vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Sebes 18700      Záhony – Nyíregyháza – Debrecen – Szolnok – Kecskemét – Kiskunfélegyháza – Kiskunhalas – Baja – Dombóvár-alsó – Kaposvár – Fonyód – Keszthely – Tapolca – Celldömölk – Szombathely
  EIP 69696   Atm Pszynq   Puszyńsk Zachodni - Puszyńsk Wschodni
  Os 5302   Krkonoše   Trutnov hlavní nádraží (7:14) - Trutnov-Zelená Louka (7:18-7:19) - Trutnov-Staré město (7:21-7:22) - Kalná Voda (7:24-7:25) - Mladé Buky (7:28-7:30) - Svoboda nad Úpou (7:34)
  Ex 90020   Retro expres   Praha hlavní nádraží (9:10) - Pardubice hlavní nádraží (10:24-10:30) - Česká Třebová (11:18-11:25) - Olomouc hlavní nádraží (12:06-12:15) - Přerov (12:36-12:40) - Staré Město u Uherského Hradiště (13:16-13:20) - Rohatec (13:40-13:45) - Hodonín (13:52-14:00) - Břeclav (14:18-14:30) - Boří Les (14:34-14:35) - Poštorná (14:39-14:40) - Charvátská Nová Ves (14:43-14:45) - Lednice rybníky (14:53-14:55) - Lednice (15:00)
  Sp 1018   Šumava   Strakonice (19:25) - Volyně (19:38-19:40) - Čkyně (19:52-19:54) - Bohumilice v Čechách (19:59-20:00) - Vimperk (20:07-20:10) - Lipka (20:21-20:22) - Kubova Huť (20:28-20:30) - Horní Vltavice (20:33-20:34) - Zátoň (20:37-20:38) - Zátoň-Boubín (20:42-20:43) - Lenora (20:47-20:48) - Lenora zastávka (20:50-20:50) - Soumarský most (20:53-20:53) - Volary (21:00)
  MEx 1590   Českoegypský express   Praha hlavní nádraží 00:50, Pardubice hlavní nádraží 03:39-03:40, Olomouc hlavní nádraží 06:05-06:06, Přerov 09:20-09:21, Staré Město u Uherského Hradiště 10:30, Břeclav 11:43-11:45, Bratislava hlavná stanica 12:59-13:01, Budapest-Nyugati pu. 14:29-14:51, Zagreb Glavni kolodvor 23:59-00:01, Beograd 05:58-06:00, Niš 10:29-10:30, Skopje 13:30-13:32, Thessaloniki 15:59-16:00, Sirkeci 20:12-20:14, Ankara YHT 23:12-23:14, Adana Gar 05:00-05:02, Aleppo 07:10-07:11, Beirut 10:00-10:02, Haifa Center HaShmona 13:45-13:47, Tel Aviv Savidor Center 16:09-16:11, Jerusalem-Jerusalem-Yizhak Navo 18:56-18:58, Cairo 23:00-23:02, Masr 01:00
  MEx 1590   Českoegypský express   Praha hlavní nádraží 00:50, Pardubice hlavní nádraží 03:39-03:40, Olomouc hlavní nádraží 06:05-06:06, Přerov 09:20-09:21, Staré Město u Uherského Hradiště 10:30, Břeclav 11:43-11:45, Bratislava hlavná stanica 12:59-13:01, Budapest-Nyugati pu. 14:29-14:51, Zagreb Glavni kolodvor 23:59-00:01, Beograd 05:58-06:00, Niš 10:29-10:30, Skopje 13:30-13:32, Thessaloniki 15:59-16:00, Sirkeci 20:12-20:14, Ankara YHT 23:12-23:14, Adana Gar 05:00-05:02, Aleppo 07:10-07:11, Beirut 10:00-10:02, Haifa Center HaShmona 13:45-13:47, Tel Aviv Savidor Center 16:09-16:11, Jerusalem-Jerusalem-Yizhak Navo 18:56-18:58, Cairo 23:00-23:02, Masr 01:00
  BUS 39101   Luxtorpeda ZKA   Zakopane 17.07, Chabówka 18.29
  IC 18   Jelonek   Kołobrzeg 0:26 - Białogard 0:54 - Szczecinek 1:48 - Piła Gł. 2:13 - Wyrzysk Osiek 2:42 - Nakło nad Notecią 2:57 - Bydgoszcz Gł.
  EN 1404   Sweden   Αθήνα Θεσσαλονίκη Скопје Београд Budapest Bratislava Břeclav Bohumin Warszava Berlin Hamburg Rostock Malmö Stockholm
  Sp 4202      Znojmo (7:56) - Hodonice (8:03-8:05) - Božice u Znojma (8:13-8:15) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (8:21-8:22) - Novosedly (8:29-8:30) - Mikulov na Moravě (8:37-8:40) - Sedlec u Mikulova (8:45-8:46) - Valtice (8:50-8:52) - Valtice město (8:54-8:55) - Boří les (9:01-9:02) - Břeclav (9:05-9:15) - Podivín (9:21-9:23) - Zaječí (9:28-9:30) - Šakvice (9:34-9:35) - Vranovice (9:42-9:44) - Hrušovany u Brna (9:50-9:52) - Rajhrad (9:56-10:00) - Modřice (10:04-10:05) - Brno-Horní Heršpice (10:11-10:12) - Brno hlavní nádraží (10:14-10:30)
  EN 11111      Москва Вязьма Мінск Брэст Warszava Bohumin Břeclav Bratislava Komárno Komárom Budapest Београд Podgorica
  EC 12541   Dunaj   Ústí nad Labem Praha Ostrava Břeclav Bratislava
  Sv st.+RD      Horný Lideč
  Sv st.+RD      Horný Lideč
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?