vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 1977/1978 - CFR ABafld

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR ABafld

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* 11   Bucureşti   Bucureşti Nord(23:40) - Craiova(1:46-1:58) - Drobeta Turnu Severin(3:31-3:35) - Timişoara Nord(6:42-7:12) - Stamora Moraviţa(8:02-8:27) - (...Beograd Dunav 10:32)
* 12   Bucureşti   (Beograd Dunav 19:15...) - Stamora Moraviţa(23:09-23:50) - Timişoara Nord(0:41-1:10) - Drobeta Turnu Severin(4:08-4:13) - Craiova(5:37-5:49) - Bucureşti Nord(8:20)
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 23   Orient Expres   București Nord(19:55) - Ploiești Vest(20:31-20:33) - Brașov(22:10-22:22) - ... - Arad(4:30-4:40) - Curtici(4:58) - (...Wien West 13:25)
* 24   Orient Expres   (Wien West. ) - Curtici(2:30) - Arad(2:48-2:55) - ... - Brașov(9:25-9:33) - Ploiești Vest(11:05-11:09) - București Nord(11:45)
* 98/21      Constanța(20:35) - București Nord(23:27-0:05) - Ploiești Vest(0:41-0:48) - ... - Arad(8:48-8:57) - Curtici(9:15) - (...Wien West)
* 118/611   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - ... - Nicolina(15:11-15:27) - Ungheni(17:15-19:06) - (... Moskva Kievskaya 18:27)
* 125      Bucureşti Nord(5:30) - Roşiori Nord(6:45-6:50) - Craiova(8:19)
* 126      Craiova(16:19) - Roşiori Nord(17:40-18:04) - Bucureşti Nord(19:34)
* 129      (Bucureşti Nord 5:30...) - Roşiori Nord(6:45-7:10) - Alexandria(7:43-8:01) - (...Zimnicea 8:55)
* 130      Zimnicea(16:33) - Alexandria(17:12-17:13) - Roşiori Nord(17:43-18:04) - (...Bucureşti Nord 19:34)
* 240      (Bucureşti Nord Gr.A 23.12...), Vršac 7.49-8.30, Beograd Dunav 10.32
* 241      Beograd Dunav 19.05, Vršac 21.04-21.46, (...Bucureşti Nord Gr.A 8.20)
* 244/845      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - ... - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00-5:25) - Constanţa(8:19)
* 263      Ploieşti Sud(5:00) - Ploieşti Vest(5:06-5:14) - (... Constanţa 10:46)
* 264      (Constanţa 20:35...) - Ploieşti Vest(0:41-0:51) - Ploieşti Sud(0:57)
* 265      (Constanţa 20:12...) - Simeria(6:55-7:28) - Hunedoara(7:52)
* 266      Hunedoara(20:55) - Simeria(21:11-21:42) - (...Constanţa 8:19)
* 312/811   Mamaia   (Praha-Smíchov 23.44...) - Episcopia Bihor(15.37-16.07) - Oradea(16:14-16:27) - ... - Feteşti(5:48-5:56) - Constanţa(7:18-7:24) - Mangalia(8:40)
* 349      (Galați 6:10...) - Războieni(15:26) - Cluj Napoca(16:41)
* 350      Cluj Napoca(8:35) - Războieni(9:57-10:16) - (...Galaţi 19:26)
* 421      Bucureşti Nord(20:35) - Ploieşti Vest(21:14-21:17) - Braşov(22:59-23:11) - Cluj Napoca(4:25-4:33) - Oradea(6:46-6:52) - Satu Mare(8:48)
* 422      Satu Mare(18:42) - Oradea(20:41-20:51) - Cluj Napoca(23:25-23:33) - Braşov(4:57-5:05) - Ploieşti Vest(6:39-6:42) - Bucureşti Nord(7:20)
* 425      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Vest(22:44-22:47) - Braşov(0:28-0:36) - ... - Sărăţel(5:09-5:14) - Dej Călători(5:58-6:16) - Baia Mare(8:27)
* 426      Baia Mare(20:40) - Dej Călători(22:39-22:57) - Sărăţel(23:42-23:52) - ... - Braşov(4:33-4:41) - Ploieşti Vest(6:25-6:27) - Bucureşti Nord(7:05)
* 612/117   Bulgaria   (Moskva Kievskaya ...) - Ungheni(12:07-14:02) - Tecuci(16:59-17:01) - ... - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 747/746      Timișoara Nord(5:52) - Buziaș(6:00-6:02) - Lugoj(6:31-6:33) - ... - Adjud(16:57-17:09) - Mărășești(17:30-17:33) - Galați(19:26)
* 748/745      Galați(6:10) - Mărășești(8:04-8:06) - Adjud(8:29-8:39) - ... - Lugoj(18:49-18:52) - Buziaș(19:22-19:24) - Timișoara Nord(20:00)
* 812/311   Mamaia   Mangalia(19:50) - Constanța(21:01-21:05) - București Băneasa(23:50-0:13) - ... - Oradea(8:47-8:55) - Episcopia Bihor (11:19-11:45) - (...Praha hl.n. 0.13)
* 848/243      Constanţa(20:12) - Bucureşti Nord(23:04-23:32) - Craiova(2:32-2:42) - ... - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 1008      Drobeta Turnu Severin(11:54) - Craiova(14:26-14:39) - Slatina(16:02-16:08) - Piteşti(18:04-18:22) - Goleşti(18:34-18:42) - Bucureşti Basarab(21:07)
* 1009      Bucureşti Nord(17:20) - Goleşti(19:39-19:44) - Piteşti(19:57-20:19) - Slatina(22:29-22:30) - Piatra Olt(22:53)
* 1010      Piatra Olt(3:21) - Slatina(3:41-3:46) - Piteşti(5:58-6:16) - Goleşti(6:29-6:35) - Bucureşti Nord(8:33)
* 1062      Piatra Olt(1:50) - Caracal(2:33)
* 1066      Corabia(15:50) - Caracal(16:41-17:50) - (...Piatra Olt 18:33)
* 1074/1073      Corabia(6:35) - Caracal(7:27-7:37) - Craiova(9:17)
* 1076      Corabia(8:30) - Caracal(9:26)
* 1077      Caracal(5:16) - Corabia(6:11)
* 1080/1081      Piatra Olt(17:51) - Caracal(18:38-19:18) - Corabia(20:15)
* 1083      Caracal(11:04) - Piatra Olt(11:51)
* 1094      Curtea de Argeş(11:22) - Piteşti(12:11-12:15) - Găeşti(12:26-12:34) - Titu(13:33-13:35) - Bucureşti Nord(14:31)
* 1116      Cîmpulung(2:22) - Goleşti(3:35)
* 1117      (Bucureşti Nord 11:48...) - Goleşti(14:02-14:30) - Cîmpulung(16:08)
* 1367      (Bucureşti Nord 5:30...) - Alexandria(7:43-8:01) - Zimnicea(8:55)
* Ex 1376   Mamaia   (Mangalia 19.50 ...), Episcopia Bihor 11.19-11.45, Budapest-Zugló 14.51-15.00, Štúrovo 15.58-16.40, Bratislava hl.st. 18.17-18.34, Praha hl.n. 0.51
* Ex 1377   Mamaia   Praha-Smíchov 23.44, Bratislava hl.st. 6.23-6.37, Štúrovo 8.14-9.16, Budapest-Zugló 10.18-10.27, Episcopia Bihor 15.37-16.07, (... Mangalia 8.40)
* 1402/1403      Piatra Olt(5:35) - Caracal(6:25-6:44) - Corabia(7:42)
* 1406/1407      Piatra Olt(13:38) - Caracal(14:21-14:26) - Corabia(15:15)
* 1412      Corabia(21:15) - Caracal(22:12-23:58) - (... Piatra Olt 0:40)
* 1413      (Corabia 15:50...) - Caracal(16:41-17:50) - Piatra Olt(18:33)
* 1415      (Corabia 21:15...) - Caracal(22:12-23:58) - Piatra Olt(0:40)
* 1461      Goleşti(4:47) - Cîmpulung(6:21-6:31) - Argeşel(7:00)
* 1463      (Bucureşti Nord 17:25...) - Goleşti(19:39-19:53) - Cîmpulung(21:21)
* 1464      Argeşel(7:29) - Cîmpulung(7:58-7:59) - Goleşti(9:26)
* 1466      Cîmpulung(16:49) - Goleşti(18:16-18:24) - (...Bucureşti Basarab 21:)
* 1481      Piteşti(23:53) - Slatina(1:43-1:44) - Piatra Olt(2:04)
* 1482      Piatra Olt(20:12) - Slatina(20:31-20:35) - Piteşti(22:33)
* 1490      Craiova(11:42) - Balş(12:28-12:29) - Piatra Olt(12:27)
* 1491      Piatra Olt(17:15) - Craiova(18:20)
* 1496      Craiova(20:15) - Piatra Olt(21:20)
* 1602      (Voiteni 3:37...) - Buziaş(4:53-5:00) - Lugoj(5:36)
* 1603/1626      Lugoj(8:15) - Buziaş(8:56-9:23) - Timişoara Nord(10:25)
* 1605      Lugoj(19:41) - Buziaş(20:20-21:15) - (...Gătaia 21:54)
* 1608      Buziaş(17:24) - Lugoj(18:00)
* 1614      (Voiteni 3:37...) - Gătaia(3:58-4:13) - Buziaş(4:53-5:00) - (...Lugoj 5:36)
