vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Zr 1965   Tonaj   Prigrevica 15:15-Tramtária 16:24/16:29-Čierna 17:58
  13      Düren, Borrem, Frechen, Lindenthal, Köln Hbf
  KOKOT KOKOT      KOKOT
  RJ 1046      1-1-1-1-1
  RJ 101046      1-1-1-1-1
  TLK 31000   Góral   Kraków Gł, Wola Zebrzydowska Lanckorona, chabówka, nowy targ, zakopane
  Ec 115   Kuki   Bohumín-moskva
  IC 128/127   Lublac   Poznań Główny -- Kościan -- Rawicz -- Leszno -- Żmigród -- Oborniki Śląskie -- Wrocław Mikołajów -- Wrocław Główny -- Wrocław Grochów -- Gliwice -- Lubliniec -- Katowice -- Opole Główne -- Kraków Główny
  Ec 115   Kuki   Bohumín-moskva
  EIC 3000   Wakacje   Ostrawa, Katowice Kraków Gł, Kielce, Łódź Kaliska, Poznań Gł, Szczecin Gł, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdynia gł, Sopot, Gdańsk Gł.
  421   Excelsior   Cheb (18:15) - Kynšperk nad Ohří (18:27-18:28) - Sokolov (18:42-18:43) - Chodov (18:53-18:54) - Karlovy Vary (19:05-19:07) - Ostrov nad Ohří (19:20-19:21) - Klášterec nad Ohří (19:43-19:44) - Kadaň-Prunéřov (19:49-19:50) - Chomutov (19:59-20:01) - Chomutov město (20:03-20:04) - Jirkov zastávka (20:07-20:08) - Most (20:21-20:23) - Bílina (20:33-20:34) - Duchcov (20:40-20:41) - Teplice v Čechách (20:49-20:50) - Ústí nad Labem hlavní nádraží (21:08-21:15) - Lovosice (21:32-21:34) - Roudnice nad Labem (21:45-21:46) - Kralupy nad Vltavou (22:10-22:11) - Praha-Holešovice (22:30-22:31) - Praha hlavní nádraží (22:42-0:06) - Kolín (0:56-0:58) - Pardubice hlavní nádraží (1:23-1:26) - Choceň (1:46-1:47) - Ústí nad Orlicí (2:00-2:01) - Česká Třebová (2:10-2:12) - Olomouc hlavní nádraží (3:09-3:12) - Hranice na Moravě (3:43-3:44) - Suchdol nad Odrou (3:57-3:58) - Studénka (4:06-4:07) - Ostrava-Svinov (4:18-4:20) - Ostrava hlavní nádraží (4:27-4:29) - Bohumín (4:38-4:39) - Karviná hlavní nádraží (4:49-4:50) - Český Těšín (Czeski Cieszyn) (5:07-5:09) - Třinec (Trzyniec) (5:18-5:19) - Návsí (Nawsie) (5:33-5:34) - Čadca (6:00-6:03) - Žilina (6:33-6:40) - Vrútky (6:57-6:59) - Kraľovany (7:12-7:14) - Ružomberok (7:29-7:31) - Liptovský Mikuláš (7:48-7:50) - Štrba (8:17-8:19) - Poprad-Tatry (8:32-8:35) - Spišská Nová Ves (8:53-8:56) - Margecany (9:21-9:22) - Kysak (9:37-9:39) - Košice (9:50)
  EIC 5140   Jantar   Hel(16:27)- Jurata(16:37)- Jastarnia(16:42)- Kuźnica Hel(16:56)- Chałupy(17:02)- Władysławowo(17:11)- Puck(17:27)- Gdynia Główna(18:06)- Sopot(18:40)- Gdańsk Oliwa(18:47)- Gdańsk Wrzeszcz(18:53)- Gdańsk Główny(19:00)- Warszawa Wschodnia(21:46)- Warszawa Centralna(21:54)- Warszawa Zachodnia(22:01)
  IC 33213   Łysica   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Centr. 6:55 - 7:00, Warszawa Zach. 7:05 - 7:06, Piaseczno 7:13 - 7:14, Warka 7:35 - 7:36, Radom 8:10 - 8:11, Skarżysko-Kamienna 8:37 - 8:57, Starachowice Wsch. 9:10 - 9:11, Ostrowiec Świętokrzyski 9:36 - 9:37, Sanomierz 10:35 - 10:36, Stalowa Wola Rozwadów 11:03, Stalowa Wola Centrum 11:06 - 11:07, Nisko 11:15 - 11:16, Rudnk Nad Sanem 11:25 - 11:26, Nowa Sarzyna 11:40 - 11:41, Leżajsk 11:50 - 11:51, Przeworsk 12:10 - 12:11, Jarosław 12:20 - 12:21, Przemyśl Zasanie 12:47, Przemyśl Gł. 12:50
  EC 2455   Deutschland-Bratislava Eurocity   Rostock-Berlin-Dresden-Leipzig-Erfurt-Coburg-Nürnberg-Regensburg-Passau-Wels-Linz-Wien-Bratislava hln
  Ec 115   Kuki   Bohumín-moskva
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?