vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   1977/1978 - CFR 040DHC

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva CFR 040DHC

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
* 11   Bucureşti   Bucureşti Nord(23:40) - Craiova(1:46-1:58) - Drobeta Turnu Severin(3:31-3:35) - Timişoara Nord(6:42-7:12) - Stamora Moraviţa(8:02-8:27) - (...Beograd Dunav 10:32)
* 12   Bucureşti   (Beograd Dunav 19:15...) - Stamora Moraviţa(23:09-23:50) - Timişoara Nord(0:41-1:10) - Drobeta Turnu Severin(4:08-4:13) - Craiova(5:37-5:49) - Bucureşti Nord(8:20)
* 14   Mihai Viteazu   (Rijeka 17:25...) - Jimbolia(11:16-12:58) - Timişoara Nord(13:28-13:56) - Drobeta Turnu Severin(16:56-17:03) - Craiova(18:48-19:00) - Bucureşti Nord(21:40)
* 59   Bucovina   (Bucureşti Nord 12:35...) - Vereşti(18:39-18:55) - Botoşani(19:44)
* 60   Bucovina   Botoşani(12:00) - Vereşti(12:55-13:19) - (...Bucureşti Nord 19:12)
* 129      (Bucureşti Nord 5:30...) - Roşiori Nord(6:45-7:10) - Alexandria(7:43-8:01) - (...Zimnicea 8:55)
* 130      Zimnicea(16:33) - Alexandria(17:12-17:13) - Roşiori Nord(17:43-18:04) - (...Bucureşti Nord 19:34)
* 131      Bucureşti Nord(6:16) - Piteşti(7:48-8:06) - Slatina(9:23-9:24) - ... - Timişoara Nord(15:17-17:10) - Jimbolia(17:39-18:21) - (...Rijekca 9:25)
* 151      Bucureşti Nord(5:23) - Titu(6:06-6:07) - Tîrgovişte(6:38-6:39) - Pietroşiţa(7:43)
* 152      Pietroşiţa(8:17) - Tîrgovişte(8:56-8:58) - Titu(9:27-9:30) - Bucureşti Nord(10:11)
* 153      Bucureşti Nord(14:51) - Titu(15:33-15:34) - Tîrgovişte(16:15)
* 154      Tîrgovişte(17:17) - Titu(17:48-17:50) - Bucureşti Nord(18:35)
* 163      (Bucureşti Nord 5:50...) - Goleşti(7:14-7:26) - Piteşti(7:36-7:38) - Curtea de Argeş(8:14)
* 164      Curtea de Argeş(15:50) - Piteşti(16:24-16:27) - Goleşti(16:38-16:49) - (...Bucureşti Nord 18:15)
* 263      Ploieşti Sud(5:00) - Ploieşti Vest(5:06-5:14) - (... Constanţa 10:46)
* 264      (Constanţa 20:35...) - Ploieşti Vest(0:41-0:51) - Ploieşti Sud(0:57)
* 265      (Bucureşti Nord 23:32...) - Simeria(6:55-7:28) - Hunedoara(7:52)
* 265      (Constanţa 20:12...) - Simeria(6:55-7:28) - Hunedoara(7:52)
* 266      Hunedoara(20:55) - Simeria(21:11-21:42) - (...Bucureşti Nord 5:00)
* 266      Hunedoara(20:55) - Simeria(21:11-21:42) - (...Constanţa 8:19)
* 349      (Galați 6:10...) - Războieni(15:26) - Cluj Napoca(16:41)
* 350      Cluj Napoca(8:35) - Războieni(9:57-10:16) - (...Galaţi 19:26)
* 361      Vaşcău(16:50) - Oradea(19:31-20:51) - (...Bucureşti Nord 7:20)
* 362      (Bucureşti Nord 20:35...) - Oradea(6:46-7:39) - Vaşcău(10:18)
* 437      Tîrgu Mureş(22:30) - Războieni(23:23-23:59) - (...Bucureşti Nord 6:30)
* 438      (Bucureşti Nord 23:10...) - Războieni(5:17-5:54) - Tîrgu Mureş(6:49)
* 445      (Mangalia 19:50...) - Deda(23:49-0:20) - Tîrgu Mureş(1:11)
* 446      Tîrgu Mureş(18:04) - Deda(19:02-19:24) - (...Mangalia 6:30)
* 463      Ilva Mică(23:06) - Salva(23:32-0:16) - (...Bucureşti Nord 8:50)
* 464      (Bucureşti Nord 19:35...) - Salva(4:11-4:31) - Ilva Mică(4:59-5:25) - (...Rodna Veche 6:08)
* 1012      Giurgiu Nord(3:19) - Giurgiu Nord(3:24-3:25) - Videle(4:45-4:46) - Bucureşti Basarab(5:56)
* 1013      Bucureşti Basarab(15:00) - Videle(16:05-16:15) - Giurgiu Nord(17:36-17:39) - Giurgiu(17:44)
* 1014      Giurgiu Nord(14:40) - Giurgiu Nord(14:45-14:46) - Videle(16:08-16:11) - Bucureşti Basarab(17:24)
* 1016/1011      Bucureşti Cotroceni(6:37) - Ciorogârla(6:40-6:41) - Videle(7:36-7:41) - Giurgiu Nord(9:04-9:05) - Giurgiu(9:10)
* 1022      (Giurgiu 5:17...) - Videle(6:55-7:50) - Bucureşti Basarab(9:01)
* 1034/1211      Costeşti(4:42) - Roşiori Nord(6:03-6:12) - Roşiori(6:16-6:17) - Troian H.(6:31)
* 1036      Costeşti(9:50) - Roşiori Nord(10:44)
* 1037      Roşiori Nord(12:05) - Costeşti(13:27)
* 1038/1213      Costeşti(12:17) - Roşiori Nord(13:46-14:06) - Roşiori(14:10-14:11) - Troian H.(14:15)
* 1040      Costeşti(16:45) - Roşiori Nord(18:13-18:23) - (... Turnu Măgurele 19:36)
* 1042/1059      Costeşti(18:27) - Roşiori Nord(19:54-20:05) - Roşiori(20:09-20:11) - Troian H.(20:25-20:06) - Turnu Măgurele(21:04-21:06) - Turnu Măgurele Port(21:10)
* 1044/1215      Costeşti(21:15) - Roşiori Nord(22:48-23:02) - Roşiori(23:06-23:13) - Troian H.(23:27)
* 1045      Roşiori Nord(0:29) - Roşiori(0:33-0:40) - Troian H.(0:54-0:55) - Turnu Măgurele(1:31)
* 1046/1033      Turnu Măgurele(4:57) - Troian(5:40-5:45) - Roşiori(5:59-6:03) - Roşiori Nord(6:07-6:15) - Costeşti(7:50)
* 1047      Roşiori Nord(3:50) - Roşiori(3:54) - Troian H.(4:14-4:15) - Turnu Măgurele(4:51)
* 1048      Turnu Măgurele(6:04) - Troian H.(6:46-7:12) - Roşiori(7:26-7:28) - Roşiori Nord(7:32)
* 1049      Roşiori Nord(4:55) - Roşiori(4:59-5:01) - Turnu Măgurele(6:00-6:03) - Turnu Măgurele Port(6:07)
* 1050/1035      Turnu Măgurele Port(7:35) - Turnu Măgurele(7:39-7:42) - Roşiori(8:46-8:54) - Roşiori Nord(8:58-9:03) - Costeşti(10:28)
* 1051      (Craiova 5:08) - Roşiori Nord(7:36-8:07) - Turnu Măgurele Port(9:17)
* 1052      Turnu Măgurele Port(13:00) - Roşiori Nord(14:17)
* 1053      Roşiori Nord(13:00) - Roşiori(13:04-13:11) - Troian H.(13:25-13:26) - Turnu Măgurele(14:08-14:11) - Turnu Măgurele Port(14:15)
* 1054      Turnu Măgurele Port(15:52) - Turnu Măgurele(15:56-16:00) - Troian H.(16:46-16:50) - Roşiori(17:04-17:06) - Roşiori Nord(17:10)
* 1055      Roşiori Nord(16:05) - Roşiori(16:09-16:11) - Troian H.(16:25-16:26) - Turnu Măgurele(17:02-17:04) - Turnu Măgurele Port(17:08)
* 1056/1041      Turnu Măgurele Port(18:07) - Turnu Măgurele(18:11-18:15) - Troian H.(18:55-18:59) - Roşiori(17:04-17:06) - Roşiori Nord(17:10-19:30) - Costeşti(20:51)
* 1057      (Costeşti 16:45...) - Roşiori(18:27-18:40) - Turnu Măgurele(19:36)
* 1058      Turnu Măgurele(21:10) - Troian H.(21:51) - Roşiori(22:09-22:10) - Roşiori Nord(22:14)
* 1060      Turnu Măgurele Port(23:30) - Turnu Măgurele(23:34-23:37) - Troian H.(0:20-0:24) - Roşiori(0:37-0:38) - Roşiori Nord(0:42)
* 1062      Piatra Olt(1:50) - Caracal(2:33)
* 1064/1065      Piatra Olt(8:03) - Caracal(8:46-9:05) - Corabia(9:54)
* 1066      Corabia(15:50) - Caracal(16:41-17:50) - (...Piatra Olt 18:33)
* 1067/1068      Corbu(9:55) - Slatina(10:42-10:43) - Piatra Olt(11:05-11:10) - Caracal(11:53)
* 1072/1071      Corabia(2:44) - Caracal(3:35-3:38) - Craiova(4:52)
* 1074/1073      Corabia(6:35) - Caracal(7:27-7:37) - Craiova(9:17)
* 1075      Caracal(0:05) - Corabia(0:54)
* 1076      Corabia(8:30) - Caracal(9:26)
* 1077      Caracal(5:16) - Corabia(6:11)
* 1078/1079      Corabia(18:52) - Caracal(19:45-20:27) - Piatra Olt(21:10)
* 1080/1081      Piatra Olt(17:51) - Caracal(18:38-19:18) - Corabia(20:15)
* 1083      Caracal(11:04) - Piatra Olt(11:51)
* 1084      Piatra Olt(20:28) - Caracal(21:16)
* 1101      Bucureşti Nord(4:06) - Titu(5:00-5:06) - Tîrgovişte(5:52-6:10) - Pietroşiţa(7:27)
* 1107      Bucureşti Basarab(15:53) - Titu(17:03-17:05) - Tîrgovişte(18:00-18:02) - Pietroşiţa(19:11)
* 1110      Pietroşiţa(19:23) - Tîrgovişte(20:25-20:31) - Titu(21:13-21:15) - Bucureşti Basarab(22:22)
* 1112      Pietroşiţa(22:28) - Tîrgovişte(23:25-23:31) - Titu(0:18-0:25) - Bucureşti Basarab(1:20)
* 1114      Tîrgovişte(11:27) - Titu(12:09-12:12) - Bucureşti Basarab(13:24)
* 1115      Goleşti(7:31) - Cîmpulung(8:59)
* 1116      Cîmpulung(2:22) - Goleşti(3:35)
* 1117      (Bucureşti Nord 11:48...) - Goleşti(14:02-14:30) - Cîmpulung(16:08)
* 1118      Cîmpulung(13:20) - Goleşti(14:45)
* 1119      Goleşti(15:40) - Cîmpulung(17:28-17:40) - Argeşel(18:09)
* 1120      Argeşel(19:37) - Cîmpulung(19:56-20:06) - Goleşti(21:25)
* 1123      Piteşti(11:44) - Curtea de Argeş(12:43)
* 1127      Piteşti(11:27) - Costeşti(12:10)
* 1128      Costeşti(12:30) - Piteşti(13:01-14:33) - (...Curtea de Argeş 15:30)
* 1161/1162      Lugoj(22:31) - Buziaş(23:10-23:11) - Timişoara Nord(0:15)
* 1171      Gătaia(0:34) - Berzovia(0:53)
* 1172      Berzovia(21:05) - Gătaia(21:24)
* 1212/1031      Troian H.(0:00) - Roşiori(0:14-0:20) - Roşiori Nord(0:24-0:35) - Costeşti(2:07)
* 1214/1039      Troian H.(15:32) - Roşiori(15:46-15:48) - Roşiori Nord(15:52-15:58) - Costeşti(17:24)
* 1301      Bucureşti Basarab(3:00) - Videle(3:54-3:59) - Roşiori Nord(5:09-5:29) - Alexandria(6:20-6:26) - Smîrdioasa(6:50-6:54) - Zimnicea(7:28)
* 1302      Alexandria(3:18) - Roşiori Nord(4:03-4:15) - Videle(5:12-5:14) - Bucureşti Basarab(6:22)
* 1303      Bucureşti Basarab(11:18) - Videle(12:12-12:15) - Roşiori Nord(13:11-13:51) - Alexandria(14:31-14:35) - Ţigăneşti(14:47)
* 1304      Zimnicea(9:20) - Smîrdioasa(9:56-10:01) - Alexandria(10:22-10:27) - Roşiori Nord(11:12-11:30) - Videle(12:27-12:30) - Bucureşti Basarab(13:35)
* 1305      Bucureşti Basarab(19:35) - Videle(20:39-20:41) - Roşiori Nord(21:30)
* 1306      Ţigăneşti(15:44) - Alexandria(15:58-15:59) - Roşiori Nord(16:45-16:55) - Videle(17:43-17:44) - Bucureşti Basarab(18:33)
* 1307      Bucureşti Basarab(23:42) - Videle(0:43-0:45) - Roşiori Nord(1:38-2:15) - Alexandria(2:57)
* 1308      Roşiori Nord(19:40) - Videle(20:04-20:07) - Bucureşti Basarab(22:03)
* 1309      (Bucureşti Basarab 15:00...) - Videle(16:05-16:26) - Olteni(16:52)
* 1310      Olteni(17:30) - Videle(18:04-18:06) - Bucureşti Basarab(19:22)
* 1311      Bucureşti Progresu(4:08) - Giurgiu Nord(5:31-5:33) - Giurgiu(5:38)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11































86.09
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?