:18)
* 421      Bucureşti Nord(20:35) - Ploieşti Vest(21:14-21:17) - Braşov(22:59-23:11) - Cluj Napoca(4:25-4:33) - Oradea(6:46-6:52) - Satu Mare(8:48)
* 422      Satu Mare(18:42) - Oradea(20:41-20:51) - Cluj Napoca(23:25-23:33) - Braşov(4:57-5:05) - Ploieşti Vest(6:39-6:42) - Bucureşti Nord(7:20)
* 423      (Bucureşti Nord 6:16...) - Timişoara Nord(15:17-15:40) - Arad(16:30-16:40) - Oradea(18:25-18:35) - Satu Mare(20:37-20:40) - Baia Mare(21:33)
* 424      Baia Mare(1:32) - Satu Mare(2:19-2:23) - Oradea(4:24-4:34) - Arad(6:20-6:32) - Timişoara Nord(7:23)
* 425      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Vest(22:44-22:47) - Braşov(0:28-0:36) - ... - Sărăţel(5:09-5:14) - Dej Călători(5:58-6:16) - Baia Mare(8:27)
* 426      Baia Mare(20:40) - Dej Călători(22:39-22:57) - Sărăţel(23:42-23:52) - ... - Braşov(4:33-4:41) - Ploieşti Vest(6:25-6:27) - Bucureşti Nord(7:05)
* 431/434      Bucureşti Nord(19:35) - Ploieşti Vest(20:14-20:16) - Braşov(21:57-22:05) - ... - Salva(4:11-4:16) - Valea Vişeului(6:22-6:47) - Sighetu Marmaţiei(7:18)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(21:10) - Valea Vişeului(21:41-22:05) - Salva(0:04-0:16) - ... - Braşov(6:23-6:31) - Ploieşti Vest(8:10-8:12) - Bucureşti Nord(8:50)
* 447/450      Braşov(22:52) - Sfîntu Gheorghe(23:16-23:18) - Miercurea Ciuc(0:13-0:15) - ... - Paşcani(5:09-5:15) - Suceava(6:06-6:07) - Suceava Nord(6:10)
* 448/449      Suceava Nord(11:43) - Suceava(11:47-11:48) - Paşcani(12:37-12:49) - ... - Miercurea Ciuc(17:40-17:43) - Sfîntu Gheorghe(18:42-18:45) - Braşov(19:10)
* 509/508/119   Sofia   (Moskva Kievskaia 0:45...) - Vadu Siret(1:05-2:45) - Vicșani(2:10-2:50) - ... - Giurgiu Nord(12:29-12:44) - Ruse(13:04-13:55) - (...Sofia 21:17)
* 521      Bucureşti Nord(15:00) - Ploieşti Sud(15:39-15:42) - Buzău(16:36-16:41) - ... - Bacău(19:31-19:36) - Suceava(21:32-21:33) - Suceava Nord(21:37)
* 522      Suceava Nord(7:20) - Suceava(7:24-7:25) - Bacău(9:17-9:25) - ... - Buzău(12:02-12:17) - Ploieşti Sud(13:12-13:20) - Bucureşti Nord(14:00)
* 523      Bucureşti Nord(22:30) - Ploieşti Sud(23:09-23:12) - Buzău(0:06-0:21) - ... - Bacău(2:55-2:59) - Suceava(4:55-4:56) - Suceava Nord(5:00)
* 524      Suceava Nord(23:50) - Suceava(23:54-23:55) - Bacău(1:50-2:02) - ... - Buzău(4:36-4:46) - Ploieşti Sud(5:41-5:46) - Bucureşti Nord(6:25)
* 541      Bucureşti Nord(6:03) - Ploieşti Sud(6:41-6:44) - Buzău(7:38-7:53) - ... - Bacău(10:28-10:38) - Piatra Neamţ(11:33-11:38) - Bicaz(12:03)
* 551      Bucureşti Nord(23:25) - Ploieşti Sud(0:03-0:07) - Buzău(0:56-1:11) - ... - Vereşti(5:36-5:41) - Suceava(5:52-5:56) - Vatra Dornei Băi h.(8:51)
* 552      Vatra Dornei Băi h.(23:28) - Suceava(2:02-2:06) - Vereşti(2:16-2:24) - ... - Buzău(6:40-6:50) - Ploieşti Sud(7:46-7:49) - Bucureşti Nord(8:28)
* 572      Botoşani(1:10) - Vereşti(2:05-2:24) - (...Bucureşti Nord 8:28)
* 603/602/115   Danubius   (Moskva Kievskaya 23:00...) - Ungheni(23:51-1:52) - Nicolina(1:29-1:49) - ... - Giurgiu Nord() - Ruse - (... Sofia )
* 605/608   Romînia   Bucureşti Nord(23:55) - Tecuci(3:15-3:39) - Nicolina(6:29-6:52) - Ungheni(7:41) - (...Moskva Kievskaya)
* 607/606   Romînia   (Moskva Kievskaya...) - Ungheni(22:37) - Nicolina(23:22-0:25) - Vaslui(23:29-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - Bucureşti Nord(6:42)
* 612/117   Bulgaria   (Moskva Kievskaya ...) - Ungheni(12:07-14:02) - Tecuci(16:59-17:01) - ... - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 621      Bucureşti Nord(23:46) - Ploieşti Sud(0:25-0:33) - Buzău(1:21-1:35) - ... - Tecuci Nord h.(3:03-3:09) - Vaslui(4:38-4:40) - Iaşi(6:05)
* 622      Iaşi(23:10) - Vaslui(0:22-0:26) - Tecuci Nord h.(1:57-1:59) - ... - Buzău(3:33-3:43) - Ploieşti Sud(4:36-4:40) - Bucureşti Nord(5:20)
* 666/865      Iaşi(22:15) - Vaslui(23:25-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - Făurei(2:43-3:02) - Feteşti(4:18-4:19) - Constanţa(5:48)
* 721      Bucureşti Nord(5:50) - Brăila(8:09-8:15) - Galaţi(8:49)
* 722      Galaţi(5:30) - Brăila(6:02-6:06) - Bucureşti Nord(8:18)
* 723      Bucureşti Nord(13:55) - Brăila(15:59-16:03) - Galaţi(16:36)
* 724      Galaţi(12:34) - Brăila(13:07-13:11) - Bucureşti Nord(15:26)
* 732/733      Galaţi(7:12) - Brăila(7:48-7:51) - Făurei(8:32-8:34) - Buzău(9:05-9:20) - Ploieşti Sud(10:16-10:17) - Braşov(12:17)
* 734/731      Braşov(18:05) - Ploieşti Sud(19:48-19:51) - Buzău(20:44-20:58) - Făurei(21:25-21:27) - Brăila(22:05-22:08) - Galaţi(22:42)
* 747/746      Timișoara Nord(5:52) - Buziaș(6:00-6:02) - Lugoj(6:31-6:33) - ... - Adjud(16:57-17:09) - Mărășești(17:30-17:33) - Galați(19:26)
* 748/745      Galați(6:10) - Mărășești(8:04-8:06) - Adjud(8:29-8:39) - ... - Lugoj(18:49-18:52) - Buziaș(19:22-19:24) - Timișoara Nord(20:00)
* 821      Bucureşti Nord(6:10) - Feteşti(7:38-7:52) - Medgidia(8:40-8:45) - Constanţa(9:19-9:24) - Mangalia(10:20)
* 822      Mangalia(15:23) - Constanţa(16:24-16:30) - Medgidia(16:55-17:05) - Feteşti(18:00-18:10) - Bucureşti Nord(19:42)
* 833      (Bucureşti Nord 6:10...) - Medgidia(8:40-8:59) - Tulcea Oraş(10:53)
* 834      Tulcea Oraş(14:50) - Medgidia(16:53-17:05) - (...Bucureşti Nord 19:42)
Strana: 1 2 3 4 5































72.05

Našli jste chybu?