13.1.2021 |
R 697 |
Labe |
Děčín hl.n. 19:22, Ústí nad Labem hl.n. 19:37-19:39, Lovosice 19:56-19:58, ... Kralupy nad Vltavou 20:38-20:40, Praha-Holešovice 21:00-21:02, Praha hl.n. 21:11 |
24.8.2021 |
R 905 |
Bouzov |
Brno hl.n. 9:18, Vyškov na Moravě 9:55-9:59, Nezamyslice 10:15-10:20, ... Olomouc hl.n. 10:52-10:56, Zábřeh na Moravě 11:22-11:26, Šumperk 11:41 |
* |
R 1320 |
Cvilín |
Ostrava střed 17:42, Ostrava hl.n. 17:47-17:49, Ostrava-Svinov 17:56-18:00, Opava východ 18:24-18:28, Krnov 18:56 |
* |
R 1321 |
Cvilín |
Krnov 7:06, Opava východ 7:33-7:37, Ostrava-Svinov 7:57-8:02, Ostrava hl.n. 8:08-8:10, Ostrava střed 8:16 |
* |
R 1322 |
Praděd |
Ostrava střed 15:40, Ostrava hl.n. 15:45-15:47, Ostrava-Svinov 15:54-16:00, Opava východ 16:24-16:28, Krnov 16:56 |
30.3.2021 |
R 1322 |
Praděd |
Ostrava střed 15:40, Ostrava hl.n. 15:45-15:47, Ostrava-Svinov 15:54-16:00, Opava východ 16:24-16:28, Krnov 16:56 |
* |
R 1323 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 7:05, Moravský Beroun 7:49-7:50, Valšov 8:13-8:14, ... Krnov 8:51-9:06, Opava východ 9:33-9:37, Ostrava-Svinov 9:58 |
11.3.2021 |
R 1323 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 7:05, Moravský Beroun 7:49-7:50, Valšov 8:13-8:14, ... Krnov 8:51-9:06, Opava východ 9:33-9:37, Ostrava-Svinov 9:58 |
* |
R 1324 |
Praděd |
Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52 |
20.1.2021 |
R 1324 |
Praděd |
Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52 |
10.3.2021 |
R 1324 |
Praděd |
Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52 |
8.7.2021 |
R 1324 |
Praděd |
Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52 |
9.11.2021 |
R 1324 |
Praděd |
Ostrava střed 13.42, Ostrava-Svinov 13.56-14.00, Opava východ 14.24-14.28, Krnov 14.56-15.05, Valšov 15.42-15.43, Olomouc hl.n. 16.52 |
* |
R 1325 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 9:05, Moravský Beroun 9:49-9:50, Valšov 10:13-10:14, ... Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16 |
31.1.2021 |
R 1325 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 9:05, Moravský Beroun 9:49-9:50, Valšov 10:13-10:14, ... Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16 |
14.2.2021 |
R 1325 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 9:05, Moravský Beroun 9:49-9:50, Valšov 10:13-10:14, ... Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16 |
23.4.2021 |
R 1325 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 9:05, Moravský Beroun 9:49-9:50, Valšov 10:13-10:14, ... Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16 |
* |
R 1326 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Valšov 13:42-13:43, Moravský Beroun 14:09-14:10, Olomouc hl.n. 14:52 |
11.3.2021 |
R 1326 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Valšov 13:42-13:43, Moravský Beroun 14:09-14:10, Olomouc hl.n. 14:52 |
22.11.2021 |
R 1326 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Valšov 13:42-13:43, Moravský Beroun 14:09-14:10, Olomouc hl.n. 14:52 |
* |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
30.12.2020 |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
19.2.2021 |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
7.7.2021 |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
23.7.2021 |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
27.11.2021 |
R 1327 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16 |
* |
R 1328 |
Praděd |
Ostrava střed 9:42, Ostrava hl.n. 9:47-9:49, Ostrava-Svinov 9:56-10:00, ... Valšov 11:42-11:43, Moravský Beroun 12:09-12:10, Olomouc hl.n. 12:52 |
9.6.2021 |
R 1328 |
Praděd |
Ostrava střed 9:42, Ostrava hl.n. 9:47-9:49, Ostrava-Svinov 9:56-10:00, ... Valšov 11:42-11:43, Moravský Beroun 12:09-12:10, Olomouc hl.n. 12:52 |
12.8.2021 |
R 1328 |
Praděd |
Ostrava střed 9:42, Ostrava hl.n. 9:47-9:49, Ostrava-Svinov 9:56-10:00, ... Valšov 11:42-11:43, Moravský Beroun 12:09-12:10, Olomouc hl.n. 12:52 |
* |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
15.12.2020 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
20.12.2020 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
30.12.2020 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
20.1.2021 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
30.3.2021 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
9.6.2021 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
12.8.2021 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
11.12.2021 |
R 1329 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16 |
* |
R 1330 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 8:00, Opava východ 8:24-8:28, Krnov 8:56-9:05, ... Valšov 9:42-9:43, Moravský Beroun 10:09-10:10, Olomouc hl.n. 10:52 |
2.2.2021 |
R 1330 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 8:00, Opava východ 8:24-8:28, Krnov 8:56-9:05, ... Valšov 9:42-9:43, Moravský Beroun 10:09-10:10, Olomouc hl.n. 10:52 |
23.4.2021 |
R 1330 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 8:00, Opava východ 8:24-8:28, Krnov 8:56-9:05, ... Valšov 9:42-9:43, Moravský Beroun 10:09-10:10, Olomouc hl.n. 10:52 |
* |
R 1331 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57 |
1.7.2021 |
R 1331 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57 |
19.7.2021 |
R 1331 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57 |
12.8.2021 |
R 1331 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57 |
22.11.2021 |
R 1331 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57 |
* |
R 1332 |
Praděd |
Ostrava-Svinov 6:00, Opava východ 6:24-6:28, Krnov 6:56-7:05, ... Valšov 7:42-7:43, Moravský Beroun 8:09-8:10, Olomouc hl.n. 8:52 |
* |
R 1333 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 17:05, Moravský Beroun 17:49-17:50, Valšov 18:13-18:14, ... Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:01 |
* |
R 1334 |
Praděd |
Krnov 5:05, Bruntál 5:31-5:34, Valšov 5:42-5:43, Moravský Beroun 6:09-6:10, Olomouc hl.n. 6:52 |
* |
R 1335 |
Praděd |
Olomouc hl.n. 19:05, Moravský Beroun 19:49-19:50, Valšov 20:13-20:14, Bruntál 20:23-20:26, Milotice nad Opavou 20:36-20:37, Krnov 20:51 |
* |
Sp 1400 |
|
Jeseník 4:57, Lipová Lázně 5:03-5:04, Hanušovice 5:55-5:56, Bludov 6:16-6:17, Šumperk 6:24 |
26.6.2021 |
Sp 1401 |
|
Zábřeh na Moravě 7:31, Hanušovice 7:59-8:02, Lipová Lázně 8:50-8:51, Jeseník 8:58 |
26.6.2021 |
Sp 1408 |
|
Jeseník 11:01, Lipová Lázně 11:07-11:08, Hanušovice 11:58-12:00, Zábřeh na Moravě 12:25 |
* |
Sp 1413 |
|
Olomouc hl.n. 7:56, Červenka 8:10-8:11, Zábřeh na Moravě 8:31-8:32, Hanušovice 8:59-9:02, Lipová Lázně 9:50-9:52, Jeseník 9:59 |
* |
Sp 1414 |
|
Jeseník 15:43, Lipová Lázně 15:49-15:50, Hanušovice 16:44-16:54, Zábřeh na Moravě 17:22-17:28, Červenka 17:46-17:47, Olomouc hl.n. 18:08 |
* |
Sp 1416 |
|
Jeseník 17:43, Lipová Lázně 17:49-17:50, Hanušovice 18:44-18:54, Zábřeh na Moravě 19:22-19:28, Červenka 19:46-19:47, Olomouc hl.n. 20:08 |
* |
Sp 1419 |
|
Šumperk 19:29, Bludov 19:34-19:38, Hanušovice 19:59-20:02, Lipová Lázně 20:53-20:54, Jeseník 21:00 |
31.10.2021 |
Sp 1420 |
|
Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Zábřeh na Moravě 20:26 |
11.1.2021 |
Sp 1433 |
|
Olomouc hl.n. 16:06, Prostějov hl.n. 16:22 |
* |
Sp 1438 |
|
Šumperk 6:26, Uničov 7:04-7:05, Šternberk 7:19-7:20, Olomouc hl.n. 7:33 |
* |
Sp 1439 |
|
Olomouc hl.n. 18:00, Šternberk 18:14-18:15, Uničov 18:30-18:31, Šumperk 19:10 |
* |
Sp 1441 |
|
Lipová Lázně 5:16, Jeseník 5:24-5:30, Mikulovice 5:50-5:51, Głuchołazy 6:04-6:10, Třemešná ve Slezsku 6:38-6:39, Krnov 6:58 |
* |
Sp 1446 |
|
Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:24-19:26, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52 |
19.7.2021 |
Sp 1446 |
|
Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:24-19:26, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52 |
* |
Sp 1638 |
|
Ostrava hl.n. 8:09, Ostrava-Svinov 8:15-8:24, Ostrava-Vítkovice 8:33-8:34, ... Frýdek-Místek 8:59-9:01, Frýdlant nad Ostravicí 9:11-9:15, Frenštát pod Radhoštěm 9:33 |
