vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 1978 » Bafld 2040
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR Bafld 2040

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR Bafld 2040

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* 11   Bucureşti   Bucureşti Nord(23:40) - Craiova(1:46-1:58) - Drobeta Turnu Severin(3:31-3:35) - Timişoara Nord(6:42-7:12) - Stamora Moraviţa(8:02-8:27) - (...Beograd Dunav 10:32)
* 12   Bucureşti   (Beograd Dunav 19:15...) - Stamora Moraviţa(23:09-23:50) - Timişoara Nord(0:41-1:10) - Drobeta Turnu Severin(4:08-4:13) - Craiova(5:37-5:49) - Bucureşti Nord(8:20)
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 14   Mihai Viteazu   (Rijeka 17:25...) - Jimbolia(11:16-12:58) - Timişoara Nord(13:28-13:56) - Drobeta Turnu Severin(16:56-17:03) - Craiova(18:48-19:00) - Bucureşti Nord(21:40)
* 15   Traian   Bucureşti Nord(14:16) - Craiova(16:51-16:59) - Drobeta Turnu Severin(18:30-18:32) - Timişoara Nord(21:23)
* 16   Traian   Timişoara Nord(6:53) - Drobeta Turnu Severin(9:49-9:51) - Craiova(11:24-11:36) - Bucureşti Nord(14:11)
* 22/91   "București - Wien" Express   (Wien West 10:10...) - Curtici(21:30) - Arad(21:48-22:04) - ... - Ploiești Vest(6:45-6:57) - București Nord(7:45-8:15) - Constanța(10:46)
* 23   Orient Expres   București Nord(19:55) - Ploiești Vest(20:31-20:33) - Brașov(22:10-22:22) - ... - Arad(4:30-4:40) - Curtici(4:58) - (...Wien West 13:25)
* 24   Orient Expres   (Wien West. ) - Curtici(2:30) - Arad(2:48-2:55) - ... - Brașov(9:25-9:33) - Ploiești Vest(11:05-11:09) - București Nord(11:45)
* 25   Decebal   București Nord(7:15) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - Brașov(9:30-9:42) - ... - Alba Iulia(13:17-13:19) - Deva(14:05-14:07) - Arad(16:02)
* 26   Decebal   Arad(9:08) - Deva(11:01-11:02) - Alba Iulia(11:53-11:55) - ... - Brașov(9:30-9:42) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - București Nord(7:15)
* 27   Dacia   (Bucureşti Nord 13:20...) - Teiuş(18:47-19:05) - Alba Iulia(19:21-19:24) - Deva(20:13-20:16) - Arad(22:11)
* 28   Dacia   Arad(13:40) - Deva(15:47) - Alba Iulia(16:36-16:39) - Teiuş(16:55-17:17) - (...Bucureşti Nord 22:50)
* 31   Balt-Orient   Bucureşti Nord Gr.A(22:55) - Ploiești Vest(23:31-23:33) - Brașov(1:12-1:22) - ... - Oradea(8:47-8:55) - Episcopia Bihor(9:05-9:30) - (...Berlin Ostbhf 5:34)
* 32   Balt-Orient   (Berlin Ostbhf 0:38...) - Episcopia Bihor(22:35-23:45) - Oradea(23:55-0:03) - ... - Brașov(7:56-8:06) - Ploiești Vest(9:41-9:44) - Bucureşti Nord Gr.A(10:20)
* 35   Transilvania   București Nord(13:20) - Ploiești Vest(13:56-13:58) - Brașov(15:32-15:44) - Teiuș(18:47-18:52) - Cluj Napoca(20:21)
* 36   Transilvania   Cluj Napoca(15:40) - Teiuș(17:07-17:17) - Brașov(20:39-20:47) - Ploiești Vest(22:12-22:14) - București Nord(22:50)
* 45/48   Maramureș   (București Nord 7:15...) - Teiuș(12:50-12:55) - Cluj Napoca(14:20-14:28) - Dej Călători(15:12-15:15) - Baia Mare(17:00-17:16) - Satu Mare(17:58)
* 47/46   Maramureș   Satu Mare(6:52) - Baia Mare(7:39-7:55) - Dej Călători(9:38-9:41) - Cluj Napoca(10:27-10:35) - Teiuș(12:04-12:21) - (...București Nord 18:00)
* 51/54   Carpaţi   Bucureşti Nord(21:55) - Ploieşti Sud(22:37-22:38) - Buzău(23:29-23:44) - ... - Suceava Nord(4:13-4:37) - Vicşani(5:28) - (... Warszawa)
* 53/52   Carpați   (Warszawa Wsch. 5:27...) - Vadu Siret(23:22-1:01) - Vicșani(0:26-0:51) - ... - Buzău(8:03-8:18) - Ploiești Sud(6:53-6:55) - București Nord(7:41)
* 55   Ştefan cel Mare   Bucureşti Nord(7:05) - Ploieşti Sud(7:43-7:45) - Buzău(8:32-8:46) - ... - Bacău(10:09-11:17) - Suceava(13:15-13:16) - Suceava Nord(13:20)
