vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadchodzące zestawienia pociągów sci-fi 

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  EIC 68   Bieda   Kraków Główny - Gdańsk Główny
  IC 098      Wien Hbf - Kraków Główny
  3      Bad Reichenhall (11:37)- Piding(11:40-11:41)-Hammerau(11:45-11:48)-Ainring(11:51)-Frelassing OB Hofham(11:53-11:54)-Freilassing OB(11:57-12:07)-Salzburg Liefering(12:10)-salzburg Europark(12:12)-Salzburg Aiglhof(12:14-12:15)-salzburg Mülln(12:16)-Salzburg hbf.(12:19-12:21)-Salzburg Sam(12:24-12:25)-Salzburg gnigl(12:26)-Salzburg Parsch(12:28-12:29)-Salzburg Aigen(12:30-12:31)-Salzburg Süd(12:33)-Puch Urstein(12:38-12:38)-Puch(12:40-12:41)-Oberalm(12:42-12:43)-Hallein(12:45-12:46)-Hallein Burgfried(12:47-12:48)-Bad Vigaun(12:49-12:50)-Kuchl Garnei(12:52)-Kuchl(12:55)-Golling Abtenau(12:58-12:59)-Tenneck(13:11-13:12)-Werfen(13:15)-Pfarrwerfen(13:17-13:18)-Bischofshofen(13:22-13:24)-Mitterberghütten(13:27-13:28)-St.Johann im Pongau(13:33-13:34)-Schwarzach St.Veit(13:39)
  Os 58412      Hel-Jurata-Jastarnia-Jastarnia Wczasy-Kuźnica (Hel)-Chałupy-Władysławowo Port-Władysławowo-Swarzewo-Puck
  PREG 203      Gdynia Gł. - Hel
  EIC 46045      Bohumin - Warszawa Główna
  radjowy 111165   przbojowy pociąg   Sopot Gdańsk oliwa Gdańsk wrzeszcz Gdańsk główny puszcz Gdański Malbork Warszawa Stadion Warszawa Gdańska Warszawa centralna Warszawa główna
  IC 1530/1   Kujawiak   Warszawa Centralna 17:05, Warszawa Wschodnia 17:12, Nowy Dwór Mazowiecki 17:32, Ciechanów 18:02, Mława 18:17, Iława Główna 19:08, Jabłonowo Pomorskie 19:30, Toruń Wschodni 20:08, Toruń Miasto 20:12, Toruń Główny 20:18, Solec Kujawski 20:39, Bydgoszcz Wschód 20:48, Bydgoszcz Leśna 20:52, Bydgoszcz Główna 20:57
  IC 3524/5   Kolberg   Kraków Główny 10:57, Miechów 11:41, Sędziszów 12:05, Jędrzejów 12:19, Kielce 12:48, Suchedniów 13:16, Skarżysko-Kamienna 13:28, Radom 14:18, Przysucha 14:48, Warszawa Zachodnia 16:04, Warszawa Centralna 16:15, Warszawa Wschodnia 16:22, Legionowo 16:35, Nowy Dwór Mazowiecki 16:49, Nasielsk 16:58, Ciechanów 17:17, Mława 17:32, Działdowo 17:42, Nidzica 17:59, Olsztynek 18:21, Olsztyn Zachodni 18:42, Olsztyn Główny 18:46
  IC 10872   Plażowicz   Świnoujście – Międzyzdroje – Wysoka Kamieńska – Goleniów – Szczecin Dąbie – Stargard – Chociwel – Runowo Pomorskie – Łobez – Świdwin – Białogard – Koszalin – Sławno – Słupsk – Lębork – Wejherowo – Rumia – Gdynia Główna – sopot – Gdańsk Oliwa – Gdańsk Wrzeszcz – Gdańsk Główny
  IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:57 - Pszczyna - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:48
  OsP 15139   RE90   Warszawa Zachodnia (peron 8) 15:26, Warszawa Wola 15:39, Warszawa Młynów 15:41, Warszawa Koło 15:43, Warszawa Powązki 15:46, Warszawa Gdańska 15:51, Warszawa Zoo 15:54, Warszawa Toruńska 15:58, Legionowo 16:07, Nowy Dwór Mazowiecki 16:16, Modlin 16:19, Pomiechówek 16:23, Nasielsk 16:30, Świercze 16:37, Gąsocin 16:43, Gołotczyzna 16:47, Ciechanów 16:54
  Os 15609   R90   Warszawa Zachodnia (peron 8) 15:16, Warszawa Wola 15:19, Warszawa Młynów 15:21, Warszawa Koło 15:23, Warszawa Powązki 15:26, Warszawa Gdańska 15:30, Warszawa Zoo 15:32, Warszawa Praga 15:35, Warszawa Toruńska 15:38, Warszawa Żerań 15:41, Warszawa Płudy 15:43, Warszawa Choszczówka15:46, Legionowo 15:50, Legionowo Przystanek 15:53, Chotomów 15:55, Janówek 16:00, Nowy Dwór Mazowiecki 16:03, Modlin 16:07, Pomiechówek 16:10, Brody Warszawskie 16:14, Studzianki Nowe 16:16, Nasielsk 16:20, Kątne 16:24, Jackowo Dworskie 16:27, Świercze 15:30, Kałęczyn 16:34, Gąsocin 16:37, Gołotczyzna 16:41, Ciechanów Przemysłowy 16:47, Ciechanów 16:50
  Ex 017   Express 2009   Děčín hl.n - Praha hl.n-Pardubice hl.n-Hradec Králové - Ostrava - Brno - košice - Bratislava- a zpět
  Ex 017   Express 2009   Děčín hl.n - Praha hl.n-Pardubice hl.n-Hradec Králové - Ostrava - Brno - košice - Bratislava- a zpět
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd