vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR 060DA

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 060DA

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
* 13   Mihai Viteazu   Bucureşti Nord(11:10) - Craiova(14:01-14:10) - Drobeta Turnu Severin(15:48-15:33) - Timişoara Nord(18:54)
* 51/54   Carpaţi   Bucureşti Nord(21:55) - Ploieşti Sud(22:37-22:38) - Buzău(23:29-23:44) - ... - Suceava Nord(4:13-4:37) - Vicşani(5:28) - (... Warszawa)
* 53/52   Carpați   (Warszawa Wsch. 5:27...) - Vadu Siret(23:22-1:01) - Vicșani(0:26-0:51) - ... - Buzău(8:03-8:18) - Ploiești Sud(6:53-6:55) - București Nord(7:41)
* 55   Ştefan cel Mare   Bucureşti Nord(7:05) - Ploieşti Sud(7:43-7:45) - Buzău(8:32-8:46) - ... - Bacău(10:09-11:17) - Suceava(13:15-13:16) - Suceava Nord(13:20)
* 56   Ştefan cel Mare   Suceava Nord(16:50) - Suceava(16:54-16:55) - Bacău(18:43-18:47) - ... - Buzău(21:08-21:18) - Ploieşti Sud(22:15-22:19) - Bucureşti Nord(22:58)
* 57   Bucovina   Bucureşti Nord(12:35) - Ploieşti Sud(13:13-13:16) - Buzău(14:05-14:15) - ... - Vereşti(18:39-18:44) - Suceava(18:55-18:59) - Vatra Dornei Băi H.(21:36)
* 58   Bucovina   Vatra Dornei Băi H.(10:28) - Suceava(12:55-13:00) - Vereşti(13:11-13:19) - ... - Buzău(17:27-17:37) - Ploieşti Sud(18:21-18:31) - Bucureşti Nord(19:12)
* 65   Moldova   Bucureşti Nord(12:18) - Ploieşti Sud(12:56-12:58) - Buzău(13:45-13:59) - ... - Tecuci Nord h.(15:26-15:30) - Vaslui(16:57-16:58) - Iaşi(18:06)
* 66   Unirea   Iaşi(6:41) - Vaslui(7:44-7:46) - Tecuci Nord h.(9:07-9:08) - ... - Buzău(10:34-10:49) - Ploieşti Sud(11:43-11:51) - Bucureşti Nord(12:30)
* 67   Unirea   Bucureşti Nord(16:25) - Ploieşti Sud(17:03-17:05) - Buzău(17:52-18:06) - ... - Tecuci Nord h.(19:31-19:32) - Vaslui(20:55-20:56) - Iaşi(22:03)
* 68   Moldova   Iaşi(12:20) - Vaslui(13:24-13:25) - Tecuci Nord h.(14:50-14:52) - ... - Buzău(16:21-16:31) - Ploieşti Sud(17:26-17:29) - Bucureşti Nord(18:08)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(7:40) - Feteşti(9:06-9:18) - Constanţa(10:50)
* 83   Dobrogea   Bucureşti Nord(8:15) - Constanţa(11:10-11:15) - Eforie Sud(11:45)
* 84   Mircea cel Bătrîn   Mangalia(7:50) - Constanţa(8:59-9:04) - Feteşti(10:30-10:38) - Bucureşti Nord(12:07)
* 86   Dobrogea   Eforie Sud(12:30) - Constanţa(13:06-13:12) - Feteşti(14:30-14:38) - Bucureşti Nord(16:04)
* 87   Anghel Saligny   Bucureşti Nord(20:15) - Feteşti(21:48-21:56) - Constanţa(23:17-23:34) - Mangalia(0:25)
* 94   Istria   Constanţa(15:05) - Bucureşti Obor(17:54)
* 95   Istria   Bucureşti Obor(8:52) - Constanţa(11:35)
* 110/517/520   Marea Neagră   (Varna 20:35...) - Ruse(0:42-1:40) - Giurgiu Nord(2:00-2:15) - ... - Vicşani(11:23-12:48) - Vadu Siret(14:15-16:00) - (...Moskva Kievskaya 15:25)
* 114/313   Nord Orient   (Varna 20.55...) - Ruse(1.26-2.20) - Giurgiu Nord - ... - Oradea - Episcopia Bihor(16.06-16.28) - (...Warszawa Wschodnia 11.45)
* 116/601/604   Danubius   (Sofia 11:32...) - Ruse(18:28-19:10) - Giurgiu Nord(19:30-19:43) - ... - Nicolina(1:29-1:49) - Ungheni(23:51-1:52) - (Moskva Kievskaya 23:00...)
* 117   Bulgaria   Bucureşti Nord(20:54) - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 118/611   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - ... - Nicolina(15:11-15:27) - Ungheni(17:15-19:06) - (... Moskva Kievskaya 18:27)
* 118   Bulgaria   (Sofia 22:30...) - Ruse(5:42-6:43) - Giurgiu Nord(7:03-7:21) - Bucureşti Nord(8:45)
* 120/517/520   Sofia   (Sofia 8:20...) - Ruse(16:00-16:50) - București Nord(19:00-20:00) - ... - Vicșani(3:38-4:00) - Vadu Siret(5:27-7:11) - (...Moskva Kievskaia 6:10)
* 131      Bucureşti Nord(6:16) - Piteşti(7:48-8:06) - Slatina(9:23-9:24) - ... - Timişoara Nord(15:17-17:10) - Jimbolia(17:39-18:21) - (...Rijekca 9:25)
* 132      Timişoara Nord(11:02) - Drobeta Turnu Severin(14:08-14:15) - Craiova(15:58-16:16) - Slatina(17:11-17:13) - Piteşti(18:33-18:51) - Bucureşti Nord(20:25)
* 141      Bucureşti Nord(18:57) - Piteşti(20:33-20:51) - Slatina(22:07) - Craiova(23:15)
* 142      Craiova(4:25) - Slatina(5:29) - Piteşti(6:49-7:07) - Bucureşti Nord(8:37)
* 161      Bucureşti Nord(5:50) - Goleşti(7:14-7:19) - Cîmpulung(8:19)
* 162      Cîmpulung(15:32) - Goleşti(16:37-16:49) - Bucureşti Nord(18:15)
* 176/375      (Burgas 18.38/Varna 22.04...) - Ruse(3:35) - Giurgiu Nord(3:58-4:20) - ... - Oradea(22:08-22:09) - Episcopia Bihor(22:17-22:46) - (...Praha hl.n. 12.42)
* 176/375      (Varna 22.04...) - Ruse(3:35) - Giurgiu Nord(3:58-4:20) - ... - Oradea(22:08-22:09) - Episcopia Bihor(22:17-22:46) - (...Warszawa)
* 206/111   Transdanubium   (Praha-Smíchov 20:39...) - Curtici(11:30-12:00) - Arad(12:20-12:26) - ... - Videle(21:46-21:57) - Ruse(23.40-1.15) - (...Burgas 8.10)
* 231      București Nord(13:45) - Caracal(15:48-15:50) - Piatra Olt(16:17-16:22) - ... - Podu Olt(19:26-19:28) - Sibiu(19:52-19:57) - Deva(22:05)
* 232      Deva(7:25) - Sibiu(9:43-9:51) - Podu Olt(10:15-10:17) - ... - Piatra Olt(13:13-13:18) - Caracal(13:46-13:48) - București Nord(15:43)
* 237/335      București Nord(23:40) - Pitești(1:17-1:35) - Slatina(2:51-2:52) - ... - Sibiu(6:34-6:45) - Copșa Mică(7:26-7:44) - Cluj Napoca(10:10)
* 241      Bucureşti(16:15) - Craiova(18:59-19:11) - Filiaşi(19:35-19:36) - Tîrgu Jiu(20:47-20:50) - Simeria(23:28-23:35) - Deva(23:45)
* 242      Deva(13:20) - Simeria(13:31-13:40) - Tîrgu Jiu(16:12-16:17) - Filiaşi(17:30-17:31) - Craiova(17:56-18:08) - Bucureşti(20:48)
* 243      Bucureşti Nord(23:32) - Craiova(2:32-2:42) - Filiaşi(3:07-3:08) - Târgu Jiu(4:19-4:22) - Simeria(6:55-7:01) - Deva(7:11)
* 244      Deva(21:20) - Simeria(21:31-21:42) - Târgu Jiu(0:19-0:23) - Filiaşi(1:34-1:35) - Craiova(2:00-2:12) - Bucureşti Nord(5:00)
* 312/811   Mamaia   (Praha-Smíchov 23.44...) - Episcopia Bihor(15.37-16.07) - Oradea(16:14-16:27) - ... - Feteşti(5:48-5:56) - Constanţa(7:18-7:24) - Mangalia(8:40)
* 314/113   Nord Orient   (Warszawa Wschodnia 19.45...) - Episcopia Bihor(14.30-15.01) - Oradea(15:10-15:18) - ... - Giurgiu Nord(4:36-4:48) - Ruse(5.08-5.55) - (...Varna 10:08)
* 316   Tracia   (Leipzig Hbf 23.23...) - Episcopia Bihor(20.35-21.45) - Oradea(21:53-22:05) - ... - Brașov(6.37-6.47) - Ploieşti Vest(8:17-8:19) - București Nord Gr.A(8.55)
* 322      Cluj Napoca(22:40) - Războieni(23:49-23:59) - Braşov(4:07-4:17) - Ploieşti Vest(5:50-5:54) - Bucureşti Nord(6:30)
* 328/325      (Bucureşti Nord 16:15...) - Simeria(-23:50) - Vinţu de Jos(0:23-0:24) - Alba Iulia(0:33-0:35) - Teiuş(0:52-0:55) - Cluj Napoca(2:33)
* 341/344      Iaşi(6:15) - Paşcani(7:30-7:32) - Suceava(8:25-8:30) - ... - Oradea(17:51-18:00) - Arad(19:55-20:10) - Timişoara Nord(21:03)
* 343/342      Timişoara Nord(7:09) - Arad(8:04-8:14) - Oradea(10:04-10:12) - ... - Suceava(19:59-20:04) - Paşcani(20:55-20:57) - Iaşi(22:08)
* 345/348      Galați(16:20) - Bîrlad(18:16-18:19) - Vaslui(19:06-19:08) - ... - Lugoj - Buziaș - Timișoara Nord
* 347/346      Timișoara Nord(17:16) - Buziaș(17:52-17:54) - Lugoj(18:23-18:25) - ... - Vaslui(10:27-10:33) - Bîrlad(11:20-11:23) - Galați(13:18)
* 362      (Bucureşti Nord 20:35...) - Oradea(6:46-7:39) - Vaşcău(10:18)
* 376/175      (Dresden Hbf 13.12...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25)
* 376/175      (Praha hl.n. 15.50...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25/Burgas 10.37)
* 376/175      (Warszawa...) - Episcopia Bihor(8:38-9:08) - Oradea(9:16-9:17) - ... - Giurgiu Nord(0:32-0:55) - Ruse(1:15) - (...Varna 8.25)
* 378/875      (Praha hl.n. 21.03...) - Episcopia Bihor(13:10-13:30) - Oradea(13:38-13:40) - ... - Feteşti(4:48-4:56) - Constanţa(6:19-6:34) - Mangalia(7:40)
* 378/875      Cluj Napoca(19:03) - Braşov(0:44-0:52) - Ploieşti Vest(2:29-2:31) - ... - Feteşti(4:48-4:56) - Constanţa(6:19-6:34) - Mangalia(7:40)
* 423      (Bucureşti Nord 6:16...) - Timişoara Nord(15:17-15:40) - Arad(16:30-16:40) - Oradea(18:25-18:35) - Satu Mare(20:37-20:40) - Baia Mare(21:33)
* 424      Baia Mare(1:32) - Satu Mare(2:19-2:23) - Oradea(4:24-4:34) - Arad(6:20-6:32) - Timişoara Nord(7:23)
* 425      Bucureşti Nord(22:05) - Ploieşti Vest(22:44-22:47) - Braşov(0:28-0:36) - ... - Sărăţel(5:09-5:14) - Dej Călători(5:58-6:16) - Baia Mare(8:27)
* 426      Baia Mare(20:40) - Dej Călători(22:39-22:57) - Sărăţel(23:42-23:52) - ... - Braşov(4:33-4:41) - Ploieşti Vest(6:25-6:27) - Bucureşti Nord(7:05)
* 431/434      Bucureşti Nord(19:35) - Ploieşti Vest(20:14-20:16) - Braşov(21:57-22:05) - ... - Salva(4:11-4:16) - Valea Vişeului(6:22-6:47) - Sighetu Marmaţiei(7:18)
