vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  EN 1720   Hungary   N
  IC 98002   Gwarek   Szczecin Główny 6:15 - Szczecin Dąbie- Stargard - Chociwel- Runowo Pomorskie- Łobez - Świdwin - Białogard - Koszalin- Sławno - Słupsk - Lębork- Wejherowo - Reda- Rumia - Gdynia Główna- Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny- Pruszcz Gdański - Tczew - Malbork- Elbląg - Morąg - Olsztyn Zachodni - Olsztyn Główny 15:02
  Manipulačný vlak 2551      N
  IC 2551      N
  1367   Ještěd   Liberec (10:03) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (10:16 - 10:17) - Turnov (10:35 - 10:39) - Malá Skála (10:47 - 10:47) - Železný Brod (10:54 - 10:55) - Semily (11:02 - 11:03) - Stará Paka (11:22 - 11:23) - Dvůr Králové nad Labem (11:51 - 11:57) - Jaroměř (12:11 - 12:26) - Hradec Králové hl.n. (12:40 - 12:44) - Pardubice-Rosice nad Labem (12:58 - 12:58) - Pardubice hl.n. (13:02)
  Ex 986   D35 Expres   Liberec - Turnov - Železný Brod - Stará Paka - Jaroměř - Hradec Králové hl.n. - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc hl.n.
  Ex 985   D35 Expres   Olomouc hl.n. - Zábřeh na Moravě - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Stará Paka - Železný Brod - Turnov - Liberec
  IC 3602   Karsibór   Przemyśl Główny 6:30, Przemyśl Zasanie 6:33 - 6:34, Jarosław 6:59 - 7:00, Przeworsk 7:10 - 7:11, Łańcut 7:24 - 7:25, Rzeszów Główny 7:37 - 7:40, Ropczyce 7:56 - 7:57, Dębica 8:04 - 8:05, Tarnów 8:22 - 8:25, Brzesko Okocim 8:37 - 8:38, Bochnia 8:45 - 8:46, Kraków Główny 9:20 - 9:25, Katowice 10:22 - 10:25, Zabrze 10:39 - 10:40, Gliwice 10:47 - 10:50, Opole Główne 11:36 - 11:39, Brzeg 11:59 - 12:00, Oława 12:09 - 12:10, Wrocław Główny 12:30 - 12:35, Legnica 13:10 - 13:13, Lubin 13:26 - 13:27, Głogów 13:52 - 13:53, Nowa Sól 14:07 - 14:08, Zielona Góra Główna 14:22 - 14:25, Rzepin 15:10, Kostrzyn 15:30 - 15:31, Gryfino 16:16 - 16:17, Szczecin Główny 16:35 - 16:40, Szczecin Dąbie 16:53 - 16:54, Goleniów 17:09 - 17:10, Wysoka Kamieńska 17:27, Międzyzdroje 17:47 - 17:48, Świnoujście 18:00
  1363   Ještěd   Liberec (06:03) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (06:16 - 06:17) - Turnov (06:35 - 06:39) - Malá Skála (06:47 - 06:47) - Železný Brod (06:54 - 06:55) - Semily (07:02 - 07:03) - Stará Paka (07:22 - 07:23) - Dvůr Králové nad Labem (07:51 - 07:57) - Jaroměř (08:11 - 08:26) - Hradec Králové hl.n. (08:40 - 08:44) - Pardubice-Rosice nad Labem (08:58 - 08:58) - Pardubice hl.n. (09:02)
  1365   Ještěd   Liberec (08:03) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (08:16 - 08:17) - Turnov (08:35 - 08:39) - Malá Skála (08:47 - 08:47) - Železný Brod (08:54 - 08:55) - Semily (09:02 - 09:03) - Stará Paka (09:22 - 09:23) - Dvůr Králové nad Labem (09:51 - 09:57) - Jaroměř (10:11 - 10:26) - Hradec Králové hl.n. (10:40 - 10:44) - Pardubice-Rosice nad Labem (10:58 - 10:58) - Pardubice hl.n. (11:02)
  980   Vysočina   Praha Smíchov - Praha Hl.n - Praha Libeň - Kolín - Kutná Hora - Čáslav - Golčův Jeníkov město - Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod - Přibyslav - Žďár nad Sázavou - Křižanov - Tišnov - Brno královo pole - Brno hl.n
  Ex 801      Praha hln Kolín Pardubice hln Česká Třebová Brno hln Břeclav Kúty Bratislava hl st
  710      Břeclav Brno hln Blansko Skalice nad Svitavou Letovice Svitavy Česká Třebová Ústí nad Orlicí Choceň Pardubice hln Kolín Praha Libeň Praha hln
  998   Dyje   Praha hl.n. - Praha Libeň - Kolín - Kutná Hora hl.n. - Čáslav - Golčův Jeníkov Město - Světlá nad Sázavou l - Havlíčkův Brod - Dobronín - Jihlava - Luka nad Jihlavou - Okříšky - Jaroměřice nad Rokytnou - Moravské Budějovice - Šumná - Znojmo
  635   Vlára   Brno hl. n., Slavkov u Brna, Nemotice, Kyjov, Bzenec, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Bojkovice, Bylnice, Vlárský Průsmyk, Nemšová, Trenčianská Teplá
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?