* 1617      (Lugoj 19:41...) - Buziaş(20:20-21:15) - Gătaia(21:54)
* 1627      Timişoara Nord(13:50) - Buziaş(15:01)
* 1639      Timişoara Nord(17:00) - Timişeni(17:20)
* 1640      Timişeni(17:38) - Timişoara Nord(17:58)
* 1641      Timişoara Nord(7:45) - Jebel(8:20-8:22) - Voiteni(8:34-8:35) - Gătaia(8:56-8:58) - Berzovia(9:21-9:23) - Reşiţa Sud(10:23)
* 1642      Reşiţa Sud(3:22) - Berzovia(4:23-4:35) - Gătaia(4:59-5:01) - Voiteni(5:23-5:24) - Jebel(5:34-5:36) - Timişoara Nord(6:11)
* 1643      Timişoara Nord(11:02) - Jebel(11:37-11:39) - Voiteni(11:51-11:52) - Gătaia(12:13-12:15) - Berzovia(12:39-12:47) - Reşiţa Sud(13:57)
* 1644      Reşiţa Sud(8:04) - Berzovia(9:15-9:25) - Gătaia(9:48-9:50) - Voiteni(10:12-10:13) - Jebel(10:23-10:25) - Timişoara Nord(11:00)
* 1645      Timişoara Nord(15:41) - Jebel(16:16-16:18) - Voiteni(16:30-16:31) - Gătaia(16:52-16:54) - Berzovia(17:18-17:20) - Reşiţa Sud(18:24)
* 1646      Reşiţa Sud(11:43) - Berzovia(12:43-12:45) - Gătaia(13:08-13:10) - Voiteni(13:32-13:33) - Jebel(13:43-13:45) - Timişoara Nord(14:20)
* 1647      Timişoara Nord(19:02) - Jebel(19:37-19:39) - Voiteni(19:51-19:52) - Gătaia(20:13-20:15) - Berzovia(20:39-20:47) - Reşiţa Sud(21:57)
* 1648      Reşiţa Sud(15:57) - Berzovia(17:10-17:22) - Gătaia(17:45-17:47) - Voiteni(18:09-18:10) - Jebel(18:20-18:25) - Timişoara Nord(19:00)
* 1649      Timişoara Nord(23:40) - Jebel(0:13-0:21) - Voiteni(0:32-0:33) - Gătaia(0:55-0:56) - Berzovia(1:19-1:24) - Reşiţa Sud(2:25)
* 1650      Reşiţa Sud(19:43) - Berzovia(20:43-20:45) - Gătaia(21:08-21:10) - Voiteni(21:32-21:33) - Jebel(21:43-21:45) - Timişoara Nord(22:20)
* 1652/1655      Reşiţa Sud(0:01) - Berzovia(1:12-1:22) - Gătaia(1:45-1:47) - Jamu Mare(2:22)
* 1656/1651      Jamu Mare(3:17) - Gătaia(3:53-4:08) - Berzovia(4:16-4:44) - Reşiţa Sud(6:00)
* 1681      Berzovia(1:40) - Oraviţa(3:34)
* 1682      Oraviţa(2:28) - Berzovia(4:16-4:44) - (...Reşiţa Sud 6:00)
* 1695      Oraviţa(20:00) - Iam(20:34)
* 1696      Iam(21:00) - Oraviţa(21:37)
* 1715      Voiteni(3:37) - Gătaia(3:58-4:13) - (...Lugoj 5:36)
* 1716      Gătaia(1:55) - Voiteni(2:17)
* Mixt 1933      Oraviţa(8:00) - Iam(8:50)
* Mixt 1934      Iam(9:40) - Oraviţa(10:35)
* 2013      Bucureşti Nord(11:48) - Goleşti(14:02-14:08) - Piteşti(14:19-14:30) - ... - Rîmnicu Vîlcea(19:11-19:15) - Podu Olt(21:12-21:14) - Sibiu(21:48)
* 2062/2063      Craiova(5:46) - Piatra Olt(6:48-7:00) - Rîmnicu Vîlcea(9:02-9:07) - Podu Olt(11:17-11:19) - Sibiu(11:54)
* 2064/2061      Sibiu(16:25) - Podu Olt(17:02-17:05) - Rîmnicu Vîlcea(19:15-19:16) - Piatra Olt(21:23-21:30) - Craiova(22:35)
* 2067      Rîmnicu Vîlcea(3:10) - Podu Olt(5:09-5:12) - Sibiu(5:47)
* 2068      Sibiu(7:38) - Podu Olt(8:15-8:17) - Rîmnicu Vîlcea(10:26-10:31) - Piatra Olt(12:37)
* 2070      Rîmnicu Vîlcea(13:24) - Piatra Olt(15:28)
* 2071      Piatra Olt(4:10) - Rîmnicu Vîlcea(6:34-6:38) - Podu Olt(8:46)
* 2075      Piatra Olt(20:25) - Rîmnicu Vîlcea(22:34)
* 2076      Rîmnicu Vîlcea(15:26) - Piatra Olt(17:34)
7.10.1977 2685      (Timişoara Est 15:58...) - Timişoara Nord(16:05-16:25) - Sînnicolau Mare(18:22-18:50) - (... Cenad 19:14)
* 3101      Holod(3:17) - Ciumeghiu(4:17-4:18) - Oradea(5:38)
Strana: 1 2































84.14
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?