20.1.2021 |
Sp 1638 |
|
Ostrava hl.n. 8:09, Ostrava-Svinov 8:15-8:24, Ostrava-Vítkovice 8:33-8:34, ... Frýdek-Místek 8:59-9:01, Frýdlant nad Ostravicí 9:11-9:15, Frenštát pod Radhoštěm 9:33 |
22.3.2021 |
Sp 1800 |
|
Trutnov hl.n. 4:17, Kunčice nad Labem 4:50-4:51, Martinice v Krkonoších 5:01-5:02, ... Chlumec nad Cidlinou 6:25-6:35, Velký Osek 7:00-7:01, Kolín 7:10 |
27.10.2021 |
Sp 1803 |
|
Kolín 6:42, Velký Osek 6:51-6:52, Chlumec nad Cidlinou 7:21-7:32, ... Martinice v Krkonoších 8:53-8:57, Kunčice nad Labem 9:07-9:07, Trutnov hl.n. 9:35 |
23.9.2021 |
Sp 1806 |
|
Trutnov hl.n. 8:14, Kunčice nad Labem 8:44-8:45, Martinice v Krkonoších 8:54-8:57, ... Ostroměř 9:56-9:59, Chlumec nad Cidlinou 10:25-10:35, Velký Osek 11:01 |
28.9.2021 |
Sp 1807 |
|
Kolín 8:42, Velký Osek 8:51-8:52, Chlumec nad Cidlinou 9:19-9:32, ... Martinice v Krkonoších 10:58-11:04, Kunčice nad Labem 11:13-11:14, Trutnov hl.n. 11:50 |
25.8.2021 |
Sp 1808 |
|
Trutnov hl.n. 10:24, Kunčice nad Labem 10:52-10:53, Martinice v Krkonoších 11:02-11:04, ... Ostroměř 11:56-11:59, Chlumec nad Cidlinou 12:25-12:35, Velký Osek 13:00 |
23.9.2021 |
Sp 1808 |
|
Trutnov hl.n. 10:24, Kunčice nad Labem 10:52-10:53, Martinice v Krkonoších 11:02-11:04, ... Ostroměř 11:56-11:59, Chlumec nad Cidlinou 12:25-12:35, Velký Osek 13:00 |
23.9.2021 |
Sp 1809 |
|
Velký Osek 10:49, Chlumec nad Cidlinou 11:19-11:32, Ostroměř 11:57-11:58, ... Martinice v Krkonoších 12:53-12:57, Kunčice nad Labem 13:07-13:07, Trutnov hl.n. 13:37 |
22.3.2021 |
Sp 1812 |
|
Trutnov hl.n. 12:11, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10 |
25.5.2021 |
Sp 1812 |
|
Trutnov hl.n. 12:11, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10 |
18.11.2021 |
Sp 1813 |
|
Velký Osek 12:52, Chlumec nad Cidlinou 13:19-13:32, Ostroměř 13:57-13:58, ... Martinice v Krkonoších 14:58-15:04, Kunčice nad Labem 15:13-15:14, Trutnov hl.n. 15:50 |
21.11.2021 |
Sp 1813 |
|
Velký Osek 12:52, Chlumec nad Cidlinou 13:19-13:32, Ostroměř 13:57-13:58, ... Martinice v Krkonoších 14:58-15:04, Kunčice nad Labem 15:13-15:14, Trutnov hl.n. 15:50 |
9.9.2021 |
Sp 1814 |
|
Trutnov hl.n. 14:24, Kunčice nad Labem 14:52-14:53, Martinice v Krkonoších 15:02-15:04, ... Chlumec nad Cidlinou 16:25-16:35, Velký Osek 17:00-17:01, Kolín 17:10 |
24.3.2021 |
Sp 1889 |
Stachelberg |
Trutnov hl.n. 7:43, Červený Kostelec 8:11-8:12, Starkoč 8:22-8:23, Česká Skalice 8:28-8:31, Jaroměř 8:41-8:42, Hradec Králové hl.n. 8:56 |
23.9.2021 |
Sp 1895 |
|
Trutnov hl.n. 13:42, Červený Kostelec 14:11-14:12, Starkoč 14:22-14:23, ... Jaroměř 14:41-14:45, Hradec Králové hl.n. 14:58-14:59, Pardubice hl.n. 15:16 |
* |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
23.1.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
24.1.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
30.1.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
31.1.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
6.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
7.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
13.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
14.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
20.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
21.2.2021 |
Sp 1956 |
|
Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01 |
* |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
23.1.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
24.1.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
30.1.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
31.1.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
6.2.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
7.2.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
13.2.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |
14.2.2021 |
Sp 1957 |
|
Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27 |