vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda



» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Ec/Ex 144   Ostravan   Praha - Ostrava
  EIC 1350/1800   Tatry/Posejdon   Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Sopot. - Gdynia Gł. - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:04
  Os 705      Brno-Slatina - Nemotice - Kyjov
  EIP 672899/1   Menager Express   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kutno - Konin - Poznań Główny
  SC 506   Pendolino   Ostrava hl.n. 13:15, Ostrava-Svinov 13:21-13:23, Olomouc hl.n. 14:12-14:14, Pardubice hl.n. 15:22-15:23, Praha-Libeň 16:12-16:13, Praha hl.n. 16:19
  SC 506   Pendolino   Ostrava hl.n. 13:15, Ostrava-Svinov 13:21-13:23, Olomouc hl.n. 14:12-14:14, Pardubice hl.n. 15:22-15:23, Praha-Libeň 16:12-16:13, Praha hl.n. 16:19
  TLK 10987/1   Legniczanin   Kraków Główny 20.42, Gliwice - Kędzierzyn-Koźlę - Opole Główne - Brzeg - Oława - Wrocław Główny - Legnica 03.51,
  TLK 10987/1   Legniczanin   Kraków Główny 12.34, Gliwice - Kędzierzyn-Koźlę - Opole Główne - Brzeg - Oława - Wrocław Główny - Legnica 17.46,
  604   Dargov   Košice - Kysak - Poprad-Tatry - Žilina - Trnava - Bratislava hl. st.
  IC 3806/7   MALCZEWSKI   PRZEMYŚL GŁÓWNY 4:40, PRZEMYŚL ZASANIE 4:43-4:44,RADYMNO 5:01-5:03, JAROSŁĄW 5:15-5:16, PRZEWORSK 5:26-5:27, ŁAŃCUT 5:42-5:43, RZESZÓW GŁÓWNY 5:57-6:01, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI 6:17-6:18, DĘBICA 6:30-6:31, TARNÓW 6:48-6:50, BRZESKO OKOCIM 7:04-7:05, BOCHNIA 7:14-7:21, KRAKÓW PŁASZÓW 7:49-7:50, KRAKÓW GŁÓWNY 7:58-8:03, CZĘSTOCHOWA STRADOM 9:46-9:47, LUBLINIEC 10:11-10:12, OPOLE GŁÓWNE 10:45-10:47, BRZEG 11:09-11:10 OŁAWA 11:19-11:20, WROCŁAW GŁÓWNY 11:39-11:56, WROCŁAW MIKOŁAJÓW 12:01-12:02, OBORNIKI ŚLĄSKIE 12:16-12:17, ŻMIGRÓD 12:30-12:31, RAWICZ 12:44-12:45, LESZNO 13:17-13:18, KOŚCIAN 13:48-13:49, POZNAŃ GŁÓWNY 14:20-14:28-OBORNIKI WIELKOPOLSKIE MIASTO 14:52-14:53, ROGOŹNO WIELKOPOLSKIE 15:07-15:08, CHODZIEŻ 15:28-15:29, PIŁA GŁÓWNA 15:49-15:50, JASTROWIE 16;16-16:17, SZCZECINEK 16:45-16:49, BIAŁOGARD 17:43-17:59, KOŁOBRZEG 18:29
  IC 510      Košice - Kysak - Poprad-Tatry - Žilina - Trnava - Bratislava hl. st.
  RR 707   Nimnica   Bratislava hl. st. - Žilina
  601   Horalky Sedita   Bratislava hl. st. - Trnava - Žilina - Poprad-Tatry - Kysak - Košice
  TLK 21110/1   Tuwim   Lublin 17:44, Lubartów - Parczew - Radzyń Podlaski - Łuków - Siedlce - Mińsk Mazowiecki - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 20:59,
  EIC/EC 41      Berlin Hauptbahnhof 5:43, Berlin Ostkreuz - Frankfurt(Oder) - Rzepin - Świebodzin - Zbąszynek - Poznań Główny - Konin - Kutno - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 11:51,
» více ...










































Našli jste chybu?