vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadchodzące zestawienia pociągów sci-fi 

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  Osp 767/760   Osobowy przyspieszony   Kołobrzeg -- Poznań Główny
  EIC 3772/1   Pirat   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Katowice - Sosnowiec Główny - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Iława Główna - Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Sopot - Gdynia Główna
  IC 9810   Dokuw   Bodhun --- Warszawa Zachodnia
  TLK 652/659   Franciszek   Gliwice -- Wrocław Grochów -- Wrocław Główny -- Wrocław Mikołów -- Oborniki Śląskie -- Żmigród --.Leszno -- Kościan -- Poznań Główny
  TLK 3642      Wrocław Gł.- Katowice
  Os 4515      Znojmo 11:56, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 12:22-12:26, Mikulov na Moravě 12:48-12:50, Břeclav 13:11
  IC 112   Silesia   Warszawa Wschodnia(13:09)- Warszawa Centralna(13:15)- Warszawa Zachodnia(13:29)- Opoczno Południe(14:30)- Włoszczowa Płn(15:00)- Zawiercie(15:33)- Dąbrowa górnicza(15:52)- Sosnowiec główny(16:00)- Katowice(16:10)- Tychy(16:33)- Rybnik(17:03)- Wodzisław Śląski(17:18)- Chałupki(17:36)- Bohumin(17:43)
  TLK 15150   Delfin   Warszawa Zachodnia(07:24)- Warszawa Centralna(07:29)- Warszawa Wschodnia(07:41)- Legionowo(08:00)- Nowy dwór mazowiecki(08:20)- Ciechanów(08:54)- Mława(09:13)- Działdowo(09:25)- Iława Główna(10:01)- Prabuty(10:36)- Malbork(10:59)- Tczew(11:13)- Gdańsk Główny(11:34)- Gdańsk Wrzeszcz(11:41)- Gdańsk Oliwa(11:46)- Sopot(11:51)- Gdynia Główna(12:01)- Rumia(12:15)- Wejherowo(12:27)- Lębork(12:53)- Wrzeście(13:42)- Łeba(14:00)
  Sp 1941   Jizera   Turnov (4:41) - Bakov nad Jizerou (5:08) - Mladá Boleslav hl.n. (5:21) - Všetaty (5:50) - Neratovice (5:58) - Praha hl.n. (6:35) - Praha-Vršovice (6:41)
  813   Moravan   Brno hl.n. 16.36, Břeclav 17.21-17.28, Přerov 18.35-18.37, Olomouc hl.n. 18.51
  TLK 18114   Pobrzeże   Łódź Fabryczna(09:14)- Łódź Widzew(09:22)- Koluszki(09:38)- Skierniewice(10:11)- Żyrardów(10:27)- Warszawa Zachodnia(10:53)- Warszawa Centralna(11:00)- Warszawa Wschodnia(11:16)- Legionowo(11:32)- Nowy dwór mazowiecki(11:43)- Ciechanów(12:15)- Mława(12:41)- Działdowo(12:53)- Iława Główna(13:28)- Prabuty(13:48)- Malbork(14:10)- Tczew(14:23)- Gdańsk Główny(14:42)- Gdańsk Wrzeszcz(14:49)- Gdańsk Oliwa(14:55)- Sopot(15:00)- Gdynia Główna(15:11)- Rumia(15:34)- Wjherowo(15:47)- Lębork(16:38)- Słupsk(17:25)- Sławno(17:43)- Koszalin(18:24)- Ustronie morskie(18:53)- Kołobrzeg(19:07)
  Ex Ex 7319   Matej mansfeld   Praha hl.n - Hamburg
  os 8531      Košice Lipany
  Zezłomowanie EP09      Pruszków Bocznica
  Os 4500      Břeclav 5:56, Mikulov na Moravě 6:22-6:23, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:50-6:51, Znojmo 7:20
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd