vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Os 6522      Psetín 6:17-Horný Lideč 6:27/6:29-Bylnica 7:34/7:52-Premčyn 8:41
  IC 5412   ZnojmoExpress   Mürzuschlag-Wr.Neustadt-Wien-Laa (Thaya)-Znojmo
  Sv 09287   SNCF   Depo
  Os 6520      Psetín 4:20-Horný Lideč 4:29/4:31-Bylnica 5:34/5:52-Premčyn 6:41
  IC 5412   ZnojmoExpress   Graz-Mürzuschlag-Wr.Neustadt-Wien-Laa (Thaya)-Znojmo
  EC 16923   stella francese   Marseille Milano
  TLK 1535   Bieszczady   Kraków Główny - Tarnów - Tuchów - Bogoniowice Ciężkowice - Gorlice Zagórzany - Biecz - Jasło - Jedlicze - Krosno - Krosno Miasto - Wróblik Szlachecki - Zarszyn - Sanok - Zagórz
  TLK 55112/55113   Sarbsko   Lębork 16:57 - Łeba 17:41
  IC 5412   ZnojmoExpress   Mürzuschlag-Wr.Neustadt-Wien-Laa (Thaya)-Znojmo
  6yuw wryt   ywrt   Gdynia Główna - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - Gdynia Redłowo - Gdynia Orłowo - Sopot Kamienny Potok - Sopot - Sopot Wyścigi - Gdańsk Żabianka AWFiS - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Przymorze Uniwersytet - Gdańsk Zaspa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Politechnika - Gdańsk Stocznia - Gdańsk Główny - Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Orunia - Gdańsk Lipce - Pruszcz Gdański
  TLK 11071   Perła Kutnowska   Gdynia Główna - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - Gdynia Redłowo - Gdynia Orłowo - Sopot Kamienny Potok - Sopot - Sopot Wyścigi - Gdańsk Żabianka AWFiS - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Przymorze Uniwersytet - Gdańsk Zaspa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Politechnika - Gdańsk Stocznia - Gdańsk Główny - Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Orunia - Gdańsk Lipce - Pruszcz Gdański - Cieplewo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Miłobądz - Rokitki Tczewskie - Swarożyn - Szpęgawsk - Starogard Gd - Piesienice - Pinczyn - Zblewo - Bytonia - Kaliska - Czarna Woda - Łąg - Czersk - Gutowiec - Rytel Wieś - Rytel - Krojanty - Chojnice - Brzeźno Człuchowskie - Człuchów - Biskupnica - Bińcze - Domisław - Czarne - Żółtnica - Czarnobór - Szczecinek - Turowo Pomorskie - Lotyń - Brokęcino - Okonek - Jastrowie - Ptusza - Płytnica - Stara Łubianka - Piła Główna - Kaczory - Miasteczko Krajeńskie - Białośliwie - Krostkowo - Wyrzysk Osiek - Jadwiżyn - Samostrzel - Anieliny - Nakło Nad Notecią - Ślesin - Zielonczyn - Pawłówek - Bydgoszcz Osowa Góra - Bydgoszcz Zachód - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Bielawy - Bydgoszcz Wschód - Bydgoszcz Łęgnowo - Solec Kujawski - Przyłubie - Cierpice Kąkol - Toruń Kluczyki - Toruń Główny - Toruń Czerniewice - Otłoczyn - Aleksandrów Kujawski - Turzno Kujawskie - Nieszawa Waganiec - Lubanie - Brzezie - Włocławek Zazamcze - Włocławek - Warząchewka - Gołaszewo Kujawskie - Czerniewice - Wiktorowo
  PE 1118   Glacier-Bernina   Tirano - Chur - Zermatt
  S-Bahn 2541   S5   Znojmo-Laa A.D.Thaya
  S-Bahn 2140   S2   Wien-Znojmo
  REx 2123   Pramen   Budějovice - Osiky - Ústí - Děhylov - Františkov
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?