* 56   Ştefan cel Mare   Suceava Nord(16:50) - Suceava(16:54-16:55) - Bacău(18:43-18:47) - ... - Buzău(21:08-21:18) - Ploieşti Sud(22:15-22:19) - Bucureşti Nord(22:58)
* 57   Bucovina   Bucureşti Nord(12:35) - Ploieşti Sud(13:13-13:16) - Buzău(14:05-14:15) - ... - Vereşti(18:39-18:44) - Suceava(18:55-18:59) - Vatra Dornei Băi H.(21:36)
* 58   Bucovina   Vatra Dornei Băi H.(10:28) - Suceava(12:55-13:00) - Vereşti(13:11-13:19) - ... - Buzău(17:27-17:37) - Ploieşti Sud(18:21-18:31) - Bucureşti Nord(19:12)
* 59   Bucovina   (Bucureşti Nord 12:35...) - Vereşti(18:39-18:55) - Botoşani(19:44)
* 60   Bucovina   Botoşani(12:00) - Vereşti(12:55-13:19) - (...Bucureşti Nord 19:12)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(12:18) - Ploieşti Sud(12:56-12:58) - Buzău(13:45-13:59) - ... - Tecuci Nord h.(15:26-15:30) - Vaslui(16:57-16:58) - Iaşi(18:06)
* 66   Unirea   Iaşi(6:41) - Vaslui(7:44-7:46) - Tecuci Nord h.(9:07-9:08) - ... - Buzău(10:34-10:49) - Ploieşti Sud(11:43-11:51) - Bucureşti Nord(12:30)
* 67   Unirea   Bucureşti Nord(16:25) - Ploieşti Sud(17:03-17:05) - Buzău(17:52-18:06) - ... - Tecuci Nord h.(19:31-19:32) - Vaslui(20:55-20:56) - Iaşi(22:03)
* 68   Moldova   Iaşi(12:20) - Vaslui(13:24-13:25) - Tecuci Nord h.(14:50-14:52) - ... - Buzău(16:21-16:31) - Ploieşti Sud(17:26-17:29) - Bucureşti Nord(18:08)
* 75   Dunărea   Bucureşti Nord(19:31) - Brăila(21:31-21:34) - Galaţi(22:05)
* 76   Dunărea   Galaţi(19:00) - Brăila(19:30-19:33) - Bucureşti Nord(21:50)
* 81   Callatis   Bucureşti Nord(17:10) - Feteşti(18:36-18:48) - Constanţa(20:16-20:20) - Mangalia(21:20)
* 81   Callatis   Bucureşti Nord(7:20) - Mangalia(11:05)
* 82   Anghel Saligny   Mangalia(5:05) - Constanţa(6:10-6:25) - Feteşti(7:53-8:01) - Bucureşti Nord(9:37)
* 82   Callatis   Mangalia(5:15) - Constanţa(6:23-6:28) - Feteşti(7:53-8:03) - Bucureşti Nord(9:37)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(7:40) - Feteşti(9:06-9:18) - Constanţa(10:50)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(8:15) - Constanţa(11:10-11:15) - Eforie Sud(11:45)
* 84   Ovidiu   Constanţa(15:47) - Feteşti(14:18-14:26) - Bucureşti Nord(12:50)
* 84   Mircea cel Bătrîn   Mangalia(7:50) - Constanţa(8:59-9:04) - Feteşti(10:30-10:38) - Bucureşti Nord(12:07)
* 85   Mircea cel Bătrîn   Bucureşti Nord(17:15) - Feteşti(18:42-18:50) - Constanţa(20:11-20:15) - Mangalia(21:25)
* 86   Dobrogea   Eforie Sud(12:30) - Constanţa(13:06-13:12) - Feteşti(14:30-14:38) - Bucureşti Nord(16:04)
* 87   Anghel Saligny   Bucureşti Nord(20:15) - Feteşti(21:48-21:56) - Constanţa(23:17-23:34) - Mangalia(0:25)
* 88   Callatis   Mangalia(17:15) - Feteşti(19:30-19:38) - Bucureşti Nord(21:04)
* 92   Tomis   Constanţa(13:25) - Bucureşti Nord(16:30)
* 93   Tomis   Bucureşti Nord(7:50) - Constanţa(10:35)
* 94   Istria   Constanţa(15:05) - Bucureşti Obor(17:54)
* 95   Istria   Bucureşti Obor(8:52) - Constanţa(11:35)
* 96   Ovidiu   Constanţa(18:25) - Feteşti(19:53-20:01) - Bucureşti Nord(21:30)
* 97   Ovidiu   Bucureşti Nord(12:50) - Feteşti(14:18-14:26) - Constanţa(15:47)
* 98/21   "București - Wien" Express   Constanța(20:35) - București Nord(23:27-0:05) - Ploiești Vest(0:41-0:48) - ... - Arad(8:48-8:57) - Curtici(9:15) - (...Wien West)
* 114/313   Nord Orient   (Varna 20.55...) - Ruse(1.26-2.20) - Giurgiu Nord - ... - Oradea - Episcopia Bihor(16.06-16.28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 116/601/604   Danubius   (Sofia 11:32...) - Ruse(18:28-19:10) - Giurgiu Nord(19:30-19:43) - ... - Nicolina(1:29-1:49) - Ungheni(23:51-1:52) - (Moskva Kievskaya 23:00...)
* 117   Bulgaria   Bucureşti Nord(20:54) - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 118/611   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - ... - Nicolina(15:11-15:27) - Ungheni(17:15-19:06) - (... Moskva Kievskaya 18:27)
* 118   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - Bucureşti Nord(8:45)
* 120/517/520   Sofia   (Sofia 8:20...) - Ruse(16:00-16:50) - București Nord(19:00-20:00) - ... - Vicșani(3:38-4:00) - Vadu Siret(5:27-7:11) - (...Moskva Kievskaia 6:10)
* 121      Bucureşti Nord(21:21) - Craiova(0:13-0:25) - Drobeta Turnu Severin(1:59-2:02) - Caransebeş(3:59-4:07) - Timişoara Nord(5:12)
* 122      Timişoara Nord(22:52) - Caransebeş(0:01-0:11) - Drobeta Turnu Severin(1:56-2:03) - Craiova(3:51-4:03) - Bucureşti Nord(6:50)
* 125      Bucureşti Nord(5:30) - Roşiori Nord(6:45-6:50) - Craiova(8:19)
* 126      Craiova(16:19) - Roşiori Nord(17:40-18:04) - Bucureşti Nord(19:34)
* 129      (Bucureşti Nord 5:30...) - Roşiori Nord(6:45-7:10) - Alexandria(7:43-8:01) - (...Zimnicea 8:55)
* 130      Zimnicea(16:33) - Alexandria(17:12-17:13) - Roşiori Nord(17:43-18:04) - (...Bucureşti Nord 19:34)
* 131      Bucureşti Nord(6:16) - Piteşti(7:48-8:06) - Slatina(9:23-9:24) - ... - Timişoara Nord(15:17-17:10) - Jimbolia(17:39-18:21) - (...Rijekca 9:25)
* 132      Timişoara Nord(11:02) - Drobeta Turnu Severin(14:08-14:15) - Craiova(15:58-16:16) - Slatina(17:11-17:13) - Piteşti(18:33-18:51) - Bucureşti Nord(20:25)
* 138/843      Timișoara Nord(23:41) - Caransebeș(0:50-1:05) - Drobeta Turnu Severin(3:00-3:07) - ... - București Băneasa(9:15-9:30) - Constanța(12:14-12:19) - Mangalia(13:32)
* 141      Bucureşti Nord(18:57) - Piteşti(20:33-20:51) - Slatina(22:07) - Craiova(23:15)
* 142      Craiova(4:25) - Slatina(5:29) - Piteşti(6:49-7:07) - Bucureşti Nord(8:37)
* 151      Bucureşti Nord(5:23) - Titu(6:06-6:07) - Tîrgovişte(6:38-6:39) - Pietroşiţa(7:43)
* 152      Pietroşiţa(8:17) - Tîrgovişte(8:56-8:58) - Titu(9:27-9:30) - Bucureşti Nord(10:11)
* 153      Bucureşti Nord(14:51) - Titu(15:33-15:34) - Tîrgovişte(16:15)
* 154      Tîrgovişte(17:17) - Titu(17:48-17:50) - Bucureşti Nord(18:35)
* 161      Bucureşti Nord(5:50) - Goleşti(7:14-7:19) - Cîmpulung(8:19)
* 162      Cîmpulung(15:32) - Goleşti(16:37-16:49) - Bucureşti Nord(18:15)
* 163      (Bucureşti Nord 5:50...) - Goleşti(7:14-7:26) - Piteşti(7:36-7:38) - Curtea de Argeş(8:14)
* 164      Curtea de Argeş(15:50) - Piteşti(16:24-16:27) - Goleşti(16:38-16:49) - (...Bucureşti Nord 18:15)
* 221/260      București Nord(10:40) - Ploiești Vest(11:16-11:19) - Brașov(13:04-13:18) - ... - Lugoj(19:22-19:24) - Buziaș(19:54-19:56) - Timișoara Nord(20:32)
