vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  TLK 62100   Bug   Siedlce - Mordy Miasto - Niemojki - Sarnaki - Siemiatycze - Czeremcha - Hajnówka - Bielsk Podlaski - Białystok - Machnacz - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki
  EN 502   Mozart   Warszawa wsch. - Katowice - Ostrava hl. n. - Wien Hbf. - Linz Hbf. - Salzburg - München Hbf.
  Pośpiech 6   Pobrzeże   Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Legionowo - Ciechanów - Mława - Działdowo - Iława Główna - Prabuty - Malbork - Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna
  Pośpiech 5   Bałtyk   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny - Tczew - Bydgoszcz Główna - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań Główny - Kościan - Leszno - Rawicz - Żmigród - Oborniki Śląskie - Wrocław Główny
  Pośpiech 4   Krakowiak   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Opoczno Południe - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Kraków Główny
  Sp 5540      Teplice nad Metují (14:04) - Police nad Metují (14:13-14:15) - Hronov (14:22-14:23) - Velké Poříčí (14:27-14:28) - Náchod (14:40-14:43) - Nové Město nad Metují (14:51-14:53) - Opočno pod Orlickými horami (15:06-15:07) - Týniště nad Orlicí (15:20-15:22) - Třebechovice pod Orebem (15:30-15:31) - Hradec Králové-Slezské Předměstí (15:36-15:37) - Hradec Králové h.l.n. (15:42)
  EIC/EN 401   Croatia   Kraków Główny - Katowice - Tychy - Pszczyna - Zebrzydowice - Bohumin - Ostrava hl.n - Ostrava-Svinov - Hranice na Moravě - Přerov - Otrokovice - Staré Město u Uh. Hrad. - Hodonín - Břeclav - Wien Hbf - Wien Meidling - Wiener Neustadt Hbf - Mürzzuschlag - Kapfenberg - Bruck/Mur - Graz Hbf - Leibnitz - Spielfeld-Straß - Maribor - Pragersko - Poljčane - Celje - Laško - Sevnica - Krško - Dobova - Zagreb Glavni Kolod.
  Pośpiech 3   Wawel   Kraków Główny - Katowice - Zabrze - Gliwice - Opole Główne - Wrocław Główny - Brzeg Dolny - Zielona Góra Główna - Rzepin - Frankfurt/Oder - Berlin Hbf.
  32581      Attnang Puchheim - Vöcklabruck - Vöcklamarkt - Straßwalchen - Steindorf bei Straßwalchen
  os 1054      Opava Východ - Čadca
  Pośpiech 2   Gedania   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny - Tczew - Malbork - Iława Główna - Działdowo - Legionowo - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Opoczno Południe - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Będzin Miasto - Sosnowiec Główny - Katowice - Zabrze - Rybnik - Chałupki - Bohumin - Ostrava hl.n. - Prerov - Breclav - Wien Hbf
  Pośpiech 1   Warszwiak   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kutno - Konin - Poznań Główny - Zbąszyń - Rzepin - Frankfurt/Oder - Berlin Hbf.
  Os 44482      Żory - Suszec Rudziczka - Suszec Kopalnia - Suszec - Radostowice - Pszczyna Czarków - Pszczyna - Goczałkowice - Goczałkowice-Zdrój - Czechowice-Dziedzice - Kaniów - Dankowice - Jawiszowice Jaźnik - Brzeszcze Jawiszowice - Brzeszcze - Oświęcim - Nowy Bieruń - Chełm Śląski - Imielin - Mysłowice Kosztowy - Mysłowice Brzezinka - Mysłowice Brzęczkowice - Mysłowice - Katowice Szopienice Południowe - Katowice Zawodzie - Katowice
  2/3   Wybrzeże   Suwałki 14:21 - Augustów - Dąbrowa Białostocka - Sokółka - Białystok - Mońki - Grajewo - Ełk - Giżycko - Kętrzyn - Korsze - Olsztyn Główny - Olsztyn Zachodni - Ostróda - Iława - Prabuty - Malbork - Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg - Trzebiatów - Gryfice - Płoty - Nowogard - Goleniów - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny - Szczecin Dąbie - Goleniów - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście 01:21
  os 1005      Kralupy nad Vltavou - Lovosice
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?