vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR 060EA

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 060EA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 26   Decebal   Arad(9:08) - Deva(11:01-11:02) - Alba Iulia(11:53-11:55) - ... - Brașov(9:30-9:42) - Ploiești Vest(7:51-7:53) - București Nord(7:15)
* 53/52   Carpați   (Warszawa Wsch. 5:27...) - Vadu Siret(23:22-1:01) - Vicșani(0:26-0:51) - ... - Buzău(8:03-8:18) - Ploiești Sud(6:53-6:55) - București Nord(7:41)
* 92   Tomis   Constanţa(13:25) - Bucureşti Nord(16:30)
* 93   Tomis   Bucureşti Nord(7:50) - Constanţa(10:35)
* 110/517/520   Marea Neagră   (Varna 20:35...) - Ruse(0:42-1:40) - Giurgiu Nord(2:00-2:15) - ... - Vicşani(11:23-12:48) - Vadu Siret(14:15-16:00) - (...Moskva Kievskaya 15:25)
* 114/313   Nord Orient   (Varna 20.55...) - Ruse(1.26-2.20) - Giurgiu Nord - ... - Oradea - Episcopia Bihor(16.06-16.28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 120/517/520   Sofia   (Sofia 8:20...) - Ruse(16:00-16:50) - București Nord(19:00-20:00) - ... - Vicșani(3:38-4:00) - Vadu Siret(5:27-7:11) - (...Moskva Kievskaia 6:10)
* 121      Bucureşti Nord(21:21) - Craiova(0:13-0:25) - Drobeta Turnu Severin(1:59-2:02) - Caransebeş(3:59-4:07) - Timişoara Nord(5:12)
* 122      Timişoara Nord(22:52) - Caransebeş(0:01-0:11) - Drobeta Turnu Severin(1:56-2:03) - Craiova(3:51-4:03) - Bucureşti Nord(6:50)
* 131      Bucureşti Nord(6:16) - Piteşti(7:48-8:06) - Slatina(9:23-9:24) - ... - Timişoara Nord(15:17-17:10) - Jimbolia(17:39-18:21) - (...Rijekca 9:25)
* 132      Timişoara Nord(11:02) - Drobeta Turnu Severin(14:08-14:15) - Craiova(15:58-16:16) - Slatina(17:11-17:13) - Piteşti(18:33-18:51) - Bucureşti Nord(20:25)
* 176/375      (Burgas 18.38/Varna 22.04...) - Ruse(3:35) - Giurgiu Nord(3:58-4:20) - ... - Oradea(22:08-22:09) - Episcopia Bihor(22:17-22:46) - (...Praha hl.n. 12.42)
* 176/375      (Varna 22.04...) - Ruse(3:35) - Giurgiu Nord(3:58-4:20) - ... - Oradea(22:08-22:09) - Episcopia Bihor(22:17-22:46) - (...Warszawa)
* 241      Bucureşti(16:15) - Craiova(18:59-19:11) - Filiaşi(19:35-19:36) - Tîrgu Jiu(20:47-20:50) - Simeria(23:28-23:35) - Deva(23:45)
* 242      Deva(13:20) - Simeria(13:31-13:40) - Tîrgu Jiu(16:12-16:17) - Filiaşi(17:30-17:31) - Craiova(17:56-18:08) - Bucureşti(20:48)
* 243      Bucureşti Nord(23:32) - Craiova(2:32-2:42) - Filiaşi(3:07-3:08) - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 244      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - Filiaşi(1:34-1:35) - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00)
* 312/811   Mamaia   (Praha-Smíchov 23.44...) - Episcopia Bihor(15.37-16.07) - Oradea(16:14-16:27) - ... - Feteşti(5:48-5:56) - Constanţa(7:18-7:24) - Mangalia(8:40)