* 225      Bucureşti Nord(20:20) - Ploieşti Vest(20:56-20:58) - Braşov(22:38-22:50) - Sibiu(0:53-0:58) - Deva(3:01-3:02) - Arad(5:13)
* 226/847      Arad(20:12) - Deva(22:28-22:29) - Sibiu(0:57-1:07) - ... - Ploieşti Vest(4:57-4:59) - Bucureşti Băneasa(5:-5:50) - Constanţa(8:50)
* 226      Arad(20:12) - Deva(22:28-22:29) - Sibiu(0:57-1:07) - Braşov(3:18-3:26) - Ploieşti Vest(4:57-4:59) - Bucureşti Nord(5:35)
* 231      București Nord(13:45) - Caracal(15:48-15:50) - Piatra Olt(16:17-16:22) - ... - Podu Olt(19:26-19:28) - Sibiu(19:52-19:57) - Deva(22:05)
* 232      Deva(7:25) - Sibiu(9:43-9:51) - Podu Olt(10:15-10:17) - ... - Piatra Olt(13:13-13:18) - Caracal(13:46-13:48) - București Nord(15:43)
* 237/335      București Nord(23:40) - Pitești(1:17-1:35) - Slatina(2:51-2:52) - ... - Sibiu(6:34-6:45) - Copșa Mică(7:26-7:44) - Cluj Napoca(10:10)
* 241      Bucureşti(16:15) - Craiova(18:59-19:11) - Filiaşi(19:35-19:36) - Tîrgu Jiu(20:47-20:50) - Simeria(23:28-23:35) - Deva(23:45)
* 242      Deva(13:20) - Simeria(13:31-13:40) - Tîrgu Jiu(16:12-16:17) - Filiaşi(17:30-17:31) - Craiova(17:56-18:08) - Bucureşti(20:48)
* 243      Bucureşti Nord(23:32) - Craiova(2:32-2:42) - Filiaşi(3:07-3:08) - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 244/845      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - ... - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00-5:25) - Constanţa(8:19)
* 244      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - Filiaşi(1:34-1:35) - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00)
* 259/222      Timișoara Nord(9:50) - Buziaș(10:25-10:27) - Lugoj(10:56-11:00) - ... - Brașov(17:19-17:27) - Ploiești Vest(19:02-19:04) - București Nord(19:40)
* 263      Ploieşti Sud(5:00) - Ploieşti Vest(5:06-5:14) - (... Constanţa 10:46)
* 264      (Constanţa 20:35...) - Ploieşti Vest(0:41-0:51) - Ploieşti Sud(0:57)
* 265      (Bucureşti Nord 23:32...) - Simeria(6:55-7:28) - Hunedoara(7:52)
* 265      (Constanţa 20:12...) - Simeria(6:55-7:28) - Hunedoara(7:52)
* 266      Hunedoara(20:55) - Simeria(21:11-21:42) - (...Bucureşti Nord 5:00)
* 266      Hunedoara(20:55) - Simeria(21:11-21:42) - (...Constanţa 8:19)
* 312/811   Mamaia   (Praha-Smíchov 23.44...) - Episcopia Bihor(15.37-16.07) - Oradea(16:14-16:27) - ... - Feteşti(5:48-5:56) - Constanţa(7:18-7:24) - Mangalia(8:40)
* 313      Bucureşti Nord(4:50) - Chitila(5:00-5:28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 314/113   Nord Orient   (Warszawa Wschodnia 19.45...) - Episcopia Bihor(14.30-15.01) - Oradea(15:10-15:18) - ... - Giurgiu Nord(4:36-4:48) - Ruse(5.08-5.55) - (...Varna 10:08)
* 314      (Warszawa...) - Chitila(2:14-2:20) - Bucureşti Nord(4:50)
Strana: 1 2 3 4































81.99

Našli jste chybu?