vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  EIC 3772/1   Pirat   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Katowice - Sosnowiec Główny - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Iława Główna - Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Sopot - Gdynia Główna
  IC 9810   Dokuw   Bodhun --- Warszawa Zachodnia
  TLK 652/659   Franciszek   Gliwice -- Wrocław Grochów -- Wrocław Główny -- Wrocław Mikołów -- Oborniki Śląskie -- Żmigród --.Leszno -- Kościan -- Poznań Główny
  TLK 3642      Wrocław Gł.- Katowice
  Os 4515      Znojmo 11:56, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 12:22-12:26, Mikulov na Moravě 12:48-12:50, Břeclav 13:11
  IC 112   Silesia   Warszawa Wschodnia(13:09)- Warszawa Centralna(13:15)- Warszawa Zachodnia(13:29)- Opoczno Południe(14:30)- Włoszczowa Płn(15:00)- Zawiercie(15:33)- Dąbrowa górnicza(15:52)- Sosnowiec główny(16:00)- Katowice(16:10)- Tychy(16:33)- Rybnik(17:03)- Wodzisław Śląski(17:18)- Chałupki(17:36)- Bohumin(17:43)
  TLK 15150   Delfin   Warszawa Zachodnia(07:24)- Warszawa Centralna(07:29)- Warszawa Wschodnia(07:41)- Legionowo(08:00)- Nowy dwór mazowiecki(08:20)- Ciechanów(08:54)- Mława(09:13)- Działdowo(09:25)- Iława Główna(10:01)- Prabuty(10:36)- Malbork(10:59)- Tczew(11:13)- Gdańsk Główny(11:34)- Gdańsk Wrzeszcz(11:41)- Gdańsk Oliwa(11:46)- Sopot(11:51)- Gdynia Główna(12:01)- Rumia(12:15)- Wejherowo(12:27)- Lębork(12:53)- Wrzeście(13:42)- Łeba(14:00)
  Sp 1941   Jizera   Turnov (4:41) - Bakov nad Jizerou (5:08) - Mladá Boleslav hl.n. (5:21) - Všetaty (5:50) - Neratovice (5:58) - Praha hl.n. (6:35) - Praha-Vršovice (6:41)
  813   Moravan   Brno hl.n. 16.36, Břeclav 17.21-17.28, Přerov 18.35-18.37, Olomouc hl.n. 18.51
  TLK 18114   Pobrzeże   Łódź Fabryczna(09:14)- Łódź Widzew(09:22)- Koluszki(09:38)- Skierniewice(10:11)- Żyrardów(10:27)- Warszawa Zachodnia(10:53)- Warszawa Centralna(11:00)- Warszawa Wschodnia(11:16)- Legionowo(11:32)- Nowy dwór mazowiecki(11:43)- Ciechanów(12:15)- Mława(12:41)- Działdowo(12:53)- Iława Główna(13:28)- Prabuty(13:48)- Malbork(14:10)- Tczew(14:23)- Gdańsk Główny(14:42)- Gdańsk Wrzeszcz(14:49)- Gdańsk Oliwa(14:55)- Sopot(15:00)- Gdynia Główna(15:11)- Rumia(15:34)- Wjherowo(15:47)- Lębork(16:38)- Słupsk(17:25)- Sławno(17:43)- Koszalin(18:24)- Ustronie morskie(18:53)- Kołobrzeg(19:07)
  Ex Ex 7319   Matej mansfeld   Praha hl.n - Hamburg
  os 8531      Košice Lipany
  Zezłomowanie EP09      Pruszków Bocznica
  Os 4500      Břeclav 5:56, Mikulov na Moravě 6:22-6:23, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:50-6:51, Znojmo 7:20
  Os 14250   Baťův Přípoj   Otrokovice 12:10 - Zlín střed 12:22
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?