vagonWEB
Wagony pasażerskie
 

vagonWEB

Wagony pasażerskie

pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Zestawienia pociągów sci-fi  

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda


» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  IC 277   Premysl Ottokar InterCity   Ceska Kubice - Stankov - Plzen hl.n. - Zatec - Chomutov - Jirkov
  Os 5633      Týniště nad Orlicí 7:48, Borohrádek 7:55-7:56, Choceň 8:16
  Os 5126      Rychnov nad Kněžnou 7.00, Častolovice 7.14-7.19, Týniště nad Orlicí 7.29-7.40, Opočno pod Orlickými horami 7.56-8.01, Václavice 8.28-8.31, Náchod 8.39
  TLK 8107   Pojezierze   Szczecin-Stargard-Chociwel-Runowo-Drawsko-Złocieniec-Czaplinek-Łubowo-(Kołobrzeg-Białogard)Szczecinek-Czarne-Człuchów-Chojnice-Czersk-Czarna woda-Kaliska-Starogard-Tczew-Malbork-Elbląg-Pasłęk-Morąg-Olsztyn-Barczewo-Korsze-Kętrzyn-Giżycko-Ełk-Olecko-Raczki-Suwałki
  TLK 35170/1   Karpaty   Kraków Główny 22:00, Częstochowa 23:50-00:05, Piotrków Trybunalski 01:10-01:11, Skierniewice 02:08-02:09, Warszawa Zachodnia 02:45-02:46, Warszawa Centralna 02:50-03:00, Warszawa Wschodnia 03:06-03:11, Legionowo 03:27-03:28, Ciechanów 04:08-04:09, Działdowo 04:38-04:39, Iława Główna 05:11-05:12, Malbork 05:50-05:51, Tczew 06:04-06:05, Gdańsk Główny 06:25-06:35, Gdańsk Wrzeszcz 06:40-06:41, Gdańsk Oliwa 06:45-06:46, Sopot 06:50-06:52, Gdynia Główna 07:00
  TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 21:00, Sopot 21:08-21:10, Gdańsk Oliwa 21:14-21:15, Gdańsk Wrzeszcz 21:19-21:20, Gdańsk Główny 21:25-21:35, Tczew 21:55-21:56, Malbork 22:09-22:10, Iława Główna 22:48-22:49, Działdowo 23:21-23:22, Ciechanów 23:51-23:52, Legionowo 00:32-00:33, Warszawa Wschodnia 00:49-00:54, Warszawa Centralna 01:00-01:10, Warszawa Zachodnia 01:14-01:15, Skierniewice 01:51-01:52, Piotrków Trybunalski 02:49-02:50, Częstochowa 03:55-04:10, Kraków Główny 06:00
  1370   Ještěd   Pardubice hl.n. 11.03 - Hradec Králové hl.n. 11.23-11.26 - Jaroměř 11.39-11.43 - Stará Paka 12.25-12.30 - Turnov 13.16-13.20 - Liberec 13.56
  Os 8205      Tábor (06:10) - Veselí nad Lužnicí (06:43 - 06:46) - České Budějovice (07:38)
  Os 8204      České Budějovice (06:10) - Veselí nad Lužnicí (06:48 - 06:58) - Tábor (07:30)
  Os 49142   IDS JMK S32   Tišnov - Šťěpánovice - Borač - Prudká Zastávka - Doubravník - Nedvedice - Štěpánov nad svratkou - Vír - Jimramov - Polička
  rj 196   Elbe   Praha hlavní nádraží Ústí nad Labem hl.n Děčín hlavní nádraží Dresden Berlin Hbf
  322   B   Beograd-Lazarevac-Lajkovac-Valjevo-Pozega-Uzice-Prijepolje
  Sp 1652      Dvorec - Křižany - Káčov
  Os 7548      Klatovy (16:40) - Janovice nad Úhlavou (16:48 - 16:49) - Špičák (17:27 - 17:27) - Železná Ruda-Alžbětín (17:38)
  Sv stret      stanica Umeľany
» więcej ...








































vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd