vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 1978 » Aafld 1722
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1977/1978 - CFR Aafld 1722

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR Aafld 1722

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
* 566/567      Bacău(23:30) - Mărăşeşti(0:40-0:44) - Tecuci(1:00-1:32) - (...Mangalia 6:55)
* 568/565      (Mangalia 22:15...) - Tecuci(2:43-3:57) - Mărăşeşti(4:14-4:16) - Bacău(5:27)
* 666/865      Iaşi(22:15) - Vaslui(23:25-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - ... - Feteşti(4:18-4:19) - Constanţa(5:39-5:44) - Mangalia(6:55)
* 666/865      Iaşi(22:15) - Vaslui(23:25-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - Făurei(2:43-3:02) - Feteşti(4:18-4:19) - Constanţa(5:48)
* 817      Buzău(7:48) - Făurei(8:15-8:37) - Fetești(9:53-9:56) - Constanța(11:22-11:28) - Mangalia(12:35)
* 818      Mangalia(18:15) - Constanţa(19:17-19:23) - Feteşti(20:53-20:55) - Făurei(22:09-22:15) - Buzău(22:43)
* 818      Mangalia(18:15) - Constanţa(19:20-19:25) - Feteşti(20:53-20:55) - Făurei(22:09-22:15) - Buzău(22:43)
* 866/665      Constanţa(23:35) - Feteşti(1:00-1:02) - Făurei(2:14-2:17) - Tecuci(3:46-4:08) - Vaslui(4:36-4:40) - Iaşi(6:05)
* 866/665      Mangalia(22:15) - Constanţa(23:21-23:31) - Feteşti(1:00-1:02) - ... - Tecuci(3:46-4:08) - Vaslui(4:36-4:40) - Iaşi(6:05)
* 1009      Bucureşti Nord(17:20) - Goleşti(19:39-19:44) - Piteşti(19:57-20:19) - Slatina(22:29-22:30) - Piatra Olt(22:53)
* 1010      Piatra Olt(3:21) - Slatina(3:41-3:46) - Piteşti(5:58-6:16) - Goleşti(6:29-6:35) - Bucureşti Nord(8:33)
* 1034/1211      Costeşti(4:42) - Roşiori Nord(6:03-6:12) - Roşiori(6:16-6:17) - Troian H.(6:31)
* 1036      Costeşti(9:50) - Roşiori Nord(10:44)
* 1037      Roşiori Nord(12:05) - Costeşti(13:27)
* 1038/1213      Costeşti(12:17) - Roşiori Nord(13:46-14:06) - Roşiori(14:10-14:11) - Troian H.(14:15)
* 1040      Costeşti(16:45) - Roşiori Nord(18:13-18:23) - (... Turnu Măgurele 19:36)
* 1042/1059      Costeşti(18:27) - Roşiori Nord(19:54-20:05) - Roşiori(20:09-20:11) - Troian H.(20:25-20:06) - Turnu Măgurele(21:04-21:06) - Turnu Măgurele Port(21:10)
* 1044/1215      Costeşti(21:15) - Roşiori Nord(22:48-23:02) - Roşiori(23:06-23:13) - Troian H.(23:27)
* 1045      Roşiori Nord(0:29) - Roşiori(0:33-0:40) - Troian H.(0:54-0:55) - Turnu Măgurele(1:31)
* 1046/1033      Turnu Măgurele(4:57) - Troian(5:40-5:45) - Roşiori(5:59-6:03) - Roşiori Nord(6:07-6:15) - Costeşti(7:50)
* 1047      Roşiori Nord(3:50) - Roşiori(3:54) - Troian H.(4:14-4:15) - Turnu Măgurele(4:51)
* 1048      Turnu Măgurele(6:04) - Troian H.(6:46-7:12) - Roşiori(7:26-7:28) - Roşiori Nord(7:32)
* 1049      Roşiori Nord(4:55) - Roşiori(4:59-5:01) - Turnu Măgurele(6:00-6:03) - Turnu Măgurele Port(6:07)
* 1050/1035      Turnu Măgurele Port(7:35) - Turnu Măgurele(7:39-7:42) - Roşiori(8:46-8:54) - Roşiori Nord(8:58-9:03) - Costeşti(10:28)
* 1053      Roşiori Nord(13:00) - Roşiori(13:04-13:11) - Troian H.(13:25-13:26) - Turnu Măgurele(14:08-14:11) - Turnu Măgurele Port(14:15)
* 1054      Turnu Măgurele Port(15:52) - Turnu Măgurele(15:56-16:00) - Troian H.(16:46-16:50) - Roşiori(17:04-17:06) - Roşiori Nord(17:10)
* 1055      Roşiori Nord(16:05) - Roşiori(16:09-16:11) - Troian H.(16:25-16:26) - Turnu Măgurele(17:02-17:04) - Turnu Măgurele Port(17:08)
* 1056/1041      Turnu Măgurele Port(18:07) - Turnu Măgurele(18:11-18:15) - Troian H.(18:55-18:59) - Roşiori(17:04-17:06) - Roşiori Nord(17:10-19:30) - Costeşti(20:51)
* 1057      (Costeşti 16:45...) - Roşiori(18:27-18:40) - Turnu Măgurele(19:36)
* 1058      Turnu Măgurele(21:10) - Troian H.(21:51) - Roşiori(22:09-22:10) - Roşiori Nord(22:14)
* 1060      Turnu Măgurele Port(23:30) - Turnu Măgurele(23:34-23:37) - Troian H.(0:20-0:24) - Roşiori(0:37-0:38) - Roşiori Nord(0:42)
* 1064/1065      Piatra Olt(8:03) - Caracal(8:46-9:05) - Corabia(9:54)
* 1067/1068      Corbu(9:55) - Slatina(10:42-10:43) - Piatra Olt(11:05-11:10) - Caracal(11:53)
* 1075      Caracal(0:05) - Corabia(0:54)
* 1078/1079      Corabia(18:52) - Caracal(19:45-20:27) - Piatra Olt(21:10)
* 1084      Piatra Olt(20:28) - Caracal(21:16)
* 1115      Goleşti(7:31) - Cîmpulung(8:59)
* 1118      Cîmpulung(13:20) - Goleşti(14:45)
* 1119      Goleşti(15:40) - Cîmpulung(17:28-17:40) - Argeşel(18:09)
* 1120      Argeşel(19:37) - Cîmpulung(19:56-20:06) - Goleşti(21:25)
* 1127      Piteşti(11:27) - Costeşti(12:10)
* 1128      Costeşti(12:30) - Piteşti(13:01-14:33) - (...Curtea de Argeş 15:30)
* 1133      Calafat(5:58) - Craiova(8:27)
* 1133      Craiova(5:15) - Calafat(7:40)
* 1134      Calafat(5:58) - Craiova(8:27)
* 1137      Craiova(16:16) - Calafat(18:48)
* 1138      Calafat(15:30) - Craiova(18:12)
* 1140      Calafat(17:40) - Craiova(20:08)
* 1141      Craiova(20:25) - Calafat(22:46)
* 1161/1162      Lugoj(22:31) - Buziaş(23:10-23:11) - Timişoara Nord(0:15)
* 1212/1031      Troian H.(0:00) - Roşiori(0:14-0:20) - Roşiori Nord(0:24-0:35) - Costeşti(2:07)
* 1214/1039      Troian H.(15:32) - Roşiori(15:46-15:48) - Roşiori Nord(15:52-15:58) - Costeşti(17:24)
* 1364      Zimnicea(4:00) - Alexandria(4:56-4:57) - Roşiori Nord(5:44-5:54) - Videle(6:51)
* 1365      Videle(7:45) - Roşiori Nord(8:33)
* 1371      Roşiori Nord(12:33) - Alexandria(13:11-13:12) - Zimnicea(14:15)
* 1372      Zimnicea(13:28) - Alexandria(14:30-14:36) - Roşiori Nord(15:23)
* 1373      Roşiori Nord(15:57) - Alexandria(16:42-16:47) - Zimnicea(18:06)
* 1374      Zimnicea(16:57) - Alexandria(17:51-17:53) - Roşiori Nord(18:36)
* 1375      Roşiori Nord(18:23) - Roşiori(18:27-18:34) - Alexandria(19:09-19:14) - Zimnicea(20:23)
* 1376      Zimnicea(19:13) - Alexandria(20:17-20:20) - Roşiori Nord(21:14)
* 1377      Roşiori Nord(20:24) - Alexandria(21:05-21:07) - Zimnicea(22:11)
