vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  IC 2551   Pohorje Express   N
  EC 150   Emona   N
  834   Horehronec   N
  IC 2551      N
  Tkl 2551   Mazowia   N
  Sp 2551      N
  Sz 39024      Zalaegerszeg - Bocfölde - Sárhida - Bak - Baktüttös - Tófej - Rádiháza - Gutorfölde - Ortaháza - Csömödér-Páka
  Os 19408/9   R3   Warszawa Wschodnia 13:21, Warszawa Stadion - Warszawa Powiśle - Warszawa Śródmieście - Warszawa Ochota - Warszawa Zachodnia - Warszawa Włochy - Warszawa Ursus Północny - Warszawa Gołąbki - Ożarów Mazowiecki - Płochocin - Błonie - Witanów - Boża Wola - Seroki - Teresin Niepokalanów - Piasecznica - Sochaczew - Kornelin - Nowa Sucha - Kęszyce - Jasionna Łowicka - Bednary - Mysłaków - Łowicz Główny 14:59,
  TLK 82104/5   Zamoyski   Kołobrzeg 8:02, Białogard - Szczecinek - Jastrowie - Piła Główna - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Żyrardów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Otwock - Pilawa - Dęblin - Puławy Miasto - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Główny - Świdnik Miasto - Trawniki - Krasnystaw Miasto - Izbica - Zawada - Zamość - Zamość Starówka - Zamość Wschód - Werbkowice - Hrubieszów Miasto 21:40,
  EC/EIC 45   Spree/Sprewa   Berlin Hauptbahnhof 9:37, Berlin Ostbahnhof - Frankfurt (Oder) - Rzepin - Świebodzin - Zbąszynek - Poznań Główny - Konin - Kutno - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 15:51,
  IC 71      Břeclav Hodonín Staré Město u Uh Hradiště Otrokovice Přerov Hranice na Moravě Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín
  PR 29282   .   Rudnik n.s.-Rudnik Stróża-Nisko Podwolina-Nisko Racławice-Nisko-Nisko osiedle-moskale-stalowa Wola pld-stalowa wola-stalowa Wola centrum
  Sp 1965   Jezeří   Kamenný Vrch 15:22, Jirkov-Horník 15:41, Boleboř 16:00, Rudolice v Horách 16:16, Hora Sv.Kateřiny 16:31, Brandov 16:45
  Sp 1964   Jezeří   Brandov 13:15, Hora Sv.Kateřiny 13:32, Rudolice v Horách 13:46, Boleboř 14:00, Jirkov-Horník 14:18, Kamenný Vrch 14:35
  Sp 1963   Žeberk   Kamenný Vrch 13:22, Jirkov-Horník 13:41, Boleboř 14:00, Rudolice v Horách 14:17, Hora Sv.Kateřiny 14:31, Brandov 14:45
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?