* 313      Bucureşti Nord(4:50) - Chitila(5:00-5:28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 314/113   Nord Orient   (Warszawa Wschodnia 19.45...) - Episcopia Bihor(14.30-15.01) - Oradea(15:10-15:18) - ... - Giurgiu Nord(4:36-4:48) - Ruse(5.08-5.55) - (...Varna 10:08)
* 314      (Warszawa...) - Chitila(2:14-2:20) - Bucureşti Nord(4:50)
* 316   Tracia   (Leipzig Hbf 23.23...) - Episcopia Bihor(20.35-21.45) - Oradea(21:53-22:05) - ... - Brașov(6.37-6.47) - Ploieşti Vest(8:17-8:19) - București Nord Gr.A(8.55)
* 322      Cluj Napoca(22:40) - Războieni(23:49-23:59) - Braşov(4:07-4:17) - Ploieşti Vest(5:50-5:54) - Bucureşti Nord(6:30)
* 341/344      Iaşi(6:15) - Paşcani(7:30-7:32) - Suceava(8:25-8:30) - ... - Oradea(17:51-18:00) - Arad(19:55-20:10) - Timişoara Nord(21:03)
* 343/342      Timişoara Nord(7:09) - Arad(8:04-8:14) - Oradea(10:04-10:12) - ... - Suceava(19:59-20:04) - Paşcani(20:55-20:57) - Iaşi(22:08)
* 376/175      (Dresden Hbf 13.12...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25)
* 376/175      (Praha hl.n. 15.50...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25/Burgas 10.37)
* 376/175      (Warszawa...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25)
* 378/875      (Praha hl.n. 21.03...) - Episcopia Bihor(13:10-13:30) - Oradea(13:38-13:40) - ... - Feteşti(4:48-4:56) - Constanţa(6:19-6:34) - Mangalia(7:40)
* 378/875      Cluj Napoca(19:03) - Braşov(0:44-0:52) - Ploieşti Vest(2:29-2:31) - ... - Feteşti(4:48-4:56) - Constanţa(6:19-6:34) - Mangalia(7:40)
* 421      Bucureşti Nord(20:35) - Ploieşti Vest(21:14-21:17) - Braşov(22:59-23:11) - Cluj Napoca(4:25-4:33) - Oradea(6:46-6:52) - Satu Mare(8:48)
* 422      Satu Mare(18:42) - Oradea(20:41-20:51) - Cluj Napoca(23:25-23:33) - Braşov(4:57-5:05) - Ploieşti Vest(6:39-6:42) - Bucureşti Nord(7:20)
* 425      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Vest(22:44-22:47) - Braşov(0:28-0:36) - ... - Sărăţel(5:09-5:14) - Dej Călători(5:58-6:16) - Baia Mare(8:27)
* 426      Baia Mare(20:40) - Dej Călători(22:39-22:57) - Sărăţel(23:42-23:52) - ... - Braşov(4:33-4:41) - Ploieşti Vest(6:25-6:27) - Bucureşti Nord(7:05)
* 431/434      Bucureşti Nord(19:35) - Ploieşti Vest(20:14-20:16) - Braşov(21:57-22:05) - ... - Salva(4:11-4:16) - Valea Vişeului(6:22-6:47) - Sighetu Marmaţiei(7:18)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(21:10) - Valea Vişeului(21:41-22:05) - Salva(0:04-0:16) - ... - Braşov(6:23-6:31) - Ploieşti Vest(8:10-8:12) - Bucureşti Nord(8:50)
* 443/442/841      Satu Mare(13:39) - Baia Mare(14:32-14:44) - Dej Călători(17:23-17:41) - ... - Bucureşti Băneasa(1:45-2:20) - Constanţa(5:10-5:20) - Mangalia(6:30)
* 447/450      Braşov(22:52) - Sfîntu Gheorghe(23:16-23:18) - Miercurea Ciuc(0:13-0:15) - ... - Paşcani(5:09-5:15) - Suceava(6:06-6:07) - Suceava Nord(6:10)
* 448/449      Suceava Nord(11:43) - Suceava(11:47-11:48) - Paşcani(12:37-12:49) - ... - Miercurea Ciuc(17:40-17:43) - Sfîntu Gheorghe(18:42-18:45) - Braşov(19:10)
* 509/508/119   Sofia   (Moskva Kievskaia 0:45...) - Vadu Siret(1:05-2:45) - Vicșani(2:10-2:50) - ... - Giurgiu Nord(12:29-12:44) - Ruse(13:04-13:55) - (...Sofia 21:17)
* 519/518/109   Marea Neagră   (Moskva Kievskaya 19:30...) - Vadu Siret(19:33-21:28) - Vicşani(20:53-21:36) - ... - Giurgiu Nord(6:44-7:50) - Ruse(8:10-9:00) - (... Varna 13:06)
* 732/733      Galaţi(7:12) - Brăila(7:48-7:51) - Făurei(8:32-8:34) - Buzău(9:05-9:20) - Ploieşti Sud(10:16-10:17) - Braşov(12:17)
* 734/731      Braşov(18:05) - Ploieşti Sud(19:48-19:51) - Buzău(20:44-20:58) - Făurei(21:25-21:27) - Brăila(22:05-22:08) - Galaţi(22:42)
* 747/746      Timișoara Nord(5:52) - Buziaș(6:00-6:02) - Lugoj(6:31-6:33) - ... - Adjud(16:57-17:09) - Mărășești(17:30-17:33) - Galați(19:26)
* 748/745      Galați(6:10) - Mărășești(8:04-8:06) - Adjud(8:29-8:39) - ... - Lugoj(18:49-18:52) - Buziaș(19:22-19:24) - Timișoara Nord(20:00)
* 812/311   Mamaia   Mangalia(19:50) - Constanța(21:01-21:05) - București Băneasa(23:50-0:13) - ... - Oradea(8:47-8:55) - Episcopia Bihor (11:19-11:45) - (...Praha hl.n. 0.13)
* 842/441/444      Mangalia(12:50) - Constanța(13:56-14:02) - București Băneasa(17:00-17:15) - ... - Dej Călători(1:58-2:19) - Baia Mare(4:26-4:38) - Satu Mare(5:35)
* 848/243      Constanţa(20:12) - Bucureşti Nord(23:04-23:32) - Craiova(2:32-2:42) - ... - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 854      Mangalia(23:40) - Constanţa(0:50-0:55) - Feteşti(2:23-2:31) - Bucureşti Nord(4:10)
* 876/377      Mangalia(20:35) - Constanţa(21:48-21:54) - Feteşti(23:23-23:31) - ... - Ploieşti Vest(1:55-1:57) - Braşov(3:42-3:50) - Cluj Napoca(9:30)
* 876/377      Mangalia(20:35) - Constanţa(21:48-21:54) - Feteşti(23:23-23:31) - ... - Braşov(3:42-3:50) - Cluj Napoca(9:30) - (... Praha hl.n. 3.55)
* 1001      Bucureşti Basarab(7:26) - Craiova(11:32-11:41) - Drobeta Turnu Severin(14:13-14:17) - Timişoara Nord(18:46)
* 1002      Timişoara Nord(23:56) - Drobeta Turnu Severin(4:37-4:38) - Craiova(7:19-7:40) - Bucureşti Basarab(12:25)
* 1005      Bucureşti Basarab(14:45) - Piteşti(17:17-17:35) - Slatina(19:39-19:47) - ... - Drobeta Turnu Severin(0:06-0:12) - Timişoara Nord(5:06-6:09) - (... Jimbolia 7:02)