* 1378      Zimnicea(21:28) - Alexandria(22:29-22:30) - Roşiori(23:07-23:12) - Roşiori Nord(23:16)
* 1379      Roşiori Nord(21:42) - Alexandria(22:30-22:31) - Şoimu H.(23:12)
* 1380      Şoimu H.(0:13) - Alexandria(0:50-0:58) - Roşiori Nord(1:47)
* 1381/1384      Roşiori Nord(3:12) - Costeşti(4:37-4:39) - Piteşti(5:21)
* 1383/1382      Piteşti(6:33) - Costeşti(7:12-7:14) - Roşiori Nord(8:36-8:47) - Alexandria(9:32-9:37) - Zimnicea(10:33)
* 1404/1401      Corabia(5:04) - Caracal(5:56-6:02) - Piatra Olt(6:45-6:53) - Slatina(7:15-7:27) - Corbu(8:17)
* 1408/1405      Corabia(13:23) - Caracal(14:17-14:28) - Piatra Olt(15:11)
* 1409      Caracal(16:12) - Piatra Olt(17:00)
* 1410/1411      Piatra Olt(16:19) - Caracal(17:05-17:15) - Corabia(18:04)
* 1462      Cîmpulung(5:09) - Goleşti(6:28)
* 1465      Goleşti(23:17) - Cîmpulung(0:51)
* 1471      Piteşti(8:18) - Costeşti(8:50-8:52) - Corbu(9:26)
* 1472      Corbu(12:51) - Costeşti(13:31-13:33) - Piteşti(14:10-14:57) - (...Bascov 15:02)
* 1578      Timişoara Nord(19:40) - Lugoj(21:00)
* 1603/1626      Lugoj(8:15) - Buziaş(8:56-9:23) - Timişoara Nord(10:25)
* 1604      Buziaş(9:40) - Lugoj(10:16)
* 1613      Buziaş(3:10) - Gătaia(3:50-4:03) - Jamu Mare(4:37)
* 1618      Jamu Mare(17:05) - Gătaia(17:40-18:00) - Buziaş(18:40)
* 1619      Timişoara Nord(23:55) - Buziaş(0:50)
* 1620      Buziaş(20:32) - Timişoara Nord(21:32)
* 1648      Reşiţa Sud(15:57) - Berzovia(17:10-17:22) - Gătaia(17:45-17:47) - Voiteni(18:09-18:10) - Jebel(18:20-18:25) - Timişoara Nord(19:00)
* 1649      Timişoara Nord(23:40) - Jebel(0:13-0:21) - Voiteni(0:32-0:33) - Gătaia(0:55-0:56) - Berzovia(1:19-1:24) - Reşiţa Sud(2:25)
* 1654/1657      Reşiţa Sud(14:36) - Berzovia(15:45-15:46) - Gătaia(16:09-16:11) - Jamu Mare(16:45)
* 1658/1653      Jamu Mare(5:15) - Gătaia(5:51-5:53) - Berzovia(6:16-6:17) - Reşiţa Sud(7:22)
* 1771      Timişoara Nord(14:46) - Jimbolia(15:36-15:56) - Lovrin(16:30)
* 1772      Lovrin(17:10) - Jimbolia(17:44-18:07) - Timişoara Nord(18:56)
* Mixt 1931      Lugoj(16:00) - Buziaş(16:53)
* Mixt 1932      Buziaş(20:23) - Lugoj(21:16)
* 2067      Rîmnicu Vîlcea(3:10) - Podu Olt(5:09-5:12) - Sibiu(5:47)
* 2068      Sibiu(7:38) - Podu Olt(8:15-8:17) - Rîmnicu Vîlcea(10:26-10:31) - Piatra Olt(12:37)
* 2070      Rîmnicu Vîlcea(13:24) - Piatra Olt(15:28)
* 2071      Piatra Olt(4:10) - Rîmnicu Vîlcea(6:34-6:38) - Podu Olt(8:46)
* 2075      Piatra Olt(20:25) - Rîmnicu Vîlcea(22:34)
* 2076      Rîmnicu Vîlcea(15:26) - Piatra Olt(17:34)
* 2101      Braşov(6:10) - Sibiu(9:37)
* 2103      Braşov(14:37) - Sibiu(18:12)
* 2104      Sibiu(11:57) - Braşov(15:38)
* 2105      Braşov(16:43) - Sibiu(20:12)
* 2106      (Sighişoara 11:07...) - Sibiu(14:22-15:53) - Braşov(19:33)
Strana: 1 2 3 4 5































86.74
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?