* |
IC 1032/1033 |
Dąbrowska |
Warszawa Zach. 09:32 - Warszawa Centr. - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 12:19 |
15.8.2021 |
IC 1032/1033 |
Dąbrowska |
Warszawa Zach. 09:32 - Warszawa Centr. - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 12:19 |
* |
IC 1420/1421 |
Daszyński |
Warszawa Wsch. 06:54 - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 11:36 |
* |
IC 1422/1423 |
Pilecki |
Białystok 11:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 19:53 |
3.11.2021 |
IC 1422/1423 |
Pilecki |
Białystok 11:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 19:53 |
4.11.2021 |
IC 1422/1423 |
Pilecki |
Białystok 11:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 19:53 |
6.11.2021 |
IC 1422/1423 |
Pilecki |
Białystok 11:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 19:53 |
* |
IC 1450/1451 |
Beskidy |
Warszawa Wsch. 07:09 - Warszawa Centralna - Skierniewice - ... - Czechowice-Dziedzice - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 12:43 |
3.1.2021 |
IC 1450/1451 |
Beskidy |
Warszawa Wsch. 07:09 - Warszawa Centralna - Skierniewice - ... - Czechowice-Dziedzice - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 12:43 |
* |
IC 1524/1525 |
Kopernik |
Warszawa Zach. 05:45 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:48 |
* |
IC 1528/1529 |
Rejewski |
Warszawa Centr. 15:00 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:44 |
* |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Warszawa Centr. 17:05 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 20:57 |
28.7.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Warszawa Centr. 17:05 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 20:57 |
7.9.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Łódź Fabr. 15:36 - Koluszki - Skierniewice Warszawa Centr. - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:12 |
30.10.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Łódź Fabr. 15:36 - Koluszki - Skierniewice Warszawa Centr. - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:12 |
3.11.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Łódź Fabr. 15:36 - Koluszki - Skierniewice Warszawa Centr. - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:12 |
4.11.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Łódź Fabr. 15:36 - Koluszki - Skierniewice Warszawa Centr. - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:12 |
7.11.2021 |
IC 1530/1531 |
Kujawiak |
Łódź Fabr. 15:36 - Koluszki - Skierniewice Warszawa Centr. - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:12 |
* |
IC 1620/1621 |
Asnyk |
Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Olesnica Rataje - Wrocław Gł. 10:31 |
* |
IC 1622/1623 |
Baczyński |
Warszawa Wsch. 06:39 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:38 |
4.8.2021 |
IC 1622/1623 |
Baczyński |
Warszawa Wsch. 06:39 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:38 |
* |
IC 1624/1625 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Zach. - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 14:17 |
1.11.2021 |
IC 1624/1625 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Zach. - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 14:17 |
* |
IC 1626/1627 |
Słowacki |
Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 14:54 |
31.7.2021 |
IC 1626/1627 |
Słowacki |
Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Łódź Chojny - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 14:54 |
* |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Warszawa Wsch. 11:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:24 |
26.12.2020 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Warszawa Wsch. 11:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:24 |
6.2.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Warszawa Wsch. 11:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:24 |
2.4.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Warszawa Wsch. 11:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:24 |
3.5.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Bydgoszcz Gł. 08:09 - Toruń Gł. - Iława Gł. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:40 |
4.8.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Warszawa Wsch. 11:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:24 |
30.8.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Bydgoszcz Gł. 08:09 - Toruń Gł. - Iława Gł. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:40 |
4.11.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Bydgoszcz Gł. 08:09 - Toruń Gł. - Iława Gł. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:40 |
6.11.2021 |
IC 1628/1629 |
Fredro |
Bydgoszcz Gł. 08:09 - Toruń Gł. - Iława Gł. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:40 |
* |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
26.5.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
3.6.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
28.7.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
23.8.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
7.9.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
7.11.2021 |
IC 1630/1631 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55 |
* |
IC 1632/1633 |
Dąbrowska |
Białystok 15:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Milicz - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 22:59 |
23.7.2021 |
IC 1632/1633 |
Dąbrowska |
Białystok 15:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Milicz - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 22:59 |
7.9.2021 |
IC 1632/1633 |
Dąbrowska |
Białystok 15:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Milicz - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 22:59 |
30.10.2021 |
IC 1632/1633 |
Dąbrowska |
Białystok 15:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Milicz - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 22:59 |
7.11.2021 |
IC 1632/1633 |
Dąbrowska |
Białystok 15:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Milicz - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 22:59 |
* |
IC 1654/1655 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Centralna - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 15:23 |
8.1.2021 |
IC 1654/1655 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Centralna - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 15:23 |
5.7.2021 |
IC 1654/1655 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Centralna - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 15:23 |
19.7.2021 |
IC 1654/1655 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Centralna - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 15:23 |
1.8.2021 |
IC 1654/1655 |
Orzeszkowa |
Białystok - Warszawa Wsch. 08:09 - Warszawa Centralna - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 15:23 |
* |
IC 1660/1661 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:20 |
30.10.2021 |
IC 1660/1661 |
Nałkowska |
Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:20 |
* |
IC 1900/1901 |
Boryna |
Warszawa Wsch. 05:59 - Warszawa Centr. / Warszawa Gdańska - Warszawa Zach. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 07:35 |
* |
IC 1902/1903 |
Telimena |
Warszawa Wsch. 07:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 09:33 |
* |
IC 1904/1905 |
Prząśniczka |
Warszawa Wsch. 08:59 - Warszawa Zach. - Żyrardów - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 10:29 |
* |
IC 1906/1907 |
Rubinstein |
Warszawa Wsch. 12:19 / Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 13:59 |
4.11.2021 |
IC 1906/1907 |
Rubinstein |
Warszawa Wsch. 12:19 / Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 13:59 |
6.11.2021 |
IC 1906/1907 |
Rubinstein |
Warszawa Wsch. 12:19 / Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 13:59 |
* |
IC 1908/1909 |
Łęcka |
Warszawa Wsch. 14:04 - Warszawa Centralna - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 16:11 |
6.11.2021 |
IC 1908/1909 |
Łęcka |
Warszawa Wsch. 14:04 - Warszawa Centralna - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 16:11 |
* |
IC 1910/1911 |
Tuwim |
Warszawa Wsch. 17:04 / Warszawa Gdańska - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 18:52 |
* |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
22.12.2020 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
28.1.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
16.2.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
11.5.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
26.8.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
3.11.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
4.11.2021 |
IC 2102/2103 |
Czartoryski |
Lublin Gł. 11:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 15:48 |
* |
IC 2150/2151 |
Oleńka |
Lublin Gł. 17:57 - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa Wsch. / Warszawa Zach. 20:24 |
* |
IC 2600/2601 |
Oleńka |
Lublin Gł. 17:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 00:33 |
25.7.2021 |
IC 2600/2601 |
Oleńka |
Lublin Gł. 17:57 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 00:33 |
* |
IC 4120/4121 |
Daszyński |
Bielsko-Biała Gł. 16:23 - Pszczyna - Katowice - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:01 |
30.12.2020 |
IC 4120/4121 |
Daszyński |
Bielsko-Biała Gł. 16:23 - Pszczyna - Katowice - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:01 |
* |
IC 4122/4123 |
Pilecki |
Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19 |
3.7.2021 |
IC 4122/4123 |
Pilecki |
Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19 |
19.9.2021 |
IC 4122/4123 |
Pilecki |
Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19 |
4.11.2021 |
IC 4122/4123 |
Pilecki |
Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19 |
6.11.2021 |
IC 4122/4123 |
Pilecki |
Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19 |
* |
IC 4150/4151 |
Beskidy |
Wisła Uzdrowisko 15:23 - Skoczów - Czechowice-Dziedzice - ... - Skierniewice - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 21:01 |
1.8.2021 |
IC 4150/4151 |
Daszyński |
Zwardoń 14:18 - Bielsko-Biała Gł. - Pszczyna - ... - Koluszki - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:48 |
* |
IC 5124/5125 |
Kopernik |
Bydgoszcz Gł. 19:12 - Toruń Gł. - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. 23:01 |
* |
IC 5128/5129 |
Rejewski |
Bydgoszcz Gł. 10:18 - Toruń Gł. - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. 14:15 |
14.8.2021 |
IC 5128/5129 |
Rejewski |
Bydgoszcz Gł. 10:18 - Toruń Gł. - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. 14:15 |
* |
IC 5130/5131 |
Kujawiak |
Bydgoszcz Gł. 05:23 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 09:03 |
* |
IC 6120/6121 |
Asnyk |
Wrocław Gł. 18:45 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 23:41 |
22.5.2021 |
IC 6120/6121 |
Asnyk |
Wrocław Gł. 18:45 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 23:41 |
* |
IC 6122/6123 |
Baczyński |
Wrocław Gł. 16:59 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 21:41 |
5.6.2021 |
IC 6122/6123 |
Baczyński |
Wrocław Gł. 16:59 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 21:41 |
7.8.2021 |
IC 6122/6123 |
Baczyński |
Wrocław Gł. 16:59 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 21:41 |
* |
IC 6124/6125 |
Orzeszkowa |
Jelenia Góra 13:34 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 19:56 - Białystok |
7.4.2021 |
IC 6124/6125 |
Orzeszkowa |
Jelenia Góra 13:34 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 19:56 - Białystok |
7.9.2021 |
IC 6124/6125 |
Orzeszkowa |
Jelenia Góra 13:34 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 19:56 - Białystok |
30.10.2021 |
IC 6124/6125 |
Orzeszkowa |
Jelenia Góra 13:34 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 19:56 - Białystok |
* |
IC 6126/6127 |
Słowacki |
Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19 |
25.2.2021 |
IC 6126/6127 |
Słowacki |
Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19 |
20.6.2021 |
IC 6126/6127 |
Słowacki |
Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19 |
* |
IC 6130/6131 |
Nałkowska |
Zgorzelec 05:29 - Koluszki - Warszawa Zach. - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 14:19 |
24.7.2021 |
IC 6130/6131 |
Nałkowska |
Zgorzelec 05:29 - Koluszki - Warszawa Zach. - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 14:19 |