vagonWEB
Wagony pasażerskie
 

vagonWEB

Wagony pasażerskie

pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Zestawienia pociągów sci-fi  

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda


» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  IC 20520   Zielonogórzanin   Zielona Góra Główna, Nowa Sól, Głogów, Legnica, Środa Śląska, Wrocław Leśnica, Wrocław Główny, Oława, Brzeg, Opole Główne, Lubliniec, Częstochowa Stradom, Częstochowa, Radomsko, Gorzkowice, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Rogów, Skierniewice, Żyrardów, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia
  IC 788   olympus   Beograd centar-Nis-Presevo-Skopje-Evzoni-Thessaloniki
  IC 889   Podgorica   Beograd centar-Valjevo-Uzice-Bijelo polje-Podgorica-Bar
  IC 888   Tara   Beograd centar-Lazarevac-Lajkovac-Valjevo-Pozega-Uzice-Prijepolje-Bijelo polje-Podgorica-Bar
  801      Břeclav Brno hln Blansko Skalice nad Svitavou Letovice Svitavy Česká Třebová Ústí nad Orlicí Choceň Pardubice hln Přelouč Kolín Praha Libeň Praha hln
  709      Praha hln 4:18 Praha Libeň 4:29 Kolín 5:02 5:03 Pardubice hln 5:26 5:28 Choceň 5:46 5:47 Ústí nad Orlicí 5:59 6:00 Česká Třebová 6:09 6:11 Zábřeh na Moravě 6:38 6:40 Olomouc hln 7:22 7:31 Přerov 7:52 8:04 Hulín 8:14 8:15 Otrokovice 8:23 8:25 Staré Město U Uh Hradiště 8:34 8:36 Moravský Písek 8:44 8:45 Hodonín 8:56 8:58 Břeclav 9:15
  681   Labe   Děčín hl.n. (09:22) - Ústí nad Labem hl.n. (09:37 - 09:39) - Lovosice (09:56 - 09:58) - Bohušovice nad Ohří (10:03 - 10:03) - Roudnice nad Labem (10:11 - 10:12) - Hněvice (10:18 - 10:19) - Kralupy nad Vltavou (10:38 - 10:40) - Praha-Podbaba (10:56 - 10:56) - Praha-Holešovice (11:00 - 11:01) - Praha hl.n. (11:10)
  RX 72938   Kleiner Grenzverkehr   Swinemünde - Ahlbeck - Swinemünde
  EC 241   Košičan   Praha hl.n. (07:08) - Praha-Libeň (07:14 - 07:15) - Kolín (07:44 - 07:45) - Pardubice hl.n. (08:04 - 08:05) - Česká Třebová (08:36 - 08:37) - Olomouc hl.n. (09:14 - 09:16) - Ostrava-Svinov (10:06 - 10:08) - Ostrava hl.n. (10:14 - 10:16) - Český Těšín (10:43 - 10:44) - Čadca (11:07 - 11:09) - Žilina (11:31 - 11:33) - Ružomberok (12:13 - 12:14) - Liptovský Mikuláš (12:31 - 12:33) - Štrba (13:00 - 13:01) - Poprad-Tatry (13:19 - 13:21) - Kysak (14:14 - 14:15) - Košice (14:27)
  410   Horehronec   Praha-Smíchov (06:00) - Praha hl.n. (06:07 - 06:32) - Pardubice hl.n. (07:43 - 07:46) - Česká Třebová (08:18 - 08:28) - Brno hl.n. (09:35 - 09:38) - Břeclav (10:09 - 10:12) - Kúty (10:24 - 10:26) - Bratislava hl.st. (11:03 - 11:20) - Galanta (11:53 - 11:55) - Levice (13:05 - 13:07) - Žiar nad Hronom (14:00 - 14:02) - Zvolen os.st. (14:19 - 14:34) - Banská Bystrica (15:01 - 15:03) - Brezno (15:57 - 15:59) - Červená Skala (17:04 - 17:06) - Nálepkovo (18:04 - 18:06) - Gelnica (18:39 - 18:41) - Margecany (18:50 - 19:10) - Kysak (19:23 - 19:25) - Košice (19:37)
  Os 9821      Waliły - Sokole Białostockie - Żednia-Kuriany-Białystok Fabryczny - Białystok - Białystok Wiadukt - Łapy
  983   Vysočina R9   Praha-Smíchov 13:48, Praha hl.n. 13:55-14:04, Praha-Libeň 14:10-14:11, Kolín 14:44-14:47, Kutná Hora hl.n. 14:56-14:58, Čáslav 15:06-15:08, Havlíčkův Brod 15:58-16:01, Žďár nad Sázavou 16:27-16:29, Křižanov 16:50-16:51, Tišnov 17:11-17:13, Brno hl.n. 17:40
  410   Horehronec   Praha-Smíchov (06:00) - Praha hl.n. (06:07 - 06:32) - Pardubice hl.n. (07:43 - 07:46) - Česká Třebová (08:18 - 08:28) - Brno hl.n. (09:35 - 09:38) - Břeclav (10:09 - 10:12) - Kúty (10:24 - 10:26) - Bratislava hl.st. (11:03 - 11:20) - Galanta (11:53 - 11:55) - Levice (13:05 - 13:07) - Žiar nad Hronom (14:00 - 14:02) - Zvolen os.st. (14:19 - 14:34) - Banská Bystrica (15:01 - 15:03) - Brezno (15:57 - 15:59) - Červená Skala (17:04 - 17:06) - Nálepkovo (18:04 - 18:06) - Gelnica (18:39 - 18:41) - Margecany (18:50 - 19:10) - Kysak (19:23 - 19:25) - Košice (19:37)
  REx 5064   Hrončian   Banská Bystrica - Sliač kúpele - Zvolen mesto - Zvolen os. st. - Hronská Dúbrava - Žiar nad Hronom - Žarnovica - Nová Baňa - Hronský Beňadik - Kozárovce - Tlmače - Levice - Štúrovo - Nové Zámky - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Galanta - Senec - Bratislava-Vajnory - Bratislava-Vinohrady - Bratislava hlavná stanica
  EN 400/489/411/470/   JAN KIEPURA   WARSZAWA WSCHODNIA- WARSZAWA CENTRALNA- WARSZAWA ZACHODNIA- ŁOWICZ GŁÓWNY- POZNAŃ GŁÓWNY- ZBĄSZYNEK- RZEPIN- FRANKFURT ODER- BERLIN OSBAHNHOF- BERLIN HAUPTBAHNHOF- HANOVER CENTRAL- HAMM- DUSSELDORF HAUPTBAHNHOF- VENIO EINDHOVEN CENTRAL- UTRECHT CENTRAL- AMSTERDAM AMSTEL- AMSTERDAM CENTRAL
» więcej ...








































vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd