vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda


» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  IC 277   Premysl Ottokar InterCity   Ceska Kubice - Stankov - Plzen hl.n. - Zatec - Chomutov - Jirkov
  Os 5633      Týniště nad Orlicí 7:48, Borohrádek 7:55-7:56, Choceň 8:16
  Os 5126      Rychnov nad Kněžnou 7.00, Častolovice 7.14-7.19, Týniště nad Orlicí 7.29-7.40, Opočno pod Orlickými horami 7.56-8.01, Václavice 8.28-8.31, Náchod 8.39
  TLK 8107   Pojezierze   Szczecin-Stargard-Chociwel-Runowo-Drawsko-Złocieniec-Czaplinek-Łubowo-(Kołobrzeg-Białogard)Szczecinek-Czarne-Człuchów-Chojnice-Czersk-Czarna woda-Kaliska-Starogard-Tczew-Malbork-Elbląg-Pasłęk-Morąg-Olsztyn-Barczewo-Korsze-Kętrzyn-Giżycko-Ełk-Olecko-Raczki-Suwałki
  TLK 35170/1   Karpaty   Kraków Główny 22:00, Częstochowa 23:50-00:05, Piotrków Trybunalski 01:10-01:11, Skierniewice 02:08-02:09, Warszawa Zachodnia 02:45-02:46, Warszawa Centralna 02:50-03:00, Warszawa Wschodnia 03:06-03:11, Legionowo 03:27-03:28, Ciechanów 04:08-04:09, Działdowo 04:38-04:39, Iława Główna 05:11-05:12, Malbork 05:50-05:51, Tczew 06:04-06:05, Gdańsk Główny 06:25-06:35, Gdańsk Wrzeszcz 06:40-06:41, Gdańsk Oliwa 06:45-06:46, Sopot 06:50-06:52, Gdynia Główna 07:00
  TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 21:00, Sopot 21:08-21:10, Gdańsk Oliwa 21:14-21:15, Gdańsk Wrzeszcz 21:19-21:20, Gdańsk Główny 21:25-21:35, Tczew 21:55-21:56, Malbork 22:09-22:10, Iława Główna 22:48-22:49, Działdowo 23:21-23:22, Ciechanów 23:51-23:52, Legionowo 00:32-00:33, Warszawa Wschodnia 00:49-00:54, Warszawa Centralna 01:00-01:10, Warszawa Zachodnia 01:14-01:15, Skierniewice 01:51-01:52, Piotrków Trybunalski 02:49-02:50, Częstochowa 03:55-04:10, Kraków Główny 06:00
  1370   Ještěd   Pardubice hl.n. 11.03 - Hradec Králové hl.n. 11.23-11.26 - Jaroměř 11.39-11.43 - Stará Paka 12.25-12.30 - Turnov 13.16-13.20 - Liberec 13.56
  Os 8205      Tábor (06:10) - Veselí nad Lužnicí (06:43 - 06:46) - České Budějovice (07:38)
  Os 8204      České Budějovice (06:10) - Veselí nad Lužnicí (06:48 - 06:58) - Tábor (07:30)
  Os 49142   IDS JMK S32   Tišnov - Šťěpánovice - Borač - Prudká Zastávka - Doubravník - Nedvedice - Štěpánov nad svratkou - Vír - Jimramov - Polička
  rj 196   Elbe   Praha hlavní nádraží Ústí nad Labem hl.n Děčín hlavní nádraží Dresden Berlin Hbf
  322   B   Beograd-Lazarevac-Lajkovac-Valjevo-Pozega-Uzice-Prijepolje
  Sp 1652      Dvorec - Křižany - Káčov
  Os 7548      Klatovy (16:40) - Janovice nad Úhlavou (16:48 - 16:49) - Špičák (17:27 - 17:27) - Železná Ruda-Alžbětín (17:38)
  Sv stret      stanica Umeľany
» více ...








































vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?