* 432/433      Sighetu Marmaţiei(21:10) - Valea Vişeului(21:41-22:05) - Salva(0:04-0:16) - ... - Braşov(6:23-6:31) - Ploieşti Vest(8:10-8:12) - Bucureşti Nord(8:50)
* 443/442/841      Satu Mare(13:39) - Baia Mare(14:32-14:44) - Dej Călători(17:23-17:41) - ... - Bucureşti Băneasa(1:45-2:20) - Constanţa(5:10-5:20) - Mangalia(6:30)
* 447/450      Braşov(22:52) - Sfîntu Gheorghe(23:16-23:18) - Miercurea Ciuc(0:13-0:15) - ... - Paşcani(5:09-5:15) - Suceava(6:06-6:07) - Suceava Nord(6:10)
* 448/449      Suceava Nord(11:43) - Suceava(11:47-11:48) - Paşcani(12:37-12:49) - ... - Miercurea Ciuc(17:40-17:43) - Sfîntu Gheorghe(18:42-18:45) - Braşov(19:10)
* 451      Iaşi(11:05) - Paşcani(12:15-12:49) - (...Braşov 19:10)
* 509/508/119   Sofia   (Moskva Kievskaia 0:45...) - Vadu Siret(1:05-2:45) - Vicșani(2:10-2:50) - ... - Giurgiu Nord(12:29-12:44) - Ruse(13:04-13:55) - (...Sofia 21:17)
* 513/512/813   Varna   (Warszawa Wsch. 21:21...) - Vadu Siret(17:45-19:32) - Vicşani(18:57-19:17) - ... - Medgidia(4:08-4:21) - Negru Vodă(5:40-6:05) - (... Varna 9:50)
* 519/518/109   Marea Neagră   (Moskva Kievskaya 19:30...) - Vadu Siret(19:33-21:28) - Vicşani(20:53-21:36) - ... - Giurgiu Nord(6:44-7:50) - Ruse(8:10-9:00) - (... Varna 13:06)
* 521      Bucureşti Nord(15:00) - Ploieşti Sud(15:39-15:42) - Buzău(16:36-16:41) - ... - Bacău(19:31-19:36) - Suceava(21:32-21:33) - Suceava Nord(21:37)
* 522      Suceava Nord(7:20) - Suceava(7:24-7:25) - Bacău(9:17-9:25) - ... - Buzău(12:02-12:17) - Ploieşti Sud(13:12-13:20) - Bucureşti Nord(14:00)
* 523      Bucureşti Nord(22:30) - Ploieşti Sud(23:09-23:12) - Buzău(0:06-0:21) - ... - Bacău(2:55-2:59) - Suceava(4:55-4:56) - Suceava Nord(5:00)
* 524      Suceava Nord(23:50) - Suceava(23:54-23:55) - Bacău(1:50-2:02) - ... - Buzău(4:36-4:46) - Ploieşti Sud(5:41-5:46) - Bucureşti Nord(6:25)
* 541      Bucureşti Nord(6:03) - Ploieşti Sud(6:41-6:44) - Buzău(7:38-7:53) - ... - Bacău(10:28-10:38) - Piatra Neamţ(11:33-11:38) - Bicaz(12:03)
* 542      Bicaz(16:10) - Piatra Neamţ(16:36-16:41) - Bacău(17:32-17:37) - ... - Buzău(20:15-20:25) - Ploieşti Sud(21:21-21:24) - Bucureşti Nord(22:03)
* 551      Bucureşti Nord(23:25) - Ploieşti Sud(0:03-0:07) - Buzău(0:56-1:11) - ... - Vereşti(5:36-5:41) - Suceava(5:52-5:56) - Vatra Dornei Băi h.(8:51)
* 552      Vatra Dornei Băi h.(23:28) - Suceava(2:02-2:06) - Vereşti(2:16-2:24) - ... - Buzău(6:40-6:50) - Ploieşti Sud(7:46-7:49) - Bucureşti Nord(8:28)
* 566/567      Bacău(23:30) - Mărăşeşti(0:40-0:44) - Tecuci(1:00-1:32) - (...Mangalia 6:55)
* 568/565      (Mangalia 22:15...) - Tecuci(2:43-3:57) - Mărăşeşti(4:14-4:16) - Bacău(5:27)
* 572      Botoşani(1:10) - Vereşti(2:05-2:24) - (...Bucureşti Nord 8:28)
* 601      (Bucureşti Nord...) - Nicolina(3:22) - Iaşi(3:26)
* 602      Iaşi(1:20) - Nicolina(1:24) - (Bucureşti Nord...)
* 603/602/115   Danubius   (Moskva Kievskaya 23:00...) - Ungheni(23:51-1:52) - Nicolina(1:29-1:49) - ... - Giurgiu Nord() - Ruse - (... Sofia )
* 605/608   Romînia   Bucureşti Nord(23:55) - Tecuci(3:15-3:39) - Nicolina(6:29-6:52) - Ungheni(7:41) - (...Moskva Kievskaya)
* 607/606   Romînia   (Moskva Kievskaya...) - Ungheni(22:37) - Nicolina(23:22-0:25) - Vaslui(23:29-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - Bucureşti Nord(6:42)
* 612/117   Bulgaria   (Moskva Kievskaya ...) - Ungheni(12:07-14:02) - Tecuci(16:59-17:01) - ... - Giurgiu Nord(22:18-22:30) - Ruse(22:50-23:35) - (... Sofia 7:10)
* 621      Bucureşti Nord(23:46) - Ploieşti Sud(0:25-0:33) - Buzău(1:21-1:35) - ... - Tecuci Nord h.(3:03-3:09) - Vaslui(4:38-4:40) - Iaşi(6:05)
* 622      Iaşi(23:10) - Vaslui(0:22-0:26) - Tecuci Nord h.(1:57-1:59) - ... - Buzău(3:33-3:43) - Ploieşti Sud(4:36-4:40) - Bucureşti Nord(5:20)
* 666/865      Iaşi(22:15) - Vaslui(23:25-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - ... - Feteşti(4:18-4:19) - Constanţa(5:39-5:44) - Mangalia(6:55)
* 666/865      Iaşi(22:15) - Vaslui(23:25-23:30) - Tecuci(1:09-1:32) - Făurei(2:43-3:02) - Feteşti(4:18-4:19) - Constanţa(5:48)
* 732/733      Galaţi(7:12) - Brăila(7:48-7:51) - Făurei(8:32-8:34) - Buzău(9:05-9:20) - Ploieşti Sud(10:16-10:17) - Braşov(12:17)
* 734/731      Braşov(18:05) - Ploieşti Sud(19:48-19:51) - Buzău(20:44-20:58) - Făurei(21:25-21:27) - Brăila(22:05-22:08) - Galaţi(22:42)
* 747/746      Timișoara Nord(5:52) - Buziaș(6:00-6:02) - Lugoj(6:31-6:33) - ... - Adjud(16:57-17:09) - Mărășești(17:30-17:33) - Galați(19:26)
* 748/745      Galați(6:10) - Mărășești(8:04-8:06) - Adjud(8:29-8:39) - ... - Lugoj(18:49-18:52) - Buziaș(19:22-19:24) - Timișoara Nord(20:00)
* 751      (Mangalia 18:15...) - Făurei(22:09-22:22) - Brăila(23:01-23:04) - Galaţi(23:38)
* 752      Galaţi(6:58) - Brăila(7:30-7:33) - Făurei(8:09-8:37) - (...Mangalia12:35)
* 812/311   Mamaia   Mangalia(19:50) - Constanța(21:01-21:05) - București Băneasa(23:50-0:13) - ... - Oradea(8:47-8:55) - Episcopia Bihor (11:19-11:45) - (...Praha hl.n. 0.13)
* 814/514/511   Varna   (Varna 19:15...) Negru Vodă(23:15-23:40) - Medgidia(0:38-1:02) - Fetești(1:59-2:02) - ... - Vicșani(10:32-10:58) - Vadu Siret(12:18-14:25) - (... Warszawa Wsch. 6:16)
* 817      Buzău(7:48) - Făurei(8:15-8:37) - Fetești(9:53-9:56) - Constanța(11:22-11:28) - Mangalia(12:35)
* 818      Mangalia(18:15) - Constanţa(19:17-19:23) - Feteşti(20:53-20:55) - Făurei(22:09-22:15) - Buzău(22:43)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































55.69

Našli jste chybu?