* 1006      Timişoara Nord(14:27) - Drobeta Turnu Severin(19:41-19:46) - Craiova(22:19-22:37) - Slatina(0:02-0:07) - Piteşti(1:57-2:15) - Bucureşti Basarab(4:18)
* 1007      Bucureşti Nord(2:17) - Goleşti(3:54-3:59) - Piteşti(4:10-4:28) - Slatina(6:19-6:22) - Craiova(7:47-8:00) - Drobeta Turnu Severin(10:42)
* 1008      Drobeta Turnu Severin(11:54) - Craiova(14:26-14:39) - Slatina(16:02-16:08) - Piteşti(18:04-18:22) - Goleşti(18:34-18:42) - Bucureşti Basarab(21:07)
* 2001      Bucureşti Nord(2:50) - Ploieşti Vest(3:32-3:37) - Braşov(5:48-6:05) - ... - Vinţu de Jos(11:33-11:36) - Deva(12:42-12:47) - Arad(16:33)
* 2002      Arad(8:12) - Deva(12:00-12:02) - Vinţu de Jos(13:09-13:13) - ... - Braşov(19:05-19:13) - Ploieşti Vest(21:15-21:17) - Bucureşti Basarab(22:16)
* 3001      Bucureşti Nord(11:00) - Ploieşti Vest(11:41-11:44) - Braşov(13:55-14:07) - Cluj-Napoca(21:38)
* 3002      Cluj(6:37) - Braşov(13:59-14:07) - Ploieşti Vest(16:18-16:22) - Bucureşti Nord(17:00)
* 3003      Bucureşti Nord(6:45) - Ploieşti Vest(7:34-7:36) - Sinaia(8:45-8:46) - Predeal(9:15)
* 3004      Predeal(13:22) - Sinaia(13:42-13:43) - Ploieşti Vest(14:46-14:49) - Bucureşti Nord(15:52)
* 3005      Bucureşti Nord(19:05) - Ploieşti Vest(19:45-19:46) - Sinaia(20:48-20:49) - Predeal(21:18-21:23) - Braşov(21:52)
* 3006      Braşov(16:25) - Predeal(16:55-17:00) - Sinaia(17:20-17:21) - ... - Cîmpina(17:53-17:54) - Ploieşti Vest(18:19-18:21) - Bucureşti Nord(19:35)
* 3011      Ploieşti Sud(12:53) - Ploieşti Vest(12:58-12:59) - Cîmpina(13:23-13:24) - Sinaia(14:02-14:03) - Predeal(14:32-14:37) - Braşov(15:07)
* 3012      Braşov(7:38) - Predeal(8:08-8:13) - Sinaia(8:34-8:36) - ... - Cîmpina(9:07-9:12) - Ploieşti Vest(9:35-9:36) - Ploieşti Sud(9:41)
* 3013      Ploieşti Sud(16:04) - Ploieşti Vest(16:09-16:10) - Sinaia(17:16-17:17) - Predeal(17:46-17:51) - Braşov(18:20)
* 3014      Braşov(20:07) - Predeal(20:36-20:14) - Sinaia(21:01-21:02) - Ploieşti Vest(22:02-22:03) - Ploieşti Sud(22:08)
* 3015      Ploieşti Sud(20:58) - Ploieşti Vest(21:03-21:04) - Cîmpina(21:31-21:32) - Sinaia(22:13-22:14) - Predeal(22:43-22:48) - Braşov(23:17)
* 3016      Braşov(22:45) - Predeal(23:15-23:20) - Sinaia(23:41-23:42) - Cîmpina(0:17-0:18) - Ploieşti Vest(0:43-0:45) - Ploieşti Sud(0:50)
* 3301      Ploieşti Sud(4:50) - Ploieşti Vest(4:55-4:56) - Cîmpina(6:10-6:12) - Sinaia(6:08-6:10) - Predeal(6:40)
* 3302/5331      Predeal(4:35) - Sinaia(4:56-4:57) - Ploieşti Vest(6:05-6:06) - Ploieşti Sud(6:11-6:15) - Buzău(7:32)
* 3303      Ploieşti Sud(23:10) - Ploieşti Vest(23:15-23:16) - Sinaia(0:25-0:26) - Predeal(0:56)
* 3304      Predeal(15:25) - Sinaia(15:47-15:49) - Comarnic(16:08-16:09) - Cîmpina(16:24-16:25) - Ploieşti Vest(16:52-16:53) - Ploieşti Sud(16:58)
* 3311      Cîmpina(11:27) - Sinaia(12:23-12:24) - Predeal(12:54)
* 3312      Predeal(9:20) - Sinaia(9:41-9:42) - Comarnic(9:58-9:59) - Cîmpina(10:16)
* 3322      Comarnic(5:54) - Cîmpina(6:15-6:22) - Floreşti Prahova(6:34)
* 4001      Bucureşti Nord(17:25) - Ploieşti Vest(18:06-18:08) - Braşov(20:18-20:30) - Cluj Napoca(3:28-3:40) - Oradea(7:18-7:26) - Satu Mare(10:03)
* 4002      Satu Mare(16:12) - Oradea(19:28-19:43) - Cluj Napoca(23:09-23:20) - Braşov(6:55-7:03) - Ploieşti Vest(9:03-9:06) - Bucureşti Basarab(9:55)
* 4005      Bucureşti Nord(4:45) - Ploieşti Vest(5:41-5:43) - Cîmpina(6:10-6:12) - ... - Dej Călători(15:08-15:28) - Jibou(17:03-17:08) - Baia Mare(18:30)
* 4006      Baia Mare(1:13) - Jibou(2:12-2:15) - Dej Călători(3:42-4:00) - ... - Cîmpina(13:19-13:22) - Ploieşti Vest(13:45-13:47) - Bucureşti Basarab(14:40)
* 4008      Tîrgu Mureş(2:05) - Deda(3:14-3:24) - Ciceu(5:57-6:11) - Miercurea Ciuc(6:16-7:30) - (... Braşov 9:24)
* 4011      Braşov(4:42) - Sfîntu Gheorghe(5:10-5:14) - Miercurea Ciuc(6:28-6:31) - Ciceu(6:37-6:42) - Deda(9:12)
* 4012      Tîrgu Mureş(0:03) - Deda(1:13-1:23) - Ciceu(3:41-3:49) - Miercurea Ciuc(3:56-3:59) - Sfîntu Gheorghe(5:13-5:16) - Braşov(5:53)
* 4013      Braşov(17:24) - Sfîntu Gheorghe(17:58-18:00) - Miercurea Ciuc(19:20-19:23) - ... - Deda(22:01-22:13) - Tîrgu Mureş(23:25-23:32) - Războieni(1:04)
* 4016      Tîrgu Mureş(15:35) - Deda(16:46-16:56) - Ciceu(19:21-19:30) - Miercurea Ciuc(19:37-19:42) - Sfîntu Gheorghe(20:54-20:57) - Braşov(21:25)
* 4308      (Tîrgu Mureş 2:05...) - Miercurea Ciuc(6:16-7:30) - Sfîntu Gheorghe(8.43-8:48) - Braşov 9:24)
* 4318      Ciceu(14:59) - Miercurea Ciuc(15:06)
* 4330      Războieni(6:09) - Tîrgu Mureş(7:43)
* 5008      Ghimeş(20:10) - Adjud(22:34-22:46) - Focşani(23:42-23:45) - Buzău(1:03-1:13) - Ploieşti Sud(2:36-2:41) - Bucureşti Nord(3:24)
* 5334      Buzău(8:25) - Ploieşti Sud(9:47)
* 5335      Ploieşti Sud(13:02) - Buzău(14:27)
* 5338      Buzău(15:45) - Ploieşti Sud(17:10)
* 5524      (Miercurea Ciuc 15:35...) - Ciceu(15:44-16:04) - Ghimeş(17:08)
* 6004/6007      Iaşi(20:19) - Vaslui(22:11-22:13) - Tecuci Nord(0:13-0:17) - ... - Buzău(2:03-2:13) - Ploieşti Sud(3:09-3:14) - Braşov(5:10)
* 6008/6003      Braşov(0:35) - Ploieşti Vest(2:20-2:21) - Ploieşti Sud(2:26-2:31) - ... - Tecuci Nord h.(5:31-5:32) - Vaslui(7:59-8:01) - Iaşi(9:47)
* 8061      Bucureşti Nord(0:05) - Feteşti(1:44-1:56) - Medgidia(2:52-3:19) - Tulcea Oraş(6:10)
* 8062      Tulcea Oraş(22:50) - Medgidia(1:38-1:57) - Feteşti(2:59-3:09) - Bucureşti Nord(5:05)
Strana: 1 2































75.09

Našli jste chybu?